forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Сервиз за GSM-и

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> GSM
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
vitero
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 12 Апр 2005
Мнения: 127
Общо думи: 5,159

МнениеПуснато на: Нед Май 25, 2008 9:39 pm    Заглавие: Сервиз за GSM-и Отговорете с цитат

Ако може да ми препоръчате някой сервиз за GSM-и че утре ще трябва да отида до някой защото Нокиа Н73 не ще да намира сим картата.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
DaViDiaN
Музикохолик


Регистриран на: 29 Дек 2003
Мнения: 3992
Общо думи: 17,360
Местожителство: Два етажа по - горе от Shefa

МнениеПуснато на: Съб Май 31, 2008 9:18 am    Заглавие: Отговорете с цитат

сервиза на Мобимакс, като тръгнеш от центъра нагоре по еднопосочната в посока полицията (от ляво се пада...)


п.п. там беше май... Smile
_________________
If There Was A Single Day I Could Live,
A Single Breath I Could Take,
I'd Trade All The Others Away...

За да откриеш перфектния човек, трябва първо да се влюбиш в него!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name
[ IP : Logged ]
XPERT_166
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 15 Окт 2007
Мнения: 304
Общо думи: 14,698
Местожителство: gabrovo

МнениеПуснато на: Съб Май 31, 2008 10:48 am    Заглавие: Отговорете с цитат

наааааааааааааай бързия и наааааааааааааааааааай добрия и наааааааааааааааай евтиния е в еднопосочната дето е по посока за лъвов мост малко по надоло от енергото /от другата страна на пътя - пада се до една аптека мисля / - малко е магазинчето с скромна витрина - но то е предимно сервиз - и човека дето е маистора е БАШ МАИСТОР!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! НЕ КАТО СМОТАНИТЕ МОБИМАКС , ДА ДА, И ТОВА ДЕТО Е ДО "МИТИ" ЗА ЕДИН РЕМОНТ ВСИЧКИ ТЕЗИ СМОТАНЯЦИ МИ ИСКАХА 120ЛВ САМО ЗА ДОСТАВАКА И СИГУРНО НЕ ПО МАЛКО ОТ 40/50 ЛВ ЗА РАБОТА - А ПИЧА МИ ВЗЕ ЗА ВСИЧКО 42ЛВ!!!!!!!!!!! И СВЪРШИ ВСИЧКО ЗА НЕ ПОВЕЧЕ ОТ МИНУТА И ПОЛОВИНА!!!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
FULL_BASS
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 19 Авг 2007
Мнения: 421
Общо думи: 14,700

МнениеПуснато на: Съб Май 31, 2008 11:04 am    Заглавие: Отговорете с цитат

XPERT_166 написа:
наааааааааааааай бързия и наааааааааааааааааааай добрия и наааааааааааааааай евтиния е в еднопосочната дето е по посока за лъвов мост малко по надоло от енергото /от другата страна на пътя - пада се до една аптека мисля / - малко е магазинчето с скромна витрина - но то е предимно сервиз - и човека дето е маистора е БАШ МАИСТОР!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! НЕ КАТО СМОТАНИТЕ МОБИМАКС , ДА ДА, И ТОВА ДЕТО Е ДО "МИТИ" ЗА ЕДИН РЕМОНТ ВСИЧКИ ТЕЗИ СМОТАНЯЦИ МИ ИСКАХА 120ЛВ САМО ЗА ДОСТАВАКА И СИГУРНО НЕ ПО МАЛКО ОТ 40/50 ЛВ ЗА РАБОТА - А ПИЧА МИ ВЗЕ ЗА ВСИЧКО 42ЛВ!!!!!!!!!!! И СВЪРШИ ВСИЧКО ЗА НЕ ПОВЕЧЕ ОТ МИНУТА И ПОЛОВИНА!!!!!!!!!!!!!

ехеееее за 1минута и половина=>40кинта
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
vitero
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 12 Апр 2005
Мнения: 127
Общо думи: 5,159

МнениеПуснато на: Съб Май 31, 2008 11:05 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Мерси за предложенията, но мобимакс ми казаха че не могат да го поправят и аз го продадох за 150лв.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
XPERT_166
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 15 Окт 2007
Мнения: 304
Общо думи: 14,698
Местожителство: gabrovo

МнениеПуснато на: Съб Май 31, 2008 6:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

FULL_BASS написа:
XPERT_166 написа:
наааааааааааааай бързия и наааааааааааааааааааай добрия и наааааааааааааааай евтиния е в еднопосочната дето е по посока за лъвов мост малко по надоло от енергото /от другата страна на пътя - пада се до една аптека мисля / - малко е магазинчето с скромна витрина - но то е предимно сервиз - и човека дето е маистора е БАШ МАИСТОР!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! НЕ КАТО СМОТАНИТЕ МОБИМАКС , ДА ДА, И ТОВА ДЕТО Е ДО "МИТИ" ЗА ЕДИН РЕМОНТ ВСИЧКИ ТЕЗИ СМОТАНЯЦИ МИ ИСКАХА 120ЛВ САМО ЗА ДОСТАВАКА И СИГУРНО НЕ ПО МАЛКО ОТ 40/50 ЛВ ЗА РАБОТА - А ПИЧА МИ ВЗЕ ЗА ВСИЧКО 42ЛВ!!!!!!!!!!! И СВЪРШИ ВСИЧКО ЗА НЕ ПОВЕЧЕ ОТ МИНУТА И ПОЛОВИНА!!!!!!!!!!!!!

ехеееее за 1минута и половина=>40кинта



аве човек - даже човека тогава не ме познаваше и не ми взе за работа бе - веднага ми показа в саитовете за колко ги зема дисплеите и ми взе 42лв!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - а не както на всички останали места в габрово - и кво "за 1минута и половина=>40кинта" - ти кво предпочиташ да дадеш над 120лв и да чакаш да ти го опраят за 7 дена ли ? пффффффффффффффффффффффф
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
FULL_BASS
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 19 Авг 2007
Мнения: 421
Общо думи: 14,700

МнениеПуснато на: Съб Май 31, 2008 8:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

XPERT_166 написа:
FULL_BASS написа:
XPERT_166 написа:
наааааааааааааай бързия и наааааааааааааааааааай добрия и наааааааааааааааай евтиния е в еднопосочната дето е по посока за лъвов мост малко по надоло от енергото /от другата страна на пътя - пада се до една аптека мисля / - малко е магазинчето с скромна витрина - но то е предимно сервиз - и човека дето е маистора е БАШ МАИСТОР!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! НЕ КАТО СМОТАНИТЕ МОБИМАКС , ДА ДА, И ТОВА ДЕТО Е ДО "МИТИ" ЗА ЕДИН РЕМОНТ ВСИЧКИ ТЕЗИ СМОТАНЯЦИ МИ ИСКАХА 120ЛВ САМО ЗА ДОСТАВАКА И СИГУРНО НЕ ПО МАЛКО ОТ 40/50 ЛВ ЗА РАБОТА - А ПИЧА МИ ВЗЕ ЗА ВСИЧКО 42ЛВ!!!!!!!!!!! И СВЪРШИ ВСИЧКО ЗА НЕ ПОВЕЧЕ ОТ МИНУТА И ПОЛОВИНА!!!!!!!!!!!!!

ехеееее за 1минута и половина=>40кинта



аве човек - даже човека тогава не ме познаваше и не ми взе за работа бе - веднага ми показа в саитовете за колко ги зема дисплеите и ми взе 42лв!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - а не както на всички останали места в габрово - и кво "за 1минута и половина=>40кинта" - ти кво предпочиташ да дадеш над 120лв и да чакаш да ти го опраят за 7 дена ли ? пффффффффффффффффффффффф

не бе в смисал колко бързо ти е прибрал 40 леа...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> GSM Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov