forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Nakazaniqta na roditelite....
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Женски работи
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
CkoT
Dangerous Mindz
Dangerous Mindz


Регистриран на: 18 Окт 2004
Мнения: 2500
Общо думи: 22,980
Местожителство: on debian

МнениеПуснато на: Вто Ное 02, 2004 9:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

be az li4no i az sum nakazan shoto ne hodq nau4ili6te bqhme dvamata s na cMoT brat mu Smile i taka no toi postrada to i za mene ne e kusno am nz
_________________
You can never get enough of what you don't need to make you happy.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name
[ IP : Logged ]
CkoT
Dangerous Mindz
Dangerous Mindz


Регистриран на: 18 Окт 2004
Мнения: 2500
Общо думи: 22,980
Местожителство: on debian

МнениеПуснато на: Вто Ное 02, 2004 9:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

predpo4itam da sum s dvete macki odtolo v avatara mi otkolkoto na daskalo shoto te she me izu4at mno poe4e Smile
_________________
You can never get enough of what you don't need to make you happy.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name
[ IP : Logged ]
resident_evil
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Юни 2004
Мнения: 680
Общо думи: 13,023
Местожителство: на ХЪЛМА НА ВЕНЕРА

МнениеПуснато на: Вто Ное 02, 2004 9:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ami 6te mu se naloji se o6te 1 belej4ica dori i ako se razbolee apak i si ima opredeln broi na otsastviqta 4e posle nakazaniq izpiti izgonvaniq mani mani Confused aaaargh!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
cMoT
Стремително напредничав
Стремително напредничав


Регистриран на: 01 Ное 2004
Мнения: 23
Общо думи: 0

МнениеПуснато на: Вто Ное 02, 2004 9:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Da resident_evil prav si trqbva da se saobrazqvame s mnoo neshta veche!
Vsichko trqbva da si ima mqtka!CkoT ama tiq macki na avatara ti mogat da te naychat samo na 1-no neshty i ti znaesh kakvo...are nqma da prikaam za tova!Are gass da ima pisane Smile
_________________
>Samo Boi,Eban i Srubska Muzika Da SviRi<
>No Money,No Bitches,No Power<
>cMoTaH<
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
CkoT
Dangerous Mindz
Dangerous Mindz


Регистриран на: 18 Окт 2004
Мнения: 2500
Общо думи: 22,980
Местожителство: on debian

МнениеПуснато на: Вто Ное 02, 2004 9:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ami ako ima kolkoto mene zna4i ima okolo 80 Smile
_________________
You can never get enough of what you don't need to make you happy.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name
[ IP : Logged ]
Педя човек
Гост




Общо думи: 0

МнениеПуснато на: Вто Ное 02, 2004 9:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

CkoT - намали го малко тоя подпис!
Върнете се в началото
[ IP : Logged ]
cMoT
Стремително напредничав
Стремително напредничав


Регистриран на: 01 Ное 2004
Мнения: 23
Общо думи: 0

МнениеПуснато на: Вто Ное 02, 2004 9:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

H1h za kako prikaame pak VktorCh0 pochna da sa kara za podpisite..az moje li da si uvelicha avatara Smile
_________________
>Samo Boi,Eban i Srubska Muzika Da SviRi<
>No Money,No Bitches,No Power<
>cMoTaH<
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Djano
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 16 Сеп 2004
Мнения: 2312
Общо думи: 13,855

МнениеПуснато на: Вто Ное 02, 2004 9:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

много правилно даже, то по тази логика една страница ще се състой от 3 мнения с огромни подписи Twisted Evil
_________________
Astra модератор! Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
cMoT
Стремително напредничав
Стремително напредничав


Регистриран на: 01 Ное 2004
Мнения: 23
Общо думи: 0

МнениеПуснато на: Вто Ное 02, 2004 9:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

E dobre de az go baziknah sq.... Laughing!Nesam kazal che ne e prav daje si e mnogo prav toi Smile!Ama mislq da govorim po sashtestvo Exclamation
_________________
>Samo Boi,Eban i Srubska Muzika Da SviRi<
>No Money,No Bitches,No Power<
>cMoTaH<
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
cMoT
Стремително напредничав
Стремително напредничав


Регистриран на: 01 Ное 2004
Мнения: 23
Общо думи: 0

МнениеПуснато на: Вто Ное 02, 2004 9:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Maleeee CkoT ti si naprao masa zle bre chovek ne ti kaaha da slojish po golqm emi da go smalish.....pfffff ko da ti kaja govedo i polovina!!! Laughing
_________________
>Samo Boi,Eban i Srubska Muzika Da SviRi<
>No Money,No Bitches,No Power<
>cMoTaH<
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
cMoT
Стремително напредничав
Стремително напредничав


Регистриран на: 01 Ное 2004
Мнения: 23
Общо думи: 0

МнениеПуснато на: Вто Ное 02, 2004 10:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

E tai kato gledam mai svarshihme po temata moe da sa del Smile!Ako imate da kazvate oshte neshty kazvaite Smile
_________________
>Samo Boi,Eban i Srubska Muzika Da SviRi<
>No Money,No Bitches,No Power<
>cMoTaH<
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Гост





Общо думи: 0

МнениеПуснато на: Сря Ное 03, 2004 1:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="cMoT"]vse pak na chovek mu pisva seki den da vijda edni i sashti hora i choveka e raznoobrazil malko...[quote],
ami edin den kato po4ne rabota, znae6 li kolko byrzo 6te mu pisne, no uvi nemoge da otsystva i togava 6te mu byde po-trudno da se spravi sys situaciqta.Vseki si ima zadylgeniq i trqbva da si gi spazva, kolkoto i da mu e nepriqtno
Върнете се в началото
[ IP : Logged ]
ta6unko_sapa
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 29 Окт 2004
Мнения: 133
Общо думи: 0
Местожителство: OT TUK OT TAM

МнениеПуснато на: Сря Ное 03, 2004 1:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

no coment
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
EMERALD
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Сеп 2003
Мнения: 1312
Общо думи: 8,181
Местожителство: Габрово - София

МнениеПуснато на: Сря Ное 03, 2004 1:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Я и аз да си кажа мнението по темата, макар и малко закъсняло.

Та относно наказанията, не мисля, че те са най-правилния начин за възпитание на едно дете. Не и ако наказанията са от вида на лишение от телевизия, интернет, излизане с приятели, намаляване на джобните и т.н. Моите родители никога не са ме наказвали по този начин и може би точно затова съм и толкова близка с тях. Те използваха съвсем друг подход - и това беше лишаването от близост с тях. Всеки път когато нещо бях сгафила, баща ми например отказваше да си говорим по важни теми - било то такива свързани с планувания weekend, било то нещо свързано с задачи от училище, било то да му се похваля за нещо свършено, било то да го питам как да си изчистя вирусите от компютъра и т.н. Всичко това рефлектираше много повече върху мен, защото осъзнавах, че нашите са ми сърдити, не искат да говорят с мен, не искат да ми помогнат. Един вид осъзнаваш, че без тях ти си нямаш никого, и това е точно така независимо колко много и колко близки приятели имаш.

А относно училището и бягането от него, не мога да си представя какви са тези родители, които да не забележат, че детето им 4 седмици не е ходило на училище. Знам, че училището не е любовта на подрастващите, но то е тяхно право и задължение. И мисля, че всички родители трябва да покажат на децата си, че е така. Моите родители казваха (и продължават да казват), че мое задължение е да ходя на училище, както тяхно задължение е да ходят на работа; че е мое задължение да уча и да имам хубави оценки, както тяхно задължение е да има какво да ям като се прибера, да имам какво да облека, да има пари за лекарства, като се разболея и т.н. И в същото време обясняваха, че си е мои избор къде ще уча, какво ще уча и колко ще уча, но ми и показваха, че като уча мога да направя много повече неща - например като знам чужд език мога да чета много повече и по-интересни неща, като съм седнала и съм си взела успешно изпитите, мога да избирам какво да следвам и да избера това, което най-много искам и най-много ми харесва. Като уча допълнителни неща, ще знам и мога повече неща от хората около мен и един ден ще имам повече шансове за по-добра работа и разбира се по-добър живот за мен и семейството ми.

Накратко, децата винаги съдят родителите си (и аз съм го правила и сигурно ще продължа да го правя), но родителите са тези, които отговарят за възпитанието на децата си и те трябва да ги накарат да осъзнаят, че макар и деца те също имат задължение - било то да ходят на училище, да ходят на някакъв курс, да мият чинийте, да си перат чорапите или каквото още искате. И макар да ви наказват по един или друг начин, трябва да знаете, че те са единствените хора на този свят, които ще мислят първо за вас и после за себе си, и ще искат винаги да сте добре!
_________________

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
[ IP : Logged ]
cMoT
Стремително напредничав
Стремително напредничав


Регистриран на: 01 Ное 2004
Мнения: 23
Общо думи: 0

МнениеПуснато на: Сря Ное 03, 2004 2:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Hm...samo edno nemoga da si obqsnq zashto uchitelite v daskalo ni kazvat che ne sme dlajni da hodim na uchilishte..?!A roditelite ni kazvat che e nashe zaduljenie!No pone az milsq che naistina trqbva da se hodi na uchilishte zashtoto ako ne hodim i ako ne se obrazovame shte sme...kato romite bez obrazovanie bez rabota samo na socialni chakat!!!E ima i romi koito sa s ambiicii maika mi poznava edna maika(romka) na koqto sinat i minalata godina zavurshi Aprilovskata gimnaziq s otlichen...pfffff nishto poveche nemoa da izmislq est. shtoto sam cMoTaH Laughing!Are kato sa seta sha napisha pak neshty po vuprosa Smile
_________________
>Samo Boi,Eban i Srubska Muzika Da SviRi<
>No Money,No Bitches,No Power<
>cMoTaH<
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Женски работи Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Страница 3 от 6

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov