forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Сервиз ходова част ?

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Всичко
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
SEAN JOHN
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 19 Окт 2003
Мнения: 1237
Общо думи: 20,037
Местожителство: manhattan

МнениеПуснато на: Вто Окт 16, 2012 1:06 pm    Заглавие: Сервиз ходова част ? Отговорете с цитат

Дайте идеи къде да закарам колата да й сменят носачи маншони и такива неща.Всякакви впечатления ще са ми полезни,защото в Габрово никога не ми се е налагало да си правя колата и идея си нямам къде да отида...къде са читави и такива неща... също така да монтират втора ръка части които имам.Ходих в Експрес-а,но забравих да попитам дали монтират втора ръка носачи (но предполагам не я правят тази процедура).

Благодаря.
_________________
SEAN JOHN it`s not just a label it`s a life style man

AMD64 3500+ AM2 MSI K9N Neo-F 2x512 DDR2 667Mhz Kingston 200GB Hitachi SATA2

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
_bioHAZArd_
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 04 Окт 2004
Мнения: 1373
Общо думи: 31,249
Местожителство: България, Габрово

МнениеПуснато на: Вто Окт 16, 2012 1:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Последно ползвах сервиза на Субару/Кия точно до Ромпетрол. Останах доволен - ползват стенда на МотоПфое или на Експреса защото техният не работи, но издават касова бележка, което е добре ако имаш рекламация към услугите им.
_________________
Уважавай Бога ! Обичай Жената ! Пази Родината !

http://www.bgtuner.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
SEAN JOHN
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 19 Окт 2003
Мнения: 1237
Общо думи: 20,037
Местожителство: manhattan

МнениеПуснато на: Вто Окт 16, 2012 2:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

А за частите втора употреба как стои въпроса ? това ми е основното,защото ги имам.
_________________
SEAN JOHN it`s not just a label it`s a life style man

AMD64 3500+ AM2 MSI K9N Neo-F 2x512 DDR2 667Mhz Kingston 200GB Hitachi SATA2

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
_bioHAZArd_
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 04 Окт 2004
Мнения: 1373
Общо думи: 31,249
Местожителство: България, Габрово

МнениеПуснато на: Вто Окт 16, 2012 4:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Нямам представа... може да ги питаш
_________________
Уважавай Бога ! Обичай Жената ! Пази Родината !

http://www.bgtuner.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
svilen
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Апр 2005
Мнения: 187
Общо думи: 12,852

МнениеПуснато на: Вто Окт 16, 2012 7:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Сервиз Екпрес НЕ го препоръчвам. Правиха ми заден мост на колата , с предварителна уговорка за цената. Оказа се че при монтажа на единия заден лагер техника го повредил и ми го бяха писали в сметката - две оси и три лагера ?! Щото не било по техна вина ??? А иначе ще ти монтират каквото им занесеш, стига да е читаво.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
SEAN JOHN
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 19 Окт 2003
Мнения: 1237
Общо думи: 20,037
Местожителство: manhattan

МнениеПуснато на: Сря Окт 17, 2012 9:42 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ясно... аз комай си намерих къде да я направя...след като я направя,може да драсна дали съм доволен/недоволен...та ако някой като мен си търси поне да има някакво начало и да знае.
_________________
SEAN JOHN it`s not just a label it`s a life style man

AMD64 3500+ AM2 MSI K9N Neo-F 2x512 DDR2 667Mhz Kingston 200GB Hitachi SATA2

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
mongoose
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Юли 2006
Мнения: 504
Общо думи: 18,283

МнениеПуснато на: Сря Окт 17, 2012 1:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Задължително драсни какво ти е мнението за сервиза където си си избрал. Можех да ти препоръчам няколко сервиза но на всичките съм намирал кусур. Дано да нямаш проблеми. Имай в предвид че съм бил доволен от сервиз ама само за кратко, частите издържат максимум месец два, няма полза от това, частите които се слагат трябва да държат поне 20000 - 30000 километра.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
`o{-_-}o`
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 16 Апр 2005
Мнения: 860
Общо думи: 48,870

МнениеПуснато на: Чет Окт 18, 2012 12:05 am    Заглавие: Отговорете с цитат

mongoose написа:
Задължително драсни какво ти е мнението за сервиза където си си избрал. Можех да ти препоръчам няколко сервиза но на всичките съм намирал кусур. Дано да нямаш проблеми. Имай в предвид че съм бил доволен от сервиз ама само за кратко, частите издържат максимум месец два, няма полза от това, частите които се слагат трябва да държат поне 20000 - 30000 километра.


Не си купувай частите от България Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла MSN Messenger
[ IP : Logged ]
SEAN JOHN
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 19 Окт 2003
Мнения: 1237
Общо думи: 20,037
Местожителство: manhattan

МнениеПуснато на: Пет Окт 19, 2012 4:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:

Задължително драсни какво ти е мнението за сервиза където си си избрал. Можех да ти препоръчам няколко сервиза но на всичките съм намирал кусур. Дано да нямаш проблеми. Имай в предвид че съм бил доволен от сервиз ама само за кратко, частите издържат максимум месец два, няма полза от това, частите които се слагат трябва да държат поне 20000 - 30000 километра.




Взех си колата и за сега съм доволен,само ми свети ABS и ASC-то но предполагам това е станало като са откачали датчиците при несвален акумулатор и се е записала грешка...Момчето (собственика) е трябвало да пътува четвъртък и не са ми я изчистили,защото само той работи с диагностиката...Поне са коректни и ми казаха да мина понеделник и ще я погледне...но това не ми е проблем имам си диагностика и ще я закача и ще изтрия грешката... За това колко ще издържат частите немога да кажа... но определено цените които ми предложиха бяха добре... Имам приятел,един от най-големите вносители на части за BMW и цените бяха близки до тези които той ми прави... Цената за труд ми е повече от добра... смяна на

2 предни носача

биалетка предна

2 маншона на рейката

вътрешен накрайник (рейка)

преден шенкел

2 маслени втулки на задния мост

всичко 80 лева ....

а да се сменят тези втулки се сваля почти целия заден мост...може да си представите за каква игра става дума... + това накрая на колата и е направен реглаж ,заден + преден мост....

и само за инфо преди години в София в "класен" сервиз където само BMW-та се правят ми взеха 50 лева на носач....това само за труд... а не бях доволен...

Някой ако се интересува от още нещо да пита.
_________________
SEAN JOHN it`s not just a label it`s a life style man

AMD64 3500+ AM2 MSI K9N Neo-F 2x512 DDR2 667Mhz Kingston 200GB Hitachi SATA2

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
OpTiOn
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Май 2004
Мнения: 430
Общо думи: 12,383

МнениеПуснато на: Пет Окт 19, 2012 6:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да кажеш кой е сервиза Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
SEAN JOHN
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 19 Окт 2003
Мнения: 1237
Общо думи: 20,037
Местожителство: manhattan

МнениеПуснато на: Пет Окт 19, 2012 7:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Нарочно не го написах,защото исках да видя грешката с ABS и ASC дали е само грешка или нещо не е както трябва.... е прибрах се пуснах проверка изтрих грешките (имаше много ясно) ,но грешките отново се появиха.... имам проблем в преден десен датчик... понеделник ще отида като се пребере собственика да видим дали ще ми отстранят проблема...и ако са коректни ще напиша кой е сервиза Smile
_________________
SEAN JOHN it`s not just a label it`s a life style man

AMD64 3500+ AM2 MSI K9N Neo-F 2x512 DDR2 667Mhz Kingston 200GB Hitachi SATA2

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
OpTiOn
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Май 2004
Мнения: 430
Общо думи: 12,383

МнениеПуснато на: Пет Окт 19, 2012 11:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Според мен дъртите майстори са лисици, а младите са некадъници! Затова каквото може човек сам да си поправи е по-добре така, отколкото излишни ядове. На по-голямата част от майсторите, "майсторлъка" им е в инструментите...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
mongoose
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Юли 2006
Мнения: 504
Общо думи: 18,283

МнениеПуснато на: Съб Окт 20, 2012 7:58 am    Заглавие: Отговорете с цитат

OpTiOn написа:
Според мен дъртите майстори са лисици, а младите са некадъници! Затова каквото може човек сам да си поправи е по-добре така, отколкото излишни ядове. На по-голямата част от майсторите, "майсторлъка" им е в инструментите...

Напълно съм съгласен че най-добре самичък ама най-лошото в случая е че като не си го правил или губиш много време докато намериш верния начин или счупваш нещо друго докато поправяш първото.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
SEAN JOHN
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 19 Окт 2003
Мнения: 1237
Общо думи: 20,037
Местожителство: manhattan

МнениеПуснато на: Съб Окт 20, 2012 10:36 am    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="mongoose"][quote="OpTiOn"]Според мен дъртите майстори са лисици, а младите са некадъници! Затова каквото може човек сам да си поправи е по-добре така, отколкото излишни ядове. На по-голямата част от майсторите, "майсторлъка" им е в инструментите...[/quote]
Напълно съм съгласен че най-добре самичък ама най-лошото в случая е че като не си го правил или губиш много време докато намериш верния начин или счупваш нещо друго докато поправяш първото.[/quote]

Точно...каквото мога сам си оправям,но има си неща които и да искаш нито разполагаш с времето нито с нужните инструменти и е просто немислимо... иначе трява да имаш някъде собствен сервиз Laughing за лични нужди.
_________________
SEAN JOHN it`s not just a label it`s a life style man

AMD64 3500+ AM2 MSI K9N Neo-F 2x512 DDR2 667Mhz Kingston 200GB Hitachi SATA2

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
SEAN JOHN
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 19 Окт 2003
Мнения: 1237
Общо думи: 20,037
Местожителство: manhattan

МнениеПуснато на: Съб Окт 20, 2012 7:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Всичко е наред днес ми остана малко време и погледнах датчика за който ми даваше грешка.... не беше затегнат докрай и имаше малко "гняс" отпред...изчистих го, затегнах докрай и всичко заспа Smile така,че освен тази дребна грешка (която съм сигурен,че щяха да я отстранят без проблем) съм много доволен от сервиза.

Сервиза е пак този който съм посочил в темата за пълненето на климатик... там по пътя за Шипка... и не съм поставено лице на този сервиз,можете да сте сигурни,че ако не бях доволен щях да изрева като звяр Laughing
_________________
SEAN JOHN it`s not just a label it`s a life style man

AMD64 3500+ AM2 MSI K9N Neo-F 2x512 DDR2 667Mhz Kingston 200GB Hitachi SATA2

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Всичко Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov