forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Обсъждане на коли, основно на Ford и BMW
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    forum.globcom.net Форуми -> Да говорим за коли
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
bango
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 23 Юли 2006
Мнения: 282
Общо думи: 16,862

МнениеПуснато на: Пет Авг 17, 2007 8:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

туи прекалени изгъзяци вече.Ако става въпрос ей тоя Форд (http://www.vbox7.com/play:f3a65cd1) може да сложи всяко БМВ откъм екстри в джоба си.Всеки си поддържа мнението и няма да убеди другия че е прав.Истината е че и БМВ и Форд имат своите предимства и недостатъци просто някои хора не мога или не искат да ги видят.
_________________
Едни в Европа, с играта на Родопа Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Duratec
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2006
Мнения: 466
Общо думи: 20,343
Местожителство: v garaja

МнениеПуснато на: Пет Авг 17, 2007 8:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

на 2рия клип е Форд Еърстрийм и лично на мен не ми харесва особено. По ми харесва Форд Интерсептор и Форд Рефлекс.

Гледал съм на клип как Волво прави само софийско паркиране Wink


и по темата с клиповете Wink

http://www.vbox7.com/play:200cc792

дано знаете добре английски Wink Wink Wink

коментара също е обективен Smile
_________________


KOKAL AUDIO
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Fena
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Сеп 2004
Мнения: 1008
Общо думи: 22,057

МнениеПуснато на: Пет Авг 17, 2007 8:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

bango написа:
туи прекалени изгъзяци вече.Ако става въпрос ей тоя Форд (http://www.vbox7.com/play:f3a65cd1) може да сложи всяко БМВ откъм екстри в джоба си.Всеки си поддържа мнението и няма да убеди другия че е прав.Истината е че и БМВ и Форд имат своите предимства и недостатъци просто някои хора не мога или не искат да ги видят.

Все пак тва е Ван и едно е да напълниш един ван с вече измислени отдавна неща, друго е да внедриш нова иновационна технология, достъпна за всякакъв клас автомобили, изгъзици, чак пък, не ти се налага да паркираш в гараж и всеки път като влизаш и се качваш да отваряш вратата леко до половината и да тряа се измъкваш едвам едвам, аз, баща ми минава лесно как да е, ами ако е някой, по закръглен човека Smile, както и да е, исках да покажа просто една от екстрите, които доказват класата на марката, и все пак продължаваме да правим безмислени сравнения, на общо основание, кой какъвто + или - знае за някоя марка лае само около него и тва е Rolling Eyes
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
Astra
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 26 Ное 2003
Мнения: 583
Общо думи: 16,345

МнениеПуснато на: Пет Авг 17, 2007 10:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ще пиша ама няма да е сега Поиграйте самички Twisted Evil
Ето ви материал /нали клипчета показваме/

http://www.vbox7.com/play:6d19ab9d - срам и позор
http://www.vbox7.com/play:8a2b943b
http://www.vbox7.com/play:dee1958d

Дура покажи ми един Форд с поне половината на тези екстри

http://www.vbox7.com/play:7caf07c0
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Duratec
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2006
Мнения: 466
Общо думи: 20,343
Местожителство: v garaja

МнениеПуснато на: Пет Авг 17, 2007 10:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

нали се сещаш, че няма данни за колите на тея клипове и не показват нищо ? още повече пък тоя с трабанта...


Спомени моля те, цената на БМВ 760 от клипа става ли ? А сега ми намери чисто ново БМВ за 50 000лв с екстрите на Мондео или С-макс.
_________________


KOKAL AUDIO
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
resident_evil
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Юни 2004
Мнения: 680
Общо думи: 13,023
Местожителство: на ХЪЛМА НА ВЕНЕРА

МнениеПуснато на: Пет Авг 17, 2007 10:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Просто и ясно само щото е BMW ш струва х2 Smile То затова за 2000лв може си земеш ескорт 92-3г 100 коня 16 клапана мн запазено ел пакети ала бала, а за съвата цена BMW ще е от 90-та назад и без ексти Cool Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Fena
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Сеп 2004
Мнения: 1008
Общо думи: 22,057

МнениеПуснато на: Пет Авг 17, 2007 10:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Неведнъж вече споменахме и фактора на цените Wink Взех да се повтарям много вече... Две марки(в случея се мъчиш да сравняваш 2 модела) 2 различни класи, еми няма как да са на едни и същи цени Wink А относно 7-цата бижу, как да не си мечтаеш за тази "кола" Wink
Марката и класата си тежат на мястото и на цената Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
Duratec
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2006
Мнения: 466
Общо думи: 20,343
Местожителство: v garaja

МнениеПуснато на: Пет Авг 17, 2007 10:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

както казах, последните клипове не показаха нищо съществено...ако ще правим подобни сравнения - слагайте Форд ГТ 560 коня сток срещу най-мощното серийно БМВ и гледайте и плачете...
_________________


KOKAL AUDIO
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Fena
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Сеп 2004
Мнения: 1008
Общо думи: 22,057

МнениеПуснато на: Пет Авг 17, 2007 11:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Duratec написа:
както казах, последните клипове не показаха нищо съществено...ако ще правим подобни сравнения - слагайте Форд ГТ 560 коня сток срещу най-мощното серийно БМВ и гледайте и плачете...

През цялото време гледах да се абстрахирам от такива клипове, точно поради липса на технически данни, и защото в почетето случеи колите са с нелек тунинг, а ние тук сравняваме серийните автомобили, затова и единственото клипче което постнах, беше това с 1 от многото екстри на BMW. То по тея гонки, кво и Полски Фиат е задниманавал Порше, ама никой не е тръгнал да приказва, че Фиат са по добри от Порше(някой да не почне сега наро1но ей Laughing ) Както и да е това нищо не значи, затова и гледаме техническите характеристики от производителите, и да пак взехме да въртим около едно нещо- Марката, колкото и да не е важна за теб, това в случея е и основен фактор определящ неколкократно по скъпата цена на баварците спрямо фордовете (сега тях сравняваме, но и спрямо много други марки). Все пак ако едно BMW с едни и същи параметри като един Форд, струваше колкото него, каква ще е разликата в класите тогава, едни и същи хора щяха да могат да си купят както едното така и другото, не случайно цената им е такава, хората които ги карат се открояват, не случайно са си запазили основната концепция на дезайн-а толкова дълго време, човек не може да сбърка BMW с друга марка Wink
Колкото и да го отричаш, това е водеща марка, наложила се трайно на световния пазар, заслужила мястото си сред другите автомобили, със утвърдени трации и доказано качество, марка, която надявам се още векове ще говори нещо на хората, само като я чуят без да трябва да се добавят модели и характеристики след това, защото каквото и да си говорим, като се похвалиш "Купих си ново BMW", без значение какво е хората ще ти се възхитят Wink , а като кажеш "Купих си нов Ford" ще трябва да се доуточниш, че е "ГТ 560 коня", че да ти обърнат някакво внимание Wink

п.п. и аз попреувеличих малко, но нещата стоят горе долу така Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
Duratec
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2006
Мнения: 466
Общо думи: 20,343
Местожителство: v garaja

МнениеПуснато на: Пет Авг 17, 2007 11:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Виж сега, аз пак ще кажа, че лично за мен марката няма НИКАКВО значение, така че БМВ за мен не е нищо повече от всяка друга кола. Има разлика между класите в МОДЕЛИТЕ, т.е. 7ма серия например е по-голяма от кое да е Мондео - така е ! Но ако утре дойде някой приятел при мен и ми каже - купих си БМВ уважението ми към него няма да прерастне в благоговение едва ли не Smile Както казва вуйчо ми - БМВ е за показен тип хора, и аз смятам, че това важи във пълна сила!
Замисли се днешно време в Габрово например, колко и какви БМВ-та има и от какви хора се карат Wink и тогава виж Мондео например от какви хора се карат Smile Понеже до сега съм виждал само 1-2 може би мои набори (или малко по-големи) с Мондео и направо се чудя какво става, докато съм свикнал да виждам в БМВтата разни келеши (нищо, че и аз съм келеш) или (за съжаление) понякога - цигани.
_________________


KOKAL AUDIO
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Fena
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Сеп 2004
Мнения: 1008
Общо думи: 22,057

МнениеПуснато на: Пет Авг 17, 2007 11:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Е неведнъж казах, вече че за съжаление не само в Габрово, като цяло в България е пълно със стари баварци във всякакво състояние, има хора за които може едвам да въри и да няма никакви екстри ама да е BMW, е не съм чак толкова запален, в случея повечето от доводите и като цяло мненията ми са за новите модели, и като цяло за нови коли, а не за остарели, раздрънкани, почти набори дет са вика Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
Fena
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Сеп 2004
Мнения: 1008
Общо думи: 22,057

МнениеПуснато на: Пет Авг 17, 2007 11:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

А иначе, ако говорим за по- стари коли, Американските зверове от 60-тте и 70-тте години са ...... невероятни Very Happy Какво не бих дал за един Мустанг от 67-ма... Това си е велика кола, но да не влизам в противоречия със себе си Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
Duratec
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2006
Мнения: 466
Общо думи: 20,343
Местожителство: v garaja

МнениеПуснато на: Съб Авг 18, 2007 12:42 am    Заглавие: Отговорете с цитат

когато Форд са почнали да правят коли, БМВ още не са били замислени...
_________________


KOKAL AUDIO
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Astra
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 26 Ное 2003
Мнения: 583
Общо думи: 16,345

МнениеПуснато на: Съб Авг 18, 2007 9:27 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Дура научи се да водиш спорове - то си е изкуство
1-то най-важно нещо за един спор е темата му Ти така и не я измисли,предполагам,защото и ти не знаеш за какво се бориш
2-ро- не отричай фактите,защото това ще те направи смешен в очите на опонента и ще загубиш по точки
3-то Придържай се към темата Не се измятай всеки път когато ти опре до д-то
4-то Не си ли подготвен по-добре не започвай

Стоя и се чудя Че ти нищо не измисли за 10 страници общо ......колко са евтини, GT какво чудо на природата е ..........Кажи ми за какво да споря с теб На 10-ти март догодина тате ще ти купи автомобил и недай си Боже да не е Форд какво ще правиш тогава? Ще трябва да смениш ориентацията си Но няма,ти си послушен син и тате ще ти купи Форд /ами ако е Фиеста или КА/ и ти ще си останеш завинаги поклонник
Според теб нямало марки .....ти имаш ли си на идея какви ги пишеш бе момко Как хем нямало марка хем баща ти само фордове купувал и ще купува занапред? Нещо се обърка май Много са ти малко годинките и много малко километри си карал Твоите 6000км аз искам не искам ги минавам за 2 месеца ........
За последно: избери един модел на Форд с едикакъв си двигател от едикоя си година и да го сравняваме с еквивалентно BMW Става ли така?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Duratec
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2006
Мнения: 466
Общо думи: 20,343
Местожителство: v garaja

МнениеПуснато на: Съб Авг 18, 2007 9:53 am    Заглавие: Отговорете с цитат

О боже господи.....не съм можел да споря, пишел съм едно и също....

Тука се изписаха ама такива ГЛУПОСТИ и ПРОСТОТИИ, че няма на къде повече ! Пиша 2-3 неща, които съм прочел, т.е. ФАКТИ и някой ми изцепва още някоя простотия и го пиша ПАК с надеждата някой да научи по нещо от това което съм написал.

Като казвам, че за мен марки НЯМА имам в предвид, че ЗА МЕН Мерцедес, БМВ, Ауди и т.н. (които се водят ЛУКСОЗНИ МАРКИ) не са нещо повече от останалите! Ще си купя Форд, защото сме доволни от тях! Какъв, не ме мисли !
Аз не съм нито тиражия нито таксижия, не съм те и питал колко ти е стажа, не ме и интересува. Не се измятам! Някой пита или казва нещо - аз отговарям !
Спор не съм започвал ! Погледни първата тема кой я пусна !


И накрая сравнение - ОК, понеже по-лесно ще намерим втората кола (с риск да го напиша за 26 000 път) ще сравним Мондео-то което карам аз и БМВ 316, така става ли ? И двете са 1.6, БМВ-то даже е 10 коня отгоре. Ако не става така, ще вземем 1.6 Ескорт и пак ще сравняваме.


То чак взе да ми писва....и преди съм спорил в други форуми, но тука сте невъзможни...поне да пишех като останалите тука (с изключения) разни митове и легенди и да ги повтарям пои 60 пъти - не, старая се да се обосновавам, а ти ми заявяваш, че съм пишел едно и също...
_________________


KOKAL AUDIO
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    forum.globcom.net Форуми -> Да говорим за коли Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Страница 4 от 9

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov