forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

В.Търново квартири

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Всичко
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
prince_charming
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 19 Юли 2004
Мнения: 157
Общо думи: 2,667

МнениеПуснато на: Сря Окт 07, 2009 7:52 pm    Заглавие: В.Търново квартири Отговорете с цитат

Моля за помоща ви Very Happy Гледах преди време, че някои потребители си търсеха съквартиранти и си мисля, че ще намеря хора, които могат да ми разяснят как стои въпроса. Като гледам обявите повечето са за момичета или задочници, а останалите са вече дадене. Търся си квартира за 2/3 човека и ако някой може да ми даде акъл моля да го направи Laughing
_________________
Welcome to the Jungle!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Misha
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Мар 2007
Мнения: 868
Общо думи: 32,672
Местожителство: у гъзЪт на географията

МнениеПуснато на: Чет Окт 08, 2009 6:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ми със сигурност мога да ти кажа, че е добре да се пробва в някоя агенция за недвижими имоти. Излиза малко повече първият наем, защото агенцията иска такса, но ще ти намерят нещо по мярка Smile
Иначе в Търново хубава квартира по това време вече се намира трудно, но има нещо друго - ако все пак намериш, може да я пазариш за по-нисък наем.Същото става и примерно през юли, защото още не е пикът на търсенето, когато цените скачат. През юли вече повечето са освободени,а народа масово се сеща да търси след средата на август, тогава вече става напеченото Smile
_________________
Доводите срещу безумието пропадат с тихи, съскащи звуци.Мъртви гласове от мъртви грамофонни плочи,реещи се из порутената шахта на паметта.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Всичко Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov