forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Купувам Tелевизионна игра

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Купувам - Продавам
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Th3agLe
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 09 Ное 2008
Мнения: 79
Общо думи: 2,347

МнениеПуснато на: Чет Яну 26, 2012 10:57 pm    Заглавие: Купувам Tелевизионна игра Отговорете с цитат

Търся телевизионна игра за едно хлапе в магазина я гледах 25 лв, но защо да купувам нова като мога да отарва някои от нея за 10-15 лв..

Бях пуснал тема във един друг форум, но останах потресен... искат по 40-50 лв Laughing . Аз за толкова пари ще му купя на хлапето PS1..., та ако неми вярвате, че в магазина е 25лв проверете преди да дращолевите глупости и да си измисляте космически цени...

ВАЖНО !

Играта да е със адаптер и джойстик по вазможност и някойя дискетка...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
malkiq
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 23 Юли 2006
Мнения: 815
Общо думи: 27,964
Местожителство: GB BG

МнениеПуснато на: Пет Яну 27, 2012 12:31 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Трябва да изровя Нинтендото да видя дали работи, че имам спомен, че го давах на един приятел и май ми го върна не работещо ... Яка игра беше за времето си. Ако го намеря и оправя може да се разберем нещо, но ще е след седмица - две.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
smokjr21
Вчера си купих компютър
Вчера си купих компютър


Регистриран на: 15 Яну 2012
Мнения: 4
Общо думи: 173
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Пет Яну 27, 2012 1:26 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей, мога да ти предложа два варианта:
1. нинтендо
2. тея с клавиатура, където са
+ всички кабели + около 50 дискети Smile
Ако имаш заинтересованост пиши ми
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Nikii
Примерен комсомолец
Примерен комсомолец


Регистриран на: 15 Ное 2008
Мнения: 34
Общо думи: 949
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Пет Яну 27, 2012 9:28 am    Заглавие: Re: Купувам Tелевизионна игра Отговорете с цитат

Th3agLe написа:
Търся телевизионна игра за едно хлапе в магазина я гледах 25 лв, но защо да купувам нова като мога да отарва някои от нея за 10-15 лв..

Бях пуснал тема във един друг форум, но останах потресен... искат по 40-50 лв Laughing . Аз за толкова пари ще му купя на хлапето PS1..., та ако неми вярвате, че в магазина е 25лв проверете преди да дращолевите глупости и да си измисляте космически цени...

ВАЖНО !

Играта да е със адаптер и джойстик по вазможност и някойя дискетка...

Pl1 bez zarqdno i diskove s 2 joistika 15lv
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Mupo
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 06 Яну 2007
Мнения: 346
Общо думи: 11,390
Местожителство: https://t.me/pump_upp

МнениеПуснато на: Пет Яну 27, 2012 12:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Имам някъде "Sega Mega Drive 2 16 Bit", но не си гледал нея защото все още държи цени от към 50 лв. Ако си заинтересован за 15 лв е твоя, има 2 джойстика, адаптер може и някоя дискета да има но няма да са повече от 1,2 ... имай предвид, че това не е нинтендо, игричките са по скъпи за нея(~10лв).
_________________
https://t.me/pump_upp
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Купувам - Продавам Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov