forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Въпрос отностно турбо на...
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Да говорим за коли
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
gbtuning
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 26 Фев 2007
Мнения: 218
Общо думи: 15,984
Местожителство: Netherland,Oudenbosch

МнениеПуснато на: Нед Юни 07, 2009 10:31 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Mupo написа:
БМВ-то е с фикснат двигател отделно чип, чисти 120 коня.
тази "свирка" Laughing не ми трябва Smile
направихме БМВ 318 98г( не съм сигорен ще ве излъжа)
с чисти 150 коня, отделно чип а след това турбо което стъпи на 3000лв да не говоря и за частите който сменихме после ...
същите тези хора обаче не се съгласиха да барнат и на 316-ката (не поемали риска) нямало да изтрае и до тест ейнджън-а ...
за калибрата се отказахме
Колите са правят за тийма който ще се орагинизира след 7 месеца "Габрово рейсинг тийм"
както виждате колите не са нещо ново и добро, но пък доста старателно се работи по тях. Колите в момента се намират в софия, да се надяваме, че до 2 седмици ще са в завършен вид в габрово.
Скоро, да се надяваме идната седмица ще се купи Honda Prelude


Ххахаха приятел май много гледаш 'pimp my ride'' а и нещо не те разбирам....или нещо на мяташ по върбите...

първо....кво значи 150 коня чисти ??

второ.....второ кой е този който ги турбинира тез 318-ки??
и много ми е интересно как от твойта 16-ка дигна 20 коня с чип...който според мен почти нищо не променя на тея м40-ки...карал съм такава с чип и без и мисля че и има няква минимална разлика в ниските обороти при вървенето...нищо особено....

а та въпроса ми е как ти с чипа дигаш 20 коня а на твоя приятел със турбина са 37 коня ??? кфо е тфа турбо е ??? да не е от лъкибой...или сте го отливали в мазата?

а и другото което като имаш познати които се занимават....с турбиниране що те не ти помогнат?

Чакаме с нетърпение ГАБРОВО РЕЙСИНГ ТИЙМ-а с най вървежните м43-ки


Ако верно ти се занимава с такива работи...и имаш заделени срества...а неси някой 13годишен семкаджия....форумен тунер.....
моят съвет към теб е ..... прави калибрата !!! този мотор е много здрави подлежи много на тунинг....

а за БМВ-то чакай да завали дъжд и ходи да лъзгаш мацките по завоите... Laughing че те им е мноо FUN кат ги возиш с вратите...(на някой де) Laughing
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Да говорим за коли Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov