forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Проблем с оразмеряването при принтиране на снимка

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Снимки
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
FeAr874
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 12 Май 2008
Мнения: 121
Общо думи: 6,562
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Сря Мар 04, 2009 2:54 pm    Заглавие: Проблем с оразмеряването при принтиране на снимка Отговорете с цитат

За сканиране, принтиране и ксекоропиране ползвам MP Navigator 4.0
Ето и подменютата и :


Та интересуваме как, ако сканирам снимка 5см / ширина / и 10см / дължина/ да я принтирам със същите размери, защото на мен ми го вади на цял лист ( давам десен бутон на снимката Next Next Next Finish и ми вади почти цял А4 лист с изображението )
Някой, ако има идея да сподели. Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
gercho_91
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 29 Яну 2007
Мнения: 754
Общо думи: 30,652
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Сря Мар 04, 2009 4:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ето това и мен ме интересува.
Как да "кажа" на принтера да ми принтира снимката точно в определени размери. Под Уйндоус има само това но то не ми върши работа: http://pics.data.bg/zoom/albums/ba58085573a9ea2ef8af8026be9df2ad/original[/img]
_________________
AMD 8350 Octa-Core Processor @4000MHz Black Edition with Cooler Master CPU Cooler Hyper 212 Plus, MB - ASUS M5A99FX PRO R2.0, KINGSTON HyperX SAVAGE DDR3 2x8GB @1600Мhz CL 9.9.9.27.36 - 2T, Cooler Master G750M 80+ Bronze, Modular PSU, AMD Sapphire NITRO R9 380 4GB/256bit, 120GB SSD SAMSUNG 840EVO, 1TB WD BLUE 64MB, Thermaltake Versa H21 Window + Custom modding, drilling etc., 6X120MM BLUE LED FANS, 2X400MM BLUE LED STRIPS, MONITOR LG IPS236V-PN
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
mongoose
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Юли 2006
Мнения: 504
Общо думи: 18,283

МнениеПуснато на: Сря Мар 04, 2009 6:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Така като гледам трябва да е от менюто 'Dokument Size",даже отдоло имаш и "Custom",там не си ли си играл да ръчкаш и да видиш кво ще излезе?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
HaF7a7a
Постмодернист


Регистриран на: 14 Авг 2006
Мнения: 789
Общо думи: 27,391
Местожителство: Финландия

МнениеПуснато на: Чет Мар 05, 2009 2:09 am    Заглавие: Отговорете с цитат

изтегляш си фотошоп от ДС++ и даваш имейдж/файл/ресайз имедж и задаваш в см колко да е канвас сайда. може и чрез Windows,но не съм сигурен дали има чак такива опции или чрез пейнт, но той заема много рам според админа.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Снимки Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov