forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Сервиз за автостъкла?

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Всичко
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
SisyIv
Вчера си купих компютър
Вчера си купих компютър


Регистриран на: 11 Фев 2016
Мнения: 1
Общо думи: 121

МнениеПуснато на: Чет Фев 11, 2016 3:29 pm    Заглавие: Сервиз за автостъкла? Отговорете с цитат

Здравейте! Не знам дали тук е правилното място, но пиша с молба за съвет по конкретен проблем. Един камион, движещ се пред мен, ми хвърли камъче, което удари по предното стъкло и го спука от дясната страна. Пукнатината е доста голяма и определено се вижда. След три седмици мъжът ми се прибира от чужбина и искам до тогава да съм го сменила. Моля ви да ми препоръчате читав сервиз, който да се справи навреме. Близо до нас има сервиз на Pilkington и се чудех дали да не го пробвам. Някой от вас ползвал ли е услугите им? Иначе съм чувала добри отзиви за сервизите на Кобра. Ще се радвам да прочета мнения по темата от патили си. Предварително благодаря Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
mongoose
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Юли 2006
Мнения: 504
Общо думи: 18,283

МнениеПуснато на: Чет Фев 11, 2016 5:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Моето стъкло съм го сменял в сервиза, който се намира в двора на бившия завод Картал, мисля че се водят на "Кобра". Избрах си най-евтиното стъкло и карам вече 3-4 години и нямам проблеми. Смяната става за няколко часа като е хубаво да се направи предварителна уговорка. Друг сервиз за подмяна на автостъкла е сервиз "Съни", който се намира на изхода за Севлиево, преди "Техномаркет". Виждал съм табели че сменят стъкла и по други сервизи но тези двата са специализирани и основно с това се занимават.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
_bioHAZArd_
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 04 Окт 2004
Мнения: 1373
Общо думи: 31,249
Местожителство: България, Габрово

МнениеПуснато на: Чет Фев 11, 2016 5:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

А според мен, просто потребителя SisyIv генерира допълнителни посещения на сайта на http://www.avtostakla.info/ и изобщо не го интересува, ние къде сме си сменяли стъклата.

Позната схема, както и скорошната тема за болките в кръста и матраците Smile
_________________
Уважавай Бога ! Обичай Жената ! Пази Родината !

http://www.bgtuner.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
gercho_91
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 29 Яну 2007
Мнения: 754
Общо думи: 30,652
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Чет Фев 11, 2016 10:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mongoose написа:
Моето стъкло съм го сменял в сервиза, който се намира в двора на бившия завод Картал, мисля че се водят на "Кобра". Избрах си най-евтиното стъкло и карам вече 3-4 години и нямам проблеми. Смяната става за няколко часа като е хубаво да се направи предварителна уговорка. Друг сервиз за подмяна на автостъкла е сервиз "Съни", който се намира на изхода за Севлиево, преди "Техномаркет". Виждал съм табели че сменят стъкла и по други сервизи но тези двата са специализирани и основно с това се занимават.


Аз също смених стъкло там и нямам никакви забележки! Цената беше нормална! Smile
_________________
AMD 8350 Octa-Core Processor @4000MHz Black Edition with Cooler Master CPU Cooler Hyper 212 Plus, MB - ASUS M5A99FX PRO R2.0, KINGSTON HyperX SAVAGE DDR3 2x8GB @1600Мhz CL 9.9.9.27.36 - 2T, Cooler Master G750M 80+ Bronze, Modular PSU, AMD Sapphire NITRO R9 380 4GB/256bit, 120GB SSD SAMSUNG 840EVO, 1TB WD BLUE 64MB, Thermaltake Versa H21 Window + Custom modding, drilling etc., 6X120MM BLUE LED FANS, 2X400MM BLUE LED STRIPS, MONITOR LG IPS236V-PN
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
seemore
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 23 Фев 2004
Мнения: 886
Общо думи: 42,578
Местожителство: Gabrovo

МнениеПуснато на: Пет Фев 12, 2016 2:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

и къде точно е това :
"Близо до нас има сервиз на Pilkington ? "
Май в Габрово няма Smile
Най-добре някой админ да затрива темата ...
_________________
Гражданска отговорност

http://pcshop.bg/?rfrl=6
2% отстъпка от първата поръчка с промокод RFRL-6
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Всичко Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov