forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Кое Бихте Избрали ....
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Всичко
Предишната тема :: Следващата тема  

Бихте ли учили висшо при изброените обстоятелства.
Да.Искам повече пари и повече знания
80%
 80%  [ 32 ]
Не. Ще си стоя тъп кът гъз с професийка и ще се кефя
20%
 20%  [ 8 ]
Общо гласове : 40

Автор Съобщение
ShortY
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2003
Мнения: 5275
Общо думи: 39,616
Местожителство: St.Louis

МнениеПуснато на: Пон Май 02, 2005 4:40 pm    Заглавие: Кое Бихте Избрали .... Отговорете с цитат

Нека .... за миг предположим ....че в България положението е по добре ....и за да бъдете стругар или някфа друга такава обикновенна професия ви плащат .....5000-7000 евро ..... ;П) (мисля че средно толкова земаха ....в Европа ....ако не се лъжа и аз не знам Confused ) а бе живеете си добре можете да идете някъде на екскурзийка ....за жената има пари ....за колата също ,къщичка си имате сичко 6 . Ще си играте ли да вземате 5 висшета ..... и да учите като гъз въпреки че ще ви плащат двойно и тройно повече .... Smile
Ай да видим
_________________
По-добре известен пияница отколкото анонимен алкохолик!
На сиромах човек и половин пу*ка му стига.
Hanging from the Arch Bitch!!!!! haha
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
ShortY
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2003
Мнения: 5275
Общо думи: 39,616
Местожителство: St.Louis

МнениеПуснато на: Пон Май 02, 2005 4:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

аз съм за второто никфи биологий химии ...нищо не ми трябва .... Smile ама като знам че ще ми дават по 100лв. как да не учиш ... аре да чуем и други мнения Smile
_________________
По-добре известен пияница отколкото анонимен алкохолик!
На сиромах човек и половин пу*ка му стига.
Hanging from the Arch Bitch!!!!! haha
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
T.N.F.
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 28 Сеп 2004
Мнения: 817
Общо думи: 12,721

МнениеПуснато на: Пон Май 02, 2005 4:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

като имам специалност, дето ще ми осигури целия живот за к'во да се занимавам да уча кат побъркан... ама реалността е съвсееем друга и вдругиден Мария Николова пак ще ме гъзи с нейните ш***** кетони и к'ви бяха там Mad
_________________
MANCHESTER UNITED - ONE UNITED - FOREVER UNITED
Цитат:
Жозе Моуриньо: Плаках, когато напусках Челси (Abramovich makes me cry)

Arrow Mourinho is a bloody emo! Laughing
If you're not a Manc - you're a wank!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
ShortY
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2003
Мнения: 5275
Общо думи: 39,616
Местожителство: St.Louis

МнениеПуснато на: Пон Май 02, 2005 4:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

T.N.F. написа:
като имам специалност, дето ще ми осигури целия живот за к'во да се занимавам да уча кат побъркан... ама реалността е съвсееем друга и вдругиден Мария Николова пак ще ме гъзи с нейните ш***** кетони и к'ви бяха там Mad


хахха аз по химия се уредих обаче ...ей ся секс по физика ,математика , биология ...... всичко в един ден .... и усещам че няма да присъствам навсякъде .... а ве пак се родихме в грешния век ве майка му стара .... Twisted Evil
_________________
По-добре известен пияница отколкото анонимен алкохолик!
На сиромах човек и половин пу*ка му стига.
Hanging from the Arch Bitch!!!!! haha
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
dosh
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 04 Сеп 2004
Мнения: 1439
Общо думи: 85

МнениеПуснато на: Пон Май 02, 2005 4:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Като учиш висше получаваш много повече според мен, най-вече общуване с хора от интелигентна среда. Хаха и кво му е хубавото да живееш цял живот тъп кат гъз? То тва е все едно да си муха няква. Живееш си там, бръмчиш си и си нямаш представа от нищо. Докато някой ден не те заровят Six Feet Under.
Много ме дразни ей тъй някой тъпан със собствен бизнес дето лъже маже и изкарва повече от мен и да ми каже Виждаш ли, ти за кво си учил? Еми учил съм за да ми е по-интересно да живея. Пък да изкарваш хиляди, милиони и да не знаеш после кво да ги правиш, за кво ми е тва.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
ShortY
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2003
Мнения: 5275
Общо думи: 39,616
Местожителство: St.Louis

МнениеПуснато на: Пон Май 02, 2005 4:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

dosh написа:
Като учиш висше получаваш много повече според мен, най-вече общуване с хора от интелигентна среда. Хаха и кво му е хубавото да живееш цял живот тъп кат гъз? То тва е все едно да си муха няква. Живееш си там, бръмчиш си и си нямаш представа от нищо. Докато някой ден не те заровят Six Feet Under.
Много ме дразни ей тъй някой тъпан със собствен бизнес дето лъже маже и изкарва повече от мен и да ми каже Виждаш ли, ти за кво си учил? Еми учил съм за да ми е по-интересно да живея. Пък да изкарваш хиляди, милиони и да не знаеш после кво да ги правиш, за кво ми е тва.


тука говорим за чесно изкарани пари с пот на челето не за някфи мутренски истории и някфи ши*** тарикати ...

и това е интересна гледна точка .... Smile не мога да оспоря нищо от казаното ..... зависи какво е нивото на простотия ...но да приемем че си на дъното .... ::П) хаха ти като си толкова прост няма и да го осъзнаваш даже ...така че ;0 кво ше ми пука на мен че ти си имал 2 висшета ...аз ще мога само да пиша и да пия и да работя Smile
_________________
По-добре известен пияница отколкото анонимен алкохолик!
На сиромах човек и половин пу*ка му стига.
Hanging from the Arch Bitch!!!!! haha
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
ikonoma
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 22 Апр 2005
Мнения: 360
Общо думи: 7,964

МнениеПуснато на: Пон Май 02, 2005 4:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Гласувах за 2-то но според мен по добре ще е да имам семеен бизнес и така ще съм по спокоен за мен и за децата ест. Но при това положение в момента сме прецакани
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
franky
Фен на Челси


Регистриран на: 27 Апр 2004
Мнения: 3530
Общо думи: 70,660
Местожителство: Stamford Bridge,Fulham Road,London

МнениеПуснато на: Пон Май 02, 2005 4:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

първото Smile
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
ShortY
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2003
Мнения: 5275
Общо думи: 39,616
Местожителство: St.Louis

МнениеПуснато на: Пон Май 02, 2005 4:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

franky написа:
първото Smile


на мама умника Wink
_________________
По-добре известен пияница отколкото анонимен алкохолик!
На сиромах човек и половин пу*ка му стига.
Hanging from the Arch Bitch!!!!! haha
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
dosh
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 04 Сеп 2004
Мнения: 1439
Общо думи: 85

МнениеПуснато на: Пон Май 02, 2005 4:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ShortY написа:
хаха ти като си толкова прост няма и да го осъзнаваш даже ...така че ;0 кво ше ми пука на мен че ти си имал 2 висшета ...аз ще мога само да пиша и да пия и да работя Smile


Еми така е. Той като е тъпан не може да го осъзнае даже колко е тъп или поне се прави че не го осъзнава. Абе да ти кажа тука хората нямат респект от по-умните ами от по-силните. Някой като е като горила няква с пилешки мозък и ще гледаш да си му най-добрия приятел, пък който чел книжки, той зубър остави го.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
ShortY
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2003
Мнения: 5275
Общо думи: 39,616
Местожителство: St.Louis

МнениеПуснато на: Пон Май 02, 2005 5:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

dosh написа:
Еми така е. Той като е тъпан не може да го осъзнае даже колко е тъп или поне се прави че не го осъзнава. Абе да ти кажа тука хората нямат респект от по-умните ами от по-силните. Някой като е като горила няква с пилешки мозък и ще гледаш да си му най-добрия приятел, пък който чел книжки, той зубър остави го.



Че естествено че е така ....... той закона на джунглата винаги ги ще си го има ..... :П) по силния побеждава .....въпреки че ако пуснат .... 2та изброени типа на някфо състезание по оцеляване съм сигурен че дебеловратия теме*ут ще изгори ....
_________________
По-добре известен пияница отколкото анонимен алкохолик!
На сиромах човек и половин пу*ка му стига.
Hanging from the Arch Bitch!!!!! haha
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Dizzy
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Окт 2004
Мнения: 610
Общо думи: 4,708
Местожителство: Newcastle

МнениеПуснато на: Пон Май 02, 2005 5:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Много ясно,че първото/няма как да върна последните 4 години/. Може някой с незавършен 8ми клас да изкарва повече пари от мен например,но не навсякъде е така.... Това ,че в България успяват тези не означава че по света е така Smile Вярно е, че като си тъп няма да те вълнуват много неща, няма да си тормозиш атрофиралия мозък с излишни проблеми и ще си само на еволюционно ниво многоклетъчен организъм...дърво или нещо такова....... Някой беше казал,че колкото повече знаеш,толкова повече разбираш, че нищо не знаеш.... Ами аз избирам да знам,че нищо не знам и да се опитвам да поправя нещата.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
dosh
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 04 Сеп 2004
Мнения: 1439
Общо думи: 85

МнениеПуснато на: Пон Май 02, 2005 5:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Даже по педагогика сме учили в университета че сега с всяко следващо поколение акселерацията се увеличава. Ей го гледаш няква лелка с големи бонбониери по улицата па то се окаже че е на 14 години. И тва е така щото положението хич не е розово. Колкото е по-зле толкова повече природата се опитва да се пребори както тя си знае.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
ShortY
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2003
Мнения: 5275
Общо думи: 39,616
Местожителство: St.Louis

МнениеПуснато на: Пон Май 02, 2005 5:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

че ти като си завършила висшо тука мислиш ли че то означава нещо за някого .... (надявам се че знания си получила ) ...никой не ти го признава и имат право хората да не ги признават хората щото в много от случеите ...образованието тука си го купуваш .... щом не ти го признават на запад ( ще си седиш тука или ще миеш чиний там и най много да учиш на ново ако искаш нещо повече ) ако седиш тука кво става ???? ...Ставаш интелегентен бедняк и за чий че*? хах ....тфа тука частен случай де ...ама това е много много гадно ...защо не искам да уча в България висшо ....ето основната причина .....зак во да уча ...за 500лв дето ще ми ги дават след тфа ли ...пфух .....МАСКАРИИИИИИ Twisted Evil evil_4e
_________________
По-добре известен пияница отколкото анонимен алкохолик!
На сиромах човек и половин пу*ка му стига.
Hanging from the Arch Bitch!!!!! haha
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Tigerina
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 03 Дек 2004
Мнения: 347
Общо думи: 410

МнениеПуснато на: Пон Май 02, 2005 5:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Това е деветата ми година в Университет и второто висше което завършвам .. и нито за момент не ми е минавало през ума, че си губя времето там .. а и за в бъдеще не се съмнявам че образованието ми ще работи за мен - както е и нормално и логично да бъде Exclamation
Но спора е излишен, всичко е въпрос на лична преценка и парите в случая нямат нищо общо - човек или има вътрешна необходимост да учи и да работи над себе си или не .. така че всеки е прав за себе си и е в правото си да решава за собствения си живот Exclamation
_________________
With the lights out it's less dangerous
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Всичко Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov