forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

КАКЪВ ТРЯБВА ДА Е ИДЕЯЛНИЯТ МЪЖ,ЖЕНА?
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Женски работи
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ShortY
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2003
Мнения: 5275
Общо думи: 39,616
Местожителство: St.Louis

МнениеПуснато на: Сря Юни 08, 2005 9:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ахахха аре ся ....в тфа не можеш да ме убедиш .... !!! Ти да не си се заблудил нещо от аватар-а хаха .....аз винаги ще лъжа и ще продължавам да лъжа Wink щото всичко се улеснява така. ... естественоо секи го разбира различно .... и има различни лъжи ама дълга тема няма кфо да се обесняваме ....ей ся сигурно ще ми кажеш че не си лъгал нито 1 път през живота си
_________________
По-добре известен пияница отколкото анонимен алкохолик!
На сиромах човек и половин пу*ка му стига.
Hanging from the Arch Bitch!!!!! haha
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
IZVERGA
Fuck Milk...Got Beer?


Регистриран на: 10 Мар 2005
Мнения: 3151
Общо думи: 90,422
Местожителство: Е:БългарияГаброво?

МнениеПуснато на: Сря Юни 08, 2005 9:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

dosh написа:
IZVERGA написа:
dosh написа:
Magic_Green`eyes написа:
Няма по свято нещо от това да си искрен и никога да не лъжеш, но има ли такива хора?


Има.

Малко се съмнявам


Ако ме познаваш, ще спреш да се съмняваш.

Ай стига ве точно ти ли... Laughing да не ти споменавам конкретната пречина ти си я знаеш там за един ... ... ..... Exclamation Question
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
dosh
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 04 Сеп 2004
Мнения: 1439
Общо думи: 85

МнениеПуснато на: Сря Юни 08, 2005 9:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ShortY написа:
ахахха аре ся ....в тфа не можеш да ме убедиш .... !!! Ти да не си се заблудил нещо от аватар-а хаха .....аз винаги ще лъжа и ще продължавам да лъжа Wink щото всичко се улеснява така. ... естественоо секи го разбира различно .... и има различни лъжи ама дълга тема няма кфо да се обесняваме ....ей ся сигурно ще ми кажеш че не си лъгал нито 1 път през живота си


Лъгал съм ама само безобидни лъжи са били като на 1 април например.
Аве и без тва няма да ми повярвате щот не ме познавате. Няма значение. Поизтъкнах се малко.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
dosh
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 04 Сеп 2004
Мнения: 1439
Общо думи: 85

МнениеПуснато на: Сря Юни 08, 2005 9:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

IZVERGA написа:
dosh написа:
IZVERGA написа:
dosh написа:
Magic_Green`eyes написа:
Няма по свято нещо от това да си искрен и никога да не лъжеш, но има ли такива хора?


Има.

Малко се съмнявам


Ако ме познаваш, ще спреш да се съмняваш.

Ай стига ве точно ти ли... Laughing да не ти споменавам конкретната пречина ти си я знаеш там за един ... ... ..... Exclamation Question


Че то тва лъжа ли беше? Ти като ме пита заобиколно "Случайно да познаваш еди кой си?" Аз кво ти отговорих? Аз съм, нали?
Някой друг как щеше да ти отговори? Нещо от типа: "Защо питаш?".
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
IZVERGA
Fuck Milk...Got Beer?


Регистриран на: 10 Мар 2005
Мнения: 3151
Общо думи: 90,422
Местожителство: Е:БългарияГаброво?

МнениеПуснато на: Сря Юни 08, 2005 9:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Е аз щом ти задавам въпроса значи знам няма да тръгна да го задавам на 782342634 потребители я, а и да почне някой да се преструва и да се прай тряа да е най големия тъпанар в тоя случей , а явно ти имаш мозък в главата си и се досети че нема смисъл от преиграване....ам как да е мога да ти нопиша още 5 страници а пък нито те познавам както викъш тъй че нема смисъл
И все пак идеални няма 100 % убеден
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
dosh
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 04 Сеп 2004
Мнения: 1439
Общо думи: 85

МнениеПуснато на: Сря Юни 08, 2005 10:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

IZVERGA написа:
И все пак идеални няма 100 % убеден


Ама аз не съм казал че съм идеален. Казах че има искрени хора и че съм искрен. Ееей не може човек да се поизтъкне тука малко Smile
С въпросния потребител исках да покажа колко ме дразни по някой път да чета супер неграмотни постове като използвах за тази цел метода на преувеличаването, гротеската. Бай дъ уей, Шварци също беше правил подобен експеримент в тоя форум. Както и очаквах повечето се ядосаха... Незнайно защо... Защото ако провериш всичките тия постове, в тях няма нито една обидна дума към никого, като изключим самия мен.
А пък за тва че съм искрен, мислете си че съм лъжливо неискрено лайно, ако тва ще ви направи по-щастливи Smile Знаете ли какъв е смисълът на живота? Не е 42, както казва Дъглас Адамс. Smile Смисълът на живота е да опознаеш себе си. И тва не е слоган от тъпо списание от типа "Бъди какъвто си" защото на практика е непостижимо. Та, когато стигнеш до един етап на себеопознаване, преставаш да се "правиш на мъж" (хубав български израз) или на какъвто и да било освен самия себе си. Контрол над онова което казваш, пишеш... Освен това започваш да разбираш хората около теб по-добре.
Например много от хората тука съм сигурен че си мислят "абе тоз много се самоизтъква, изпъква нещо" и не могат да видят всъщност самоиронията. А самоиронията всъщност е един малък етап по пътя на себеопознаването.

ПС Повечето хора се крият зад някакви прегради които сами изграждат и тва според мен не е добре. Например мноооого време ми трябваше докато разбера че Шорти всъщност не е такъв за какъвто се представя през повечето време и че има мозък в главата си Smile
То от форума не можеш да си правиш някакви генерални заключения де, ама в повечето случаи хората и в живота са си такива.

Оф, изморих се...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
IZVERGA
Fuck Milk...Got Beer?


Регистриран на: 10 Мар 2005
Мнения: 3151
Общо думи: 90,422
Местожителство: Е:БългарияГаброво?

МнениеПуснато на: Сря Юни 08, 2005 10:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

dosh написа:
IZVERGA написа:
И все пак идеални няма 100 % убеден


Ама аз не съм казал че съм идеален. Казах че има искрени хора и че съм искрен. Ееей не може човек да се поизтъкне тука малко Smile
С въпросния потребител исках да покажа колко ме дразни по някой път да чета супер неграмотни постове като използвах за тази цел метода на преувеличаването, гротеската. Бай дъ уей, Шварци също беше правил подобен експеримент в тоя форум. Както и очаквах повечето се ядосаха... Незнайно защо... Защото ако провериш всичките тия постове, в тях няма нито една обидна дума към никого, като изключим самия мен.
А пък за тва че съм искрен, мислете си че съм лъжливо неискрено лайно, ако тва ще ви направи по-щастливи Smile Знаете ли какъв е смисълът на живота? Не е 42, както казва Дъглас Адамс. Smile Смисълът на живота е да опознаеш себе си. И тва не е слоган от тъпо списание от типа "Бъди какъвто си" защото на практика е непостижимо. Та, когато стигнеш до един етап на себеопознаване, преставаш да се "правиш на мъж" (хубав български израз) или на какъвто и да било освен самия себе си. Контрол над онова което казваш, пишеш... Освен това започваш да разбираш хората около теб по-добре.
Например много от хората тука съм сигурен че си мислят "абе тоз много се самоизтъква, изпъква нещо" и не могат да видят всъщност самоиронията. А самоиронията всъщност е един малък етап по пътя на себеопознаването.

ПС Повечето хора се крият зад някакви прегради които сами изграждат и тва според мен не е добре. Например мноооого време ми трябваше докато разбера че Шорти всъщност не е такъв за какъвто се представя през повечето време и че има мозък в главата си Smile
То от форума не можеш да си правиш някакви генерални заключения де, ама в повечето случаи хората и в живота са си такива.

Оф, изморих се...

Кво се измори ве хаха.....спирам да споря с теб ти ме разби отвсякаде хаха....в положителен смисъл де....да не си помислиш че пак нещо... Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
dosh
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 04 Сеп 2004
Мнения: 1439
Общо думи: 85

МнениеПуснато на: Сря Юни 08, 2005 10:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

IZVERGA написа:
в положителен смисъл де....да не си помислиш че пак нещо... Wink


Не ве, нищо лошо не съм си помислил. Понякога ми идва музата да споря просто. Щото тъй като "в спора се ражда истината" ми е пределно ясно че може да не съм прав и да видя по този начин къде греша и защо. Пък и е готино да спориш... Ама зависи от настроението де. Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
ShortY
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2003
Мнения: 5275
Общо думи: 39,616
Местожителство: St.Louis

МнениеПуснато на: Сря Юни 08, 2005 10:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

dosh написа:
IZVERGA написа:
И все пак идеални няма 100 % убеден


Ама аз не съм казал че съм идеален. Казах че има искрени хора и че съм искрен. Ееей не може човек да се поизтъкне тука малко Smile
С въпросния потребител исках да покажа колко ме дразни по някой път да чета супер неграмотни постове като използвах за тази цел метода на преувеличаването, гротеската. Бай дъ уей, Шварци също беше правил подобен експеримент в тоя форум. Както и очаквах повечето се ядосаха... Незнайно защо... Защото ако провериш всичките тия постове, в тях няма нито една обидна дума към никого, като изключим самия мен.
А пък за тва че съм искрен, мислете си че съм лъжливо неискрено лайно, ако тва ще ви направи по-щастливи Smile Знаете ли какъв е смисълът на живота? Не е 42, както казва Дъглас Адамс. Smile Смисълът на живота е да опознаеш себе си. И тва не е слоган от тъпо списание от типа "Бъди какъвто си" защото на практика е непостижимо. Та, когато стигнеш до един етап на себеопознаване, преставаш да се "правиш на мъж" (хубав български израз) или на какъвто и да било освен самия себе си. Контрол над онова което казваш, пишеш... Освен това започваш да разбираш хората около теб по-добре.
Например много от хората тука съм сигурен че си мислят "абе тоз много се самоизтъква, изпъква нещо" и не могат да видят всъщност самоиронията. А самоиронията всъщност е един малък етап по пътя на себеопознаването.

ПС Повечето хора се крият зад някакви прегради които сами изграждат и тва според мен не е добре. Например мноооого време ми трябваше докато разбера че Шорти всъщност не е такъв за какъвто се представя през повечето време и че има мозък в главата си Smile
То от форума не можеш да си правиш някакви генерални заключения де, ама в повечето случаи хората и в живота са си такива.



Оф, изморих се...


мда хубаво и вярно ... ммм аз преградата я слагам и се прая на улигофрен щото ми е писнало да получавам отговори като " Баси къф си зубар .... и Ти пък кво го плануваш ...мен не ме *** за нищо .... аз съм супер гангстер пък ти си някаф убитак щото си си набелязал цели и такиа раоти....

dosh ама лошото е че като земе много да обръщаш внимание на себе си и да се опознаваш и да се чудиш кво да правиш ...и да забравиш да се "правиш на мъж" можеш да свършиш с някоя пишк* в гъ*а хаха :П тез дет мноо се опознават и се чудят кво да праят (пример Hollywood actors)


Защото ако провериш всичките тия постове, в тях няма нито една обидна дума към никого, като изключим самия мен.

те така повечето хора ( и аз ) повече се дразнят ..... като ги наричаш по завоалиран и много хитър начин глупаци или идиоти ...отколкото ...простата псувня така че ...щом са се ядосали не тряя се учудваш ( не че знам за какво става на въпрос де )
_________________
По-добре известен пияница отколкото анонимен алкохолик!
На сиромах човек и половин пу*ка му стига.
Hanging from the Arch Bitch!!!!! haha
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
ShortY
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2003
Мнения: 5275
Общо думи: 39,616
Местожителство: St.Louis

МнениеПуснато на: Сря Юни 08, 2005 10:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="dosh"]Щото тъй като "в спора се ражда истината" ми е пределно ясно че може да не съм прав и да видя по този начин къде греша и защо. Пък и е готино да спориш... Ама зависи от настроението де. quote]

зависи и с кой спориш ...с разни улигофрени ако спориш ти му пишеш нещо то пак си знае неговото и става безмислено ... ;П) ние тука зехме баш по женски да опъваме локуми ама тамън мен ми се пише много и няма кво да правя в 00:00 часа така че хаха Smile ...правим нормативи
_________________
По-добре известен пияница отколкото анонимен алкохолик!
На сиромах човек и половин пу*ка му стига.
Hanging from the Arch Bitch!!!!! haha
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Педя човек
Гост




Общо думи: 0

МнениеПуснато на: Сря Юни 08, 2005 10:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

аз не лъжа! Просто по някога казвам нещата по заобиколния им начин
а относто гротеста - не помага, аз постоянно иронизирам някой, ама много малко от тях схващат за какво им говоря и какво имам впредвид.
Върнете се в началото
[ IP : Logged ]
dosh
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 04 Сеп 2004
Мнения: 1439
Общо думи: 85

МнениеПуснато на: Сря Юни 08, 2005 11:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ShortY написа:
dosh ама лошото е че като земе много да обръщаш внимание на себе си и да се опознаваш и да се чудиш кво да правиш ...и да забравиш да се "правиш на мъж" можеш да свършиш с някоя пишк* в гъ*а хаха :П тез дет мноо се опознават и се чудят кво да праят (пример Hollywood actors)


Ми тука не съм съгласен с тебе Smile Щото да бъдеш мъж според мен е най-общо казано: да си точен, да няма шест-пет. Щото тия работи от типа "ама аз така... ама аз онака..." аз ги наричам пу*кински работи. Кат кажеш нещо - тва е.
А пък да се правиш на мъж за мене е когато някой като вижда че другия е прав и е по-слаб от него физически да му каже: "Чшшш ей ще те блъскам кат шкембе у дувара".
Аве малко мъгляво се получи, дано си разбрал кво искам да кажа.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
ShortY
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2003
Мнения: 5275
Общо думи: 39,616
Местожителство: St.Louis

МнениеПуснато на: Сря Юни 08, 2005 11:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

dosh написа:
ShortY написа:
dosh ама лошото е че като земе много да обръщаш внимание на себе си и да се опознаваш и да се чудиш кво да правиш ...и да забравиш да се "правиш на мъж" можеш да свършиш с някоя пишк* в гъ*а хаха :П тез дет мноо се опознават и се чудят кво да праят (пример Hollywood actors)


Ми тука не съм съгласен с тебе Smile Щото да бъдеш мъж според мен е най-общо казано: да си точен, да няма шест-пет. Щото тия работи от типа "ама аз така... ама аз онака..." аз ги наричам пу*кински работи. Кат кажеш нещо - тва е.
А пък да се правиш на мъж за мене е когато някой като вижда че другия е прав и е по-слаб от него физически да му каже: "Чшшш ей ще те блъскам кат шкембе у дувара".
Аве малко мъгляво се получи, дано си разбрал кво искам да кажа.


да ве да .... разбрах те ...ама и такива тряя да ги има ...пък за физическата сила ...нали тряя се компенсират луузерите и улигфорените с нещо ... !!! бе аз исках да кажа преди тфа че тея момчета които почват много да се гледат в огледалото и да четат Блясък и да се чудят кой им е истинския приятел и някфи други педалщини .... накрая _|_ хехех в дупито ...
_________________
По-добре известен пияница отколкото анонимен алкохолик!
На сиромах човек и половин пу*ка му стига.
Hanging from the Arch Bitch!!!!! haha
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
dosh
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 04 Сеп 2004
Мнения: 1439
Общо думи: 85

МнениеПуснато на: Сря Юни 08, 2005 11:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ShortY написа:
бе аз исках да кажа преди тфа че тея момчета които почват много да се гледат в огледалото и да четат Блясък и да се чудят кой им е истинския приятел и някфи други педалщини .... накрая _|_ хехех в дупито ...


Ми то тва според мен го правят тия дето не познават себе си изобщо и искат да приличат я на Орландо Блюм-Блюм я на Вин Турбо Дизълчо (А6 Турбо Инжекцион). Те такива даже не понасят и критика към любимците си. Н могат да проумеят че и Вин Дизел пърди като Дизел в тоалетната и си мислят че е кой знае кво повече от обикновен човек.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
dosh
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 04 Сеп 2004
Мнения: 1439
Общо думи: 85

МнениеПуснато на: Сря Юни 08, 2005 11:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

DRINKIN_PARK написа:
аз не лъжа! Просто по някога казвам нещата по заобиколния им начин
а относто гротеста - не помага, аз постоянно иронизирам някой, ама много малко от тях схващат за какво им говоря и какво имам впредвид.


Хахах тва е така! Даже аз често не мога да те проумея...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Женски работи Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Страница 4 от 7

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov