forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Diamonds are a girl's best friend...
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Женски работи
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
CkoT
Dangerous Mindz
Dangerous Mindz


Регистриран на: 18 Окт 2004
Мнения: 2500
Общо думи: 22,980
Местожителство: on debian

МнениеПуснато на: Нед Фев 25, 2007 12:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

GOD^_^ написа:
EMERALD написа:
kiki, я поясни какво разбираш под яките момичета. Щото да ти кажа тия, за които си мисля хич не са яки според мен Very Happy

Толкова ли ти е трудно да си обясниш - вдига ли 120 от лежанка, значи е яка! Cool

може да вдига и чепа на 120 килограмов нигъ' на лежанка-пак ще да е яка...
_________________
You can never get enough of what you don't need to make you happy.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name
[ IP : Logged ]
GOD^_^
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 09 Юни 2004
Мнения: 1941
Общо думи: 19,447
Местожителство: ...при Падналите ангели...

МнениеПуснато на: Пон Фев 26, 2007 2:30 am    Заглавие: Отговорете с цитат

CkoT написа:
GOD^_^ написа:
EMERALD написа:
kiki, я поясни какво разбираш под яките момичета. Щото да ти кажа тия, за които си мисля хич не са яки според мен Very Happy

Толкова ли ти е трудно да си обясниш - вдига ли 120 от лежанка, значи е яка! Cool

може да вдига и чепа на 120 килограмов нигъ' на лежанка-пак ще да е яка...

То, понякога на най едрите са им най-малки! Wink
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
Misha
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Мар 2007
Мнения: 868
Общо думи: 32,672
Местожителство: у гъзЪт на географията

МнениеПуснато на: Чет Апр 26, 2007 2:41 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Най-глупавото в цялата работа е 4е по4ти всяка жена казва 4е не е с някого заради парите му,ама я ми кажете колко от нас ще откажат на някой който не харесваме особено да ни заведе на почивка в Банско например,а ние в замяна да му топлим леглото няколко дни?За съжаление все пове4е и пове4е взех да се убеждавам 4е двете неща вървят ръка за ръка...
_________________
Доводите срещу безумието пропадат с тихи, съскащи звуци.Мъртви гласове от мъртви грамофонни плочи,реещи се из порутената шахта на паметта.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
KokalAudio
CarAudio Master


Регистриран на: 10 Сеп 2006
Мнения: 706
Общо думи: 36,495
Местожителство: Където звука се ражда....

МнениеПуснато на: Чет Апр 26, 2007 7:22 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Misha написа:
Най-глупавото в цялата работа е 4е по4ти всяка жена казва 4е не е с някого заради парите му,ама я ми кажете колко от нас ще откажат на някой който не харесваме особено да ни заведе на почивка в Банско например,а ние в замяна да му топлим леглото няколко дни?За съжаление все пове4е и пове4е взех да се убеждавам 4е двете неща вървят ръка за ръка...



аааа баси аз бих умрял от отврат да съм с която и да било защото имам пари да речем Sad не е ли с мен заради
мен това е ебаси пумията Sad
и винаги съм смятал че това за парите е някакъв мит
ама колко примери мога да ви дам за
хубави и добри момичета ходещи с такива момчета си нямате идея Smile
тея разни общества ги оставете
кое е общество?
на нашите години кои ша са
тея хриплювци и мамини педалчета с колици за няколко хилки ли
и кои им се качат
не по малко комплексираните от тях момичета
според мен е така Smile
_________________


KokalAudio
Gabrovo Audio Team
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Misha
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Мар 2007
Мнения: 868
Общо думи: 32,672
Местожителство: у гъзЪт на географията

МнениеПуснато на: Чет Апр 26, 2007 11:47 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Sound`of`GB написа:
Misha написа:
Най-глупавото в цялата работа е 4е по4ти всяка жена казва 4е не е с някого заради парите му,ама я ми кажете колко от нас ще откажат на някой който не харесваме особено да ни заведе на почивка в Банско например,а ние в замяна да му топлим леглото няколко дни?За съжаление все пове4е и пове4е взех да се убеждавам 4е двете неща вървят ръка за ръка...



аааа баси аз бих умрял от отврат да съм с която и да било защото имам пари да речем Sad не е ли с мен заради
мен това е ебаси пумията Sad
и винаги съм смятал че това за парите е някакъв мит
ама колко примери мога да ви дам за
хубави и добри момичета ходещи с такива момчета си нямате идея Smile
тея разни общества ги оставете
кое е общество?
на нашите години кои ша са
тея хриплювци и мамини педалчета с колици за няколко хилки ли
и кои им се качат
не по малко комплексираните от тях момичета
според мен е така Smile

За това съм съгласна с теб.Но мисълта ми бе6е,4е поне ли4но аз не се впе4атлявам от хора,които се пер4ат с парите си.Оба4е 4овек,които ми допада по принцип и в последствие се окаже 4е има възможности,ве4е си е друга работа Wink (и понеже пове4ето моми4ета не разсъждават като мен за това по4вам да си мисля 4е ве4 е нормално това,колкото и гадно да зву4и).А когато постоянно 4ува6 "съвети" от сорта на "много си тъпа ма,за кво не тръгна с него,виж къв готин Мерцедес кара" запо4ва6 да се 4уди6 това хора ли са,или какво Question
И понеже аз напук на тия жени мисля 4е материалното може да направи любовта по интересна,но не и да я породи и за тва все ми казват "Ми стой си сама,като толкова знае6"
Ми хубаво,нека ми е зле
_________________
Доводите срещу безумието пропадат с тихи, съскащи звуци.Мъртви гласове от мъртви грамофонни плочи,реещи се из порутената шахта на паметта.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
hdimitrov
Прост ГОРСКИ
Прост ГОРСКИ


Регистриран на: 10 Май 2004
Мнения: 2988
Общо думи: 43,440
Местожителство: Трявна

МнениеПуснато на: Чет Апр 26, 2007 2:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Още се срещат тук таме такива момичета.. можем да ги впишем в книгата с изчезващите видове. Wink
_________________
Мъжът не е камила!! ...не може да не пие цяла седмица!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Seraf
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Яну 2004
Мнения: 744
Общо думи: 17,018
Местожителство: Trendafil City

МнениеПуснато на: Чет Апр 26, 2007 9:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ще споделя с вас само едно преживяване свързано с въпросните момичета, които гонят парите.
Една вечер се разхождах сам и в една пресечка попаднах зад някакви момичета. Бяха трички. Преди да ни раздели пътят дочух за какво си говорят и ще цитирам възможно най-точно:"Момиче №1 -Какво ще правим сега? Момиче №2 - Нямам представа... Момиче №3 - Хайде да се обадим на Пешо(не си спомням дали името беше точно същото) той има пари и кола, може да ни повози и да ни почерпи!" След последния коментар трите извикаха заедно, че трябва да опитат да се свържат с "Пешо".
Без повече коментар от мен...
_________________
Temporary constructs of a feeble human intellect...trying desperately to justify an existence that is without meaning or purpose!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
KokalAudio
CarAudio Master


Регистриран на: 10 Сеп 2006
Мнения: 706
Общо думи: 36,495
Местожителство: Където звука се ражда....

МнениеПуснато на: Чет Апр 26, 2007 9:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Seraf написа:
Ще споделя с вас само едно преживяване свързано с въпросните момичета, които гонят парите.
Една вечер се разхождах сам и в една пресечка попаднах зад някакви момичета. Бяха трички. Преди да ни раздели пътят дочух за какво си говорят и ще цитирам възможно най-точно:"Момиче №1 -Какво ще правим сега? Момиче №2 - Нямам представа... Момиче №3 - Хайде да се обадим на Пешо(не си спомням дали името беше точно същото) той има пари и кола, може да ни повози и да ни почерпи!" След последния коментар трите извикаха заедно, че трябва да опитат да се свържат с "Пешо".
Без повече коментар от мен...


поне не съм бил аз Smile
ама май безплатни возенета няма
_________________


KokalAudio
Gabrovo Audio Team
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Seraf
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Яну 2004
Мнения: 744
Общо думи: 17,018
Местожителство: Trendafil City

МнениеПуснато на: Пет Апр 27, 2007 9:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

"Безплатен обяд няма" - всяко нещо с цената си Smile
_________________
Temporary constructs of a feeble human intellect...trying desperately to justify an existence that is without meaning or purpose!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
Misha
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Мар 2007
Мнения: 868
Общо думи: 32,672
Местожителство: у гъзЪт на географията

МнениеПуснато на: Нед Апр 29, 2007 10:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Seraf написа:
"Безплатен обяд няма" - всяко нещо с цената си Smile
така е Wink
_________________
Доводите срещу безумието пропадат с тихи, съскащи звуци.Мъртви гласове от мъртви грамофонни плочи,реещи се из порутената шахта на паметта.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
EMERALD
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Сеп 2003
Мнения: 1312
Общо думи: 8,181
Местожителство: Габрово - София

МнениеПуснато на: Пон Апр 30, 2007 4:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Misha написа:
Най-глупавото в цялата работа е 4е по4ти всяка жена казва 4е не е с някого заради парите му,ама я ми кажете колко от нас ще откажат на някой който не харесваме особено да ни заведе на почивка в Банско например,а ние в замяна да му топлим леглото няколко дни?За съжаление все пове4е и пове4е взех да се убеждавам 4е двете неща вървят ръка за ръка...

Има, има и такива жени. Даже познавам няколко Wink
_________________

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
[ IP : Logged ]
Hours`Pass`By
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 24 Юли 2006
Мнения: 74
Общо думи: 1,985
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Вто Май 01, 2007 2:03 am    Заглавие: Отговорете с цитат

SpitFire написа:
много рядко се намират момичета които не гледат наи напред "джоба" на мъжете няма ли кола или скъпички бижута тои не засложава внимание И друго навсякаде е пълно с някви момиченца по на 15 дето ходят с момчета 10 по възрастни щото карат бмв и нз си кво
работата не е на добре

Абсулютно си прав Exclamation
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Misha
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Мар 2007
Мнения: 868
Общо думи: 32,672
Местожителство: у гъзЪт на географията

МнениеПуснато на: Вто Май 01, 2007 2:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

EMERALD написа:
Misha написа:
Най-глупавото в цялата работа е 4е по4ти всяка жена казва 4е не е с някого заради парите му,ама я ми кажете колко от нас ще откажат на някой който не харесваме особено да ни заведе на почивка в Банско например,а ние в замяна да му топлим леглото няколко дни?За съжаление все пове4е и пове4е взех да се убеждавам 4е двете неща вървят ръка за ръка...

Има, има и такива жени. Даже познавам няколко Wink

Дам...И аз познавам доста.И честно казано,понякога почвам да съжаляжам че и аз не съм като тях...Вместо да влагам чувства,да търся материалното.Обаче работата е там че не ходиш с Мерцедеса,а с човека.Макар че Мерцедеса определено по-малко ще ти къса нервичките..
_________________
Доводите срещу безумието пропадат с тихи, съскащи звуци.Мъртви гласове от мъртви грамофонни плочи,реещи се из порутената шахта на паметта.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
IZVERGA
Fuck Milk...Got Beer?


Регистриран на: 10 Мар 2005
Мнения: 3151
Общо думи: 90,422
Местожителство: Е:БългарияГаброво?

МнениеПуснато на: Вто Май 01, 2007 3:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

не и ако се счупи Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
Enzo_MonTeLLa
("Лесно е!" аз ша почерпя)


Регистриран на: 03 Фев 2005
Мнения: 3215
Общо думи: 124,961
Местожителство: Трявна, щата Сомалия

МнениеПуснато на: Вто Май 01, 2007 3:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ае дайба .. тая тема постоянно я виждам, че свети и се не я чета, за ко си говорите, че ме мързи да чета
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Женски работи Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 3 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov