forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

RQ: Есе за Левски
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Литература
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
dudi
мечовица


Регистриран на: 23 Яну 2005
Мнения: 1203
Общо думи: 22,557

МнениеПуснато на: Съб Юни 02, 2007 7:10 am    Заглавие: RQ: Есе за Левски Отговорете с цитат

по история Confused
трябвало да има исторически факти, цитати и лично мнение Confused
те такова нещо досега не съм писала и голям зор... някой ако е писал преди нещо подобно да го метне насам, или поне кажете как да го пиша Rolling Eyes
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Enzo_MonTeLLa
("Лесно е!" аз ша почерпя)


Регистриран на: 03 Фев 2005
Мнения: 3215
Общо думи: 124,961
Местожителство: Трявна, щата Сомалия

МнениеПуснато на: Съб Юни 02, 2007 9:03 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз мога за ЦСКА да ти напиша Confused Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
flameon
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Фев 2005
Мнения: 1264
Общо думи: 63,506
Местожителство: На пичка си ленина и още малко нататък :)

МнениеПуснато на: Съб Юни 02, 2007 9:50 am    Заглавие: Re: RQ: Есе за Левски Отговорете с цитат

на не-толкова любимия админ жена му написа:
по история Confused
трябвало да има исторически факти, цитати и лично мнение Confused
те такова нещо досега не съм писала и голям зор... някой ако е писал преди нещо подобно да го метне насам, или поне кажете как да го пиша Rolling Eyes
ахахах хитрушо Laughing нали и аз имам същата простотия Razz вече 2-ри час го мисля ма не се получава много информация ти трябва,и аз май ще търся помощ Rolling Eyes
_________________
BARBIE IS A MOTHERFUCKIN' BIATCH!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
bika_mu4o
труден за повдигане


Регистриран на: 02 Мар 2007
Мнения: 786
Общо думи: 23,783
Местожителство: у комшийката

МнениеПуснато на: Съб Юни 02, 2007 10:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

купете си б-коннект с новата футболна енциклопедия, там би траябвало да има достатъчно инфо ...
_________________
„Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.“ - Уолтър Липман

МОДЕРАТОР - деревянная планка с прокладкой из сукна
для приглушения звука пианино. (Большой энциклопедический словарь)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
SpitFire
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 11 Сеп 2006
Мнения: 751
Общо думи: 24,518

МнениеПуснато на: Съб Юни 02, 2007 10:47 am    Заглавие: Отговорете с цитат

http://levski.com/
еи тука фактологията Razz Razz Razz
Спортен клуб "Левски" - София е основан през 1911 година от група ученици на II мъжка софийска гимназия, като основният практикуван вид спорт е бил футболът.
Клубът е регистриран официално на 24 май 1914 година. Тази дата се смята и за рождения му ден.
Наименованието на клуба в памет на Апостола на свободата Васил Левски е предложено от един от основателите му Борис Василев (Боркиша).
На 3 пъти по време на тоталитарния комунистически режим името на клуба бе насилствено променяно от 1950 до 1957 - на "Динамо", от 1969 до 1985 - "Левски - Спартак" (след обединението с клуба на столичния "Спартак") и от 1985 до 1989 на "Витоша".
За истинските приятели на клуба името винаги е било "Левски".
Значката на клуба е по проект на Минчо Качулев и е изработена през 1922г.
Първият химн на клуба е създаден през 1924г. по текст на Д. Симидов, а мелодията е композирана от Христо Маников.
Основните цветове на клуба първоначално са били жълтият и червеният, а от 1920г. за основен цвят е приет синият.
Първото официално избрано ръководство на клуба през 1914г. е било в състав: Владимир Григоров (Валдиса) - председател, Георги Манолов - подпредседател, Крум Динков - секретар, Борис Василев - касиер, Стефан Тошков и Атанас Янков - членове и Костадин Манолов - домакин.
През първите години след 1914г. футболният тим на Левски е имал следният основен състав : К. Григоров - вратар; К. Манолов и К. Динков - бекове; К. Апостолов, С Стоянов и Б. Василев - халфове; В. Григоров, Ц. Генев, П. Стоянович, Г. Манолов и Д. Сираков - нападатели.
Първият капитан на тима е С. Стоянов.
Първоначално клубът не е имал свое игрище и провеждал тренировките си на празното място, наречено "Могилката" (днес там е изграден НДК), в последствие на плаца на 6-ти пехотен полк. Едва през 1924г. Софийската община отпуска място за игрище на клуба, чийто строеж завършва през 1933г. Днес на това място се намира националният стадион "Васил Левски".
На първият си официален мач през 1914г. Левски губи от столичния ФК 13 с 0:2.
До 1921г. в България не се провежда организиран футболен шампионат. Едва през лятото на 1921г. след създаването на Софийска спортна лига (ССЛ), която обединява 11 клуба от София, започва официалният шампионатен летопис на "сините".
На първият шампионатен мач за сезона 1921/22, който се играе на 18.09.1921г., Левски побеждава столичния Атлетик с 3:1.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Misha
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Мар 2007
Мнения: 868
Общо думи: 32,672
Местожителство: у гъзЪт на географията

МнениеПуснато на: Съб Юни 02, 2007 10:50 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ам..Не става ли въпрос за Васил Левски,не за футболния отбор Confused
_________________
Доводите срещу безумието пропадат с тихи, съскащи звуци.Мъртви гласове от мъртви грамофонни плочи,реещи се из порутената шахта на паметта.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
flameon
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Фев 2005
Мнения: 1264
Общо думи: 63,506
Местожителство: На пичка си ленина и още малко нататък :)

МнениеПуснато на: Съб Юни 02, 2007 10:53 am    Заглавие: Отговорете с цитат

За Васил Иванов Кунчев-Левски Laughing кой даскал ще ни даде да пишем есе за ФК Левски Wink То ако беше за него аз досега а сам гонаписал отдавна Smileщото и по из между другото тая година се навървшват 130 години от обесването му
_________________
BARBIE IS A MOTHERFUCKIN' BIATCH!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Misha
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Мар 2007
Мнения: 868
Общо думи: 32,672
Местожителство: у гъзЪт на географията

МнениеПуснато на: Съб Юни 02, 2007 11:00 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Па знам ли,сякви ги има Laughing Ами мога да ви посъветвам да започнете първо накратко с биографията,като търсите там причини и следствия за делата му,след това въведете личното мнение и коментари от други хора(там разни историци и т.н),като също така според мен няма да е излишно и обсъждане и дори малко критика Wink .Макар че ако става въпрос за АГ,разбих им изискванията за есе още на изпита в седми клас Mr. Green
_________________
Доводите срещу безумието пропадат с тихи, съскащи звуци.Мъртви гласове от мъртви грамофонни плочи,реещи се из порутената шахта на паметта.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
dudi
мечовица


Регистриран на: 23 Яну 2005
Мнения: 1203
Общо думи: 22,557

МнениеПуснато на: Съб Юни 02, 2007 11:05 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ще ви дам аз един ФК Левски Neutral
а въпросното нещо е за Мг Wink
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Ethereal_Touch
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Яну 2007
Мнения: 656
Общо думи: 22,819
Местожителство: On The Wrong Side Of Nowhere...

МнениеПуснато на: Съб Юни 02, 2007 11:13 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако е при Бисерка значи ти трябва адски много информация, за да е доволна тя... ще поровя да видя какво ми се намира и може да ти дам нещо Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
SpitFire
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 11 Сеп 2006
Мнения: 751
Общо думи: 24,518

МнениеПуснато на: Съб Юни 02, 2007 11:13 am    Заглавие: Отговорете с цитат

еми да и аз сам от мг кво лощо има в пфк ЛЕВСКИ :Д
пък Бисерка няма доволно положение ....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
dudi
мечовица


Регистриран на: 23 Яну 2005
Мнения: 1203
Общо думи: 22,557

МнениеПуснато на: Съб Юни 02, 2007 11:28 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ethereal_Touch написа:
Ако е при Бисерка значи ти трябва адски много информация, за да е доволна тя... ще поровя да видя какво ми се намира и може да ти дам нещо Wink

точно при нея Confused
много ще те обичам, ако намериш нещо Very Happy
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
flameon
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Фев 2005
Мнения: 1264
Общо думи: 63,506
Местожителство: На пичка си ленина и още малко нататък :)

МнениеПуснато на: Съб Юни 02, 2007 11:48 am    Заглавие: Отговорете с цитат

На тая Бисерка нейната вяра Twisted Evil Ша зема да и дам една Бисерна Гроздова и да се оправя бати цяла сутрин ма занимава с глупости Twisted Evil
_________________
BARBIE IS A MOTHERFUCKIN' BIATCH!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
gabroveca
Idiot


Регистриран на: 10 Сеп 2006
Мнения: 2102
Общо думи: 86,125
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Съб Юни 02, 2007 12:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хаххаха ако е тая Бисерка дет си мисля, заместваше Агалова в Механото Smile миналата година ми писа 5ца само и само да съм мълчал в час... и пишеше 6ци на сумати хора Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
SpitFire
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 11 Сеп 2006
Мнения: 751
Общо думи: 24,518

МнениеПуснато на: Съб Юни 02, 2007 3:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

gabroveca написа:
Хаххаха ако е тая Бисерка дет си мисля, заместваше Агалова в Механото Smile миналата година ми писа 5ца само и само да съм мълчал в час... и пишеше 6ци на сумати хора Laughing

а нз аз при тая 6 ца не съм виждал Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Литература Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov