forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

И после жените не били лесни....
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Женски работи
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
flameon
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Фев 2005
Мнения: 1264
Общо думи: 63,506
Местожителство: На пичка си ленина и още малко нататък :)

МнениеПуснато на: Сря Ное 14, 2007 8:45 pm    Заглавие: И после жените не били лесни.... Отговорете с цитат

http://www.dnes.bg/article.php?id=43645 Smile
_________________
BARBIE IS A MOTHERFUCKIN' BIATCH!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Misha
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Мар 2007
Мнения: 868
Общо думи: 32,672
Местожителство: у гъзЪт на географията

МнениеПуснато на: Сря Ное 14, 2007 9:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И това какво общо има с "лесното"? Confused
_________________
Доводите срещу безумието пропадат с тихи, съскащи звуци.Мъртви гласове от мъртви грамофонни плочи,реещи се из порутената шахта на паметта.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
flameon
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Фев 2005
Мнения: 1264
Общо думи: 63,506
Местожителство: На пичка си ленина и още малко нататък :)

МнениеПуснато на: Сря Ное 14, 2007 9:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Misha написа:
И това какво общо има с "лесното"? Confused
еми в смисъл,че все повечето разправят колко било трудно да ги спечелят...че трябва да им се говори,подаръци жестове и след много срещи,вече идва същноста пък това доказва,че повечето наравно с мъжете са съгласни за секс на първа среща....сега и ако някой мъж ми каже че не е навит....защото специално за нас съм сигурен ,че няма смисъл от таква анкета 100%-да Twisted Evil
_________________
BARBIE IS A MOTHERFUCKIN' BIATCH!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Misha
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Мар 2007
Мнения: 868
Общо думи: 32,672
Местожителство: у гъзЪт на географията

МнениеПуснато на: Сря Ное 14, 2007 9:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Така разправят девствениците ,които се чудят как да те отрежат Wink
Вече "отворените"подрастващи няма да ги коментирам,всички знаем как стоят нещата там (на 15 преспала с половината квартал,смешна работа).
Но всяка по-зряла жена би си легнала с теб на първа среща,стига да й харесваш достатъчно,че да го направи Wink
*в по-голямата част от случаите и ако не иска нищо повече от секс Razz
_________________
Доводите срещу безумието пропадат с тихи, съскащи звуци.Мъртви гласове от мъртви грамофонни плочи,реещи се из порутената шахта на паметта.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
CkoT
Dangerous Mindz
Dangerous Mindz


Регистриран на: 18 Окт 2004
Мнения: 2500
Общо думи: 22,980
Местожителство: on debian

МнениеПуснато на: Чет Ное 15, 2007 12:49 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Misha написа:
Така разправят девствениците ,които се чудят как да те отрежат Wink
Вече "отворените"подрастващи няма да ги коментирам,всички знаем как стоят нещата там (на 15 преспала с половината квартал,смешна работа).
Но всяка по-зряла жена би си легнала с теб на първа среща,стига да й харесваш достатъчно,че да го направи Wink
*в по-голямата част от случаите и ако не иска нищо повече от секс Razz

мммм Rolling Eyes Razz
_________________
You can never get enough of what you don't need to make you happy.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name
[ IP : Logged ]
spirit
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 17 Окт 2006
Мнения: 589
Общо думи: 45,926
Местожителство: 2206 Gabrova (1976 GR3)

МнениеПуснато на: Чет Ное 15, 2007 2:47 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Misha написа:
Но всяка по-зряла жена би си легнала с теб на първа среща,стига да й харесваш достатъчно,че да го направи Wink
*в по-голямата част от случаите и ако не иска нищо повече от секс Razz

Дам - ей я разликата - разгонените хлапачки може да ги пляснеш и без да си даваш зор - обикновено са малодушни, задръстени, тъпи и с комплекси за малоценност или.. хиперценност Laughing Пускаш има ръка, може и без банкнота, важното е да си корав пич (ланеца е препоръка)!

А зрелите жени - те предимно знаят точно какво искат - може секс и на първата среща още, но трябва да си го заслужиш със стил и подход (освен ако не са много загорели Wink тогава е очевадно и за Стиви Уондър, че си просят секс). Ева ли обаче ще се вържат на някой де му текат лигите като на недомаслен Laughing Laughing Laughing
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
dudi
мечовица


Регистриран на: 23 Яну 2005
Мнения: 1203
Общо думи: 22,557

МнениеПуснато на: Чет Ное 15, 2007 5:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Misha написа:
Така разправят девствениците ,които се чудят как да те отрежат Wink

много правилно Very Happy
Аз не познавам жена, която да чака подаръци и сладки думички, за да може да се накани да ти пусне.. по твоята логика, Топчо, е много сложно Wink

*А като се замисля аз съвсем никога не съм се оправдавала с това.. Rolling Eyes
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Misha
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Мар 2007
Мнения: 868
Общо думи: 32,672
Местожителство: у гъзЪт на географията

МнениеПуснато на: Чет Ное 15, 2007 9:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

на не-толкова любимия админ жена му написа:
по твоята логика, Топчо, е много сложно Wink

*А като се замисля аз съвсем никога не съм се оправдавала с това.. Rolling Eyes

Ами те мъжете са просто устроени същества,и най-лесно можеш да ги откажеш от нещо,като им го обясниш сложно Laughing Това в кръга на шегата, разбира се Very Happy Обаче повечето веднага бият отбой,когато им кажеш,че очакваш нещо от тях Wink
А иначе и аз не съм се оправдавала с това.Спомням си увисналото чене на един батко,когато на времето ми зададе въпроса"Ти кво,принца на белия кон ли чакаш" и аз му отвърнах "Не,ама ти определено не си човека с който ще го направя" Laughing
_________________
Доводите срещу безумието пропадат с тихи, съскащи звуци.Мъртви гласове от мъртви грамофонни плочи,реещи се из порутената шахта на паметта.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
CkoT
Dangerous Mindz
Dangerous Mindz


Регистриран на: 18 Окт 2004
Мнения: 2500
Общо думи: 22,980
Местожителство: on debian

МнениеПуснато на: Чет Ное 15, 2007 11:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Бахти...кво стаа тукае...аз кат очаквам от някоя нещо се оказва курвенска ралта..и кво ся...не били всичките жени курви...не са ве..не и общо казано Twisted Evil
_________________
You can never get enough of what you don't need to make you happy.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name
[ IP : Logged ]
spirit
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 17 Окт 2006
Мнения: 589
Общо думи: 45,926
Местожителство: 2206 Gabrova (1976 GR3)

МнениеПуснато на: Пет Ное 16, 2007 12:09 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Misha написа:

Ами те мъжете са просто устроени същества,и най-лесно можеш да ги откажеш от нещо,като им го обясниш сложно Laughing

Ние сме прости - верно е - и сме си го написали даже специално за вас Laughing Laughing http://vicove.com/list_vic_open.php?id=7846&listtype=&catid=1

Втората част обаче не ти е верна - виж линка да разбереш защо Laughing Laughing
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Misha
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Мар 2007
Мнения: 868
Общо думи: 32,672
Местожителство: у гъзЪт на географията

МнениеПуснато на: Пет Ное 16, 2007 1:02 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Хахахахахаха Laughing Laughing Laughing Много яко Laughing
Но: Wink
Цитат:
21. Основното правило, за каквото и да става дума и дори при сянка от съмнение, е: Не усложнявайте нещата! НИЕ НАИСТИНА СМЕ ПРОСТИ!!!

Arrow
Цитат:
Ами те мъжете са просто устроени същества,и най-лесно можеш да ги откажеш от нещо,като им го обясниш сложно Laughing
Rolling Eyes
В подкрепа на тезата ми,нека си представим следната ситуация:Новоизлюпена двойка - 15 годишна девственица(нарочно избирам 15,защото все пак на 15 години девствена направо си си стара мома спред днешните разбирания Laughing ) и 17-18 годишен юноша с ланец,чиито хормони бушуват.Тя му казва:"О,любими,на теб ще поднеса този дар,искам именно ти да отнемеш моята невинност,символ на нашата голяма любов...и т.н",при което той седи и я гледа тъпо и накрая след дълго мълчание изтръсква:"Ама ти луда ли си ма,не мой ли просто да са ибйем?" Laughing Съответно момата се обижда,фръцва се и си заминава.И нашия човек с пръст в уста...и с х.. в ръка Laughing
А нямаше ли да е по-лесно,ако тя му бе казала просто"Слушай,чувствам се готова да правя секс и искам да го направя именно с теб" - Хем кратко,хем ясно,хем просто Wink
Извод:верна ми е и втората част Razz Laughing
_________________
Доводите срещу безумието пропадат с тихи, съскащи звуци.Мъртви гласове от мъртви грамофонни плочи,реещи се из порутената шахта на паметта.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
CkoT
Dangerous Mindz
Dangerous Mindz


Регистриран на: 18 Окт 2004
Мнения: 2500
Общо думи: 22,980
Местожителство: on debian

МнениеПуснато на: Пет Ное 16, 2007 10:33 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Misha написа:
Хахахахахаха Laughing Laughing Laughing Много яко Laughing
Но: Wink
Цитат:
21. Основното правило, за каквото и да става дума и дори при сянка от съмнение, е: Не усложнявайте нещата! НИЕ НАИСТИНА СМЕ ПРОСТИ!!!

Arrow
Цитат:
Ами те мъжете са просто устроени същества,и най-лесно можеш да ги откажеш от нещо,като им го обясниш сложно Laughing
Rolling Eyes
В подкрепа на тезата ми,нека си представим следната ситуация:Новоизлюпена двойка - 15 годишна девственица(нарочно избирам 15,защото все пак на 15 години девствена направо си си стара мома спред днешните разбирания Laughing ) и 17-18 годишен юноша с ланец,чиито хормони бушуват.Тя му казва:"О,любими,на теб ще поднеса този дар,искам именно ти да отнемеш моята невинност,символ на нашата голяма любов...и т.н",при което той седи и я гледа тъпо и накрая след дълго мълчание изтръсква:"Ама ти луда ли си ма,не мой ли просто да са ибйем?" Laughing Съответно момата се обижда,фръцва се и си заминава.И нашия човек с пръст в уста...и с х.. в ръка Laughing
А нямаше ли да е по-лесно,ако тя му бе казала просто"Слушай,чувствам се готова да правя секс и искам да го направя именно с теб" - Хем кратко,хем ясно,хем просто Wink
Извод:верна ми е и втората част Razz Laughing

пфффффф йахйахахаах...чакай чакай...пу*ката ш каже "О,любими,на теб ще поднеса този дар,искам именно ти да отнемеш моята невинност,символ на нашата голяма любов..." хахахах...коя ли шай тая... те сегашните немогат семплира такова изречение... Razz
_________________
You can never get enough of what you don't need to make you happy.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name
[ IP : Logged ]
Misha
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Мар 2007
Мнения: 868
Общо думи: 32,672
Местожителство: у гъзЪт на географията

МнениеПуснато на: Пет Ное 16, 2007 12:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Баткото на колко години е бил?А познай кой ти задава въпроса?А и отговора е на 16 годишно момиченце Wink

Баткото до колкото си спомням беше на 20,а аз на 14,така че коментара ти е излишен,който и да си ти Wink

@ СкоТ:И ти си прав.Именно за това казах п*тката да е на 15 - щом на 15 е девствена,очевидно е обръщала повече внимание на други неща ,така че е напълно реално да каже нещо от сорта Razz (всъщност ...може и да греша,вие момчетата ще кажете )
Ама да се върнем на статията,от където тръгна цялата работа.Не видях да е упоменат възрастовият диапазон на проучването,обаче съм 100% сигурна,че става въпрос за 18+ Smile
_________________
Доводите срещу безумието пропадат с тихи, съскащи звуци.Мъртви гласове от мъртви грамофонни плочи,реещи се из порутената шахта на паметта.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
BATTERY
Forum Police
Forum Police


Регистриран на: 23 Окт 2003
Мнения: 240
Общо думи: 6,365
Местожителство: Sad.Wings.Of.Destiny.Globcom.net

МнениеПуснато на: Пет Ное 16, 2007 12:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

интересна тема сте захванали
лично моето мнение е че в момента се прави много повече секс заради спорта, или зарадитова че "всички съученички вече не са девствени.. аз да не съм прокажена нещо" или подобни неща ... буквално няма го тоя момент със избора.. кой да бъде, има ли чувства към "баткото", дали ще е нежен и т.н.
честно казано и 2-те страни са прави до някъде.. от една страна има страшно много момичета които са умни но наистина не могат да се изразяват по този начин, от друга в момента се толерира повече да имаш хубава задна част от колкото акъл в главата .. не мога да кажа защо става така но е факт ... също е вярна и тезата за ланеца.. лично съм свидетел на подобни многобройни случаи и момичета които са казвали че си търсят човека по джоба а не според чувствата си.

П.С. Миша поздрави за размишленията.
_________________
Хотелите в България - Бърза онлайн резервация на хотел в България за Вашата почивка.

Уеб студио Абидос - поръчайте сега уеб сайт със собствена система за управление на съдържанието (CMS) на цена по-ниска от разработката на сайт с готова такава система!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
armia741
Вчера си купих компютър
Вчера си купих компютър


Регистриран на: 03 Яну 2014
Мнения: 1
Общо думи: 30
Местожителство: java

МнениеПуснато на: Пет Яну 03, 2014 9:00 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами те мъжете са просто устроени същества,и най-лесно можеш да ги откажеш от нещо,като им го обясниш сложно Това в кръга на шегата, разбира се Обаче повечето веднага бият отбой
_________________
Pass4sure http://pass-4sure.me.uk/
Braindumps http://my-braindumps.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Женски работи Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov