forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

FORD vs BMW
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    forum.globcom.net Форуми -> Да говорим за коли
Предишната тема :: Следващата тема  

FORD vs BMW
FORD
83%
 83%  [ 30 ]
BMW
16%
 16%  [ 6 ]
Общо гласове : 36

Автор Съобщение
Djano
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 16 Сеп 2004
Мнения: 2312
Общо думи: 13,855

МнениеПуснато на: Вто Авг 14, 2007 9:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Значи в темата сравняваме само ускорение Wink Не забравяй колко тежи БМВ-то и колко Форд-а и какво ще стане при един челен удар. Аз си карам дизелчето и не мога да се разправям, ей го Пешо да каже за турбините вързани една след друга Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
KokalAudio
CarAudio Master


Регистриран на: 10 Сеп 2006
Мнения: 706
Общо думи: 36,495
Местожителство: Където звука се ражда....

МнениеПуснато на: Вто Авг 14, 2007 9:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Djano написа:
Значи в темата сравняваме само ускорение Wink Не забравяй колко тежи БМВ-то и колко Форд-а и какво ще стане при един челен удар. Аз си карам дизелчето и не мога да се разправям, ей го Пешо да каже за турбините вързани една след друга Very Happy


Twisted Evil Rolling Eyes Може ли и аз да се гоня с БМВ-та Laughing
но някой друг път Smile
Дянко земи мини да те видя бре младеж Cool
_________________


KokalAudio
Gabrovo Audio Team
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Duratec
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2006
Мнения: 466
Общо думи: 20,343
Местожителство: v garaja

МнениеПуснато на: Вто Авг 14, 2007 9:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

да ти намеря линк с клипче - Рено Еспейс 4 (около тон и 300-400макс) се сблъсква челно с Рейндж Роувър от 90тте (2 тона, може и отгоре), и да видиш резултата ? (в еспейса пътниците бяха непокътнати, а Роувъра макар и не толкова смачкан видимо, вътре таблото беше влязло с половин метър навътре, така че кел файда че е тежко. + това Мондео е първата кола в Европа със стандартна екстра - въздушна възглавница Wink


И пак до килограмите - Мондео е по-тежко и по-малко коне от 316, но му дават същото ускорение нали така Wink
_________________


KOKAL AUDIO
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
kostov1958
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 19 Май 2007
Мнения: 201
Общо думи: 19,163

МнениеПуснато на: Вто Авг 14, 2007 9:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

и до утре да се джавка кат форда няма друга
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
N1kX
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 19 Сеп 2006
Мнения: 659
Общо думи: 23,446
Местожителство: Се тая...

МнениеПуснато на: Сря Авг 15, 2007 12:09 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ае виии Вектрата на Никса я остейте на мен Laughing Laughing
Я ви пусна корсичката ва пойзяде малко .. аз наскоро и осъзнах потенциалът Razz ( иначе пак си е смешна количка ...) НО 90 к0ня на так0ва малко купе ... пак си казват думата Wink
_________________
0176 Me Im Famous !
Runnin My Momma Crazy !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Duratec
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2006
Мнения: 466
Общо думи: 20,343
Местожителство: v garaja

МнениеПуснато на: Сря Авг 15, 2007 12:26 am    Заглавие: Отговорете с цитат

тая Корсичка на леля Ивка плющи 316 и 318 като спрели Very Happy
_________________


KOKAL AUDIO
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
gabroveca
Idiot


Регистриран на: 10 Сеп 2006
Мнения: 2102
Общо думи: 86,125
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Сря Авг 15, 2007 5:18 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ваче, гледам се насра да го приказваш тоя Косуърт и туй е**но ВРЦ... ами хубуу де.. къде е ФОРД в Формула 1 ? мм ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
dugsata
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 04 Май 2007
Мнения: 64
Общо думи: 4,568
Местожителство: Gabrovo

МнениеПуснато на: Сря Авг 15, 2007 7:49 am    Заглавие: Отговорете с цитат

resident_evil написа:
Иване виждаш за како става на въпрос няма како да говорим повече Smile Ти си луд фен на Форд няма как да стане да харесаш друга марка... абсурд Wink Че не разбирам от коли аз ти казах, че е така и не само аз не разбирам тука както каза 1-2-3 да разбират, но това не е важно, за да направиш правилния избор - както казаха можеше да има успорвана битка м/у БМВ и Мерцедес Smile Пак ти казвам не съм против Форд не са лоши колички особенно тоз Шелби Cool Cool Cool Cool даже може да си взема такава живот и здраве ( ест не Шелбито хаха), но ти ги боготровиш Razz И е смешно да казваш, че е смешно БМВ 320и 150 коня 2000куб 2000година дето е толкоз запазено, че се 1 излиза сега от автосалона и дето знам как върви и вози -> Cool aaaargh! и да въри да се пуска с на Никс вектрата Laughing Ай със здраве и да не са сърдиш Smile

Честно казано доста странно звучи човек,които толкова много спори по въпроса и дори който е ПУСНАЛ ТЕМАТА да отговори на въпрос : "някой за Косуърт чувал ли е тука ? или РС2000 ?" ..."-туй яде ли са пие ли са кво е ?"
Другото е,че сам го каза..."Ти си луд фен на Форд няма как да стане да харесаш друга марка... абсурд" - твеа се отнася и за теб,че няма как да избереш Форд при условие,че харесваш БМВ ! И все пак всяка кола си има и + и - и не мисля,че има смисъл от продължаване на тоя безсмислен спор!Койо харесва Форд ще си купи да кара Форд,които БМВ - БМВ . А относно ФОРМУЛА 1 .. отговарям с въпрос : А какво правят Рено там тогава!? То по тая логика,защо няма Порше,Ламборджини.Астон Мартин и да не ги изброявам още дето са 1293485142 пъти по-мощни и качествени от Рено и Хонда !!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
KokalAudio
CarAudio Master


Регистриран на: 10 Сеп 2006
Мнения: 706
Общо думи: 36,495
Местожителство: Където звука се ражда....

МнениеПуснато на: Сря Авг 15, 2007 8:55 am    Заглавие: Отговорете с цитат

dugsata написа:
resident_evil написа:
Иване виждаш за како става на въпрос няма како да говорим повече Smile Ти си луд фен на Форд няма как да стане да харесаш друга марка... абсурд Wink Че не разбирам от коли аз ти казах, че е така и не само аз не разбирам тука както каза 1-2-3 да разбират, но това не е важно, за да направиш правилния избор - както казаха можеше да има успорвана битка м/у БМВ и Мерцедес Smile Пак ти казвам не съм против Форд не са лоши колички особенно тоз Шелби Cool Cool Cool Cool даже може да си взема такава живот и здраве ( ест не Шелбито хаха), но ти ги боготровиш Razz И е смешно да казваш, че е смешно БМВ 320и 150 коня 2000куб 2000година дето е толкоз запазено, че се 1 излиза сега от автосалона и дето знам как върви и вози -> Cool aaaargh! и да въри да се пуска с на Никс вектрата Laughing Ай със здраве и да не са сърдиш Smile

Честно казано доста странно звучи човек,които толкова много спори по въпроса и дори който е ПУСНАЛ ТЕМАТА да отговори на въпрос : "някой за Косуърт чувал ли е тука ? или РС2000 ?" ..."-туй яде ли са пие ли са кво е ?"
Другото е,че сам го каза..."Ти си луд фен на Форд няма как да стане да харесаш друга марка... абсурд" - твеа се отнася и за теб,че няма как да избереш Форд при условие,че харесваш БМВ ! И все пак всяка кола си има и + и - и не мисля,че има смисъл от продължаване на тоя безсмислен спор!Койо харесва Форд ще си купи да кара Форд,които БМВ - БМВ . А относно ФОРМУЛА 1 .. отговарям с въпрос : А какво правят Рено там тогава!? То по тая логика,защо няма Порше,Ламборджини.Астон Мартин и да не ги изброявам още дето са 1293485142 пъти по-мощни и качествени от Рено и Хонда !!!



_________________


KokalAudio
Gabrovo Audio Team
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Duratec
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2006
Мнения: 466
Общо думи: 20,343
Местожителство: v garaja

МнениеПуснато на: Сря Авг 15, 2007 10:45 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Който е гледал формула 1 ще се сети, че до преди 2-3 години и тя участваха във Формула 1 с бели болиди, а сега са с Косуорт двигатели и името Редбулл Тийм, ако на някой му говори нещо ще се сети....

добре, аз питам другото тогава - къде са БМВ във ВРЦ ?
_________________


KOKAL AUDIO
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
N1kX
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 19 Сеп 2006
Мнения: 659
Общо думи: 23,446
Местожителство: Се тая...

МнениеПуснато на: Сря Авг 15, 2007 11:19 am    Заглавие: Отговорете с цитат

uaaaa
_________________
0176 Me Im Famous !
Runnin My Momma Crazy !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
RAINBOW
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 22 Ное 2003
Мнения: 804
Общо думи: 2,041

МнениеПуснато на: Сря Авг 15, 2007 11:37 am    Заглавие: Отговорете с цитат

А редбул тиима Smile който не знам дали имат завършено състезание ахахах Smile , иначе това дугсата , къде каза е горе долу вярно , но бих казал всеки ще кара за каквото пари има Smile . А и за какво искаш бмв в рали ?! Нали искате бегачки , тогава къде са фордовете в WTCC ?? Там е пистата , там са колите ...
П.С. : И все пак за мен само добавя формула 1 не означава нищо , тея болиди не знам какво общо си мислите , че имат с истинските коли Smile .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
resident_evil
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Юни 2004
Мнения: 680
Общо думи: 13,023
Местожителство: на ХЪЛМА НА ВЕНЕРА

МнениеПуснато на: Сря Авг 15, 2007 5:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

кво станало с вота .. смешна работа .. ама тей кат неможе да го проумеете ш размените отговора който е толкоз смешен кат на Къци вицовете даже повече До не сега не се беше случвало да се въздейства така на вота ама и добавили няколко отговора се пак, че смешна работа ти са е видяло, че форд няма как да събере тряя с намесата на админ АХАХАХАХХАХААХ Ай стиа ма измаряхте вече аз ако си събера пари ш си зема пичеловка вие си карайте там кво беше нещо не са сещам Rolling Eyes и си мислете, че е кат бавареца Cool ама нали знаете, че от кръвта вода не става Twisted Evil
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
resident_evil
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Юни 2004
Мнения: 680
Общо думи: 13,023
Местожителство: на ХЪЛМА НА ВЕНЕРА

МнениеПуснато на: Сря Авг 15, 2007 5:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

забрайх само да кажа .. тааа секи циганин с бмв.. хххаа има и богати цигани нали знаете и циганин циганин ама знае.. иначе тез по катуните дет не са с магаретата са с ЛАДИ с лепенки на кот са сещаш със 4232 стопа, със 9342872 играчки по таблото нал са сещате ..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
resident_evil
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Юни 2004
Мнения: 680
Общо думи: 13,023
Местожителство: на ХЪЛМА НА ВЕНЕРА

МнениеПуснато на: Сря Авг 15, 2007 6:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

[18:52:46] Rain каза: sq kato se zamislq ti kaja
[18:52:46] Rain каза: 4estno
[18:52:50] Rain каза: ne poznavam 4ovek
[18:52:55] Rain каза: koito 6te izbere ford pred bmw
[18:52:59] Rain каза: trqbva si ebati zleto
[18:53:00] Rain каза: 4estno
[18:52:59] Rain каза: ..


съжелявам ва просто няма как да събере малко повече гласове форд без намесата на админ казах малко повече от 1-2 камоли да поведе Cool Razz
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    forum.globcom.net Форуми -> Да говорим за коли Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Страница 6 от 7

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov