forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Прости ли сме?
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Всичко
Предишната тема :: Следващата тема  

Ние Българите прости ли сме?
Да
32%
 32%  [ 22 ]
Не
67%
 67%  [ 45 ]
Общо гласове : 67

Автор Съобщение
Encoder
Гост




Общо думи: 0

МнениеПуснато на: Сря Май 18, 2005 1:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мда, понякога работата не опира до задачи по математика и сменяне на крушки, а до начин на мислене и народопсихология. Smile Нормално ли е лекари хирурзи да се държат с пациентите (че и един с друг) все едно са на... не знам и аз на какво. Наскоро бях за няколко дни в болницата, че те докторите са направо егати простаците. Ама наистина простаци - плюят, псуват, държат се като в казармата едва ли не с пациентите и т.н. изобщо, чак не можах да повярвам. Като знам западните доктори какви са и като гледам на спешно отделение (вярно че то си е като на филм де ама все пак) - как се държат и как обясняват всичко на пациентите и т.н... Все пак не е нормално един човек който е учил 10 години за специалист да е такъв. И лекарите са само един пример - много учители също са такива, да не говоря служители на банки, дори адвокати... Може някои от тях да са по-добри специалисти от западните им колеги, обаче само като ги чуеш... Пък и някои не си разбират от работата. Каквото и да правиш - важното е да го правиш добре. Я вземете полицаите в Англия примерно и ги сравнете с нашите куки Smile Smile Така че не е до това дали можеш да свършиш работата, важното е как я вършиш и най-важното - с какво отношение. Върху това трябва да поработим като нация.
Върнете се в началото
[ IP : Logged ]
Al3xand3r
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 14 Юли 2004
Мнения: 765
Общо думи: 0
Местожителство: село Габрово, област България

МнениеПуснато на: Сря Май 18, 2005 2:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kiki написа:
.........Може да сме генялни,но как се държим?Това примерно хубаво мненице,може да е генялно........

пише се гениален не генялен ;]
да не си учила в америка................аххахахахах :РррРРРрРРр
_________________
Не следвай път - върви където няма път и остави следа!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
IZVERGA
Fuck Milk...Got Beer?


Регистриран на: 10 Мар 2005
Мнения: 3151
Общо думи: 90,422
Местожителство: Е:БългарияГаброво?

МнениеПуснато на: Сря Май 18, 2005 2:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Пак повтарям тва е простащина на която Българина е цар няма по добър от него хахах Laughing
Инак никак не сме загубени само че ......
Не ми се отклонява от темата щото тук има много много други неща
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
replay
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 03 Ное 2004
Мнения: 378
Общо думи: 996
Местожителство: V konteinera "Milko UsheF" Tam Kato Trygnesh Po Pytq za Gerry :)

МнениеПуснато на: Сря Май 18, 2005 6:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

нееее не сме прости ... еее има изключения де Embarassed
_________________
GeT NasTy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
kiki
пухче предполагам... *без предполагам!


Регистриран на: 17 Авг 2004
Мнения: 1866
Общо думи: 22,333
Местожителство: South Of Heaven

МнениеПуснато на: Сря Май 18, 2005 6:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Al3xand3r написа:
kiki написа:
.........Може да сме генялни,но как се държим?Това примерно хубаво мненице,може да е генялно........

пише се гениален не генялен ;]
да не си учила в америка................аххахахахах :РррРРРрРРр

Не твърдя че имам добър правопис и няма да го затвърдя.
АКо е въпрос на простащина - няма проблем.
Уж се старая да се уча.
_________________
...пънко нема умре и нафинг елс медърс.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
The_BIGBOSS
Начинаещ
Начинаещ


Регистриран на: 10 Ное 2003
Мнения: 16
Общо думи: 0

МнениеПуснато на: Сря Май 18, 2005 7:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

IZVERGA написа:
y-project написа:
Не мисля, че са прости американците, затова че образованието им е по назад от българското Confused В крайна сметка американеца разбира само от едно нещо, но в неговата област е спец, апък българина разбира от всичко по малко Smile

То ясно че в професията си е спец но имам приятели дет са ходили и викат тъпа нация той кат робот оди но работа иди си гледа новини и спи
Викат никъв разговор не може да замържеш с тях само та гледат кат пукал


TRUE ....
_________________
Mu®de® INC and ®uff ®yders for ever

http://almus.era-bg.net/fun/work.jpg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
GangBoy
Примерен комсомолец
Примерен комсомолец


Регистриран на: 29 Дек 2004
Мнения: 40
Общо думи: 0
Местожителство: В мазата

МнениеПуснато на: Сря Май 18, 2005 8:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

според мен българите сме мноо умни хора ама никой не го показва или тея които са най-умните не са известни апък тез дето са някви депутати са некфи лемури.....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
none
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 12 Мар 2005
Мнения: 1211
Общо думи: 29,253
Местожителство: Nothingness

МнениеПуснато на: Чет Май 19, 2005 11:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Да отбележа и аз според мен българите сме страхотни хора, знаем как да живеем и т.н. , но тука винаги има едно но, всеки гледа по бързия начин да направи работата т.е. да забогатее, може да го кажем че ако не всеки се мисли само за пари че не е само това света може да стигнем далече, а както каза Dizzy секи си хвърля боклука кадето му падне това е до култура мене винаги са ме учили да си хвърлям отпадъците кадето трябва но не винаги го правя щото няма кошчета, а няма да си държа обелката от банан няколко километра в джоба и затова я хрърлям
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Encoder
Гост




Общо думи: 0

МнениеПуснато на: Чет Май 19, 2005 12:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Така е, но има много хора които и да има кошчета, ще го хвърлят ако трябва до него, но не и в него.
Върнете се в началото
[ IP : Logged ]
y-project
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 29 Авг 2004
Мнения: 709
Общо думи: 7,345
Местожителство: В Залата

МнениеПуснато на: Чет Май 19, 2005 1:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ДА това е друг проблем Exclamation Как да пазя България чиста като няма кошчета???!?!?!?! Някой път огледайте из центъра и няма да видите повече от 5-6 коша evil_4e evil_4e evil_4e
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
dosh
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 04 Сеп 2004
Мнения: 1439
Общо думи: 85

МнениеПуснато на: Чет Май 19, 2005 3:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Encoder написа:
Нормално ли е лекари хирурзи да се държат с пациентите (че и един с друг) все едно са на... не знам и аз на какво. ...Като знам западните доктори какви са и като гледам на спешно отделение (вярно че то си е като на филм де ама все пак) - как се държат и как обясняват всичко на пациентите и т.н... И лекарите са само един пример - много учители също са такива...


Един от основните принципи на икономиката е че на лекарите и учителите трябва да се плаща най-много. А тука тва не са престижни професии. Тука всички знаете кои взимат най-много.
И всичко идва оттам. Като нямаш стимул, за кво да бачкаш, а?
Он като ми плаща колкото да не умрем, я че му работим колкото да не заспим.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
neighbour
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 05 Май 2005
Мнения: 59
Общо думи: 0
Местожителство: Може би тук, а може би там

МнениеПуснато на: Чет Май 19, 2005 3:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

GangBoy написа:
според мен българите сме мноо умни хора ама никой не го показва или тея които са най-умните не са известни апък тез дето са някви депутати са некфи лемури.....


Това е вярно и като ни притискат от всички страни както и от ЕС нашите държавници правят какво ли не за да се подмажат и така мнението на хората остава на заден план и си мислят че могат да ни орежат отвсякъде както например стана с реакторите на АЕЦ. Ние сме много по интелигентни и не трябва да се оставяме на каквито и да било съюзи и организации да ни казват какво да правим защото тяхната цел е да ни вкарат в пропастта. (Май малко се повлякох)
_________________
Някой друг път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
dosh
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 04 Сеп 2004
Мнения: 1439
Общо думи: 85

МнениеПуснато на: Чет Май 19, 2005 3:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

neighbour написа:
GangBoy написа:
според мен българите сме мноо умни хора ама никой не го показва или тея които са най-умните не са известни апък тез дето са някви депутати са некфи лемури.....


Това е вярно и като ни притискат от всички страни както и от ЕС нашите държавници правят какво ли не за да се подмажат и така мнението на хората остава на заден план и си мислят че могат да ни орежат отвсякъде както например стана с реакторите на АЕЦ. Ние сме много по интелигентни и не трябва да се оставяме на каквито и да било съюзи и организации да ни казват какво да правим защото тяхната цел е да ни вкарат в пропастта. (Май малко се повлякох)


Айде айде, както се казва в известен скеч: На българина все някой друг му е виновен.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
neighbour
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 05 Май 2005
Мнения: 59
Общо думи: 0
Местожителство: Може би тук, а може би там

МнениеПуснато на: Чет Май 19, 2005 3:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

dosh написа:
neighbour написа:
GangBoy написа:
според мен българите сме мноо умни хора ама никой не го показва или тея които са най-умните не са известни апък тез дето са някви депутати са некфи лемури.....


Това е вярно и като ни притискат от всички страни както и от ЕС нашите държавници правят какво ли не за да се подмажат и така мнението на хората остава на заден план и си мислят че могат да ни орежат отвсякъде както например стана с реакторите на АЕЦ. Ние сме много по интелигентни и не трябва да се оставяме на каквито и да било съюзи и организации да ни казват какво да правим защото тяхната цел е да ни вкарат в пропастта. (Май малко се повлякох)


Айде айде, както се казва в известен скеч: На българина все някой друг му е виновен.


Ами сигурно съдиш по себеси Very Happy Laughing
_________________
Някой друг път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
dosh
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 04 Сеп 2004
Мнения: 1439
Общо думи: 85

МнениеПуснато на: Чет Май 19, 2005 3:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако си много изтънчен и културен и си хвърляш боклучето в кофичката нали веднага ще те помислят или за педераст или поне за бисексуален. За да си истински мъж трябва да храчиш по улиците и да си секнеш сополите така че да се веят по вятъра.

Разбира се всеки може да каже: Абе аз съм мноо умен ама са прая на тъпан фе вие нищо не разбирате. То така всеки може.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Всичко Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 3 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov