forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Влюбен
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Еротика
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ivo27
Вратар
Вратар


Регистриран на: 21 Яну 2005
Мнения: 2690
Общо думи: 56,620

МнениеПуснато на: Чет Юли 12, 2007 5:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

resident_evil написа:
ааа 2 листа тука разисквания няма как да ги прочета напрао дайте да видим мацката струа ли си 2-та листа Razz

Като за smith става. Arrow http://forum.globcom.net/album_pic.php?pic_id=3608 Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Misha
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Мар 2007
Мнения: 868
Общо думи: 32,672
Местожителство: у гъзЪт на географията

МнениеПуснато на: Чет Юли 12, 2007 5:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

aaaargh! aaaargh! aaaargh!
баси пичката
_________________
Доводите срещу безумието пропадат с тихи, съскащи звуци.Мъртви гласове от мъртви грамофонни плочи,реещи се из порутената шахта на паметта.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
resident_evil
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Юни 2004
Мнения: 680
Общо думи: 13,023
Местожителство: на ХЪЛМА НА ВЕНЕРА

МнениеПуснато на: Чет Юли 12, 2007 5:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

смит сори батка ама битката ш е до кръв за нея -> вече и аз я искам.. просто няма как да пропусна любимите ми циганки с целулит
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
smith
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 31 Дек 2004
Мнения: 234
Общо думи: 6,387
Местожителство: гр.Габрово

МнениеПуснато на: Чет Юли 12, 2007 7:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

честно да ви кажа незнам дали има значение как изглежда това момиче във вашите очи и за това и няма смисъл да ви я показвам но вярвайте ми в моите очи е невероятна.Та аз все повече се влюбвам в нея,а продължавам да не я познавам.Опознавам я с всеки изминал ден и ме впечатлява повече и повече и ми харесва как се държи с мен,караме да се чувствам специален и неспира да ми се радва и да ме пощипва или целува когато сме заедно.Аз от своя страна вкарвам тежката артилерия в действие и наистина много се старая,и нещата се получават красиво.Като си помисля какво ще правя следващата седмица и представете си тя се озовава веднага в плановете ми.Излизам и с други момичета,сега в момента даже ми звънна едно и след като напиша този пост ще се видя с нея,но незнам дали ще имам желание да правим секс.Но и да имам и да нямам за мен важното е,че като съм с главната главната героиня на тази тема съм щастлив и това да съм влюбен не ми е присъщо и незнам какво да правя.А може би ми трябва малко време да го приема.Иначе ми олеква като си кажа какво ми е и приятна вечер дори и на Иво-дъртата циганка и на останалите.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
resident_evil
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Юни 2004
Мнения: 680
Общо думи: 13,023
Местожителство: на ХЪЛМА НА ВЕНЕРА

МнениеПуснато на: Чет Юли 12, 2007 9:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ами ако е хубава таз дет ш излизаш с нея и е се чудиш дали да я уважиш ... дай аз да я уважа Razz Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Djano
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 16 Сеп 2004
Мнения: 2312
Общо думи: 13,855

МнениеПуснато на: Чет Юли 12, 2007 9:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Смит мятай се по течението като си толкова зарибен. не виждам какво ще изгубиш Wink Послушай младите, ние знаем ( Мале прозвуча като комунистически лозунг ) Laughing Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
spirit
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 17 Окт 2006
Мнения: 589
Общо думи: 45,926
Местожителство: 2206 Gabrova (1976 GR3)

МнениеПуснато на: Чет Юли 12, 2007 10:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Любовта ти е вятър и мъгла Smith Exclamation
Харесал си черупката и искаш да я имаш - до сега все така си правил.
Какво ще е различното с тази новата?
До кога ще ти е интересна?
На нея дали и хареса, че след като напишеш поредния си пост, отиваш на среща с друга, чудейки се дали ще имаш желание за секс с нея?

Това момиче май хич не заслужава такава измама като теб... Exclamation

Ако от горе написаното нещо не ти харесва, то вината си е изцяло твоя - така си се описал, такъв живот казваш, че живееш... Ако аз грешно те разбирам - приеми извиненията ми Laughing Exclamation

Но инак си избери - или не ни приказвай глупости, че обичаш тази жена, за да не ти се чудят хората за какъв зор излизаш и с други, или я обичай ама истински като нормален човек.
...всичко друго е крайпътен секс Laughing
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
smith
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 31 Дек 2004
Мнения: 234
Общо думи: 6,387
Местожителство: гр.Габрово

МнениеПуснато на: Пет Юли 13, 2007 3:50 am    Заглавие: Отговорете с цитат

spirit написа:
Любовта ти е вятър и мъгла Smith Exclamation
Харесал си черупката и искаш да я имаш - до сега все така си правил.
Какво ще е различното с тази новата?
До кога ще ти е интересна?
На нея дали и хареса, че след като напишеш поредния си пост, отиваш на среща с друга, чудейки се дали ще имаш желание за секс с нея?

Това момиче май хич не заслужава такава измама като теб... Exclamation

Ако от горе написаното нещо не ти харесва, то вината си е изцяло твоя - така си се описал, такъв живот казваш, че живееш... Ако аз грешно те разбирам - приеми извиненията ми Laughing Exclamation

Но инак си избери - или не ни приказвай глупости, че обичаш тази жена, за да не ти се чудят хората за какъв зор излизаш и с други, или я обичай ама истински като нормален човек.
...всичко друго е крайпътен секс Laughing
Идея си нямате каква лудост е в главата ми.Сега продължавам да си мисля само за нея,въпреки че преди малко бях с една друга,но вече въобще не си я спомням.Явно това да спя с други няма да помогне.Но излизам и с една лелка дето може и да ми разкаже играта.в събота трябва да се случи случката.А докато неопозная добре любимата неискам да ми е постоянно в мислите,защото така си надграждам за нея и си въобразявам че е някоя която не е.а аз искам да я опозная и ако пак ми харесва да съм с нея.за това ми трябва да убия чувствата малко.И даже съм я предупредил много да внимава с мен и да не се влюбва.От страни сигурно изглежда велика глупост това дето пиша и аз не ме бърка особено как ще ме възприемете де.но имам проблем за разрешаване.и най-лошото е че с нея правих най страхотния секс вчера който някога съм правил а аз съм спал с жени дето съм им бил 145-я но с нея е друго с нея е вълшебно.и мисълта взе да ми се рее ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
Astra
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 26 Ное 2003
Мнения: 583
Общо думи: 16,345

МнениеПуснато на: Пет Юли 13, 2007 8:02 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ще ме прощаваш ама ти си олигофренче Може ли така да се излагаш пред хората?За първи път една от надуваемите ти куклички дето помпаш е проговорила и ти си "влюбен" /имаш ли идея какво означава ВЛЮБЕН/ До толкова вече я е харесал,че можел да я повтори Дай й телефона да й звънна да й обясня,че току виж тя не се е усетила какъв късмет я е сполетял Въпросната кукла е добра в секса /дали от опит дали й идва от вътре ти си знаеш/ изкарва достатъчно парички за да се поддържа /щото иначе какво ще правиш с нея/ пощипва те,целува те /не ми казвай че тя е първата с такива спонтанни реакции/ ..............и въпреки всичко няма как да се опре на КАКАТА дето е точно на 30 години и го играе ШЕФ някакъв си на БАНКА разбираш ли ............ Минава ли ти през акъла,че ти от тези всичките 23947539 /може би и повече - не се обиждай / момичета и жени НИТО ЕДНА не си свалил Влязъл нашия в някакъв сайт /то като магазин нали се сещаш/ поразгледал щандовете и посочил - ти ,ти,ти.......станаха ли 300? /ти на колко писа та 300 ти отговориха/ Ах как ми се иска да те върна 10-12 годинки назад да те видим какъв си специалист ...........оставихте жените да станат силният пол ве - не ви ли е срам

на кратко: Хайде ако обичаш да оставиш момичето на мира - то от приказките ти излиза да е свястно Нека някое сериозно момче да й се радва пък ти си върви при каката пък по пътя каквото олабиш - твое си е
Усппех!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
spirit
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 17 Окт 2006
Мнения: 589
Общо думи: 45,926
Местожителство: 2206 Gabrova (1976 GR3)

МнениеПуснато на: Пет Юли 13, 2007 8:11 am    Заглавие: Отговорете с цитат

...всичко е крайпътен секс при теб - преди свърших с това, сега почвам с него Laughing Няма лошо, но да ти се чуди човек тогава на ненужните проблеми, които сам си създаваш?!?

И така между другото докато си я чукал си и казал ама Изобщо да не се влюбва в теб... Laughing

Аз, честно, много се притеснявам - звучиш като дрогиран хроничен психопат паднал в дълбока яма, а момичето наистина е в голяма опасност... Laughing

Чудя се наистина ли ти пука за това момиче? Да й казваш "любимата" при твоята ситуация е голяма подигравка с любовта Exclamation


Ето ти решения (някой са смешни и подигравателни, но са си грубата истина):
- Ти си с фиксация към жените. Като влезнат в мозъка ти и не излизат от там. Толкова жени си минал, че са ти станали нещо обикновено и безинтересно. Създаваш си очевадна заблуда и се самонавиваш само за да вдигнеш интригата, изкуствено да си сложиш по-висока летва, да вкараш нова тръпка в еднообразието, в което си превърнал отношенията си към жените. Това не е проблем за форум, а за подходящ терапевт Smile
- Ако събереш всички, дето излизаш в момента с тях за една четворка, вероятно ще достигнеш най-после до решение на въпроса, който те терзае Laughing Laughing
- Или остави момичето на мира, преди с твоята странна любов да я съсипеш, или просто забрави за другите за месец-два и виж наистина ли си способен на нещо повече от бързи кафе-креватни срещи Smile
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
bika_mu4o
труден за повдигане


Регистриран на: 02 Мар 2007
Мнения: 786
Общо думи: 23,783
Местожителство: у комшийката

МнениеПуснато на: Пет Юли 13, 2007 8:38 am    Заглавие: Отговорете с цитат

а може и мацката да е на същия принцип „оо влюбена съм в този и този, ама баткото от банката има повече пари от тях и ще му пусна“
така е днешните жени и за една шкембе чорба к'ви неща правят Laughing

т'ва ако е любов ...
_________________
„Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.“ - Уолтър Липман

МОДЕРАТОР - деревянная планка с прокладкой из сукна
для приглушения звука пианино. (Большой энциклопедический словарь)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Seraf
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Яну 2004
Мнения: 744
Общо думи: 17,018
Местожителство: Trendafil City

МнениеПуснато на: Пет Юли 13, 2007 9:52 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Обичам канал "Дискавъри", благодаря, че ми пресъздадохте част от него Smile
_________________
Temporary constructs of a feeble human intellect...trying desperately to justify an existence that is without meaning or purpose!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
smith
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 31 Дек 2004
Мнения: 234
Общо думи: 6,387
Местожителство: гр.Габрово

МнениеПуснато на: Пет Юли 13, 2007 12:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

такъв е живота.понякога се забъркваш с неподходящия тип,който по- късно ще се окаже психопат и ще ти разбие сърцето и нервната система.чувствам се грозно от нещата които ми наговорихте последните 3-4 поста,но зависи от кой ъгъл погледнем на нещата.Ако гледаме как се държа към нея тогава съм красив,ако гледаме какво правя като не съм с нея съм грозен.Незнам кое е по важно как се държа с нея или как се държа като съм без нея.Аз приемам двата момента за несвързани.Те просто са част от моя живот но не и от нейния.аз я допускам в часта в която сме заедно,а като не сме тя няма право да ми казва какво да правя с живота си,с кого да се срещам или с кого да си еба.И в крайна сметка съм обаркан.то това на вас ви е пределно ясно.а може и наистина да имам болест.аз преди бях пуснал една тема емоционална обърканост пак в същия раздел.и ако на някой темите ми са му прекалено силни и не му пунасят нека не го чете.защото аз пиша за нещата от живота.за тези за които не ми достига акала и които ме притеснявам като се вгледам в себе си.И като ви се случи на вас да сте объркани последното нещо ще е да искате някой да ви напада.а по скоро да ви се помогне.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
bika_mu4o
труден за повдигане


Регистриран на: 02 Мар 2007
Мнения: 786
Общо думи: 23,783
Местожителство: у комшийката

МнениеПуснато на: Пет Юли 13, 2007 12:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

две различни личности в едно тяло хм ... интересно
ако избереш, кое ти подхожда повече и кое искаш да си в действителност наистина ще си улесниш живота
_________________
„Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.“ - Уолтър Липман

МОДЕРАТОР - деревянная планка с прокладкой из сукна
для приглушения звука пианино. (Большой энциклопедический словарь)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
smith
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 31 Дек 2004
Мнения: 234
Общо думи: 6,387
Местожителство: гр.Габрово

МнениеПуснато на: Пет Юли 13, 2007 12:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

bika_mu4o написа:
две различни личности в едно тяло хм ... интересно
ако избереш, кое ти подхожда повече и кое искаш да си в действителност наистина ще си улесниш живота
Защо за малко спрем да правим нещата лични и незапочнем да дискутираме ситуацията която в някаква степен дори и нищожна се е случвала на всеки от нас.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Еротика Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 3 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov