forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Компа ми губи аудио картата

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Хардуер
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Habib
Дали да стана антиквар ?
Дали да стана антиквар ?


Регистриран на: 23 Мар 2007
Мнения: 46
Общо думи: 1,464
Местожителство: Мусинино

МнениеПуснато на: Пон Мар 26, 2007 6:06 pm    Заглавие: Компа ми губи аудио картата Отговорете с цитат

Като стартирам компа всичко е наред. След като го оставя малко и почне скрийн сейвъра и посне като го пусна и аудио картата ми не се намира от компа. като пробвам да пусна музика през уинампа и ми пише че sound.maki дава грешка или нещо подобно и "No sound device found." Не знам на какво се дължи. Преди 4 дена си пуснах интернет и горе долу от тогава ми прави тоя проблем.
_________________
You see I order one bottle, then I 0176 with one model. Then I order more bottles, now I got more models.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
whatsup
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 04 Май 2005
Мнения: 682
Общо думи: 27,363
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Пон Мар 26, 2007 9:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

а тук погледна ли ?

Цитат:
Пуснах тема в Хардуер ама сега разбрах че причината е в софт-а. Оказа се че гореспоменатия файл ми прави проблем:
The exception unknown software excepтion (0xc0000409) occured in the application at location 0x5b86a3c0
След като ми изпише това и пробвам да пусна музика ми пише че няма аудио карта. какво да правя сега? Помощ!


стига си флудил, една тема стига
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Habib
Дали да стана антиквар ?
Дали да стана антиквар ?


Регистриран на: 23 Мар 2007
Мнения: 46
Общо думи: 1,464
Местожителство: Мусинино

МнениеПуснато на: Вто Мар 27, 2007 7:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

извинявай ама е много дразнещо всеки път да рестартираш компа като ти направи тоя проблем, затова настоявах така.
_________________
You see I order one bottle, then I 0176 with one model. Then I order more bottles, now I got more models.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
mrasen_ob6tak
Стремително напредничав
Стремително напредничав


Регистриран на: 20 Фев 2007
Мнения: 29
Общо думи: 1,530
Местожителство: Gabrovo

МнениеПуснато на: Вто Мар 27, 2007 8:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

я кажи за винамп ли стаа дума, пусни друг плеър да видиш дали няма звук примерно на медиа плеър или би ес плеър, щото ако е само на уинамп е мн просто
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Habib
Дали да стана антиквар ?
Дали да стана антиквар ?


Регистриран на: 23 Мар 2007
Мнения: 46
Общо думи: 1,464
Местожителство: Мусинино

МнениеПуснато на: Вто Мар 27, 2007 10:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

не на есички прави проблем, ама сега направих това с Control Panel => Administrative Tools => Services Windows Audio и го стартирах и сега не ми прави проблеи поне от 3 часа не е, а преди поне на 1 час ми правеше. явно се оправило, не знам, ще го видя сега дали ще прави пак проблеи.
_________________
You see I order one bottle, then I 0176 with one model. Then I order more bottles, now I got more models.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
ISO
Дали да стана антиквар ?
Дали да стана антиквар ?


Регистриран на: 01 Дек 2003
Мнения: 47
Общо думи: 2,448
Местожителство: Gabrovo

МнениеПуснато на: Сря Мар 28, 2007 10:27 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако е AC картата на REALTEK по едно време имаха проблем с драйверите. Появяваше се точно този проблем. Изтегли последните драйвери от сайта им.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Хардуер Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov