forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

gps навигаций

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Да говорим за коли
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Konv1cT
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 26 Яну 2007
Мнения: 150
Общо думи: 3,556

МнениеПуснато на: Съб Май 08, 2010 11:26 am    Заглавие: gps навигаций Отговорете с цитат

може ли да ми кажете навигация за около 300 лв и дали е добра ? че си нямам много понятие от това Smile
_________________
In the bible it says, what goes around, comes around
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
rgb
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Юли 2009
Мнения: 206
Общо думи: 11,566

МнениеПуснато на: Съб Май 08, 2010 12:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

300 лв са достатъчен бюджет за автомобилна навигация. Дори можеш да си купиш и малко по-евтини от интернт. Моят съвет е да поддържа системата iGO (които според мен са по-добри от Garmnin, които пък са по-известни). В магазините за телефони в Габрово се продават доста скъпи устройства, които лично на мен не ми правят впечатление възможностите си.
Преди няколко месеца аз също си избирах GPS и си купих от интернет. Сега могат да се намерят под 200 лв с най-различни възможности: FM-Transmitter, Bluetooth, audio&video player и всякакви удобни програмки, ако е с windows.
Основното при по-евтините е, че имат по-малка точност и понякога на картата може да изглежда, че не си на пътя или си на съседна улица, но при мен най-голямата разлика е била в рамките на 5 метра (моите наблюдения са от записи на пропътувани маршрути, които съм пускал в GoogleEarth и се забелязват малки разлики).
Друг недостатък, с който можеш да се сблъскаш с нискобюджетните навигацийки е, че нямат възможност за включване на външна антена, а вградената е слаба и често губят обхват в близост до високи сгради.
Толкова от мен, някой друг да допише своите съображения...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Да говорим за коли Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov