forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

относно цифрова телевизия

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Всичко
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
krass72
Вчера си купих компютър
Вчера си купих компютър


Регистриран на: 04 Ное 2013
Мнения: 4
Общо думи: 133

МнениеПуснато на: Пон Ное 04, 2013 10:30 pm    Заглавие: относно цифрова телевизия Отговорете с цитат

Здравейте , интересува ме кои приемници мога да ползвам за цифровите канали , ако взема MPEG-2 ще вървят ли без HD-тата или трябва да са само MPEG-4 . По принцип ми трябва за по стар телевизор със скарт нямам HDMI
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Tomasz
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 07 Апр 2007
Мнения: 209
Общо думи: 12,053
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Вто Ное 05, 2013 7:17 am    Заглавие: Re: относно цифрова телевизия Отговорете с цитат

krass72 написа:
Здравейте , интересува ме кои приемници мога да ползвам за цифровите канали , ако взема MPEG-2 ще вървят ли без HD-тата или трябва да са само MPEG-4 . По принцип ми трябва за по стар телевизор със скарт нямам HDMI



Ако става дума за ефирната цифрова телевизия с mpeg-2 декодер ще чуваш само звук, но картина няма да видиш.

По магазините има DVB-T mpeg 4 и DVB-T mpeg 4 HD декодери, първите хващат SD каналите, а вторите хващат SD и HD канали. В момента само бнт1 е HD. Разликата в цената е малка ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
krass72
Вчера си купих компютър
Вчера си купих компютър


Регистриран на: 04 Ное 2013
Мнения: 4
Общо думи: 133

МнениеПуснато на: Вто Ное 05, 2013 7:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

мерси , и аз се съмнявах
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Всичко Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov