forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Суетни ли сте....
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Женски работи
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
flameon
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Фев 2005
Мнения: 1264
Общо думи: 63,506
Местожителство: На пичка си ленина и още малко нататък :)

МнениеПуснато на: Пет Яну 12, 2007 2:41 pm    Заглавие: Суетни ли сте.... Отговорете с цитат

Какво ви е мнението за суетата и вие самите такива ли сте Laughing
_________________
BARBIE IS A MOTHERFUCKIN' BIATCH!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Ethereal_Touch
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Яну 2007
Мнения: 656
Общо думи: 22,819
Местожителство: On The Wrong Side Of Nowhere...

МнениеПуснато на: Пет Яну 12, 2007 3:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз, като всяка уважаваща себе си жена, съм доста суетна, дори някои познати казват, че съм нарцистична личност... Мога да прекарам часове пред огледалото и да се наслаждавам на себе си Smile Като цяло според мен суетата е хубаво нещо стига да не се прекалява...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
ShortY
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2003
Мнения: 5275
Общо думи: 39,616
Местожителство: St.Louis

МнениеПуснато на: Пет Яну 12, 2007 3:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ми поглеждам се сутрин в огледалото да не съм се омазал с паста някъде и заминавам
_________________
По-добре известен пияница отколкото анонимен алкохолик!
На сиромах човек и половин пу*ка му стига.
Hanging from the Arch Bitch!!!!! haha
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
flameon
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Фев 2005
Мнения: 1264
Общо думи: 63,506
Местожителство: На пичка си ленина и още малко нататък :)

МнениеПуснато на: Пет Яну 12, 2007 4:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

аз пък се мисля за наистина суетно копеле Laughing въпреки че имам още около 17кг излишни кусури за дооправяне Razz но това идва от мнението ми че примерно един мъж неможе да иска до него да седи някаква стройна,красива и поддържана мацка ако и той самият не се стреми да изглежда добре Rolling Eyes
_________________
BARBIE IS A MOTHERFUCKIN' BIATCH!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
ShortY
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2003
Мнения: 5275
Общо думи: 39,616
Местожителство: St.Louis

МнениеПуснато на: Пет Яну 12, 2007 4:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="flameon"]аз пък се мисля за наистина суетно копеле Laughing въпреки че имам още около 17кг излишни кусури за дооправяне Razz но това идва от мнението ми че примерно един мъж неможе да иска до него да седи някаква стройна,красива и поддържана мацка ако и той самият не се стреми да изглежда добре Rolling Eyes[/quote]

а ве колкот и да си строен и красив ако нямаш пари .....жена няя да видиш тфа естествено за над 25г. го казвам ... Smile
_________________
По-добре известен пияница отколкото анонимен алкохолик!
На сиромах човек и половин пу*ка му стига.
Hanging from the Arch Bitch!!!!! haha
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
alvan
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 07 Яну 2005
Мнения: 631
Общо думи: 24,357
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Пет Яну 12, 2007 4:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Laughing Ей вие двамцата(без Шорти)обръщали ли сте внимание след като се суетите пред огледалото няколко часа дали ви заглеждат хората поне за 10-на секунди Laughing
Колкото до темата не съм суетен, 20 сек пред огледалото малко парфюм и изчезвам!Да стоиш 2 часа пред огледалото е за хора без работа!
_________________
Ако богатството се измерваше в безсмислени коментари в интернет, щяхме да сме най богата страна на света!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
flameon
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Фев 2005
Мнения: 1264
Общо думи: 63,506
Местожителство: На пичка си ленина и още малко нататък :)

МнениеПуснато на: Пет Яну 12, 2007 4:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Красотата е много субективна и не всеки човек я има...но пари се печелят и според мене успеха с жените е основно ако изключим духовните категории и парите са добрия вънешен вид(дори един човек да не е красив винаги може да се поддържа и да излгежда максимално добре),излъчването,чаровноста,усмивката и правилния подход при разговор а другото си идва отвътре ако един мъж си е сваляч отвътре и има приличен вид никоя жена на би му отказала стига да има добър подход а това за парите си се постига ама много ясно че никоя нормална жена не би искала да има човек до себе си който сам се издържа и няма пари дори да я изведе на вечеря в някой ресторант или на дискотека кафенца и т.н не говорим за супер богаташи ами за хора които могат да си позволят да доставят някакви минимални удоволствия на женатадо себе си... Wink
_________________
BARBIE IS A MOTHERFUCKIN' BIATCH!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
_bioHAZArd_
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 04 Окт 2004
Мнения: 1373
Общо думи: 31,249
Местожителство: България, Габрово

МнениеПуснато на: Пет Яну 12, 2007 4:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Можеш да станеш от леглото 10 минути преди да излезеш от дома си, без да ти личи.

_________________
Уважавай Бога ! Обичай Жената ! Пази Родината !

http://www.bgtuner.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
flameon
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Фев 2005
Мнения: 1264
Общо думи: 63,506
Местожителство: На пичка си ленина и още малко нататък :)

МнениеПуснато на: Пет Яну 12, 2007 4:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

аче това да седиш много пред огледалото и да си се кефиш означава да си нарцис а аз не съм такъв просто държа на вида си не да ходя като някав клошар...поддържам тялото си и държа на много добрата лична хигиена в което не намирам нищо особено...много ясно че на едно младо момче(поне повечето)няма да им се иска да са някви смръдльовци дето не се къпят(мислят къпането за лоша дума) не си режат ноктите,ходят на вризьор веднъж на половин година и не са чували за четка за зъби и нокторезачка Laughing а и външният вид е първото нещо което всеки вижда у човека срещу себе си преди да се опознаят и ако той е отвратително отблъскващ едва ли би достигнал дори и до разговор с този индивид Wink
_________________
BARBIE IS A MOTHERFUCKIN' BIATCH!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
alvan
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 07 Яну 2005
Мнения: 631
Общо думи: 24,357
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Пет Яну 12, 2007 4:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Човек ако си поддържа външния вид едва ли му трябва 1 час пред огледалото Idea
_________________
Ако богатството се измерваше в безсмислени коментари в интернет, щяхме да сме най богата страна на света!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
ShortY
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2003
Мнения: 5275
Общо думи: 39,616
Местожителство: St.Louis

МнениеПуснато на: Пет Яну 12, 2007 4:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

а ве flameon нал знаеш че те уважавам ама според мен ....да си отделяш 1/2 от деня за да изглеждаш добре за да можеш да забиваш някфи путки заспали си е чиста загуба на време и ше ти мине живота в слугуване на путки .... няма смисъл. ...Не казвам че трябва да ходиш смрадлив и т.н. ама стига да си с изрязани нокти,подстриган, изкъпан, напарфюмиран. Не е нужно да си скубеш веждите и да си епилираш космите от пръстите и нз си кви други изгъзици ...щото красотата е временна.... а работите които ще постигнеш материални или каквито да е било други ще ти бъдат за цял живот.
_________________
По-добре известен пияница отколкото анонимен алкохолик!
На сиромах човек и половин пу*ка му стига.
Hanging from the Arch Bitch!!!!! haha
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
flameon
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Фев 2005
Мнения: 1264
Общо думи: 63,506
Местожителство: На пичка си ленина и още малко нататък :)

МнениеПуснато на: Пет Яну 12, 2007 4:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

мчи кой е казал че съм привърженик на дипилираните крака и маникюрите на мъжете Very Happy тва за мене не са мъже ами некви да не кажа педераси ама да речем женчовци въпреки че всеки си има правона личен избор а пък на мене ми е приятно да си спортувам щото нали знаеш здрав дух в здраво тяло пък и на според мене няма почти човек на света на който да не му е кеф хората от противополжния пол да се заглеждат по него и да се чувства харесван но наистина това не е най-важното за един млад човек има и много други просто мисълта на темата ми беше да попитам дали грижата за външният ви вид държи може би не първо но поне някое приоритетно място във живота ви Wink
_________________
BARBIE IS A MOTHERFUCKIN' BIATCH!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
ShortY
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2003
Мнения: 5275
Общо думи: 39,616
Местожителство: St.Louis

МнениеПуснато на: Пет Яну 12, 2007 4:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

да ве ти всеки иска ...и аз искам ....ама изисква много време и усилия които могат да се положат за по полезни и съществени работи.
_________________
По-добре известен пияница отколкото анонимен алкохолик!
На сиромах човек и половин пу*ка му стига.
Hanging from the Arch Bitch!!!!! haha
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Ethereal_Touch
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Яну 2007
Мнения: 656
Общо думи: 22,819
Местожителство: On The Wrong Side Of Nowhere...

МнениеПуснато на: Пет Яну 12, 2007 5:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

alvan написа:
Laughing Ей вие двамцата(без Шорти)обръщали ли сте внимание след като се суетите пред огледалото няколко часа дали ви заглеждат хората поне за 10-на секунди Laughing

Заглеждат ме, даже за доста повече от 10-тина секунди Smile
И колкото и да си поддържаш външния вид, за да си различен (малко или много) ти е необходимо време пред огледалото... Пък и когато си привършил с "контенето" си заслужава да се погледаш 4-5 минути, за награда един вид... аз поне така правя, после си казвам нещо надъхващо и излизам Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
dudi
мечовица


Регистриран на: 23 Яну 2005
Мнения: 1203
Общо думи: 22,557

МнениеПуснато на: Пет Яну 12, 2007 6:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

въобще не съм суетна Rolling Eyes
сутрин ставам..минавам през банята,обличам се,минавам за 10 минути пред огледало-връзвам косата,черен молив,парфюм и изчезвам Wink

съгласна съм,че суетенето пред огледалото е за хора,които си нямат друга работа Wink
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Женски работи Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov