forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Асафа Пауъл подобри световния рекорд на 100м

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Спорт
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
bango
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 23 Юли 2006
Мнения: 282
Общо думи: 16,862

МнениеПуснато на: Нед Сеп 09, 2007 7:24 pm    Заглавие: Асафа Пауъл подобри световния рекорд на 100м Отговорете с цитат

Асафа Пауъл (Ямайка) подобри световния рекорд в бягането на 100м. Ямаецът постигна новия рекорд в кръг от Гран При на ИААФ в Риека. Пауъл закова хронометрите на 9.74 секунди. Бронзовият медалист от приключили я наскоро Световен шампионат по лека атлетика, записа постижението във втората серия от надпреварата. Самото състезание бе проведено при силен попътен вятър, но от Международната лекоатлетическа федерация признаха рекорда на Пауъл. Предишното най-добро постижение в света отново бе дело ямаеца. В Атина през 2005 година той постигна време от 9.77 секунди, а миналата година на два пъти изравни постижението в Цюрих и Гейтшед.
Всичко 6 само където не може да победи Tyson Gay.
_________________
Едни в Европа, с играта на Родопа Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
SpitFire
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 11 Сеп 2006
Мнения: 751
Общо думи: 24,518

МнениеПуснато на: Нед Сеп 09, 2007 7:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

въпрос на време е въпрос на време е Tyson Gay да го подобри туй момче има много потенциал направо е номер 1
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Enzo_MonTeLLa
("Лесно е!" аз ша почерпя)


Регистриран на: 03 Фев 2005
Мнения: 3215
Общо думи: 124,961
Местожителство: Трявна, щата Сомалия

МнениеПуснато на: Нед Сеп 09, 2007 8:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Браво, аз много му се кефя на Асафа и по ми харесва от американеца ... някъв едър такъв и ме кефи как ги надбягва без нивки проблеми и даже 1 подигравателно си потичва с тях, ама наистина тоя Гей е бая бърз и е нещо като черна котка за Асафа .. винаги пада
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Спорт Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov