forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Някой знае ли как се маха simlock на LG KU990

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> GSM
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
gbtuning
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 26 Фев 2007
Мнения: 218
Общо думи: 15,984
Местожителство: Netherland,Oudenbosch

МнениеПуснато на: Пет Юни 05, 2009 5:55 pm    Заглавие: Някой знае ли как се маха simlock на LG KU990 Отговорете с цитат

Някой знае ли нещо...че имам един чисто нов... ама е кодиран на vodafone... Very Happy мисля че може да се разкодира и с някакъв код ...някой знае ли от де мога да си го набавя...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
vitero
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 12 Апр 2005
Мнения: 127
Общо думи: 5,159

МнениеПуснато на: Нед Юни 14, 2009 9:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Става с програмка ако ти се чете и отбираш от английски може и сам да се оправиш не е трудно ето: http://www.mygreatphone.com/forum/modifications-hacking/6619-step-step-unlocking-ku990-viewty-images-included.html ако виждаш някаква трудност пиши ще помагаме Laughing
Успех !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
gbtuning
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 26 Фев 2007
Мнения: 218
Общо думи: 15,984
Местожителство: Netherland,Oudenbosch

МнениеПуснато на: Пон Юни 15, 2009 9:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря ти много за подробната тема.... и преди съм се мъчил да го разкодирам по този начин...но проблема ми е следния спазвам напълно инструкциите...до като стигна до стъпка 4 кадето ти прави резержен НВ файл....на мен неможе да ми направи...програмата ми изписва Error NV Backup file not exist и до там и не ми излиза прозореца от стъпка 4



Ако си разкодирвал такъв телефон или просто знаеш що ми се получава така.... ще съм много благодарен ако помогнеш....и ще черпя Laughing
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
vitero
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 12 Апр 2005
Мнения: 127
Общо думи: 5,159

МнениеПуснато на: Вто Юни 16, 2009 6:27 am    Заглавие: Отговорете с цитат

NV backup си го направи предварително като кънекнеш телефона горе от tools има подменю NV backup в излезлия нов прозорец даваш да се кънекне и после от същия бутон да направи резервното компие, и от там давай по указания начин.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> GSM Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov