forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Какво мислите за секса в пияно състояние ?!
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Женски работи
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PokePkaTa
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Дек 2004
Мнения: 1193
Общо думи: 5,323
Местожителство: Somewhere I Belong ...

МнениеПуснато на: Пет Яну 07, 2005 3:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

E to i pri men ne stavashe vupros za IZROD (v loshiq smisal) ama momcheto beshe dosta groznovato...
_________________
Никога не се бори със свиня, накрая и двамата ще сте в лайна, но на нея ще й е хубаво...

П.П. - Продължавате да сте смешни...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger Skype Name
[ IP : Logged ]
EVIL^DEVIL
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Апр 2004
Мнения: 155
Общо думи: 461
Местожителство: Бейруд

МнениеПуснато на: Чет Яну 13, 2005 8:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аве не се мъчете така да поправите грешките на природата щот най-много да умрете от алкохолно натравяне някои път с някоя по грозна или някои по грозен. Това ме кара да се сетя за един път когато излизах с едно непознато момиче и като почнах да и разправям като ходим по купони как се напиваме и става шоуто тя ме пита неможеш ли да си напраиш купона без алкохол(представете си купон без алкохол само количка и фантичка и по една пастичка Laughing ). Пък и тя не беше цвете. Не искам да кажа че е била грозна дори беше симпатяга ама само толкова. И та ходихме тогава да пиинем по нещо че да стане още по хубава Smile
_________________
Изчуквам коли всякакви и най-вече собственичките им!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
botroid
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 05 Фев 2004
Мнения: 1730
Общо думи: 11,794

МнениеПуснато на: Чет Яну 13, 2005 10:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

EVIL^DEVIL написа:
Аве не се мъчете така да поправите грешките на природата щот най-много да умрете от алкохолно натравяне някои път с някоя по грозна или някои по грозен. Това ме кара да се сетя за един път когато излизах с едно непознато момиче и като почнах да и разправям като ходим по купони как се напиваме и става шоуто тя ме пита неможеш ли да си напраиш купона без алкохол...


Лично аз за да харесам някои не ми е нужен алкохол, умея да намирам красиви неща и по-невзрачните на вид момичета :] А това да разправяш на момиче как сте ходили по купони и как се напивате е най-голямата баналност и скука понеже прекалено много хора го правят (пиенето) и не прави впечатление и в случая правилно ти е задала въпроса момичето ;) Трябва да си различен и да не си като другите, инак се сливаш с общата маса и не си интересен нал разбираш.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
EMERALD
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Сеп 2003
Мнения: 1312
Общо думи: 8,181
Местожителство: Габрово - София

МнениеПуснато на: Чет Яну 13, 2005 10:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Лелей, botroid, колко си прав!
Не, наистина. Какво му е интересното да седнеш с момиче и да си приказваш как сте се напивали на купони.
_________________

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
[ IP : Logged ]
ShortY
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2003
Мнения: 5275
Общо думи: 39,616
Местожителство: St.Louis

МнениеПуснато на: Чет Яну 13, 2005 11:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

а бе не се знае кфи са историиитеее хаххаа :П))))0 .....ама горе долу е така .... :П) секи вика ...вчера как се напихме и т.н. .... !!
_________________
По-добре известен пияница отколкото анонимен алкохолик!
На сиромах човек и половин пу*ка му стига.
Hanging from the Arch Bitch!!!!! haha
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
petq_89_gb
Вчера си купих компютър
Вчера си купих компютър


Регистриран на: 20 Ное 2004
Мнения: 9
Общо думи: 0

МнениеПуснато на: Сря Фев 16, 2005 1:14 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ehe botroid vpe4etli me vsik4i taka govorite ama ne go pokazvate pak i nz dali razbirate no kogato govorite na momi4eto kak ste se napivali jestoko mn go otek4avate dali ste pravili ne6to i kakvo hi4 ne interesuvat po4ti nikoi vajnoto e 4e ste si napravili kefa pak toi svar6va nakraq s mahmurluka i ne biva da se vazpolzvate ot piqni momi4eta 6toto sled tova e mn kofti i za dvamata
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
alvan
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 07 Яну 2005
Мнения: 631
Общо думи: 24,357
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Сря Фев 16, 2005 1:25 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ТОВА НЕ Е ТАКА Exclamation Exclamation Exclamation
Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Мисля че към секс в пияно състояние прибягват хора които имат проблеми със себеутвърждаването си и реализирането си като мъже Smile Под въздействието на алкохола им падат задръжките и ограниченията и се освобождават временно от разни комплексчета. Истинския и страстен мъж никога не го прави пиян. Смятам че алкохола само разваля ценния момент, притъпява и замъглява усещанията и емоциите, действа негативно на възможностите за запаметяване. СИГУРЕН ЛИ СИ (а дали си мъж Question Embarassed )
А пък на пияни и лесни жени могат да се кефят сао разни мижитурки, дето са със крайно малки способности за свалки на трезво Smile
_________________
Ако богатството се измерваше в безсмислени коментари в интернет, щяхме да сме най богата страна на света!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
botroid
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 05 Фев 2004
Мнения: 1730
Общо думи: 11,794

МнениеПуснато на: Сря Фев 16, 2005 8:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

alvan: Цитирай както трябва поста ми! И въобще не ми стана ясно кво искаш да ми кажеш.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
anilaG
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Яну 2004
Мнения: 1729
Общо думи: 0
Местожителство: България|Габрово|близо до Badmadboy, Shefa, DaViDiaN, Davin4i, Lohnes, Stephen King, Perhi и Idola

МнениеПуснато на: Сря Фев 16, 2005 9:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

тая тема съм я попрепуснал, та пo въпроса-секса в пияно състояние се случва много често и не мога да разбера какъв е проблема, ако това е най-добрия начин да се завърши вечерта, защо да не го направят, дори ако имат гаджета, вярно е че някой може да го определи като изневяра, но на мен повече ми се струва като стечение на обстоятелствата от които всеки може да покаже слабост (в случея и да изпита сладост Smile ), така че кво е лошото младите да се ..., все пак един живот се живее
_________________

"аз съм българче обичам..."
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
botroid
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 05 Фев 2004
Мнения: 1730
Общо думи: 11,794

МнениеПуснато на: Сря Фев 16, 2005 10:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Нищо в пияно състояние не е готино (за мен де). Става въпрос не за 1-2 големи, а за 4-5-6 :) Голямото количество алкохол, убива сладоста. До 2 големи е супер. Хем ти е приповдигнато настроението, хем не си пиян.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
petq_89_gb
Вчера си купих компютър
Вчера си купих компютър


Регистриран на: 20 Ное 2004
Мнения: 9
Общо думи: 0

МнениеПуснато на: Пет Фев 18, 2005 1:26 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ivo82
tova nikak ne mi haresva 4e pi6e6 za men ne6to misleh 4e foruma e da si kazva6 mnenieto i misli kakvoto iska6 za destvenosta no v kraq na krai6tata samo az znam dali sam ili ne !!! nqma6 pravo dori da misli6 za ne6to koeto ne te zasqga za6toto taka izglejda6 kato nqkoi absoluten glupak az nz ti kolko si zapoznat s taq tema no opredeleno ne si izkazvai mnenieto za men 6toto mrazq da go pravqt i nali razbira6..... mislq 4e ti si porednoto tupo par4e !!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
petq_89_gb
Вчера си купих компютър
Вчера си купих компютър


Регистриран на: 20 Ное 2004
Мнения: 9
Общо думи: 0

МнениеПуснато на: Пет Фев 18, 2005 1:44 am    Заглавие: Отговорете с цитат

misli6 li 4e me barka ivo82 kazvai na kogoto i kakvoto iska6 i se ka4vai kadeto iska6 abe q mi kaji koi si 4e ne6to me zaintriguva ot kade me znae6???
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
petq_89_gb
Вчера си купих компютър
Вчера си купих компютър


Регистриран на: 20 Ное 2004
Мнения: 9
Общо думи: 0

МнениеПуснато на: Пет Фев 18, 2005 1:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

mmm ve4e ne me interesuva koi si Smile shvanah kaji 4e si kom6iq bre i mejdudrugoto ti nai malko znae6 az kakva sam tai 4e po dobre zamal4i i vmesto da kisle6 po tiq forumi izlizai na nqkade 4e az ne te vijdam v hanovete s toite pr vsi4kite sa tam daje tancuvat s nas densim vsi4kite i molq te pove4e komentari ne iskam psecialno za men !!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
hdimitrov
Прост ГОРСКИ
Прост ГОРСКИ


Регистриран на: 10 Май 2004
Мнения: 2988
Общо думи: 43,440
Местожителство: Трявна

МнениеПуснато на: Нед Фев 20, 2005 5:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аве хората са си го казали "прави се на пиян" Laughing
_________________
Мъжът не е камила!! ...не може да не пие цяла седмица!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
i6tvan
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 12 Сеп 2004
Мнения: 161
Общо думи: 106
Местожителство: пътувам с влакове и съм с лаптоп

МнениеПуснато на: Нед Фев 20, 2005 5:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

как да ви кажа...секса в пияно състояние е като шофирането в такова.
опасно е и мен лично ме е страх да сексъм пиян.
обаче алкохола в умерени количества много помага в лан1 и лан2 в смисъл такъв:
1.подпомага играча да се слее с играта в преносен смисъл
2.изчезва онова треперене на ръцете което е доста неприятно и никой не можеш да уцелиш.
3.освобождава духа и псуваш колкото си искаш без да ти пука много че ще додат да те оритът.
4.лошото е въртенето из картата може да предизвика стомашни конвулсии
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Женски работи Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Страница 5 от 8

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov