forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Мото GP
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Мотор Мания
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
IZVERGA
Fuck Milk...Got Beer?


Регистриран на: 10 Мар 2005
Мнения: 3151
Общо думи: 90,422
Местожителство: Е:БългарияГаброво?

МнениеПуснато на: Съб Сеп 16, 2006 9:26 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ники Хейдън спечели полпозишън за Гран при на Австралия


Мелбърн. Лидерът в клас Мото ГП на Световния шампионат по мотоциклетизъм Ники Хейдън с Хонда спечели полпозишън за Гран при на Австралия на пистата "Филип Айлънд" край Мелбърн.
Американецът постигна време от 1:29.020 мин., което е рекорд за мотоциклет в една обиколка на пистата.
Второ време постигна пилотът на Кавазаки Шиния Накано, а трети остана световният шампион Валентино Роси с Ямаха.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
IZVERGA
Fuck Milk...Got Beer?


Регистриран на: 10 Мар 2005
Мнения: 3151
Общо думи: 90,422
Местожителство: Е:БългарияГаброво?

МнениеПуснато на: Нед Сеп 17, 2006 12:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Марко Меландри спечели Гран При на Австралия



Филип Айлънд. Италианският мотоциклетист Марко Меландри спечели убедително Гран При на Австралия в кралския клас и взе трета победа през този сезон. Пилотът на Хонда Форчън финишира за 44:15.621 минути и изпревари с 9.699 секунди втория Крис Вермюлен (Авл) със Сузуки. Третото място завоюва Валентино Роси (Шт) с Ямаха, който на финалната права изпревари нестабилния Сете Хибернау (Исп) с Дукати, и финишира на 10.526 секунди от победителя. Дъждът, който заваля по време на загряващата обиколка на пистата Фили Айлънд, направи състезанието изключително интересно. Спечелилият полпозишън Ники Хейдън (САЩ) стартира лошо и в края на първата обиколка беше на 14-та позиция. Отлично започна японецът Шини Накано (Кавазаки), който поведе колоната. В 9-ата обиколка всички пилоти с изключение на Шини Накано влязоха в бокса, за да сменят мотоциклетите си. Японецът завъртя още една обиколка, но не успя да се завърне на първо място и начело излезе Сете Гибернау. Дъждът и спирането в бокса дадоха възможност на лидера в шампионата Ники Хейдън да настигне преките си конкуренти Валентино Роси и Дани Педроса в средата на състезанието. Марко Меландри поведе в 16-ата обиколка и до края на състезанието натрупа огромна преднина. В последните няколко тура Ники Хейдън настигна Валентино Роси, но не успя да го атакува. Доктора отново се възползва максимално от ситуацията и в последните секунди успя да спечели третото място на подиума, като съкрати преднината на американеца в генералното класиране с 3 точки.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
IZVERGA
Fuck Milk...Got Beer?


Регистриран на: 10 Мар 2005
Мнения: 3151
Общо думи: 90,422
Местожителство: Е:БългарияГаброво?

МнениеПуснато на: Нед Сеп 24, 2006 6:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Роси намали разликата на Хайден на 12 точки

Валентино Роси намали разликата на първия в генералното класиране Ники Хайден само на 12 точки два старта преди края на световния шампионат Moto GP. Доктора завърши на второ място в днешното състезание за Гран При на Япония зад сънародника си Лорис Капироси, а американецът остана едва пети. Третото място на почетната стълбичка зае друг италианец - Марко Меландри. Челната тройка завърши по същия начин, както стартира, въпреки че по време на надпреварата имаше няколко задминавания. Японският пилот Шиния Накано пък отпадна в последната обиколка на надпреварата, когато се опита да задмине испанеца Сете Хибернау, но не успя да запази равновесие и напусна пистата метри преди финала.

"Мисля, че направихме много добро състезание. Изпробвахме нови гуми и настройки и бих казал, че тактиката ни се оказа печеливша" - каза победителят Капироси след състезанието. "Опитах се да набера по-голяма преднина в началото, но не успях. Карах на максимума на възможностите си. Най-много от всичко се радвам, че спечелих" - призна италианският пилот. Останалият втори Валентино Роси също бе доволен от представянето си: "Тези 20 точки са много важни за шампионата и за мен. По-важни от когато и да било. С тима свършихме много работа през седмицата. Тази сутрин имахме известен проблем с гумите и се опитахме да направим няколко нови настройки. Още в началото видях, че Лорис е много бърз и реших да запазя мотора и гумите си. Когато разбрах, че мога повече, атакувах и завоювах второто място. Това са много важни точки за шампионата".

Третият италианец, намерил място в челото, Марко Меландри не скри задоволството си, че се е качил на почетната стълбичка: "Стартирах много добре, бях близо до Лорис и се опитах да го изпреваря. Не бях сигурен дали гумите ми ще издържат, но все пак опитах. По едно време имах чувството, че от лявата страна, гумата ми бе по-нестабилна. Целта ми бе да запазя третото си място. Доволен съм от представянето си. Движа се добре в шампионата, позицията ми е приемлива".
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
IZVERGA
Fuck Milk...Got Beer?


Регистриран на: 10 Мар 2005
Мнения: 3151
Общо думи: 90,422
Местожителство: Е:БългарияГаброво?

МнениеПуснато на: Чет Окт 12, 2006 6:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Валентино Роси ще участва в рали Нова Зеландия



Уелингтън. Седемкратният Световен шампион по мотоциклетизъм в клас Moto GP италианецът Валентино Роси ще участва в рали Нова Зеландия, съобщава AFP по информация от организаторите на ралито. Роси ще седне зад волана на “Субару Импреса”, но няма да представлява фирмата “Субару”, а ще се яви като частно лице. Управляващият директор на “Субару - World Rally Team” Ричард Тейлър заяви, че фирмата ще предостави на Роси един от автомобилите си и ще подготви машината за състезанието.
Валентино Роси вече веднъж участва на световния шампионат по рали във Великобритания 2002 година. Собственикът на търговските и телевизионни права на световния шампионат по рали Дейвид Ричардс заяви, че участието на знаменития Роси ще увеличи интереса към състезанието в Нова Зеландия.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
bango
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 23 Юли 2006
Мнения: 282
Общо думи: 16,862

МнениеПуснато на: Чет Окт 12, 2006 7:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Той Роси луд.Очаквам го да се появи и във Ф1 малко по нататак.Ако мачка както мачка в Мото ГП го очакват добри времена Smile
_________________
Едни в Европа, с играта на Родопа Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
IZVERGA
Fuck Milk...Got Beer?


Регистриран на: 10 Мар 2005
Мнения: 3151
Общо думи: 90,422
Местожителство: Е:БългарияГаброво?

МнениеПуснато на: Чет Окт 12, 2006 7:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

преди време участва в шампион на шампионите и победи някой от известните пилоти при WRC-тата
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
bango
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 23 Юли 2006
Мнения: 282
Общо думи: 16,862

МнениеПуснато на: Чет Окт 12, 2006 7:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Той беше и тест пилот на ферари във Ф1 и даде време по Добро от Баричело тогава тай че явно таланта му е всестранен Smile
_________________
Едни в Европа, с играта на Родопа Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
IZVERGA
Fuck Milk...Got Beer?


Регистриран на: 10 Мар 2005
Мнения: 3151
Общо думи: 90,422
Местожителство: Е:БългарияГаброво?

МнениеПуснато на: Сря Окт 25, 2006 4:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Валентино Роси е поставен под напрежение



Валенсия. Италианският мотоциклетист Валентино Роси вярва, че ще бъде подложен на изключително напрежение по време на последния старт във Валенсия този уикенд, когато ще се бори за шестата си световна титла, информира Евроспорт. 27-годишният състезател на Ямаха има 8 точки преднина пред основния си конкурент Ники Хейдън и ще се стреми към победата, за да запази аванса си и да триумфира като шампион.
“Сега не е като предишни години, когато си осигурявах титлата няколко старта по-рано. Това е единствената ми възможност да спечеля и напрежението върху мен ще е много голямо. Но пък ще се получи страхотно шоу. Валенсия не е от най-любимите ми писти, но и Ники Хейдън не се представя много добре тук. Така че ще бъде доста интересно и ще видим какво ще стане”, заяви звездата на Ямаха. Доктора успя да навакса само за 5 старта изоставането си от 51 точки от Хейдън и сега е основен фаворит за титлата.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
IZVERGA
Fuck Milk...Got Beer?


Регистриран на: 10 Мар 2005
Мнения: 3151
Общо думи: 90,422
Местожителство: Е:БългарияГаброво?

МнениеПуснато на: Сря Окт 25, 2006 4:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хейдън: Ще се боря до последно


Валенсия. Американският пилот на Репсол Хонда Ники Хейдън призна пред “Марка”, че все още вярва, че има шанс за титлата в Мото ГП. В неделя е последният старт от шампионата по мотоциклетизъм на пистата “Честе” във Валенсия. “Нямам какво да губя. Трябва да победя и да чакам грешка на Роси. Това не е много възможно, но аз няма да се предам, преди да видя карирания флаг”, каза Хейдън.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
IZVERGA
Fuck Milk...Got Beer?


Регистриран на: 10 Мар 2005
Мнения: 3151
Общо думи: 90,422
Местожителство: Е:БългарияГаброво?

МнениеПуснато на: Сря Окт 25, 2006 4:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Роси и Хейдън в борба за Световната титла в Мото GP



Валенсия. Предстои последното състезание в Мото GP, а лидерите Валентино Роси и Ники Хейдън имат разлика от едва 8 точки. Първото място за американеца ще значи, че той е новият световен шампион, освен ако Роси не завърши втори, съобщава официалната интернет страница на Moto GP. Но ето какво ще се случи, при различно от това развитие на последното състезание.
Хейдън е втори:
Роси ще може да си позволи да завърши четвърти.
Хейдън завършва трети:
Това е последният шанс на Хейдън да спечели титлата. Роси може да си позволи да завърши чак на осма позиция и ще е световен шампион.
Хейдън е четвърти:
Ако Хейдън не е на подиума в последното състезание, на Роси няма да му се налага дори да завършва сред първите 10 за да спечели поредната си титла.
Хейдън завършва шести:
14-то място за Роси ще означава нова титла за италианеца. Всяко класиране преди това ще означава, че американецът печели мечтаната титла.
Хейдън завършва седми:
Една точка ще е достатъчно за Роси за да стане шампион.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
Enzo_MonTeLLa
("Лесно е!" аз ша почерпя)


Регистриран на: 03 Фев 2005
Мнения: 3215
Общо думи: 124,961
Местожителство: Трявна, щата Сомалия

МнениеПуснато на: Нед Окт 29, 2006 5:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Страхотно състезание Very Happy Браво на Хейдън! Справедливостта възтържествува Laughing Very Happy
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
IZVERGA
Fuck Milk...Got Beer?


Регистриран на: 10 Мар 2005
Мнения: 3151
Общо думи: 90,422
Местожителство: Е:БългарияГаброво?

МнениеПуснато на: Нед Окт 29, 2006 5:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ква справедливост ве ако хейдън беше с ямаха а Роси с хонда през целия сезон кво щеше да стане а?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
Enzo_MonTeLLa
("Лесно е!" аз ша почерпя)


Регистриран на: 03 Фев 2005
Мнения: 3215
Общо думи: 124,961
Местожителство: Трявна, щата Сомалия

МнениеПуснато на: Нед Окт 29, 2006 6:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да съм шибал в гз Роси да ходи в Ямаха? Факт е, че Хейдън целия сезон бе много постоянен и постоянно бе на подиума! За мен той заслужава!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
IZVERGA
Fuck Milk...Got Beer?


Регистриран на: 10 Мар 2005
Мнения: 3151
Общо думи: 90,422
Местожителство: Е:БългарияГаброво?

МнениеПуснато на: Нед Окт 29, 2006 6:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

за теб да, за мен не Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
Enzo_MonTeLLa
("Лесно е!" аз ша почерпя)


Регистриран на: 03 Фев 2005
Мнения: 3215
Общо думи: 124,961
Местожителство: Трявна, щата Сомалия

МнениеПуснато на: Нед Окт 29, 2006 7:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Wink
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Мотор Мания Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 2 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov