forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Президентски избори 2006
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Всичко
Предишната тема :: Следващата тема  

За кого сте?
Г. Първанов
55%
 55%  [ 33 ]
Н. Беронов
1%
 1%  [ 1 ]
В. Сидеров
38%
 38%  [ 23 ]
Г. Марков
1%
 1%  [ 1 ]
П. Берон
1%
 1%  [ 1 ]
Гр. Велев
0%
 0%  [ 0 ]
Л. Петров
0%
 0%  [ 0 ]
Общо гласове : 59

Автор Съобщение
Enzo_MonTeLLa
("Лесно е!" аз ша почерпя)


Регистриран на: 03 Фев 2005
Мнения: 3215
Общо думи: 124,961
Местожителство: Трявна, щата Сомалия

МнениеПуснато на: Сря Ное 01, 2006 12:01 am    Заглавие: Отговорете с цитат

неуместно!

Те повечето са габровци Laughing
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Enzo_MonTeLLa
("Лесно е!" аз ша почерпя)


Регистриран на: 03 Фев 2005
Мнения: 3215
Общо думи: 124,961
Местожителство: Трявна, щата Сомалия

МнениеПуснато на: Сря Ное 01, 2006 12:02 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Enzo_MonTeLLa написа:
Enzo_MonTeLLa написа:
А според мен 76 : 24
май съм най-близко Laughing
Ами това са и официалните резултати! Smile
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
hdimitrov
Прост ГОРСКИ
Прост ГОРСКИ


Регистриран на: 10 Май 2004
Мнения: 2988
Общо думи: 43,440
Местожителство: Трявна

МнениеПуснато на: Сря Ное 01, 2006 9:03 am    Заглавие: Отговорете с цитат

България ли е единствената държава с малцинства които гласуват?
И САЩ имат малцинства и те гласуват. Малцинствата ли са ни виновни че сме в това положение. Циганите които с моторните триони и конете блъскат по цял ден в гората и живеят в найлонови катуни при -20 градуса ли са ни виновни! Те не се оплакват от държавата, макар че са родени тука и тука са израснали, оплакват се единствено, че няма много работа ("Горски, дай да работим, стоим тука 3 дена вече, няма работа")!! Тях поне не ги мързи, може парите които изкарват да ги изпиват и изяждат на момента, но не са тръгнали да крадат като другите..
Да не би да няма българи които крадат повече и от цигани и мамят и са абсолюно неграмотни.. !
_________________
Мъжът не е камила!! ...не може да не пие цяла седмица!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
ivo27
Вратар
Вратар


Регистриран на: 21 Яну 2005
Мнения: 2690
Общо думи: 56,620

МнениеПуснато на: Сря Ное 01, 2006 9:41 am    Заглавие: Отговорете с цитат

На теб, ако ти е приятно в България да се говори на цигански и турски, на мен не е! Mad
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Dizzy
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Окт 2004
Мнения: 610
Общо думи: 4,708
Местожителство: Newcastle

МнениеПуснато на: Сря Ное 01, 2006 10:40 am    Заглавие: Отговорете с цитат

_bioHAZArd_ написа:
Dizzy написа:
Спечели по-малкото зло.


Двойно увеличение на курсовете за книжка. 10 % увеличение на тока от Нова година. Спиране на селскостопанските ни самолети. Ей за това работи малкото зло на Дизи. Честита Нова Година


Това не го решава президента! А ако беше спечелил Сидеров да не би курсовете щяха да са без пари?? Или тока по-евтин?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
ivo27
Вратар
Вратар


Регистриран на: 21 Яну 2005
Мнения: 2690
Общо думи: 56,620

МнениеПуснато на: Сря Ное 01, 2006 10:46 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Тока със сигурност щеше да е по-евтин!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Dizzy
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Окт 2004
Мнения: 610
Общо думи: 4,708
Местожителство: Newcastle

МнениеПуснато на: Сря Ное 01, 2006 11:20 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Добре де,ако беше Сидеров какво щеше да стане? Градините райски да пренесе в България ли? Как щях да отида аз в чужбина и да кажа че съм българка? Не ми хареса Сидеров, не съм ходила да гласувам, защото нямаше подходящ кандидат, няма да си пилея времето с тези хора. Но ако беше станал Сидеров бях се зарекла да замина и повече да не се върна, сега поне ще мога да си идвам за почивка тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
CkoT
Dangerous Mindz
Dangerous Mindz


Регистриран на: 18 Окт 2004
Мнения: 2500
Общо думи: 22,980
Местожителство: on debian

МнениеПуснато на: Сря Ное 01, 2006 11:22 am    Заглавие: Отговорете с цитат

hdimitrov написа:
България ли е единствената държава с малцинства които гласуват?
И САЩ имат малцинства и те гласуват. Малцинствата ли са ни виновни че сме в това положение. Циганите които с моторните триони и конете блъскат по цял ден в гората и живеят в найлонови катуни при -20 градуса ли са ни виновни! Те не се оплакват от държавата, макар че са родени тука и тука са израснали, оплакват се единствено, че няма много работа ("Горски, дай да работим, стоим тука 3 дена вече, няма работа")!! Тях поне не ги мързи, може парите които изкарват да ги изпиват и изяждат на момента, но не са тръгнали да крадат като другите..
Да не би да няма българи които крадат повече и от цигани и мамят и са абсолюно неграмотни.. !

От циганин до циганин има разлика...'щот както прикааш за тях в стил "горките те" така и преди няколко месеца банда мръсни мангали нападнаха едни мой приятели и наръгаха един от тях!!И ся кво..циганина дето наргъда приятеля ми е на свобода и немогат да го осъдят а ако аз бях наръгал циганина сигурно веднага щяха да ме съдят!ДА Е*А ЦИГАНСКАТА ДЪРЖАВА evil_4e
Вече като видя циганин и имам ли възможноста да го утрепя няма да си поплювам...ще ги коля наред като овци!
_________________
You can never get enough of what you don't need to make you happy.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name
[ IP : Logged ]
_bioHAZArd_
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 04 Окт 2004
Мнения: 1373
Общо думи: 31,249
Местожителство: България, Габрово

МнениеПуснато на: Сря Ное 01, 2006 2:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Dizzy написа:
Как щях да отида аз в чужбина и да кажа че съм българка?
Ами Дизи президента може да организира референдуми по важни за народа въпроси. Защо президента Първанов не пита народа за АЕЦ-а ??? Защо президента Първанове не пита народа дали иска да е в Европейския съюз ??? Защо 4 години президента Първанов мълча като женски полов орган и не пита народа за нищо, а сега последната година взе да се прави на света вода ненапита ? Айде отговори ми на тези въпроси...


П.С. Търси си друго оправдание за изчезването ти към Нюкясъл
_________________
Уважавай Бога ! Обичай Жената ! Пази Родината !

http://www.bgtuner.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Dizzy
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Окт 2004
Мнения: 610
Общо думи: 4,708
Местожителство: Newcastle

МнениеПуснато на: Сря Ное 01, 2006 7:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

_bioHAZArd_ написа:
Dizzy написа:
Как щях да отида аз в чужбина и да кажа че съм българка?
Ами Дизи президента може да организира референдуми по важни за народа въпроси. Защо президента Първанов не пита народа за АЕЦ-а ??? Защо президента Първанове не пита народа дали иска да е в Европейския съюз ??? Защо 4 години президента Първанов мълча като женски полов орган и не пита народа за нищо, а сега последната година взе да се прави на света вода ненапита ? Айде отговори ми на тези въпроси...


П.С. Търси си друго оправдание за изчезването ти към Нюкясъл


ОК, за АЕЦ-а съм съгласна, макар че това е условие от договора за пресъединяване. Но за Европейския съюз не виждам защо да има референдум. Стига сме ревали срещу него, трябва да сме на принципа тряй бабо за хубост. Мисля, че ще е по-добре да сме в по-нормална среда, всички да сме с равни шансове и по-добрите да успяват. Колкото защо се махам- махам се защото когато пазарувам в магазина искам да ми се усмихват, да ме поздравяват и да ми благодарят, когато си купя нещо да мога да го върна до 28 дни ако не ми хареса, махам се,защото искам да мога да си позволявам каквото поискам, махам се защото да мога с едноседмичната си заплата да си вземам нов мобилен телефон, да ходя на почивки в Ибиза, да общувам с хора,които не делят хората на цигани,турци и прочие. Може да има и предубеждения, но на всеки се дава шанс и ако си способен го оценяват.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
_bioHAZArd_
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 04 Окт 2004
Мнения: 1373
Общо думи: 31,249
Местожителство: България, Габрово

МнениеПуснато на: Сря Ное 01, 2006 9:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мдааа условия за присъединяване, които не са истински. Условие което ни прави зависими ... Основно от Франция ... случайно да знаеш че те имат излишак на атомна енергия ? Едва ли .... Това едно на ръка. Ще ревем срещу ЕС защото той няма да ни даде нищо. Защото парите които ни дават ще трябва да ги връщаме, но това никой не го казва на народа. Не искам да съм на принципа трай бабо защото баба ми си траеше и й одраха кожата. За екстрите към доходите е въпрос на избор - не мисля, че най-малкото ще имаш времето да правиш всичко това ... И в магазините на мен ми се усмихват. Пък за дискриминацията просто няма какво да говорим, хич не ми говори, че там няма такава дискриминация каквата е тук. И да ... хората навсякъде се делят на бели и черни, на свой и на чужденци Very Happy Така е било винаги така и ще бъде !
_________________
Уважавай Бога ! Обичай Жената ! Пази Родината !

http://www.bgtuner.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
hdimitrov
Прост ГОРСКИ
Прост ГОРСКИ


Регистриран на: 10 Май 2004
Мнения: 2988
Общо думи: 43,440
Местожителство: Трявна

МнениеПуснато на: Чет Ное 02, 2006 6:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

CkoT написа:
От циганин до циганин има разлика...'щот както прикааш за тях в стил "горките те" така и преди няколко месеца банда мръсни мангали нападнаха едни мой приятели и наръгаха един от тях!!И ся кво..циганина дето наргъда приятеля ми е на свобода и немогат да го осъдят а ако аз бях наръгал циганина сигурно веднага щяха да ме съдят!ДА Е*А ЦИГАНСКАТА ДЪРЖАВА evil_4e
Вече като видя циганин и имам ли възможноста да го утрепя няма да си поплювам...ще ги коля наред като овци!

Добре бе човек.. а когато българин наръга циганин ще кажеш "Евала" нали..
_________________
Мъжът не е камила!! ...не може да не пие цяла седмица!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
CkoT
Dangerous Mindz
Dangerous Mindz


Регистриран на: 18 Окт 2004
Мнения: 2500
Общо думи: 22,980
Местожителство: on debian

МнениеПуснато на: Чет Ное 02, 2006 6:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

hdimitrov написа:
CkoT написа:
От циганин до циганин има разлика...'щот както прикааш за тях в стил "горките те" така и преди няколко месеца банда мръсни мангали нападнаха едни мой приятели и наръгаха един от тях!!И ся кво..циганина дето наргъда приятеля ми е на свобода и немогат да го осъдят а ако аз бях наръгал циганина сигурно веднага щяха да ме съдят!ДА Е*А ЦИГАНСКАТА ДЪРЖАВА evil_4e
Вече като видя циганин и имам ли възможноста да го утрепя няма да си поплювам...ще ги коля наред като овци!

Добре бе човек.. а когато българин наръга циганин ще кажеш "Евала" нали..

Ако циганина не го заслужава бих съжалявал че и аз не съм там да го наръгам и аз! Иначе не естествено..няа наръгам някой който не го знам къв е...
_________________
You can never get enough of what you don't need to make you happy.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name
[ IP : Logged ]
IZVERGA
Fuck Milk...Got Beer?


Регистриран на: 10 Мар 2005
Мнения: 3151
Общо думи: 90,422
Местожителство: Е:БългарияГаброво?

МнениеПуснато на: Чет Ное 02, 2006 9:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

hdimitrov написа:
България ли е единствената държава с малцинства които гласуват?
И САЩ имат малцинства и те гласуват. Малцинствата ли са ни виновни че сме в това положение. Циганите които с моторните триони и конете блъскат по цял ден в гората и живеят в найлонови катуни при -20 градуса ли са ни виновни! Те не се оплакват от държавата, макар че са родени тука и тука са израснали, оплакват се единствено, че няма много работа ("Горски, дай да работим, стоим тука 3 дена вече, няма работа")!! Тях поне не ги мързи, може парите които изкарват да ги изпиват и изяждат на момента, но не са тръгнали да крадат като другите..
Да не би да няма българи които крадат повече и от цигани и мамят и са абсолюно неграмотни.. !

ти явно си виждал цигани само в гората щом приказваш така!
Горски вземи слез малко в града да видиш там за кво става на въпрос...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
ShortY
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2003
Мнения: 5275
Общо думи: 39,616
Местожителство: St.Louis

МнениеПуснато на: Чет Ное 02, 2006 9:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

а ве цигани сякфи ... и лоши и добри съм виждал като изключим това че не си плащат сметките, което е следствие от много неща не можем да ги обвиняваме тях за всичко и да се крием зад тях.
_________________
По-добре известен пияница отколкото анонимен алкохолик!
На сиромах човек и половин пу*ка му стига.
Hanging from the Arch Bitch!!!!! haha
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Всичко Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Следваща
Страница 13 от 15

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov