forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Видеокарта-монитор

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Хардуер
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
marlov
Вчера си купих компютър
Вчера си купих компютър


Регистриран на: 30 Мар 2013
Мнения: 3
Общо думи: 95

МнениеПуснато на: Пет Май 17, 2013 5:11 pm    Заглавие: Видеокарта-монитор Отговорете с цитат

Здравейте!
Имам следния проблем.Обмислям да си взема видеокарта ATI HD 7790.
Мониторът ми обаче е по-старичко LSD и има само аналогов вход. Засега не мога да го сменя затова питам възможно ли е да се ползва с преходник DVI-VGA? Възможен ли е някакъв конфликт между картата и монитора? И какво губя от това ако монитора е аналогов?
Благодаря предварително за отговорите ви!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Tomasz
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 07 Апр 2007
Мнения: 209
Общо думи: 12,053
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Пет Май 17, 2013 6:28 pm    Заглавие: Re: Видеокарта-монитор Отговорете с цитат

marlov написа:
Здравейте!
Имам следния проблем.Обмислям да си взема видеокарта ATI HD 7790.
Мониторът ми обаче е по-старичко LSD и има само аналогов вход. Засега не мога да го сменя затова питам възможно ли е да се ползва с преходник DVI-VGA? Възможен ли е някакъв конфликт между картата и монитора? И какво губя от това ако монитора е аналогов?
Благодаря предварително за отговорите ви!


Внимавай с LSD-то, че ако те хванат ...

Ако я вземеш нова има шанс да получиш и преходник.

Ако монитора е до 17 инча нищо не губиш...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
mQuuu
Mitsubishi


Регистриран на: 31 Юли 2006
Мнения: 416
Общо думи: 28,582
Местожителство: GBBG

МнениеПуснато на: Сря Май 22, 2013 7:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Вярно ЛСД-то си е подсъдимо, но иначе... аз съм с 22" Full HD монитор и видекарта Radeno HD6850 и съм с аналогов адаптер DVI от компа понеже са 2 към VGA на монитора и никакви проблеми ... даже не мисля че ще има и голяма разлика с изцяло DVI кабел. Просто не съм пробвал още, може и да има но смятам, че ще е нещо минимално. Smile
_________________
AMD FX-6200 3.8GHz,6MB/8MB, MB-ASROCK 990FX EXTREME3/AM3+, 2x4GB DDR3 1600 KINGSTON HYPERX, Xilence Modular 1000W R3 ATX 2.3, ATI Radeon Sapphire VAPOR-X R9 280X 3GB GDDR5 OC (UEFI), SSD ADATA SX900 128GB, HITACHI 1TB 7K1000.D 7200rpm 32MB SATA III + 2x320GB SATA2 Seagate
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
irinastefanova825
Стремително напредничав
Стремително напредничав


Регистриран на: 04 Мар 2023
Мнения: 23
Общо думи: 163

МнениеПуснато на: Сря Апр 12, 2023 11:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

аз съм с Radeon RX 6800 и се справя доста добре
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Хардуер Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov