forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Share: Jeff Dunham Comedy show

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> ФИЛМИ
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
diko
любимец 13


Регистриран на: 11 Окт 2006
Мнения: 313
Общо думи: 11,513

МнениеПуснато на: Сря Дек 26, 2007 12:04 am    Заглавие: Share: Jeff Dunham Comedy show Отговорете с цитат



## В ролите : Jeff Dunham as Peanut, Walter, Melvin, Achmed & Jose

## Държава : USA

## Година : 2007

## Времетраене : 1h 20min

## Резюме : Kуклено, комедийно шоу, което ще ви накара да се смеете през сълзи.

Това е Джеф, той е вентролог и със свойте приятели ще ви представи смешната страна на света.Повече от час забавление и бурен смях.Наслаждавайте се Smile
П.П.-Голям смях, стига да разбираш английски. не ме питайте за субтитри, щото няма или поне не намирам, който намери дори и да са на английски да ми каже, да се пробвам да ги преведа.Утре(днес) надявам се да стане готов и това Jeff Dunham - Arguing With Myself
dc->diko`->videos->flims
_________________
\"Човек сам се ражда и сам умира, а през останалото време някакви хора непрекъснато се опитват да му досаждат.\"
Kokal Audio
JMKC Rec. h
Нека да караме разумно, а не безразсъдно!!!


Последната промяна е направена от diko на Сря Дек 26, 2007 2:26 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
RaPaRcHeTo
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 03 Авг 2004
Мнения: 813
Общо думи: 11,678
Местожителство: L.A.

МнениеПуснато на: Сря Дек 26, 2007 9:53 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Това е страхотно! Препоръчвам го на всички (които знаят английски)!

П.п. Имаше го шернато наскоро.
_________________
Don't judge me if you don't know me !!!
2 Pac 4 Life ! WESTSIDE 'till we die !!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
diko
любимец 13


Регистриран на: 11 Окт 2006
Мнения: 313
Общо думи: 11,513

МнениеПуснато на: Сря Дек 26, 2007 2:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Jeff Dunham - Arguing With Myself



Държава: USA

Година: 2006

Времетраене: 70 min.

Режисьор: Manny Rodriguez

В ролите: Jeff Dunham заедно с Melvin / Walter / Peanut / Sweet Daddy D ... абе цялата група от щураци.



Звук: Stereo

Езици: Eglish

Рецензии:

Rediscover the lost art of ventriloquism as voice throwing funnyman Jeff Dunham keeps audiences laughing with a little assistance from three inanimate friends who aren't nearly as wooden as their outer facades may lead you to believe. From the curmudgeonly complaints of his elderly friend to the hilarious rants of his purple pal from the Micronesian Islands and a jalapeno pepper with a self-effacing sense of humor, there's no shortage of aching sides when Dunham takes the stage. Parents be warned though, Dunham's edgy sense of humor certainly isn't for the small fry. Jason Buchanan, All Movie Guide

Допълнително:

Супер качевство DVD-RiP за любителите и колекционерите . Аз лично мога да го гледам този тип 1000 пъти и никога не ми омръзва. Ако не знаете Англииски не си правете тдуда да сваляте торента.
_________________
\"Човек сам се ражда и сам умира, а през останалото време някакви хора непрекъснато се опитват да му досаждат.\"
Kokal Audio
JMKC Rec. h
Нека да караме разумно, а не безразсъдно!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> ФИЛМИ Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov