forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Мнение ?!
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Женски работи
Предишната тема :: Следващата тема  

Вярна ли е фразата "Любовта е сляпа" ?!
Да!
60%
 60%  [ 15 ]
Не!
8%
 8%  [ 2 ]
Знам ли ?!
32%
 32%  [ 8 ]
Общо гласове : 25

Автор Съобщение
EMERALD
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Сеп 2003
Мнения: 1312
Общо думи: 8,181
Местожителство: Габрово - София

МнениеПуснато на: Пет Мар 26, 2004 7:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

botroid написа:
Любовта е сляпа защото когато си влюбен не виждаш какъв лицемер е този в който си се влюбил.
Влюбения човек е СЛЯП като кърт!! Каквато е и любовта му.

Любовта е за глупаци и за слепоци... Аз съм прогледнал, за вас не знам, оправяйте се както можете...


Добре искам да ти задам един контра въпрос:
Значи любовта е сляпа, защото не виждаме какъв лицемер има до нас, и любовта е за глупаците. Ти си прогледнал - т.е. искаш да ни кажеш че не изпитваш любов и няма да изпиташ това чувство ?! А какво става с някое девойче, което ще се влюби в теб - и тя ли ще страда заради лицемерието ти ?!
_________________

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
[ IP : Logged ]
aNdRo
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 26 Дек 2003
Мнения: 1716
Общо думи: 44,236
Местожителство: Трендафил City

МнениеПуснато на: Пет Мар 26, 2004 8:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Емералд не че се меся ама това с девойчето дето си го написала не е много точен пример бих казал.Причината е това,че често се случва хората да имат несподелена любов.Въпросното девойче ще пострада малко,но според мен няма да е заради нечие лицемерие,а поради простата причина,че не е намерила взаимност в чуствата.......
Но след като си пострада трябва да се върне към реалността и да продължи.Това,че е била отхвърлена може освен бескайното огорчение(не го оспорвам)да и донесе някаква поука или извод за самата нея-например,че трябва да промени нещо в себе си и в поведението си към останалите.Чрез това,че е била отхвърлена може да разбере,че не е нищо друго освен един обикновен човек,който не е защитен от нещастия и несполуки в живота Wink
P.S.Аве нещо съм се бъгнал така че може да съм писал глупости,ама е много дълго и не ми се чете Smile
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
botroid
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 05 Фев 2004
Мнения: 1730
Общо думи: 11,794

МнениеПуснато на: Пет Мар 26, 2004 9:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

EMERALD написа:

Добре искам да ти задам един контра въпрос:
Значи любовта е сляпа, защото не виждаме какъв лицемер има до нас, и любовта е за глупаците. Ти си прогледнал - т.е. искаш да ни кажеш че не изпитваш любов и няма да изпиташ това чувство ?! А какво става с някое девойче, което ще се влюби в теб - и тя ли ще страда заради лицемерието ти ?!


Няма такива девойчета дето биха се влюбили истински в мен, убедил съм се че ВИЕ жените само се правите на влюбени!

Единственото нещо в което може да се влюби една жена - това е самата ТЯ!

И много повече ми е приятно да говоря за компютри отколкото за любов. Просто тази тема толкова е изтъркана, протъркана чак издънена вече. Дъвкана, предъвквана и вече преглътната... От безброй сълзливо-романтични филми, от безброй книги където романтиката избива чак на фантастика, толкова е невъзможно да се случи реално това което авторите си измислят за да се продават във милионни тиражи книгите им... Защото винаги ще има недорасли хора за които любовта е някакво вдъхновение ли, цел на живота ли, кои ги знае какво... Но всичко е до време, рано или късно повечето от тези хора проглеждат... Едва ли има по-голяма заблуда от любовта, прекалено хубава е за да я има за дълго, прекалено кратка е за да е нещо стойностно за което си струва да се бориш...
Любовта е пожар, който изпепелява чувствата ти, надеждите ти, мечтите ти, фантазиите ти. Накрая остават само черните въглени и горчиво осъзнаваш че си бил лъган, мамен и че са се подиграли с теб.

Но човек един път се лъже (ако е умен разбира се)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
EMERALD
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Сеп 2003
Мнения: 1312
Общо думи: 8,181
Местожителство: Габрово - София

МнениеПуснато на: Пет Мар 26, 2004 9:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

and_MG много съм съгласна с теб и с нещата, които си написал. Но идеята ми беше - след като той твърди, че е прогледнал, значи ли това, че един ден той ще е лицемера. Защото от написаното и така може да се изтълкува Confused
_________________

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
[ IP : Logged ]
botroid
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 05 Фев 2004
Мнения: 1730
Общо думи: 11,794

МнениеПуснато на: Пет Мар 26, 2004 9:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

EMERALD написа:
and_MG много съм съгласна с теб и с нещата, които си написал. Но идеята ми беше - след като той твърди, че е прогледнал, значи ли това, че един ден той ще е лицемера. Защото от написаното и така може да се изтълкува :?


Няма да съм лицемер, защото никога не бих заявил на някой че го обичам БЕЗ да така наистина. Докато жените са силни в лъжите!! Това го знае всеки които си е имал работа с тези очарователни, привлекателни, но толкова опасни и греховни създания на природата.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
aNdRo
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 26 Дек 2003
Мнения: 1716
Общо думи: 44,236
Местожителство: Трендафил City

МнениеПуснато на: Пет Мар 26, 2004 9:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

да.Така и аз съм съгласен с теб Емералд.Ботройт>не знам какво толкова имаш против любовта и не мога да се съглася с теб.Когато остарееш все така ли ще говориш за компютри...........ами и тази тема ако случайно се изтърка?????????????Какво ще правиш тогава????
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
EMERALD
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Сеп 2003
Мнения: 1312
Общо думи: 8,181
Местожителство: Габрово - София

МнениеПуснато на: Пет Мар 26, 2004 9:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

botroid чакай чакай, не говорим за онези измислици, които тиражират в латиноамериканските сериали !!! Говорим за нашите чувства и копнежи.
Един личен съвет - никога не казвай няма такова девойче, което би се влюбило истински в мен. Може би ще ме наречеш глупачка и недорасла - но аз не веднъж си позволих да го каза за себе си и животът намери начин да ме опровергае. А що се отнася до девойчета, които могат да обичат истински - гарантирам ти че съществуват такива. Девойчета, които не мислят за себе си, които не се правят на влюбени. Вярно е обаче, твърде малко са и твърде трудно е да срещнеш такова девойче...
botroid написа:
Едва ли има по-голяма заблуда от любовта, прекалено хубава е за да я има за дълго, прекалено кратка е за да е нещо стойностно за което си струва да се бориш...

Наистина прекалено хубава е, за да я има за дълго (като всяко хубаво нещо на този свят), но не е прекалено кратка за да не си струва да се бориш за нея - или по-точно аз бих казала не се бори самоцелно за нея, просто не бягай от нея Very Happy
botroid написа:
Любовта е пожар, който изпепелява чувствата ти, надеждите ти, мечтите ти, фантазиите ти.

Точно затова за мен е ценност - защото е унищожителна сила и преобръща живота ми по най-невероятни начини.
_________________

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
[ IP : Logged ]
EMERALD
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Сеп 2003
Мнения: 1312
Общо думи: 8,181
Местожителство: Габрово - София

МнениеПуснато на: Пет Мар 26, 2004 9:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

botroid, искам само да ти задам един въпрос, защо мислиш, че жените са по-ловки в лъжите от мъжете ?! Защо жените трябва да са коварните същества ?!
Да, така е, има много такива жени! Но я помисли малко - разгледай форума дори, колко мъже днес са искрени и наистина изпитват чувства, а не търсят просто хубави момиченца, които да им задоволяват потребностите в леглото ?!
_________________

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
[ IP : Logged ]
botroid
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 05 Фев 2004
Мнения: 1730
Общо думи: 11,794

МнениеПуснато на: Пет Мар 26, 2004 10:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

EMERALD написа:
botroid, искам само да ти задам един въпрос, защо мислиш, че жените са по-ловки в лъжите от мъжете ?! Защо жените трябва да са коварните същества ?!
Да, така е, има много такива жени! Но я помисли малко - разгледай форума дори, колко мъже днес са искрени и наистина изпитват чувства, а не търсят просто хубави момиченца, които да им задоволяват потребностите в леглото ?!


Виж сиа - ти май се се мислиш за идеалната жена, дето е експертка хем по любов, хем по компютри (!) Аз не знам дали е така наистина, не те познаам и няма да споря. Но знам че 90% от жените са абсолютни боклуци. Научно е доказано че жените лъжат много повече от мъжете. Също така е доказано че потребностите на жените в леглото са не по-малки от тия на мъжете.

Абе какви чувства може да има в днешното озъбено и забързано време, където всеки се интересува само от себе си? На кой въобще му пука дали имаш чувства или не и какво изпитваш към другия... Земете пораснете малко бе деца!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
EMERALD
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Сеп 2003
Мнения: 1312
Общо думи: 8,181
Местожителство: Габрово - София

МнениеПуснато на: Съб Мар 27, 2004 2:08 am    Заглавие: Отговорете с цитат

botroid написа:
Виж сиа - ти май се се мислиш за идеалната жена, дето е експертка хем по любов, хем по компютри (!) Аз не знам дали е така наистина, не те познаам и няма да споря.

Прав си не ме познаваш!!! Ако ме познаваше наистина, нямаше и да ти мине през ума, че се мисля за идеалната жена - далеч не съм такава, а и не искам!!! Не съм експерт нито по любовта, нито на тема компютри. Просто си изкавам мнението по един въпрос, имам такова и си отстоявам!

botroid написа:
Но знам че 90% от жените са абсолютни боклуци.

Аз както ти казах - голямата част от жените са такива, но има и стоиностни сред тях - не ги изключвай. Малко са и трудно е да ги срещнеш, но защо трябва да отричаш съществуването им. Истинското, стойностното и значимото в живота не е нещо, което се среща под път и на пад път, точно обратното !!!

botroid написа:
Абе какви чувства може да има в днешното озъбено и забързано време, където всеки се интересува само от себе си? На кой въобще му пука дали имаш чувства или не и какво изпитваш към другия... Земете пораснете малко бе деца!!

Знаеш ли, колкото и да ти е странно мисля, че пораснах много отдавна! Но може би, както казва майка ми, наистина съм родена под щастлива звезда! Защото знаеш ли, в този скапан живот, където всеки те блъска и гледа да те прецака, където никой не се интересува от другия, аз съм открила прекалено много хора, които наистина се интересуват от приятелите си и от тези които обичат, грижа ги е както чувстват и какво изпитват!!! Може да е смешно, нереално, но аз вярвам в това което ти говоря, вярвам защото съм си препатила твърде много от такива, които мислят само за себе си, но и съм открила такива, които знаят какво да е обичаш истински !!!
_________________

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
[ IP : Logged ]
seemore
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 23 Фев 2004
Мнения: 886
Общо думи: 42,578
Местожителство: Gabrovo

МнениеПуснато на: Нед Мар 28, 2004 7:50 am    Заглавие: emerald :)> Отговорете с цитат

skupa Smile> koi ta bi po glavata da puskash taq tema ? I to tochno tezi dni ?
Nai kofti e che chak tiq dni razbrah che lubovta e slqpa, i koeto e po -kofti - pravi me i men slqp i mnogo glupav. Kara me da pravq neshta koito ne bih napravil dori da dosta pari, puk sega bih gi napravil samo ei taka - za nishto. Mamka mu pocham da praq gluposti ...


taka otnosno spora botroid vs. EMERALD moga da kaja samo:
Che nqkoi ot jenite sa tolkova dolni suzdaniq koito pred nishto ne biha se spreli za da postignat tova koeto iskat - prosto jenskite metodi sa si zapazena marka na jenite (luji,izmami,revane). Vijdal sum jeni koito sa gotovi da padnat tolkova nisko za da postignat celta si che chak mi se draifa ot tqh. Edna jena e gotova dori da susipe jivota na chovek,da go napravi neshtasten, da go skara s priqtelite mu,da go otdeli ot roditelite mu, samo i samo za da go specheli obratno, i toi da si e za neq, a ne za nqkoq druga.
EMERALD - chakam otgovor ako neshto ne ti e haresalo. Tova deto sum go pisal e podkrepeno ot realni primeri ot jivota
_________________
Гражданска отговорност

http://pcshop.bg/?rfrl=6
2% отстъпка от първата поръчка с промокод RFRL-6
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
BIOHAZARD
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 11 Ное 2003
Мнения: 1214
Общо думи: 4,584

МнениеПуснато на: Нед Мар 28, 2004 10:42 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ko se djavkate pak vie? ne mojete li da razberete, 4e vsi4ki ste pravi?
prosto za6toto horata sa razli4ni, za tova ima i razli4ni mnenia po vaprosa! I da i Ne ti otgovariam na vaprosa Emerald. ako e da, mnogo zle, ako e ne, prosto super. vsi4kite ste pravi bre, vij dal sam kvo li ne na taia tema, ne samo s men, i nabliudenia ot priateli, vsi4ko sam vijdal. i Slepi i kioravi napravo, no i takiva deto sa edin za drug (to i zatova se ojeniha horata, 6toto razbraha 4e vsi4ko okolo tiah e na 6)
seemore i ti si prav! naistina edna jena e sposobna na vsi4ko po niakoga, zavisi dali 6te se oseti6 na vreme kakvo praviat s teb, no pak ia se zamisli, poniakoga moje i da e prava, no ti da ne go razbira6, 6toto moje da se zaslepen ot ne6to drugo, ne ot liubov a ot ne6to strani4no a tia da iska prosto da ti pomogne. i tova se slu4va ot vreme na vreme i togava se kefia ako jenata uspee da napravi ne6to po vaprosa. V4era 4atih s edna do zori. gorkoto momi4e moga da vi kaja. na 22 s dete ne e jenena, jivee pri priatelia si. toi nekav bogata6 i ima pari dosta, nekva negova firma ima. Ne sa jeneni. i kato mi razpravia kakvo stava, napravo se hvanah za glavata. iskam da kaja, 4e tova momi4e (jena) e tolkova sliapo, 4e misleh da hodia da i dam moite le6ti. prosto tia triabva da go otdeli ot tezi hora deto e popadnal pri tiah moga da vi kaja i e prava! 6toto tia strada. kato mi razpravia 4e vinagi kogato se skarat toi kato i se usmihne i i kaje izviniavai tia mu pro6tava, i otstapva. i prez celia ni "razgovor" samo kazva6e, citiram: "az go obi4am i tova mi stiga! toi si e takav i ne moga da go promenia! obi4am si go! i toi men me obi4a."
horaaa, gorkoto momi4ence, 6toto kato i gledah akala, si e momi4ence vapreki 4e ima dete i e na 22.a toi ia izpolzva gorkata, i to mnogo gadno. drugo ot razgovora niama da vi kazvam, ta da ne me obvinite v ne6to Smile
pojelavam na vsi4ki, da sre6nete liubovta, koiato vi pravi naistina 6tastlivi i dano ne ste slepiiii! za men niama da govoria, 6toto si e li4no moia rabota i mogat da se barkat v neia mnogo MALKO hora.
ta aide stiga tolkova ot men po-taia tema, 6toto i bez tova sam si sliap Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Alexya
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 10 Апр 2004
Мнения: 57
Общо думи: 0

МнениеПуснато на: Съб Апр 10, 2004 1:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

da ti kaja 4esno-ako ti e purvo istinsko vljubvane e mnogo sljapa ljubov,prosto ne moje6 da misli6 trezvo,no tova se promenja s vremeto
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
botroid
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 05 Фев 2004
Мнения: 1730
Общо думи: 11,794

МнениеПуснато на: Съб Апр 10, 2004 4:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Alexya написа:
da ti kaja 4esno-ako ti e purvo istinsko vljubvane e mnogo sljapa ljubov,prosto ne moje6 da misli6 trezvo,no tova se promenja s vremeto


Напълно съм съгласен, аз се отрезвих отдавна :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
BIOHAZARD
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 11 Ное 2003
Мнения: 1214
Общо думи: 4,584

МнениеПуснато на: Съб Апр 10, 2004 5:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Mr. Green

niakoi den moje da razberete za6to se hilia taka Mr. Green
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Женски работи Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Страница 2 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov