forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Много жалко

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Всичко
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
kita20008969
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 05 Окт 2009
Мнения: 127
Общо думи: 3,382
Местожителство: ГАБРОВО

МнениеПуснато на: Пон Май 31, 2010 2:56 pm    Заглавие: Много жалко Отговорете с цитат

Взето от форум...
България е супер държава, ако си тарикат. Тука да си тарикат си е тарикатлък. Аз самият съм голям тарикат, тарикат с бизнес. Да имам си собствен бизнес и печеля яко, а разни будали ми бачкат за по 300 лв. на месец. Супер яко. Правя ги на две стотинки. Какъв бизнес ли?Ами кафенце, няолко магазинчета, такива работи. Що им плащам по толкоз ли? Ами щом са съгласни да бачкат за толкова, защо да им плащам повече. Аз не ги карам на сила, те сами идват да си търсят работа и досега никой не ми е отказал. Някой път се изръсвам повече, за някоя пичка дето ми е работничка. Знаеш как е, джиджи-биджи, а и тя сама се навира. Мисли си, че като си отвори краката и аз ще си отворя портфейла, овчици. Глезя я, докато ми омръзне и после уволнение. А такива като нея много, с лопата да ги ринеш. Гот е да си бизнесмен в България и ти излиза евтино, особенно откъм работна ръка. Аз съм им изучил мисленето на баламите, те ценят матерялните си придобивки, телефончета, дрешки или пък да ходят по разни клубове, но не си ценят труда, а те дефакто само чрез него могат да си изкарат парички. Те не го разбират това, щом не се яде и пие, и не може да се пипне с ръчичка значи не е ценно. Балами, балами та баламурници. Мислят си, че след някой месец, ще им дигнат заплатата. Да ама не. Виж ако баламите бяха малко, тогава щеше да е друго. Ако си ценяха труда и имаха реална преценка колко той струва, тогава можеше да вземат и повече пари. Но те нямат самооценка, колкото им кажеш толкова. Будали! Това е. Един като си тръгне, друг ще го смини и толкоз, какво тук значи някакъв си будала. Будали много, многоо и е многоо яко че има толкова много будали. Супер е просто. Нямам думи. Доволен съм. Даже сега е криза и мисля да използвам случая да намаля заплащането на 250 лв. Що не, вече има балами съгласни да работят и за тези пари. Да са живи и здрави, всички балми в България и да се множат. Пази Боже някой ден да решат, че няма да работят за толкова пари, тогава ща не ща, ще трябва да им плащам повече. Но, докато са много няма страшно. Обичам ви будали, обичам ви, в крайна сметка аз на вас дължа богатството си, на вашия обезценен труд и вашата вяра, че утре някой ще се сети да ви вдигне заплатата. Истината е, че човек струва толкова, за колкото сам се оценява
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
physicx
Дали да стана антиквар ?
Дали да стана антиквар ?


Регистриран на: 06 Ное 2008
Мнения: 44
Общо думи: 2,151

МнениеПуснато на: Пон Май 31, 2010 3:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

кое е жалкото??? докато има балъци ще има и тарикати - факт! евала на човека за мисленето - на същия принцип съм - като съм по умен от другите ще бачкат за мен и това е....големите гъзари един ден приплакват за парички щото не им е излязла дребната далаверка и искат не искат ...така общи работници се търсят постоянно Smile обичаме балъците !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
KokalAudio
CarAudio Master


Регистриран на: 10 Сеп 2006
Мнения: 706
Общо думи: 36,495
Местожителство: Където звука се ражда....

МнениеПуснато на: Пон Май 31, 2010 5:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Няма какво да се лъжем Smile Умен гладен няма Wink
Всеки зрав човек може да постигне всичко...останалото е оправдания Smile
_________________


KokalAudio
Gabrovo Audio Team
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
y-project
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 29 Авг 2004
Мнения: 709
Общо думи: 7,345
Местожителство: В Залата

МнениеПуснато на: Вто Юни 01, 2010 8:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Проблема в България е, че има умни хора които просто нямат от къде да тръгнат и са принудени да са будали... или 2рия вариант- кофти стичане на обстоятелствата и пак си принуден да си будала Confused
_________________
http://www.vbox7.com/play:c97f3de0
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Всичко Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov