forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ

AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Разни изделия, продукти и идеи

Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Да говорим за коли
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
pablo3
Вчера си купих компютър
Вчера си купих компютър

Общо думи: 549
Местожителство: Русе,Пловдив

МнениеПуснато на: Вто Окт 02, 2012 12:59 pm    Заглавие: Разни изделия, продукти и идеи Отговорете с цитат

Здравейте, ето някой неща, върху които съм работил.... дизайн, разни изделия, идеи – http://www.solo-form.blogspot.com . В тази галерия също може да ги видите нещата, където Ви е по-удобно там - http://www.pavel3.deviantart.com/gallery . Има неща, които ще са Ви интересни, а други по-малко и се надявам да коментираме ако нещо Ви интересува Wink Поздрави на всички Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
OpTiOn
Не е лесно !
Не е лесно !

Общо думи: 10,586

МнениеПуснато на: Вто Окт 02, 2012 2:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако добавиш и кое колко КОНЯ вдига, ще имаш много поръчки Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
pablo3
Вчера си купих компютър
Вчера си купих компютър

Общо думи: 549
Местожителство: Русе,Пловдив

МнениеПуснато на: Вто Окт 02, 2012 2:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

OpTiOn написа:
Ако добавиш и кое колко КОНЯ вдига, ще имаш много поръчки Smile

Very Happy Very Happy ...нали, убеден съм, може някое антикрилце да се сложи, дифузьорче отпред и отзад да натиска, да затворим и пода като на Ферари и от Голф 3 правим жив изтребител, ще бъде нечувано.....ще хвръкне Very Happy ....Ако трябва и един кон ще впрегнем отпред, за повече тяга и откат.... Very Happy Поздрави и ако мога с нещо да съм полезен съм насреща Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Да говорим за коли Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети