forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Черната тема
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Да говорим за коли
Предишната тема :: Следващата тема  

Камикадзе ли е българския шофьор?
Да
88%
 88%  [ 53 ]
Не
11%
 11%  [ 7 ]
Общо гласове : 60

Автор Съобщение
Seraf
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Яну 2004
Мнения: 744
Общо думи: 17,018
Местожителство: Trendafil City

МнениеПуснато на: Пет Окт 12, 2007 7:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не съм съгласен с конфискуването на колата, защото, ако колата се притежава от друг човек, а не от този, който прави провинения с нея. Например: Може нашата кола да се кара от почти всички, но съм я регистрирал аз и се води моя навсякъде, ако съм я дал на брат ми да я кара, трябва ли да ми я вземат само, защото той е решил да прави глупости?
_________________
Temporary constructs of a feeble human intellect...trying desperately to justify an existence that is without meaning or purpose!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
SEAN JOHN
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 19 Окт 2003
Мнения: 1237
Общо думи: 20,037
Местожителство: manhattan

МнениеПуснато на: Пет Окт 12, 2007 7:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="seemore"]За превишена скорост - да вземат книжката за 1-2 години. За неправилно изпреварване и по-сериозни нарушения поне 2 години. Ако някой кара без книжка - директно да му конфискуват колата ...
Така на пътя да останат само половината шофьори - и няма да има проишествия. Тия глоби в момента просто не виждам с какво помагат да се подобри нещо по пътищата ... Разчита се само на това, че шофьора го е страх да не го хванат и да му пишат акт .... А и като му напишат акт на някой, той дали ще си вземе поука от това - Не.[/quote]

Тези наказания Посмъртно няма да станат... а и ще има много хора които ще са против тях (включително аз) още малко,като карам със 51 км/ч в града и да получа доживот затвор ?

това ,че хората не си правят сметката си е тяхна работа (е не във всички случей,защото и ти можеш да пострадаш от някой глупак изсилил в насрещното да речем...) а и мога да кажа,че има хора които карат със 60 (да речем) много по сигурно и качествено от други хора карали ако ще със 40....

Пример на Иво поста....


вярно е много жертви трагично е Crying or Very sad млади хора си заминават за едното нищо Sad но това е младите си купили кола ... искат да усетят тръпката или някой да избият комплекси Laughing което е вярно в прочем... и става каквото не трябва...
аз не се изключвам от това число,защото на моменти съм същия... но с 1 условие когато искам тръпка или нещо такова си го правя сам,а не със семейството ми да речем...

и ПАК видях думата комплекси... не си избивам комплексите по този начин (правя го рядко да ръчкам колата) дори доста пъти се е случвало да го правя на места извън населено място или където дори няма 1 човек (да ме види ако това беше целта за комплексите)

Оф горните ми редове са излишни,защото видях,че пише "комплексирани пиклювци със много парички" е аз не съм комплексиран, не се напикавам (или поне рядко го правя хахахахха ) и не съм със много парички... супер... Laughing Very Happy
_________________
SEAN JOHN it`s not just a label it`s a life style man

AMD64 3500+ AM2 MSI K9N Neo-F 2x512 DDR2 667Mhz Kingston 200GB Hitachi SATA2

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
kostov1958
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 19 Май 2007
Мнения: 201
Общо думи: 19,163

МнениеПуснато на: Сря Окт 17, 2007 10:37 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Един загинал и шестима пострадали при катастрофа в Русенско


17.10.2007
Един човек загина и още шестима пострадаха тази нощ при тежка катастрофа по отклонението между Ценово и Обретеник, Русенско.

Лек автомобил “Рено Еспейс” със софийска регистрация е излязъл от пътя и се е преобърнал. Шофьорът е 20-годишен мъж от град Завет, Разградска област, а в колата са пътували още шест души. 22-годишен мъж, който е бил отзад, е загинал на място. С различни контузии са всички останали. Трима от тях са настанени в русенската болница без опасност за живота. Според първоначалната информация, вероятна причина за катастрофата е несъобразена скорост. Отклонението по третокласния път през Ценово и Обретеник е заради реконструкцията на моста край Бяла. Информацията е на кореспондента на БГНЕС в Русе. /БГНЕС
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
whatsup
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 04 Май 2005
Мнения: 682
Общо думи: 27,363
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Сря Окт 17, 2007 8:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

абе по яки закони и да разцъкат камери на доста места и ще се пооправи работата с пишман шофьорите
днес работехме в отсечката Дом на хумора - Лъвовият мост, от 17 до 18 бях точно срещу паркинга на НТС ... еми скъсахме се от смях, поне 4 катастрофи можеха да станат и то от смотаняци дето елементарно предимство не спазват
попаднах и на идиоти, единия си помисли че трябва да му спра като изпреварва и кара срещу мен, а втората патка заспала си мисли, че като излиза от паркинга на НТС е с предимство ...
малко на селяния съм го обърнал ама яко ги псувам Smile ... абе ще налапа някой такъв шамарите ама не знам кога ще е
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
drag91
Hackers Inc.


Регистриран на: 21 Дек 2004
Мнения: 447
Общо думи: 12,413

МнениеПуснато на: Пет Ное 02, 2007 11:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Според мен българсккия шофьор е камикадзе. И както казва един познат "Автомобила е бързо средство за предвижване, дори и към онзи свят" .
_________________
VOTE FOR ME
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
IZVERGA
Fuck Milk...Got Beer?


Регистриран на: 10 Мар 2005
Мнения: 3151
Общо думи: 90,422
Местожителство: Е:БългарияГаброво?

МнениеПуснато на: Пон Ное 05, 2007 6:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

преди малко като се прибирахме гледам че до коня мантинелата беше пометена незнам какво е ставало ама ще да е било нещо брутално Rolling Eyes
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
kostov1958
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 19 Май 2007
Мнения: 201
Общо думи: 19,163

МнениеПуснато на: Пон Ное 05, 2007 8:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

преди малко на пресечката до осмо блъснаха възрастна жена и маи почина.гадна работа.кво им става на тези хора бре?луда работа????
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Misha
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Мар 2007
Мнения: 868
Общо думи: 32,672
Местожителство: у гъзЪт на географията

МнениеПуснато на: Пон Ное 05, 2007 8:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

aaaargh! и аз се чудя за какво бяха спряли движението...Страшна работа Sad
_________________
Доводите срещу безумието пропадат с тихи, съскащи звуци.Мъртви гласове от мъртви грамофонни плочи,реещи се из порутената шахта на паметта.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
gabroveca
Idiot


Регистриран на: 10 Сеп 2006
Мнения: 2102
Общо думи: 86,125
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Пон Ное 05, 2007 8:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Тва е щото карат като луди на тая права тука на Еса.. и не само. Оня ден долу на афтогарата оня с мотора.. нали и той са беше тряснал.. може някаф таксиджия да е му е сякал пътя ама ако човека си беше карал с 40 50 градско тва нямаше да стане
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
N1kX
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 19 Сеп 2006
Мнения: 659
Общо думи: 23,446
Местожителство: Се тая...

МнениеПуснато на: Пон Ное 05, 2007 9:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Има.. горе който живее по нашите квартали (Русевци , Младост..) знае 100% или е виждал 1 царвул Данчо с 1 черен ниссан който непрекъснато 24 часа 7 дни в седмицата кара бясно в рамките на 100 и нагоре... по главната улица където пресичат страшно много хора... и абсолютно всеки път като профучи покрай мен се моля.. да се утрепе тоя (с ивзинение..) ПЕДЕРАСТ НЕЩАСТЕН !!!!!!!! Не съм сигурен дали е блъскал някой (дано не..) но просто ако го направи.. което е не избежно по начина който кара... просто искам да се занули в некоя стена или да се хвърли от някъде.. защото тоя боклук и другите като него... са причините за нещастните случай... evil_4e Mad
_________________
0176 Me Im Famous !
Runnin My Momma Crazy !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
flameon
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Фев 2005
Мнения: 1264
Общо думи: 63,506
Местожителство: На пичка си ленина и още малко нататък :)

МнениеПуснато на: Пон Ное 05, 2007 9:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

N1kX написа:
Има.. горе който живее по нашите квартали (Русевци , Младост..) знае 100% или е виждал 1 царвул Данчо с 1 черен ниссан който непрекъснато 24 часа 7 дни в седмицата кара бясно в рамките на 100 и нагоре... по главната улица където пресичат страшно много хора... и абсолютно всеки път като профучи покрай мен се моля.. да се утрепе тоя (с ивзинение..) ПЕДЕРАСТ НЕЩАСТЕН !!!!!!!! Не съм сигурен дали е блъскал някой (дано не..) но просто ако го направи.. което е не избежно по начина който кара... просто искам да се занули в некоя стена или да се хвърли от някъде.. защото тоя боклук и другите като него... са причините за нещастните случай... evil_4e Mad
а знам го тоя педерас Twisted Evil той смятай нисана раздрънкан до и той не знай каде ама иначе фърчи кат луд.....аз тоя ако го хвана и съм един катаджия няма го оставя повече да кара evil_4e
_________________
BARBIE IS A MOTHERFUCKIN' BIATCH!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
_bioHAZArd_
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 04 Окт 2004
Мнения: 1373
Общо думи: 31,249
Местожителство: България, Габрово

МнениеПуснато на: Пон Ное 05, 2007 9:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

и в събота при поредната такава цедка го спряха на стадион Априлов... тъкмо беше почнал да го изцежда и видя палката... дали са писали не знам
_________________
Уважавай Бога ! Обичай Жената ! Пази Родината !

http://www.bgtuner.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
N1kX
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 19 Сеп 2006
Мнения: 659
Общо думи: 23,446
Местожителство: Се тая...

МнениеПуснато на: Пон Ное 05, 2007 10:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

10-20 лв и няма да пишат.. елементарно е... и жалко evil_4e
_________________
0176 Me Im Famous !
Runnin My Momma Crazy !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
spirit
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 17 Окт 2006
Мнения: 589
Общо думи: 45,926
Местожителство: 2206 Gabrova (1976 GR3)

МнениеПуснато на: Вто Ное 06, 2007 2:33 am    Заглавие: Отговорете с цитат

kostov1958 написа:
преди малко на пресечката до осмо блъснаха възрастна жена и маи почина.гадна работа.кво им става на тези хора бре?луда работа????
ми то днес си беше абсолютно неизбежно да няма жертви - аз по пешеходните пътеки едвам успявах да пресека, а на светофара и спирачки свистяха да може някакъв гъзоглав да спре...

Днес между 17.30 и 18.30 по центъра и по главната в Младост в това влажно време си беше жив ад. Те шофьорите един друг си не се уважават, пък какво остава човек заслепен от ледения дъжд и свил се в балтона си да успее да се пребори с тях?
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
bika_mu4o
труден за повдигане


Регистриран на: 02 Мар 2007
Мнения: 786
Общо думи: 23,783
Местожителство: у комшийката

МнениеПуснато на: Вто Ное 06, 2007 9:10 am    Заглавие: Отговорете с цитат

kostov1958 написа:
преди малко на пресечката до осмо блъснаха възрастна жена и маи почина.гадна работа.кво им става на тези хора бре?луда работа????


починала е жената ... имаше цветя сутринта
снощи ми се наложи да мина в непосредствена близост до петното от кръв (и не само) гадна работа ...
поредната жертва на таксиджиѝте evil_4e
_________________
„Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.“ - Уолтър Липман

МОДЕРАТОР - деревянная планка с прокладкой из сукна
для приглушения звука пианино. (Большой энциклопедический словарь)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Да говорим за коли Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Страница 2 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov