forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Футболните бисери на пролетния полусезон

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Футбол
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ivo27
Вратар
Вратар


Регистриран на: 21 Яну 2005
Мнения: 2690
Общо думи: 56,620

МнениеПуснато на: Съб Юни 18, 2005 11:58 pm    Заглавие: Футболните бисери на пролетния полусезон Отговорете с цитат

Smile не знам дали е за тук тази тема, но я пускам. По-късно, ако преценя, може да я преместя в КЕФ @ НЕТ Smile

------------------------------

На почивката помолих Левски да не ни вкарват повече голове, но те направиха точно обратното" - Иван Bойчев, изпълнителен директор на Спартак (Вн) след 0:7 с "Левски.
--------------------------------------------------------------------------------
"Аз си свърших работата в Литекс. Поех отбора, когато бе на пето място, а сега е на четвърто в зона УЕФА" - Треньорът Ицхак Шум след изгонването му от Литекс.
--------------------------------------------------------------------------------
"Аз нямам проблеми с никого. Особено с еднодневките. Към тях цял живот съм бил безразличен и ще продължавам да бъда такъв" - Христо Бонев на въпрос дали е отшумял скандалът му с треньора на Локомотив (Пд) Едуард Ераносян.
--------------------------------------------------------------------------------
"Не знам защо нямам пропуск за националния стадион, а раздадоха на такива ветерани, които навремето ме питаха накъде да тичат по терена" - Георги Димитров-Джеки за поименните места на "Васил Левски" за заслужили ветерани.
--------------------------------------------------------------------------------
"Три дни Иван Славков и Мишо Касабов поиха съдията и го развеждаха насам-натам. Водиха го на "Лебедово езеро" и на разни други мероприятия, след което той ни отряза главата" - Георги Димитров-Джеки за мач "Левски-ЦСКА" (3:1) преди 21 години със съдия Дитер Паули (Германия)
--------------------------------------------------------------------------------
"Не са ми казвали, че ще имам нов помощник" - Едуард Ераносян, треньорът на "Локомотив" (Пд), за слуха, че Христо Бонев го сменя на поста
--------------------------------------------------------------------------------
"Пена, я ела тука, бе! Тази вода ще я пият футболистите, ние с тебе друго ще пием" - Иван Славков след подписването на договор между БФС и компания за изворна вода
--------------------------------------------------------------------------------
"Имам трима персонални критици, които недоволстват още от самото начало на моята работа. Но тези фенове са мъже под чехъл в къщи и изливат яда си на стадиона" - Eдуард Ераносян, треньорът на Локомотив (Пд)
--------------------------------------------------------------------------------
"И аз да бях на трибуните, щях да викам оставка" - Изпълнителният директор на "Левски" Наско Сираков след 0:1 на "сините" срещу Литекс
--------------------------------------------------------------------------------
"Съдията е престъпник. Да хваща мотиката и да отива да копае" - Велислав Вуцов като треньор на Марек след 1:1 с "Локомотив" (Сф).
--------------------------------------------------------------------------------
"Дано Венци този път да не се обажда на рефера преди мача и да го призовава да се държи като мъж" - Наско Сираков по адрес на президента на "Славия" Венцислав Стефанов.
--------------------------------------------------------------------------------
"Знам номерата на Наско, с него играем в един цирк" - Отговорът на Стефанов към Сираков
--------------------------------------------------------------------------------
"Страх ме е, когато ходя на лов за лъвове в Африка. Но никога не ме е било страх от белите котенца на Венци Стефанов"- Наско Сираков след 2:0 на Левски срещу Славия на "Овча купел".
--------------------------------------------------------------------------------
"Нека правят каквото си поискат. Ще се съгласим не само на допинг проби. Ако искат и проби за паразити да ни вземат. Нека поискат и секрети" - Венцислав Стефанов за исканите от Левски допинг проби преди мача с "белите".
--------------------------------------------------------------------------------
"Като футболист и ръководител съм сменил повече, треньори на ЦСКА, отколкото на Левски. Смятам да продължа тази традиция и занапред" - Наско Сираков.
--------------------------------------------------------------------------------
"Япончетата решиха, че съм от Левуново, и всички ме викаха в техния квадрат" - Илиян Стоянов за първата си тренировка в японския Джеф Юнайтед.
--------------------------------------------------------------------------------
"Феро един месец кара играчите да тичат, докато той си седи на топло в хотела, шмърка си сопола, дъвче дъвка и чертае някакви схеми, без да ги разбира"- Георги Димитров-Джеки за Ферарио Спасов.
--------------------------------------------------------------------------------
"За четвърто място-не е лош ход. Този клуб, като няма традиции, нищо не може да му помогне. Колкото и да се напъва, Литекс най-много да изпревари Славия" - Георги Димитров-Джеки за треньора на Литекс Ицхак Шум.
--------------------------------------------------------------------------------
"За съжаление повечето проблеми в българския футбол са заради вас. Това трябва да го знаете и не гледайте тавана, като ви говоря. Все пак трябва да призная, че на фона на европейските и световните скандали с реферите вие сте едни ангелчета" - Иван Славков към българските съдии
--------------------------------------------------------------------------------
"Щом изпускам, значи достигам до положения и играя добре. Ако не изпускаш, значи нещата не вървят" - Валери Божинов след 0:0 на националите със Сърбия и Черна гора в контрола.
--------------------------------------------------------------------------------
"В Кипър е същото като в България. Слушаш само едно - парите ще закъснеят" - Макдоналд Мукаси, бивш играч на Локомотив (Сф) и ЦСКА.
--------------------------------------------------------------------------------
"В Несебър са събрани чекиджии и мишоци, затова не дойдоха да играят с нас" - Велислав Вуцов като треньор на Марекза провалена контрола между двата тима.
--------------------------------------------------------------------------------
"Смятам през лятото да се явя на проби в ЦСКА, защото се чувствам в отлична форма" - 48-годишният бивш национал Радослав Здравков след трансфера на 35-годишния французин Беноа Кое в ЦСКА.
--------------------------------------------------------------------------------
"Този човек няма вид на тюфлек. Защото в ЦСКА са идвали доста футболисти, които изглеждат със стройни фигури, а пък като хапнат две сладки, им се лепват на задника и стават като табуретки" - Георги Димитров-Джеки за 35-годишното попълнение на "червените" Беноа Кое.
--------------------------------------------------------------------------------
"Следвам във ВИФ, но какво, и аз не знам. Всъщност уча за треньор, но не ходя редовно" - Стойко Сакалиев, футболист на Нафтекс

взето от форума на Левски
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
kolev
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 15 Сеп 2004
Мнения: 491
Общо думи: 4,317
Местожителство: Bulgaria, Gabrovo, Koleloto

МнениеПуснато на: Нед Юни 19, 2005 12:55 am    Заглавие: Отговорете с цитат

сега ме мързи да ги чета всичките ама от няколкото които прочетох имаше доста забавни изцепки Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
ivo27
Вратар
Вратар


Регистриран на: 21 Яну 2005
Мнения: 2690
Общо думи: 56,620

МнениеПуснато на: Чет Юни 23, 2005 10:30 am    Заглавие: Отговорете с цитат

никой друг ли не ги чете ве
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
franky
Фен на Челси


Регистриран на: 27 Апр 2004
Мнения: 3530
Общо думи: 70,660
Местожителство: Stamford Bridge,Fulham Road,London

МнениеПуснато на: Чет Юни 23, 2005 2:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

"Страх ме е, когато ходя на лов за лъвове в Африка. Но никога не ме е било страх от белите котенца на Венци Стефанов"- Наско Сираков след 2:0 на Левски срещу Славия на "Овча купел".


хахахаха пхахаххаха))
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
shyne
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 05 Сеп 2004
Мнения: 1150
Общо думи: 2,388
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Чет Юни 23, 2005 8:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ivankov написа:
никой друг ли не ги чете ве

аз ги прочетох отдавна още има някой доста готини изцепки
_________________
Ювентус Торино
ПФК"СЛАВИЯ" (СОФИЯ)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
franky
Фен на Челси


Регистриран на: 27 Апр 2004
Мнения: 3530
Общо думи: 70,660
Местожителство: Stamford Bridge,Fulham Road,London

МнениеПуснато на: Чет Юни 23, 2005 9:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

"Смятам през лятото да се явя на проби в ЦСКА, защото се чувствам в отлична форма" - 48-годишният бивш национал Радослав Здравков след трансфера на 35-годишния французин Беноа Кое в ЦСКА.


и това е яко пхахаххаха))
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Футбол Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov