forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Кой отбор направи най-добра селекция?
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Футбол
Предишната тема :: Следващата тема  

Кой отбор направи най-добра селекция?
Левски(СФ)
50%
 50%  [ 10 ]
ЦСКА(СФ)
30%
 30%  [ 6 ]
Локомотив(СФ)
0%
 0%  [ 0 ]
Литекс(ЛЧ)
5%
 5%  [ 1 ]
Друг
15%
 15%  [ 3 ]
Общо гласове : 20

Автор Съобщение
shyne
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 05 Сеп 2004
Мнения: 1150
Общо думи: 2,388
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Пон Юли 16, 2007 9:23 pm    Заглавие: Кой отбор направи най-добра селекция? Отговорете с цитат

голяма част от класните отбори в българското първенство са почти приключили със своята селекция дайте оценките си за всички!
И ако може в една тема да няма изрази от рода "тупи говеда" или "червени боклуци" ще е добре
_________________
Ювентус Торино
ПФК"СЛАВИЯ" (СОФИЯ)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
svetlio
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 10 Ное 2003
Мнения: 953
Общо думи: 17,346
Местожителство: On the verge of chaos

МнениеПуснато на: Пон Юли 16, 2007 9:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Пирин Благоевград Exclamation
_________________
Be The Change You Wish To See In The World!
Impossible Is Not A Fact....It Is Just An Opinion!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
flameon
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Фев 2005
Мнения: 1264
Общо думи: 63,506
Местожителство: На пичка си ленина и още малко нататък :)

МнениеПуснато на: Пон Юли 16, 2007 9:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

като цяло селекцията на всичките отбори е мн слаба...Левси привлякоха много класни футболисти с високи заплати които обчаче сихурно ще търкат скамейката през по-голямото време...Доколкото за ЦСКА пак шумна селекция...много пръснати пари и ефект никъв Smile
_________________
BARBIE IS A MOTHERFUCKIN' BIATCH!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
DaViDiaN
Музикохолик


Регистриран на: 29 Дек 2003
Мнения: 3992
Общо думи: 17,360
Местожителство: Два етажа по - горе от Shefa

МнениеПуснато на: Пон Юли 16, 2007 10:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ехе ефект никакъв, че кога свърши сезона, че да се дават крайни оценки Wink


на края на сезона ще видим, радвам се че нашите отбори купуват и мислят за по-добри представяния в европа, ама много чужденци бре... Sad
_________________
If There Was A Single Day I Could Live,
A Single Breath I Could Take,
I'd Trade All The Others Away...

За да откриеш перфектния човек, трябва първо да се влюбиш в него!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name
[ IP : Logged ]
ivo27
Вратар
Вратар


Регистриран на: 21 Яну 2005
Мнения: 2690
Общо думи: 56,620

МнениеПуснато на: Пон Юли 16, 2007 11:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Брей, Давидиан какво компетентно мнение изказа. Very Happy

Според мен ЦСКА направи най-силна селекция, и тя ще им помогне в борбата с Локо Сф за второто място. Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Enzo_MonTeLLa
("Лесно е!" аз ша почерпя)


Регистриран на: 03 Фев 2005
Мнения: 3215
Общо думи: 124,961
Местожителство: Трявна, щата Сомалия

МнениеПуснато на: Вто Юли 17, 2007 3:35 am    Заглавие: Отговорете с цитат

според мен Левски заслужено е с най-много гласов, заради продаването на малката перука (Ники Михайлов) Laughing Laughing Laughing
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Enzo_MonTeLLa
("Лесно е!" аз ша почерпя)


Регистриран на: 03 Фев 2005
Мнения: 3215
Общо думи: 124,961
Местожителство: Трявна, щата Сомалия

МнениеПуснато на: Вто Юли 17, 2007 3:36 am    Заглавие: Отговорете с цитат

flameon написа:
като цяло селекцията на всичките отбори е мн слаба...Левси привлякоха много класни футболисти с високи заплати които обчаче сихурно ще търкат скамейката през по-голямото време...Доколкото за ЦСКА пак шумна селекция...много пръснати пари и ефект никъв Smile
личи си колко си запознат Laughing Laughing Laughing Спокойно, те всички фенове на левски са като теб Wink
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
HuRr1cAn3
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 23 Яну 2007
Мнения: 61
Общо думи: 3,370
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Вто Юли 17, 2007 10:20 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Селекцията все още не е приключила, но гласувах за Левски, въпреки само 2-те нови имена (има време за още, както и за продажбата на някои). От Левски казаха, че мисля поне 2-ма ще си тръгнат, а ще бъдат купени на тяхното място...има време ще се види. Иначе казват, че Дарко и Бензукан били добри, но и това ще се види... ЦСКА с тези 15-на до момента нови и всичките от различен край на света... Laughing не ги виждам. Локо Сф направи добра селекция, с която мисля ще имат сили да се борят с Литекс за 2-то място Confused
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Enzo_MonTeLLa
("Лесно е!" аз ша почерпя)


Регистриран на: 03 Фев 2005
Мнения: 3215
Общо думи: 124,961
Местожителство: Трявна, щата Сомалия

МнениеПуснато на: Вто Юли 17, 2007 10:52 am    Заглавие: Отговорете с цитат

2-рото си е за Левски ... световния рекордьор по 2-ри места ... много лесно взехте да го давате вече ... а грешка.. всъщност сте 2-ри и в класацията за 2-ри места Laughing Laughing Laughing

Пък като не си запознат за селекцията на ЦСКА, по добре не се излагай да пишеш Wink


Петьо Костадинов
мениджър

Интерес към българите
Трансферното лято до момента е изключително интересно. Забелязва се раздвижване на интереса към някои от българските футболисти. Очарован съм от преминаването на Ники Михайлов в Ливърпул. Той няма да има проблеми с работната виза, каквито някои се опитват изкуствено да създадат. Искрено желая успех и на Мишо Александров и Наско Курдов. Убеден съм, че Благо Георгиев най-сетне попадна на точното си място в Дуисбург. Радвам се също и за трансфера на Митко Рангелов в Енерги.
Селекцията в ЦСКА
Големите клубове предпочитат да купуват готови футболисти от чужбина. Когато Стойчо Младенов ръководеше ЦСКА преди 3 години, също се купиха редица нови играчи от различни националности. Тогава в стартовия състав на тима играеха 11 национали. Получи се доста добра спойка. Гледах контролата на червените с Миньор. Смятам, че всичките до един са добри футболисти. Най-доброто попадение до момента е Гарсес. Самият факт, че идва от Насионал (Уругвай), който е три пъти шампион на Южна Америка и три пъти носител на междуконтиненталната купа, говори достатъчно. Миньор пък не са никак случаен отбор и догодина трябва да са в "А" група. Струва ми се, че през новия шампионат всички отбори ще започват от 0:3 срещу ЦСКА.
Тристан в Левски
Левски следват мъдра финансова политика. Афиширането на милионни бюджети ми звучи икономически нездравословно. Ако привличаш играчи за милиони, трябва да стигнеш до такава фаза в евротурнирите, че поне да нулираш вложените средства. Знам отлично каква заплата искаше Диего Тристан в Левски. Абсурдно е такъв играч да дойде у нас. Това са манипулативни акции. Трябва ние сами да произвеждаме футболисти и ако можем, да развием някой талант.
Останалите
Досега имаше тенденция играчи от север да идват на юг, а сега процесът се обърна и румънците взимат наши играчи.
Живко Желев заяви, че е много щастлив от преминаването си в Оцелул, значи прави крачка напред в кариерата си. Тошко Колев също отива в утвърден клуб като Динамо Б. Литекс пък залага на френската школа. Този клуб е известен с правилната си трансферна политика. В Ловеч работят доказани специалисти. Локомотив също действа с много разум и реагира адекватно след продажбата на Генков. Цецо ще се наложи в Русия, защото е момче с характер. Представянето на Черно море буди голям интерес след това, което направиха срещу ФК Македония.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
HuRr1cAn3
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 23 Яну 2007
Мнения: 61
Общо думи: 3,370
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Вто Юли 17, 2007 12:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

С това съм запознат Wink , но не изцяло съгласен - най-вече с "Селекцията в ЦСКА", но в крайна сметка ще се види...

За нападателите в Левски:

До момента от спряганите имена нямаше нищо добро или реално:

-Диего Тристан беше предложен на Левски, но заплатата, която искаше е непосилна за наш отбор и логично нищо не станa.
-Патрик Клуиверт - той беше просто поредната спекулация...разбира се, че не би дошъл в България..
-Джими Флойд Хаселбанк - въпреки, че името му беше много нашумяло покрай Левски, Станимир Стоилов отрече да има оферта към него. Двамата били приятели и Хаселбанк само си мислел, че от Левски го искат и имат възможност да му плащат гигантската заплата...
-Лоран Льороа - той вече беше реална възможност за нападател на Левски, но не беше удобрен на пробите и според мен съвсем правилно. Наистина може и да е бил много добър нападател през всичките сезони в Пари Сен Жермен, но щом в момента е свободен агент...то това говори достатъчно за него. А и не мисля, че Левски се нуждае от 31 годишен нападател като него.
-Елтон - свободният агент от най-слабия полски отбор в елита Погон...който също беше на проби, но не беше удобрен. Дали футболист, който е белязал много рядко(мисля 5 гола за сезона) в отбор като Погон е подходящ за Левски. Та Елтон вече е играч на Черноморец...

Имаше още имена повечето на футболисти, които нямат място в България като австралиеца Бард от Университатся и още няколко, но надявам се търсенето на добър нападател продължава.

Относно селекцията на ЦСКА - да не съм запознат, защото не се интересувам от нея много...а и мисля, че знам накрая какво ще стане.

Младите Ники Михайлов, Атанас Курдов и Махаил Александров наистина си намериха много добри отбори, което е голям успех за българския футбол. И аз се изненадах за Михайлов, но браво на него. Пожелавам им успех, както и на всички останали българи в чужбина.

Всичко ще се види в следващия сезон... Wink
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
VANS
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Юли 2006
Мнения: 313
Общо думи: 16,776

МнениеПуснато на: Вто Юли 17, 2007 1:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Aко Левски все пак успее да вземе Юсеф Рабех и ръстов централен нападател селекцията ще е ОК. . любопитно ми е да видя какъв отбор ще сглобят армейците с 10 нови играчи от всички краища на света.. имам добро предчувствие за вечния съперник, но ще си затрая с коментарите.. може пък и да ме опровергаят .. кой знае ?! Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
smith
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 31 Дек 2004
Мнения: 234
Общо думи: 6,387
Местожителство: гр.Габрово

МнениеПуснато на: Вто Юли 17, 2007 2:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

моето мнение е че ЦСКА направи най-глупавата.ЦСКА е традиция а не склад в който се влиза и излиза.неможе да купуваш играчи на килограм дори и да са с качества и да очакваш да заиграят като едно.Ако имаш отбор и ти липсва един играч например знаеш точно на кои критери да наблегнеш.Но стойчо има един терен на който няма играчи и започна да ги купува с нагласата че този ще е защитник този нападател.но в кой отбор ще са съответно защитник и нападател след като ядрото не е сформирано още.или стойчо купи резерви?Големите отбори като купуват играчи купуват 3-4 най-много които да се борят за първия състав.след това като дойде зимната пауза да вземат още два най много.но 12 играчи?Челси се опита да направи нещо такова и това лято реши да некупува никой явно защото така нестава.Направо съм възмутен.Ливърпул навремето беше пробвал нещо такова и за 4 години успя да се оправи.Но и ЦСКА ли гради отбор за след 4 години?А и като ги знам кви са търговци в ЦСКА по вероятната причина е в ЦСКА да купуват играчи с намерение някой от тях да покаже много добри качества да го продадат и да изскарат лесно пари.Но отбор така не се гради.Но те си гледат парите не отобора.Левски май печели последните години титли а ЦСКА пари.ЦСКА е Акционерно дружество а Левски отбор по футбол.Томов не ми е ясно къде е играл но явно с финансите е много на пред човека. Левски продължава успешната политика да вкарва по малко изграчи през трансферния прозорец и понеже съставът им е добре сформиран това до сега им носеше успех,но лошотото в Левски е че основния състав вече загуби ентусиазъм защото свикнаха с средата.Ако си намерят нови предизвикателства като шампионска лига или Уефа ще дърпат напред,ако ли не ще затънат в монотмността на А група.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
ivo27
Вратар
Вратар


Регистриран на: 21 Яну 2005
Мнения: 2690
Общо думи: 56,620

МнениеПуснато на: Вто Юли 17, 2007 2:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Браво бе Смит, все едно четох анализ на Жаклин Михайлов. Съгласен съм на 100% с написаното от теб. Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
HuRr1cAn3
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 23 Яну 2007
Мнения: 61
Общо думи: 3,370
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Вто Юли 17, 2007 2:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз съм абсолютно съгласен. Просто това е истината. Idea
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Enzo_MonTeLLa
("Лесно е!" аз ша почерпя)


Регистриран на: 03 Фев 2005
Мнения: 3215
Общо думи: 124,961
Местожителство: Трявна, щата Сомалия

МнениеПуснато на: Вто Юли 17, 2007 2:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Кое не става във Челси? Да сменят отбора и да станат 2 пъти подред Шампиони и да станат един от водещите клубове в света ли?

Искам и в ЦСКА, така да не се получат нещата...

още нищо няма да казвам, то ще се види ...


аз обаче съм длъжен да ви кажа, че в левски НЯМА ПАРИ и затова НЯМА трансфери! А не защото сте един невероятен отбор, който не се нуждае от нищо и който е толкова добре сформиран, че като попадне там дето не трябва и го правят на пух и прах, а иска със същия състав пак да ходи и да се излага .... пък тея изолди тристни, хаселбани и т.н. ... са абсолютни измислици, пуснати от сините медии и с тея имена могат да заблудят само децата и хората по селата ...
_________________


Последната промяна е направена от Enzo_MonTeLLa на Вто Юли 17, 2007 3:03 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Футбол Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov