forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Проблеми с възбуждането

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Еротика
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ivomihov
Примерен комсомолец
Примерен комсомолец


Регистриран на: 26 Юли 2017
Мнения: 33
Общо думи: 1,038

МнениеПуснато на: Пет Апр 10, 2020 4:13 pm    Заглавие: Проблеми с възбуждането Отговорете с цитат

Трябва ми помощ! Имам типичен мъжки проблем. От скоро много трудно се възбуждам. Млад човек съм и не знам от работата ли е или нещо на психична основа, но изпитвам трудности. Не искам да прибягвам към виагра или разни подобни, защото доколкото знам, вредят на сърцето. Трябва ми нещо по-безопасно. Моля помагайте.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
radoslav
Вчера си купих компютър
Вчера си купих компютър


Регистриран на: 19 Фев 2018
Мнения: 1
Общо думи: 68

МнениеПуснато на: Нед Апр 12, 2020 10:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако наистина си млад не би трябвало да имаш такива проблеми още. Може наистина да е нещо на психична основа или се притесняваш прекалено много покрай този коронавирус. Не съм експерт по темата. Имах такъв проблем и аз преди време но си купих едни хапчета от https://cleopatrabg.com/. Използвах ги известно време и ми помогнаха. Пак съм си ненаситен звяр в леглото. Ако не вярваш питай жена ми Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
ivomihov
Примерен комсомолец
Примерен комсомолец


Регистриран на: 26 Юли 2017
Мнения: 33
Общо думи: 1,038

МнениеПуснато на: Вто Апр 14, 2020 2:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря за помоща. Разгледах сайта и си поръчах един продукт. Дано помогне
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
ivanela97
Вчера си купих компютър
Вчера си купих компютър


Регистриран на: 07 Май 2020
Мнения: 9
Общо думи: 439

МнениеПуснато на: Нед Май 10, 2020 11:54 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Проблемът с възбуждането може да идва на ментално нивои ли на някакъв физически фактор. Най-добре е човек да се освободи от напрежението и да прочисти организма си от вредните токсини. Това нещо става с диета, в частност гладуване, а не е лошо и някои хранителни добавки за укрепване на организма. Вижте още в този сайт. Има интересни предложения и не са скъпи. Мой познат имаше подобен проблем и се оказа, че от акъла му идва всичко де, обаче диетата и добавките също спомогнаха да "стане работата".
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Еротика Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov