forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

3d ... Fen club ;]]]
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Снимки
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
g3n40
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 24 Юли 2004
Мнения: 86
Общо думи: 0

МнениеПуснато на: Чет Окт 21, 2004 9:34 pm    Заглавие: 3d ... Fen club ;]]] Отговорете с цитат

Eba li go kude da poblikuvam tazi tema.. ;]]] ave imam 4uvstvoto 4e v gabrovo nqma mnogo fenowe na 3d grafikata ... Dano da gresha .. ;] AKo e taka .. are da se pozapoznaq s nqkoi ve4e .. !! Ere 4e iskam s nqkoi da obmenqm informaciq ;]] ..... 4akam abonati .. za nowiq fen club ... za purvite 2-ma ima promociq .. .. da 4akat tretiq ;]]
_________________
Самотата не може да спре-самотата ми не е досада - Цял живот се опитвам да чувствам под краката си твърдост и сила -А потъвам на вътре и клатя се - не нарочно , но не и на сила !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Boris
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Окт 2004
Мнения: 151
Общо думи: 0
Местожителство: нЯкаде тук...;]

МнениеПуснато на: Съб Окт 30, 2004 3:44 pm    Заглавие: 3D fans Отговорете с цитат

Ei komai si prav v Gabrovo nqma mnoo fenove na 3d-to.As pone ne poznavam.пхахаххаха) I az si misleh 4e sam sam v toq grad. Dove4era sam v 4ata( mIRC ) pi6a se Borko_15 ako iska6 da se zapoznaem vlez.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
g3n40
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 24 Юли 2004
Мнения: 86
Общо думи: 0

МнениеПуснато на: Нед Окт 31, 2004 7:56 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Cool Ami ... horata oshte ne sa porasnaliza 3d ;]]]] sajelqvam ama mnogo kusno ti vidqh posta... dai pak shte se sreshnem .. ama taka primerno 1-2 dena po rano .. mi prati koga shte si v 4ata,za da si napravq smetkata ;]
_________________
Самотата не може да спре-самотата ми не е досада - Цял живот се опитвам да чувствам под краката си твърдост и сила -А потъвам на вътре и клатя се - не нарочно , но не и на сила !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
BIOHAZARD
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 11 Ное 2003
Мнения: 1214
Общо думи: 4,584

МнениеПуснато на: Нед Окт 31, 2004 8:30 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Very Happy Very Happy единия на 15, другия сигурно е на 12, ама ние не сме пораснали за 3D Laughing Laughing майтап

Че хората явно не ги влече!
Very Happy Very Happy Вас като не ви влечат жените ние нещо да казваме? Laughing Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Boris
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Окт 2004
Мнения: 151
Общо думи: 0
Местожителство: нЯкаде тук...;]

МнениеПуснато на: Нед Окт 31, 2004 9:09 am    Заглавие: OK Отговорете с цитат

Mi neznam koga az u4a v Tarnovo i Ponedelnik sama si tuka tai 4e dnes utre moje samo neznam v kolko 4asa moje kam 20:00h - 20:30h.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Boris
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Окт 2004
Мнения: 151
Общо думи: 0
Местожителство: нЯкаде тук...;]

МнениеПуснато на: Нед Окт 31, 2004 9:17 am    Заглавие: ! Отговорете с цитат

Ei ti kak se zaribi po 3D-to ? S koq programa ba4ka6 ? i t.n.Smile)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
lohnes
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 05 Мар 2004
Мнения: 1771
Общо думи: 1,857
Местожителство: Scotland

МнениеПуснато на: Нед Окт 31, 2004 10:08 am    Заглавие: Отговорете с цитат

twa tuka da ne vi e 4at,a?
_________________
Where there is a will, there is a way!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
g3n40
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 24 Юли 2004
Мнения: 86
Общо думи: 0

МнениеПуснато на: Нед Окт 31, 2004 5:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Cool BIOHAZARD mene mnogo si me vlekat jeni4kite .. oba4e ... ne 4e se pravq .. ama ne moje postoqno s tqh da se zanimavash .. ;]] I taka .. ;]] p`k i mi e pisnalo da im pravq kefa .. taka 4e .. !;]...
Bori - Ami pi4 az ba4kam kato dizainer v edna firma na 3d s max ... zaribih se malko po zaduljenie .. ina4e se zanimavam s risuvane ot 10 godini .. i poneje vremeto .. taka da se kaje .. v koeto jiveem stana taka 4e horata koito umeqt da risuvat ne se cenqt mnogo mnogo i za da si namerq rabota trqbvashe da zapo4na da se u4a da rabotq na programa za 3d .. ;]] i taka .. bqh 4uval za 3d programi ei taka samo za obshta kultura ;] i toi nai mnogo bqh 4uval za 3d s max - 4etoh po razni foromi v na4aloto i vidqh 4e za celta koqto mi trqbva 3d max mi vurshi 4udesna rabota .. i taka.. ima oshte dosta kakvo da se govori .. btw ti kakvo u4ish v turnovo .. i kak ti e istinskoto ime .. !
_________________
Самотата не може да спре-самотата ми не е досада - Цял живот се опитвам да чувствам под краката си твърдост и сила -А потъвам на вътре и клатя се - не нарочно , но не и на сила !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
RAINBOW
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 22 Ное 2003
Мнения: 804
Общо думи: 2,041

МнениеПуснато на: Нед Окт 31, 2004 5:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

g3n40 man predi i az se zanimavah malko s neq ama mi e interesno Smile ot kade si se u4il na neq ? Knigi ? Kursove ? Tva e koeto iskam da te pitam Smile A i v taq firma kolko para ti davat Smile ako ne e taina .
_________________
One of the best moment since I use Globcom =]
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Encoder
Гост




Общо думи: 0

МнениеПуснато на: Нед Окт 31, 2004 6:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз се занимавах малко със 3d max 5, но то не е работа за сам човек. 2 дни си играх с моделиране на един обект, после като си помислиш колко още трябва да свършиш само по моделирането, пък за анимацията да не говорим. Ама така и не разучих цялата програма де. Общо взето съм аматьор... Но мога да помогна с нещо за нещо някога някъде... Smile
Върнете се в началото
[ IP : Logged ]
g3n40
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 24 Юли 2004
Мнения: 86
Общо думи: 0

МнениеПуснато на: Нед Окт 31, 2004 6:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Cool Ami da opredeleno e trudoemko .. .. p`k i az ne sum super dobur .. ima mnogo kakvo da u4a .. .. p`k zaplashtaneto vuv firmate .. ne e golqmo .. no se pak .. se zanimavam s tova koeto iskam a ne da mukna kofi i duski po cql den ;]].. se pak v bulgariq sme i zaplashtaneto ne e mnogo dobro !! ;]
_________________
Самотата не може да спре-самотата ми не е досада - Цял живот се опитвам да чувствам под краката си твърдост и сила -А потъвам на вътре и клатя се - не нарочно , но не и на сила !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
RAINBOW
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 22 Ное 2003
Мнения: 804
Общо думи: 2,041

МнениеПуснато на: Нед Окт 31, 2004 6:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

A ne kaza kak se "obrazova Smile" ?
_________________
One of the best moment since I use Globcom =]
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
g3n40
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 24 Юли 2004
Мнения: 86
Общо думи: 0

МнениеПуснато на: Нед Окт 31, 2004 6:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ami imam edin poznat koito mnogo mi pomogna v na4aloto .. da nau4a usnovata.. ot tam nataka si teglih toturiali ot internet i si vzeh kniga.. !!! i nai vajnototo postoqno .. opitvash i eksperimentirash !!!
_________________
Самотата не може да спре-самотата ми не е досада - Цял живот се опитвам да чувствам под краката си твърдост и сила -А потъвам на вътре и клатя се - не нарочно , но не и на сила !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Boris
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Окт 2004
Мнения: 151
Общо думи: 0
Местожителство: нЯкаде тук...;]

МнениеПуснато на: Нед Окт 31, 2004 8:07 pm    Заглавие: 3d max Отговорете с цитат

g3n40
Mi v Tarnovo u4a arhitektura. Kazvam se Boris. I az ba4kam s 3D Max - sa ..as tuk se zaribih ot vui4o mi toi e arhitekt i ba4ka v firma za dizain(mabeli, sgradi , bilbordove i dgugi ) Ela v 4ata da si polafim ako iska6 6a stoq dnes po dokasno 6ot utre zaminavam za Tarnovo .Kaji si e-mail-a moje da ti pratq ne6to koeto sam pravil i vui4o mi ko e prail ako iska6 de.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
g3n40
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 24 Юли 2004
Мнения: 86
Общо думи: 0

МнениеПуснато на: Нед Окт 31, 2004 11:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

E-maila mi e g3n40@globcom.net shte se radvam da mi pratish neshtata koito si pravil .. i koito vuichoti e pratil
_________________
Самотата не може да спре-самотата ми не е досада - Цял живот се опитвам да чувствам под краката си твърдост и сила -А потъвам на вътре и клатя се - не нарочно , но не и на сила !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Снимки Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 1 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov