forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Гонки Междене

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Да говорим за коли
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
gbtuning
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 26 Фев 2007
Мнения: 218
Общо думи: 15,984
Местожителство: Netherland,Oudenbosch

МнениеПуснато на: Вто Юли 17, 2007 7:59 pm    Заглавие: Гонки Междене Отговорете с цитат

Някой знае ли дали има още гонки на междене в събота и неделя ако някой е ходил скоро нека каже имало ли е хора и дали са се пускали....

Интересно ми е защо замряха гонките на Междене, лично аз мисля че заради 2-та лв. вход ...... не всеки му се дават 2лв. да си чупи колата и да прави сийр на другите....


Вие какво мислите по темата ??
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
MG
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 13 Фев 2007
Мнения: 65
Общо думи: 1,949
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Вто Юли 17, 2007 8:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мисля, че има все още.Неделята мислех да ходя да проверя, но изникна друга работа и не можах а и незнам от колко часа са .Можеше да се пусна веднъж с колцата Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
gbtuning
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 26 Фев 2007
Мнения: 218
Общо думи: 15,984
Местожителство: Netherland,Oudenbosch

МнениеПуснато на: Вто Юли 17, 2007 8:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

MG написа:
Мисля, че има все още.Неделята мислех да ходя да проверя, но изникна друга работа и не можах а и незнам от колко часа са .Можеше да се пусна веднъж с колцата Smile


Каква кола караш и пускал ли си се досега ??
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
MG
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 13 Фев 2007
Мнения: 65
Общо думи: 1,949
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Вто Юли 17, 2007 8:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хонда Сивик -трябва малко да се барне за да се поотпуши да върви- спринцовка,колектор,чип ,V-TEC глава Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
EL_DIABLO
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 05 Мар 2005
Мнения: 146
Общо думи: 6,109
Местожителство: И аз не знам

МнениеПуснато на: Вто Юли 17, 2007 9:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Междене не си заслужава ходих няколко пъти пълна скръб Exclamation Question Exclamation Question Exclamation


Ако ви са ходи на истински гонки Божурище там си заслужава ма не секи има възможност да иде там. Аз бях няколко пъти там ма входа кърти хахахахах а и до там кат са саберем 4 рима с толедото ми стъпва по около 15лв на човек хахахахах
_________________
LeT's BuRN in HeLL

We Are The MoDeRN CHuRCH of SaTaN

Кликниш ли тук оставаш без душаГРИЗ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
gbtuning
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 26 Фев 2007
Мнения: 218
Общо думи: 15,984
Местожителство: Netherland,Oudenbosch

МнениеПуснато на: Вто Юли 17, 2007 9:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз съм ходил на Божура и знам че е много яко но все пак като за в Габрово мисля че и това е добре само дето нямаме часовници но да се надяваме че организаторите ще се погрижат....

Сивик-а си заслужава да го правиш все пак е японка и има много хляб в нея само че искам да ти кажа че тунинг-а не е добра инвестиция....защото колкото и да влагаш цената на колата си е почти същата..... но важното е да си маняк.....

А със какъв мотор ти е сивика и коя година ??
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
MG
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 13 Фев 2007
Мнения: 65
Общо думи: 1,949
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Вто Юли 17, 2007 9:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

1.5 90- кончета
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
Duratec
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2006
Мнения: 466
Общо думи: 20,343
Местожителство: v garaja

МнениеПуснато на: Сря Юли 18, 2007 6:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

аз предпочитам да дам 2лв да се пускам, отколкото на път, на който има трафик, дупки, завои, неравен и т.н. а и си е законно
_________________


KOKAL AUDIO
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Djano
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 16 Сеп 2004
Мнения: 2312
Общо думи: 13,855

МнениеПуснато на: Сря Юли 18, 2007 9:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

EL_DIABLO написа:
Междене не си заслужава ходих няколко пъти пълна скръб Exclamation Question Exclamation Question Exclamation


Ако ви са ходи на истински гонки Божурище там си заслужава ма не секи има възможност да иде там. Аз бях няколко пъти там ма входа кърти хахахахах а и до там кат са саберем 4 рима с толедото ми стъпва по около 15лв на човек хахахахах


Говориш за двете посоки нали? гонките преди бяха от 2-3 часа още преди да го открият официално Wink Сега не знам как е. Ама ей тей като се зациганите за 2 лв майка му стара. Айде замислете се къде не сте ги дали. Може заведенията да са пълни всяка вечер ама те там не вземат пари Exclamation Пък и никой не те кара да се гониш Idea
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
gbtuning
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 26 Фев 2007
Мнения: 218
Общо думи: 15,984
Местожителство: Netherland,Oudenbosch

МнениеПуснато на: Пет Юли 20, 2007 6:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Недяля който му се ходи на ДРАГ да заповяда на Междене към 5 часа ще има ластици с мотори, рокерите ще се събират горе после може и коли да се пускат дано да има хора (:

Ей сега приказвах с един рокер и каза че шоу ша има но все пак не се знае дано да е яко де (;
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
EL_DIABLO
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 05 Мар 2005
Мнения: 146
Общо думи: 6,109
Местожителство: И аз не знам

МнениеПуснато на: Пет Юли 20, 2007 7:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Djano написа:


Говориш за двете посоки нали? гонките преди бяха от 2-3 часа още преди да го открият официално Wink Сега не знам как е. Ама ей тей като се зациганите за 2 лв майка му стара. Айде замислете се къде не сте ги дали. Може заведенията да са пълни всяка вечер ама те там не вземат пари Exclamation Пък и никой не те кара да се гониш Idea



Да в 2 те посоки то иначе бо добре да одя с афтобуса Laughing Laughing Laughing . Въпроса не е заради 2 та лева просто някак си е скучно се едни и същи коли гледам. постоянно ония с кадета ги бии губиш интерес. Друг фактор е голямата жега Very Happy. По добре басейнчето в Трявна пак същите пари ми излиза горе долу Wink
_________________
LeT's BuRN in HeLL

We Are The MoDeRN CHuRCH of SaTaN

Кликниш ли тук оставаш без душаГРИЗ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Да говорим за коли Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov