forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

За европейския футбол и неевропейците в него :)

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Футбол
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
T.N.F.
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 28 Сеп 2004
Мнения: 817
Общо думи: 12,721

МнениеПуснато на: Сря Май 04, 2005 9:45 am    Заглавие: За европейския футбол и неевропейците в него :) Отговорете с цитат

Абе хора, не ви ли дразни примерно това, че в мач като снощния - между два големи АНГЛИЙСКИ отбора едва 5-6 от играчите бяха англичани - дори нито един от двамата треньори не беше британец, а по статистика в предния мач, както сигурно и в този, са участвали футболисти от 14, мисля че беше, различни страни... По този начин тотално се губи идентичността на английския футбол и с това смесване на народностите на футболистите от всички страни не прави ли футбола някак принизен и стандартизиран... Не смятате ли, че би трябвало да се наложи някакво ограничение от примерно 5 чуждестранни футболисти на отбор. Сегашното положение може и да има своите добри страни, но от него губят националните отбори на Англия, Германия и Италия да речем, да не говорим и за Испанския, а печели този на Бразилия, защото в последно време е на мода тази тенденция - Бразилия изпраща футболисти в Европа, те се развиват и после защо Бразилия мачкат наред... Confused Да не говорим, че отдавна вече няма т.нар. италиански футбол, т.нар. англииски футбол и др. Не знам дали сте съгласни с мен, но много ме дразни това нещо... Confused
_________________
MANCHESTER UNITED - ONE UNITED - FOREVER UNITED
Цитат:
Жозе Моуриньо: Плаках, когато напусках Челси (Abramovich makes me cry)

Arrow Mourinho is a bloody emo! Laughing
If you're not a Manc - you're a wank!


Последната промяна е направена от T.N.F. на Сря Май 04, 2005 10:02 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
ivo27
Вратар
Вратар


Регистриран на: 21 Яну 2005
Мнения: 2690
Общо думи: 56,620

МнениеПуснато на: Сря Май 04, 2005 9:49 am    Заглавие: Отговорете с цитат

да беше написал по-ясно заглавие ли?

дразни ме, но какво можем да направим - нищо. Всичко е $$$.
А примера ти с Бразилия не е удачен, щот те са ставали Световни шампиони и без да имат играчи в Европа
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
T.N.F.
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 28 Сеп 2004
Мнения: 817
Общо думи: 12,721

МнениеПуснато на: Сря Май 04, 2005 10:04 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ivankov написа:
да беше написал по-ясно заглавие ли?

дразни ме, но какво можем да направим - нищо. Всичко е $$$.
А примера ти с Бразилия не е удачен, щот те са ставали Световни шампиони и без да имат играчи в Европа

Сега по-добре ли е? Не знам, ама все пак имам чувството, че теглят голяма полза от това, че Роналдиньо и още две дузини от техните са в европейски клубове...
_________________
MANCHESTER UNITED - ONE UNITED - FOREVER UNITED
Цитат:
Жозе Моуриньо: Плаках, когато напусках Челси (Abramovich makes me cry)

Arrow Mourinho is a bloody emo! Laughing
If you're not a Manc - you're a wank!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
shyne
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 05 Сеп 2004
Мнения: 1150
Общо думи: 2,388
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Сря Май 04, 2005 1:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

италиянския футбол не се е загубил и никога няма да се загуби
при положение че все повече отбори използват нещо като катеначо
примери
ливърпул челси милан юве тези отбори играят по един и същи начин посто пи милан и юве се забелязва най-много но и други отбои играят по този начин не само тези
а за чужденците след няколко сезона вече се смятат за натурализирани някакъв такъв закон има поне за италия
от всичките големи първенства най-променено е английското
примеи арсенал челси ливърпул че те в тез отбори ебати колко чужденци в тези отбори но ние нищо неможем да направим
единственото което е ясно че от догодина се въвежда нещо за задължително картотекиран на няколко юноши и в следващите години бройката ще се увеличава
мисля че се говореше за 3 години като бойката трябва да достигне до 7 юноши на клуба да бъдат картотекирано за всички клубни европейски турнири
_________________
Ювентус Торино
ПФК"СЛАВИЯ" (СОФИЯ)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Футбол Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov