forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Каса за плащане

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Предложения
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Carl_Cox
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 15 Апр 2009
Мнения: 64
Общо думи: 1,690

МнениеПуснато на: Пет Окт 17, 2014 3:01 pm    Заглавие: Каса за плащане Отговорете с цитат

Освен офиса на автогарата може ли да се плати някъде другаде?Знам че е свързано с финанси,но мисля че ще е удобно на доста хора примерно да може да се плаща и интернета на местата където могат да се плащат ток вода телефон и др.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
mQuuu
Mitsubishi


Регистриран на: 31 Юли 2006
Мнения: 416
Общо думи: 28,582
Местожителство: GBBG

МнениеПуснато на: Пет Окт 17, 2014 10:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Това принципно не е жизнено важна услуга .. и не знам... просто и аз съм си мислил как ме мързи да се разхождам всеки месец до там. Ама по умните хора примерно биха могли да си платят за 3 месеца напред или 6 .... и така Very Happy Прав си до финанси зависи на който му се свидят да плати на куп 60-100 лв. за 3-6 месеца, ходи всеки месец и мрънка и ако може до утях да дойдат да му вземат паричките ако може Very Happy
_________________
AMD FX-6200 3.8GHz,6MB/8MB, MB-ASROCK 990FX EXTREME3/AM3+, 2x4GB DDR3 1600 KINGSTON HYPERX, Xilence Modular 1000W R3 ATX 2.3, ATI Radeon Sapphire VAPOR-X R9 280X 3GB GDDR5 OC (UEFI), SSD ADATA SX900 128GB, HITACHI 1TB 7K1000.D 7200rpm 32MB SATA III + 2x320GB SATA2 Seagate
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
johnny
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 03 Авг 2004
Мнения: 370
Общо думи: 1,761

МнениеПуснато на: Вто Ное 04, 2014 3:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аха, защото е много трудно да се направи онлайн плащане /което и беше обещано преди години още/. В ерата на интернет, интернет провайдър с достатъчно клиентска маса, без онлайн плащане на услугата е меко казано несериозно.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Предложения Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov