forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Коя страна мразите най-много ?
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Всичко
Предишната тема :: Следващата тема  

?
Турция и само Турция!!!
18%
 18%  [ 18 ]
Турция и USA - мама им..
24%
 24%  [ 23 ]
Турция и Израел -пфу резаци и сапун..
6%
 6%  [ 6 ]
Германия - Фашистка му работа..гадост..
2%
 2%  [ 2 ]
Италия и Германия - Още по голяма гадост..
1%
 1%  [ 1 ]
Русия -аман от комунисти хехе
2%
 2%  [ 2 ]
Никой не мразя!!! Обичам само България!
41%
 41%  [ 39 ]
Мразя другите страни на Балканите
3%
 3%  [ 3 ]
Тапите испанци мразя..незнам защо
1%
 1%  [ 1 ]
Общо гласове : 95

Автор Съобщение
drag91
Hackers Inc.


Регистриран на: 21 Дек 2004
Мнения: 447
Общо думи: 12,413

МнениеПуснато на: Сря Апр 22, 2009 7:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kolev написа:
аз нямам нищо против тези които са изброени и изобщо едва ли има страна която да мразя...



Аз съм на същото мнение, а колкото до България както казваше един познат "Обичам родината си, но мразя държавата си" ! ! !
_________________
VOTE FOR ME
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
XPERT_166
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 15 Окт 2007
Мнения: 304
Общо думи: 14,698
Местожителство: gabrovo

МнениеПуснато на: Сря Апр 22, 2009 8:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

македония засега
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
krischan
Стремително напредничав
Стремително напредничав


Регистриран на: 21 Авг 2006
Мнения: 24
Общо думи: 1,127
Местожителство: South Central

МнениеПуснато на: Пон Апр 27, 2009 7:40 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Не бях влизал отдавна в този форум...май няма и да повторя... Толкова глупости на едно място не бях чел не знам от кога. "Буш се прави на идиот и затова мразя САЩ" турците са ни клали затова ще ги мразим (цялата държава и народът, който надали си спомня все още че ни е поробил). Трябва да намерим и маймуната от която са произлезли прародителите на турците и групово да мразим и нея!!! Като намесим и вербалните заплахи на Франки и това си се превърна в типичния български спор...много псувни и никакво развитие. Лично според мен това е една от слабостите на българина - прекомерната компетентност на всички ни, по всички въпроси. И последен въпрос - Какво значи да мразиш държава : управлението, народа, армията...какво? Каквото и да е всичко това което мразите според мен го няма в турция каквото е било...
_________________
Money Makes The World Go Round...So Lets Get More!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger
[ IP : Logged ]
none
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 12 Мар 2005
Мнения: 1211
Общо думи: 29,253
Местожителство: Nothingness

МнениеПуснато на: Пон Апр 27, 2009 12:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

LordOfEvil написа:
а по същата причина поради която всички трябва да мразят турция аз мразя всички християни защото християнството е наложено насила, с кръв, терор и убийства

не обичам турци но в турция е много хубаво, а ако ние се уредим като тях ще сме си много добре
но уви, далеч сме им от стандарта


Брей ентелегентен Smile ми тогава коя религия промива мозъците на децата и ги превръща в самоубийци? (въпрос за 100лв.)

та по темата: не мразя никоя държава, обичам си България!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Misha
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Мар 2007
Мнения: 868
Общо думи: 32,672
Местожителство: у гъзЪт на географията

МнениеПуснато на: Пон Апр 27, 2009 1:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хахаха наистина има големи бисери в тая тема Laughing Laughing Laughing
И аз си обичам България. Не харесвам някои държави,но в никакъв случай не ги мразя. На едни политиката, на други традициите не ми допадат, но всяка сама по себе си е интересна и има какво да се види.
Тука някои хора се опитват да си налагат мнението и нападат,а то не е ли същото като даденото за пример робство,но във форумен формат,м ?
_________________
Доводите срещу безумието пропадат с тихи, съскащи звуци.Мъртви гласове от мъртви грамофонни плочи,реещи се из порутената шахта на паметта.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Drake
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 15 Фев 2008
Мнения: 139
Общо думи: 6,296

МнениеПуснато на: Пон Апр 27, 2009 4:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

franky написа:
replay написа:
кво те забавлявам ве ... всеки си има правото да мрази които си иска ... не е задължително всички българи да мразят Турция както си написал ....

ми ако си живяла примерно през 1867 и както си седите с майка ти влиза един от така наречение турци,които според теб не трябва да мразим и изнасилва майка ти и теб и после ви тегли ножа ама нищо твое право е да не ги мразиш

Ти май живееш с историята тва е било отдавна....А и на тва отгоре за кво робство говорим немоа разбера тва не е било никво робство ама кво да обяснявам на недорасли хора.....земи научи историята първо пък тогава ми говори за робство
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
_bioHAZArd_
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 04 Окт 2004
Мнения: 1373
Общо думи: 31,249
Местожителство: България, Габрово

МнениеПуснато на: Пон Апр 27, 2009 4:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Дрейк май малко се изтърва за робството. И да - било си е точно робство.
_________________
Уважавай Бога ! Обичай Жената ! Пази Родината !

http://www.bgtuner.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
none
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 12 Мар 2005
Мнения: 1211
Общо думи: 29,253
Местожителство: Nothingness

МнениеПуснато на: Пон Апр 27, 2009 5:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Drake написа:
Ти май живееш с историята тва е било отдавна....А и на тва отгоре за кво робство говорим немоа разбера тва не е било никво робство ама кво да обяснявам на недорасли хора.....земи научи историята първо пък тогава ми говори за робство


Ако нашето не е било робство, то негрите никога не са били роби!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Drake
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 15 Фев 2008
Мнения: 139
Общо думи: 6,296

МнениеПуснато на: Пон Апр 27, 2009 5:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ми ние българите сме тъпички и заради тва попадаме под така нареченото ваше "робство" дядо ми е историк и ми е казвал как точно са стояли нещата и то наистина си е така ама вие сте заблудени.Така че FTW дядо Very Happy Дядо>история.NO COMMENT.А и други хора са ми казвали че е точно така и то си е така.Та то дори когато сме били в "робство" е нямало редовна турска армия за кво робство говорим само....След тва когато на избиват на някво наше тапо вазстание башибузуците лии там незнам как точно са наричат.И вече тогава от турция пращат редовна турска армия за да ги спре.Иначе сме си живели добре.
ПС:ше пиша още по темата като сабера още инфо само тва помня Laughing
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
Misha
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Мар 2007
Мнения: 868
Общо думи: 32,672
Местожителство: у гъзЪт на географията

МнениеПуснато на: Пон Апр 27, 2009 6:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хах, интересна теза...Но без доказателства няма да минеш Wink
Малко ми се струва , че ти си по-заблуден от нас,но хайде, докажи Smile
_________________
Доводите срещу безумието пропадат с тихи, съскащи звуци.Мъртви гласове от мъртви грамофонни плочи,реещи се из порутената шахта на паметта.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
EL_DIABLO
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 05 Мар 2005
Мнения: 146
Общо думи: 6,109
Местожителство: И аз не знам

МнениеПуснато на: Пон Апр 27, 2009 6:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Я не Мразим Държава, Я мразим Онези дето Мислят К'ва простотия да напраят и кого как да прекарат.
Ако бяхме оставили зависта, омразата и прекарването до сега щяхме да сме много по добре. На нас виниаги и се някой ни е виновен. Винаги е било така и като гледам така и че бъде
занапреде.

http://vbox7.com/play:939f233f

http://vbox7.com/play:1585c858

http://vbox7.com/play:a45eea13
_________________
LeT's BuRN in HeLL

We Are The MoDeRN CHuRCH of SaTaN

Кликниш ли тук оставаш без душаГРИЗ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
_bioHAZArd_
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 04 Окт 2004
Мнения: 1373
Общо думи: 31,249
Местожителство: България, Габрово

МнениеПуснато на: Пон Апр 27, 2009 7:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Drake написа:
ми ние българите сме тъпички и заради тва попадаме под така нареченото ваше "робство" дядо ми е историк и ми е казвал как точно са стояли нещата и то наистина си е така ама вие сте заблудени.Така че FTW дядо Very Happy Дядо>история.NO COMMENT.А и други хора са ми казвали че е точно така и то си е така.Та то дори когато сме били в "робство" е нямало редовна турска армия за кво робство говорим само....След тва когато на избиват на някво наше тапо вазстание башибузуците лии там незнам как точно са наричат.И вече тогава от турция пращат редовна турска армия за да ги спре.Иначе сме си живели добре.
ПС:ше пиша още по темата като сабера още инфо само тва помня Laughing


Дрейк, първо ще ти кажа едно нещо:

Ако дядо ти е историк ( с което ти се гордееш явно прекалено много) ще трябва да те е научил, какво е то това уважение към делата на предците ти. И още повече на тези, които са се борили, за да можеш ти сега да дрънкаш глупости във форума. Разбираш ли ме накъде клоня ?Онези които не са имали личен живот, за да може да светне искрица живот в България. Онези които са починали в битки, в които са влизали с ясната мисъл, че живи няма да излезят. Нещо, което ти няма да направиш. Според мен ще идеш при дядо си историк да те гушне.

Може да звучи грубо. Но след израза "..След тва когато на избиват на някво наше тапо вазстание" не можех да се сдържа.

П.С. Питай дядо си и за основните правила на правописа. Така като гледам елементарни думи не знаеш как се изписват. А си тръгнал да коментираш едни от най-величествените моменти в историята ни.
_________________
Уважавай Бога ! Обичай Жената ! Пази Родината !

http://www.bgtuner.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Drake
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 15 Фев 2008
Мнения: 139
Общо думи: 6,296

МнениеПуснато на: Пон Апр 27, 2009 9:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

_bioHAZArd_ написа:
Drake написа:
ми ние българите сме тъпички и заради тва попадаме под така нареченото ваше "робство" дядо ми е историк и ми е казвал как точно са стояли нещата и то наистина си е така ама вие сте заблудени.Така че FTW дядо Very Happy Дядо>история.NO COMMENT.А и други хора са ми казвали че е точно така и то си е така.Та то дори когато сме били в "робство" е нямало редовна турска армия за кво робство говорим само....След тва когато на избиват на някво наше тапо вазстание башибузуците лии там незнам как точно са наричат.И вече тогава от турция пращат редовна турска армия за да ги спре.Иначе сме си живели добре.
ПС:ше пиша още по темата като сабера още инфо само тва помня Laughing


Дрейк, първо ще ти кажа едно нещо:

Ако дядо ти е историк ( с което ти се гордееш явно прекалено много) ще трябва да те е научил, какво е то това уважение към делата на предците ти. И още повече на тези, които са се борили, за да можеш ти сега да дрънкаш глупости във форума. Разбираш ли ме накъде клоня ?Онези които не са имали личен живот, за да може да светне искрица живот в България. Онези които са починали в битки, в които са влизали с ясната мисъл, че живи няма да излезят. Нещо, което ти няма да направиш. Според мен ще идеш при дядо си историк да те гушне.

Може да звучи грубо. Но след израза "..След тва когато на избиват на някво наше тапо вазстание" не можех да се сдържа.

П.С. Питай дядо си и за основните правила на правописа. Така като гледам елементарни думи не знаеш как се изписват. А си тръгнал да коментираш едни от най-величествените моменти в историята ни.

тва за гушването ма разсмя Laughing Таа не съм много добре по бг в 7-дми клас имах за 1-вия срок 2-ойка и замалко остана на изпит ама се спасих Idea Та те са умрели отдавна закво ми е да се чувствам така както са се чувствали и те ? Мене ми е достатъчно да знам че умрели.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
HellRose
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 03 Ное 2004
Мнения: 972
Общо думи: 3,315
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Май 17, 2009 2:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Турция, Испания, Италия.. Very Happy не знам защо :Р
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Drake
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 15 Фев 2008
Мнения: 139
Общо думи: 6,296

МнениеПуснато на: Нед Май 17, 2009 3:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

USA и евреите evil_4e
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Всичко Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Страница 7 от 8

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov