forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

БГ футболисти зад граница
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Футбол
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
aNdRo
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 26 Дек 2003
Мнения: 1716
Общо думи: 44,236
Местожителство: Трендафил City

МнениеПуснато на: Чет Юни 09, 2005 7:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Чува се че стилян Петров ще отива в Атлетико Мадрид

Ако стане това, смятате ли че това ще е възход в кариерата му или спад Rolling Eyes

Аз си мисля че Селтик е по-добрия отбор за него в сравнение с атлетико Confused

ето ви и информацията

Цитат:
Стилиян Петров е на крачка от трансфер в Атлетико (Мадрид)




София. Капитанът на българския национален отбор Стилиян Петров е много близо до преминаване в редиците на Атлетико (Мадрид). Новината за “Нова Телевизия” съобщиха хора, които са били натоварени със задачата да търсят жилище на Стенли в испанската столица. Звездата на Селтик има договор с клуба си за още два сезона. Според шотландските медии ръководството на “детелините” ще приеме оферта за Стилиян от около 4 млн. паунда. Преди няколко дни се провали трансферът на Мартин Петров в Атлетико (Мадрид), тъй като “дюшекчиите” не се навиха да платят исканите от Волфсбург за него 10 млн. евро.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
shyne
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 05 Сеп 2004
Мнения: 1150
Общо думи: 2,388
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Чет Юни 09, 2005 9:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

аз пък мисля че в атлетико ще е по-добре
1. атлетико е прогресиращ клуб и е с много по-добро ренюме отколкото селтик
2.испанското първенство е много по-добро от шотландското
3.има по-голям шанс за да покаже свойте възможности а не само в 4 мача срещу рейнджърс през сезона
4.българите играят успешно в испания
5.атлетико ще се борят най-малко за уефа
6.доста амбициозен отбор с велик треньор
7.така мисля аз
това си е моето мнение и никой неможе да ме спре да го изкажа
_________________
Ювентус Торино
ПФК"СЛАВИЯ" (СОФИЯ)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
ivo27
Вратар
Вратар


Регистриран на: 21 Яну 2005
Мнения: 2690
Общо думи: 56,620

МнениеПуснато на: Чет Юни 09, 2005 9:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

shyne написа:
аз пък мисля че в атлетико ще е по-добре
1. атлетико е прогресиращ клуб и е с много по-добро ренюме отколкото селтик
2.испанското първенство е много по-добро от шотландското
3.има по-голям шанс за да покаже свойте възможности а не само в 4 мача срещу рейнджърс през сезона
4.българите играят успешно в испания
5.атлетико ще се борят най-малко за уефа
6.доста амбициозен отбор с велик треньор
7.така мисля аз
това си е моето мнение и никой неможе да ме спре да го изкажа

1. Селтик е по-успял клуб от Атлетико
2. Съгласен
3. Да, но може и да не се адаптира (или поне веднага)
4. Успешно играят нападателите
5. Атлетико няма шанс за ШЛ, за УЕФА може, но трудно
6. Да, тренера им е супер
7. Аз мисля малко по-различно
аз мога Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
franky
Фен на Челси


Регистриран на: 27 Апр 2004
Мнения: 3530
Общо думи: 70,660
Местожителство: Stamford Bridge,Fulham Road,London

МнениеПуснато на: Чет Юни 09, 2005 9:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

аве каде ша ми сравнявате Атлетико със Селтик ве? Кво е туй смотано първенство шотланското,то даже първенство ли е..? Каде ще ми прикаате? Стенли срещу кого играе там? А да сори,срещу Абърдиин и Дънди,велики отбори! Селтик какво правят в Кеш? Само се излагат! Много по добър вариант е за Стенли да играе в Мадрид!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
shyne
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 05 Сеп 2004
Мнения: 1150
Общо думи: 2,388
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Чет Юни 09, 2005 9:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Чавдар Янков: Всичко в Хановер е супер
“Посрещнаха ме отлично и съм много щастлив от отношението на хората в Хановер. Тук всичко е просто супер, няма какво да кажа”, заяви Чавдар Янков за радио “Гонг”. По-рано днес младият български национал беше официално представен като футболист на немския тим. “Малко се учудих, че бях посрещнат дори и от президента на клуба. Това обаче си е Германия и хората са професионалисти. Подписах договора още в София. В Хановер минах медицински прегледи. Представиха ни официално. Другите номера, които обичам, бяха взети, затова избрах 23-и. Това е хубав номер, макар че за мен няма голямо значение с кой номер играя. Сега трябва да започна да уча немски език”, добави юношата на Славия.
_________________
Ювентус Торино
ПФК"СЛАВИЯ" (СОФИЯ)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
shyne
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 05 Сеп 2004
Мнения: 1150
Общо думи: 2,388
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Чет Юни 09, 2005 10:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

това вече е истина все пак е в интервю
Чавдар Янков:

Все още не мога да повярвам, че ще играя в Германия

Вчера българският национален полузащитник Чавдар Янков издържа успешно медицинските тестове в новия си клуб Хановер. През следващия сезон Чаво ще играе в немския тим под наем, като за това Славия ще получи един милион евро. Младата надежда на България отдели внимание на хората от официалния сайт на Хановер. Агенция Фокус ви предлага първото интервю на българския футболист пред немските медии.

- Здравей, Чавдар. Сърдечно те посрещаме с добре дошъл в Хановер! Кога за първи път разбра за интерес на отбора към теб?

- За първи път чух за желанието на Хановер да ме привлече след квалификационната среща на националния отбор на България срещу Хърватия в края на миналата седмица. Ръководството на Славия вече беше провело преговорите на специална среща, но нарочно на мен нищо не ми беше съобщено в началото. Трябваше да съм концентриран за мача срещу Хърватия. Затова всичко за мен се случи изключително набързо. Изключително съм радостен, че всичко свърши и вече съм тук.

- Научи ли нещо за Хановер от своите колеги в националния отбор, който играят в Германия - Димитър Бербатов и Мартин Петров?

- След като трансферът стана факт, много хора ми звъняха и ме поздравяваха, включително и те двамата. Аз също така имам информация за Германия и Хановер. Това е голяма крачка за мен. Все още не мога да повярвам, че ще играя в Бундеслигата. Наистина ще мога да науча много тук и да натрупам опит, който ще ми е полезен за в бъдеще.

- Имал ли си възможност в България да следиш немското първенство? И можеш ли да направиш някаква сравнение?

- Бундеслигата е едно от най-силните първенства в Европа, заедно с испанската Примера Дивисион и английската Висша лига. Редовно следя футболния шампионат първенство в Германия. Това е едно изключително силно първенство с класни отбори. Гледал съм изключителен футбол тук... и разбира се изключителни играчи! За моето бъдещо развитие е важно, че ще имам възможност да играя тук.

- Какво ти предстои в следващите няколко дни?

- Утре (б.р-четвъртък) се връщам в България заедно с моя баща. После ми предстои кратка почивка на българското черноморие, където ще мога да си почина на спокойствие. Слез това започваме подготовка за новия сезон с отбора.

- Вече направи сериозен скок в кариерата си. Кога започна да играеш футбол?

- Започнах на девет години в школата на Славия, после стигнах и до юношеския национален отбор. Сменил съм много треньори в различните юношески възрастови групи. Също така съм играл под ръководството на трима сръбски треньори. Междудругото, новият треньор на Славия е Петър Хубчев, който е известен в Германия от предстоя си в Хамбургер и Айнтрах (Франкфурт).

- Получавал ли си повиквателни за различните юношески национални отбори?

- Да, бях в националните отбори до 15 и до 16 години. Минах също така през младежкия тим до 21 години, и разбира се в представителния тим. Дебютитах в едно контрола срещу Република Корея и вече имам 11 мача.

- Славия завърши сезона на пето място. Доволен ли си от представянето на отбора?

- Много съм тъжен и разочарован, защото целта на Славия беше да спечели право за участие в турнира за Купата на УЕФА. Сега се надявам моите бивши колеги да постигнат това през следващия сезон.

- Загубата с 1:3 от Хърватия сложи край на надеждите за класиране на Световното първенство...

- Това е футболът и се случват такива неща. Надявам се искрено да превъзмогнем това. Двете домакински загуби ни костваха класирането. Сега нашата основна цел става класирането на Европейското първенство през 2008 година.

- Коя е любимата ти схема на игра и коя е твоята любима позиция на терена?

- При последния ни треньор играхме в схема 4-4-2. Чувствам се добре на всеки един пост в халфовата линия. Любимата ми позиция обаче е зад двамата нападатели или в дясна част на полузащитата. Оставам на треньорите да преценят къде да ме поставят на терена и къде ще съм най-полезен.

- Ще играеш с номер 23. Доволен ли си от това?

- В Славия носех номер 16, в националния отбор съм с 8. Смятам, че и 23 е добър номер. Важното за мен е да играя добре, а не кой номер нося на гърба си.

- Още не говориш немски. Кога ще започнеш да го учиш?

- Ще се опитам да направя това в близкото бъдеще. Надявам се постепенно и бързо, крачка по крачка, да подобря немския си. Говоря малко английски и испански.
_________________
Ювентус Торино
ПФК"СЛАВИЯ" (СОФИЯ)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
aNdRo
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 26 Дек 2003
Мнения: 1716
Общо думи: 44,236
Местожителство: Трендафил City

МнениеПуснато на: Чет Юни 09, 2005 10:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

franky написа:
аве каде ша ми сравнявате Атлетико със Селтик ве? Кво е туй смотано първенство шотланското,то даже първенство ли е..? Каде ще ми прикаате? Стенли срещу кого играе там? А да сори,срещу Абърдиин и Дънди,велики отбори! Селтик какво правят в Кеш? Само се излагат! Много по добър вариант е за Стенли да играе в Мадрид!



А ателетико играят ли в Кеш Smile Даже и уефа ще им е трудно достижима цел Rolling Eyes ама ако премине там а дано
иначе за отборите срещу които играе съм съгласен
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
shyne
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 05 Сеп 2004
Мнения: 1150
Общо думи: 2,388
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Чет Юни 09, 2005 10:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

атлетико се целят доста на високо не случайно привлякоха такъв наставник,не случайни фернандо торес ще остане играч на атлетико поне още един сезон не случайно търсят нови класни попълнения и първия полусезон атлетико имаше много добри позиций в първенството на испания.
_________________
Ювентус Торино
ПФК"СЛАВИЯ" (СОФИЯ)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
shyne
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 05 Сеп 2004
Мнения: 1150
Общо думи: 2,388
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Пет Юни 10, 2005 4:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Милен Петков в полезрението на гръцки грандове
Бившият национал Милен Петков е в полезрението на гръцките грандове, сред които са Панатинайкос и Олимпиакос. Това съобщи Томас Лафчис пред радио “Спорт”. Конкретна оферта за него няма, но в близко бъдеще ще се разбере къде ще играе той през следващия сезон. Договорът на Петков с АЕК изтече и той вече е свободен агент. Елитни холандски отбори също се интересуват от Милен. Малка е вероятността футболистът да заиграе в Кипър, където някои клубове го искат.
_________________
Ювентус Торино
ПФК"СЛАВИЯ" (СОФИЯ)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
shyne
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 05 Сеп 2004
Мнения: 1150
Общо думи: 2,388
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Нед Юни 12, 2005 10:44 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Леванте иска да освободи Владо Манчев
Владимир Манчев е един от футболистите, с които Леванте иска да се раздели, за да облекчи бюджета си, твърдят медиите в Испания. Отборът, който изпадна в Секунда дивисион, трябва да намали разходите си и не може да задържи част от основните си играчи. Сред тези, които най-вероятно ще напуснат са Манчев, Етиен, Начо, Ривера и вратаря Мора. Както е известно интерес към българина имат отбори от Франция, но все още не е ясно къде ще играе той през следващия сезон.
_________________
Ювентус Торино
ПФК"СЛАВИЯ" (СОФИЯ)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
Sandi0
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 19 Апр 2004
Мнения: 278
Общо думи: 0
Местожителство: Трендафил City

МнениеПуснато на: Нед Юни 12, 2005 11:23 am    Заглавие: Отговорете с цитат

shyne написа:
атлетико се целят доста на високо не случайно привлякоха такъв наставник,не случайни фернандо торес ще остане играч на атлетико поне още един сезон не случайно търсят нови класни попълнения и първия полусезон атлетико имаше много добри позиций в първенството на испания.

Абсолютно! Стилиян би бил идеалното попълнение на Атлетико, ако успее да се сработи с колектива, отбора наистина ще бъде трудно победим! Според мен той трябва да отиде в някой по-добро първенство, за да играе срещу истински отбори от световна класа, в Шотландия, където има само 2 отбора, и той играе в единия, просто не става!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
shyne
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 05 Сеп 2004
Мнения: 1150
Общо думи: 2,388
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Нед Юни 12, 2005 7:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ризеспор се интересува от Георги Чиликов и Росен Кирилов
Турският клуб Чайкур Ризеспор се интересува от нападателя на Левски Георги Чиликов и национала Росен Кирилиов. Това обяви вратарят Здравко Здравков на пресконференция във Варна. Бившият национален вратар, който пази за Ризеспор, сподели, че е много вероятно да остане в настоящия си клуб, тъй като ръководството на тима има желание да го задържи, а той не иска да се мести.
_________________
Ювентус Торино
ПФК"СЛАВИЯ" (СОФИЯ)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
shyne
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 05 Сеп 2004
Мнения: 1150
Общо думи: 2,388
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Нед Юни 12, 2005 7:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Легендата на Ливърпул Кени Далглиш похвали Стилиян Петров
“Стан изглежда доволен и щастлив в Глазгоу и върши чудесно работата си в Селтик”. Тези думи са на шотландската легенда на Ливърпул Кени Далглиш, който беше директор по футболните въпроси в щаба на “детелините”, когато капитанът на българския национален отбор Стилиян Петров пристигна на “Паркхед”. Кени Далглиш похвали плеймейкъра в състава на Христо Стоичков, докато коментираше пред “Сънди Мейл” способностите на един от бившите си възпитаници в Селтик Пол Ламбърт.
_________________
Ювентус Торино
ПФК"СЛАВИЯ" (СОФИЯ)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
shyne
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 05 Сеп 2004
Мнения: 1150
Общо думи: 2,388
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Вто Юни 14, 2005 9:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Бащата на Мартин Петров: Синът ми няма да плаща от джоба си трансфера
“Цинизъм е да се твърдят подобни неща. Действително Мартин иска да играе в Испания, но няма да доплаща разликата между исканата от Волфсбург цена и предложението на Атлетико”, заяви бащата на национала Мартин Петров – Петьо Петров пред радио “Спорт”. Ако има оферта за Мартин, аз пръв ще науча. Засега само има интерес към сина ми”, допълни врачанинът.
_________________
Ювентус Торино
ПФК"СЛАВИЯ" (СОФИЯ)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
aNdRo
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 26 Дек 2003
Мнения: 1716
Общо думи: 44,236
Местожителство: Трендафил City

МнениеПуснато на: Пет Юни 17, 2005 12:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аве те много българи гласят за Атлетико... то и аз не знам ко да вярвам вече

Първо Стилиян после Бербатов и Мартин петров Smile


Добре ще е да играят в 1 отбор Smile
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Футбол Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Страница 2 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov