forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Проблем с аларма на рено

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Да говорим за коли
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Mupo
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 06 Яну 2007
Мнения: 346
Общо думи: 11,390
Местожителство: https://t.me/pump_upp

МнениеПуснато на: Пон Окт 19, 2009 8:54 pm    Заглавие: Проблем с аларма на рено Отговорете с цитат

Така купил съм си колата преди около 2 месеца, има си вградена аларма незнам каква е марката. Днеска реших да я пробвам (вдигам капака завъртам ключа, заключвам колата (светна ми индукцията на волана, че алармата е включена . Отначало бях удивен, че от най-малкото колата писна мигачи се включиха ... всичко беше добре. Но последва проблема, че не можа да се спре ? Натиснах централното, но алармата продължаваше да си пищи ... пищя 1 мин и това беше. Пак заключих колата и пробвах пак...но този път при отключване (на централното ...) алармата писна ? Е какъф може да е този проблем ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
malkiq
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 23 Юли 2006
Мнения: 815
Общо думи: 27,964
Местожителство: GB BG

МнениеПуснато на: Вто Окт 20, 2009 1:01 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Това с ключ под капака, не ми се струва да е фабрична аларма. А щом е била изключена досега явно си е имала този проблем отпреди. А и може да не е направена изобщо както трябва, да се активира със заключване на колата и да се деактивира с отключването и. Един познат има Меган Сценик и доколкото знам алармата му не е синхронизирана с централното. Имам предвид, че първо деактивита алармата и после си отключва колата и после по обратния ред. Това ме навява на мисълта, че или майсторите ги е смързяло да я направят или наистина е по-сложно на тази марка, защото му слагаха алармата в Габрово преди 2 години.
Отностно чувствителността, това може да се регулира, защото тази аларма явно е с камбанка и реагира на вибрация и сътресение, така че това по-лесно може да се поправи, за другото не знам. Дано някой има идея, ако не знаеш къде се занимават с аларми.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
XPERT_166
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 15 Окт 2007
Мнения: 304
Общо думи: 14,698
Местожителство: gabrovo

МнениеПуснато на: Вто Окт 20, 2009 6:26 am    Заглавие: Отговорете с цитат

пробваи при алармаджиите на шивара ако не можеш да се оправиш сам Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Venomus
Дали да стана антиквар ?
Дали да стана антиквар ?


Регистриран на: 16 Сеп 2010
Мнения: 41
Общо думи: 1,536
Местожителство: Gabrovo

МнениеПуснато на: Съб Мар 26, 2011 9:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз се поизпотих с подобен проблем. Смени батерията на дистанционното и може да се оправи. Ако ли не трябва да РЕЗЕТНЕШ алармата. Намираш и кутийката дето излизат всички кабелаци от нея и преписваш всичко от нея ( марка,сериини номера и т.н.) после сядаш пред чичко GOOGLE и почваш да четеш как се РЕСТАРТИРА. Но разбира се това е само ако не ти се дават пари за майстор. УСПЕХ от мен
_________________
Парите раждат идеите !
Нямаш ли пари - нямаш акъл !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Да говорим за коли Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov