forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Коя страна мразите най-много ?
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Всичко
Предишната тема :: Следващата тема  

?
Турция и само Турция!!!
18%
 18%  [ 18 ]
Турция и USA - мама им..
24%
 24%  [ 23 ]
Турция и Израел -пфу резаци и сапун..
6%
 6%  [ 6 ]
Германия - Фашистка му работа..гадост..
2%
 2%  [ 2 ]
Италия и Германия - Още по голяма гадост..
1%
 1%  [ 1 ]
Русия -аман от комунисти хехе
2%
 2%  [ 2 ]
Никой не мразя!!! Обичам само България!
41%
 41%  [ 39 ]
Мразя другите страни на Балканите
3%
 3%  [ 3 ]
Тапите испанци мразя..незнам защо
1%
 1%  [ 1 ]
Общо гласове : 95

Автор Съобщение
ShortY
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2003
Мнения: 5275
Общо думи: 39,616
Местожителство: St.Louis

МнениеПуснато на: Чет Май 05, 2005 10:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

T.N.F. написа:
Encoder написа:
Хахахах Smile Рокерката караш се и викаш според теб няма човек който да не знае какво е СССР, пък и ти май не знаеш. Smile Русия викаш се е наричала СССР а? Хах Smile Предполагам имаш предвид че е била сама в съюз със себе си... пък като се е разпаднал съюза се е преименувала на Русия, че по кратко Smile Smile Плюете американците ама не ги превъзхождате по исторически знания (с изключение на T.N.F.).

Ще ме извиняваш, обаче американците нямат и половината от нашите исторически знания (освен ако под "американците" си имал предвид себе си като американофил Confused ) Не забравяй последните изцепки на американските УЧЕНИ Rolling Eyes , според които Македония била древна империя и нек'ви такива глупости evil_4e , да не говорим за пехотинската карта, която Слави показа в едно от предаванията си, на която големи части от България и Гърция бяха защриховани и пишеше "Окупирана македонска територия evil_4e ", изобщо те освен да си доразвиват и без това измислената история могат само простоии да вадят...



баси не мога да повярвам че са такива улигофрени
ама мене ми се струва че както те лесно и бързо изфабрикуват някфи простотии за нас (атенатати срещу папата и т.н. да ни опетняват името ) така и наще могат да правят такива работи ...едва ли някой се занимава ...ама военна карта с грешки трябва да се ебаси дебелите чесно
_________________
По-добре известен пияница отколкото анонимен алкохолик!
На сиромах човек и половин пу*ка му стига.
Hanging from the Arch Bitch!!!!! haha
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
dosh
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 04 Сеп 2004
Мнения: 1439
Общо думи: 85

МнениеПуснато на: Чет Май 05, 2005 10:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

T.N.F. написа:
Да не споменавам, че руския е славянски език - т.е. най-близък до нашия след сръбския, щото македонски няма - то си се води наш диалект Laughing Twisted Evil


И руският, и българският, и френският, и даже английският са произлезли от един общ праезик - индоевропейския. Така че по тая логика всички сме гейове с гейски езици.


Последната промяна е направена от dosh на Чет Май 05, 2005 10:54 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Encoder
Гост




Общо думи: 0

МнениеПуснато на: Чет Май 05, 2005 10:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами не знам за това предаване на Слави, но той е най-големия ксенофоб и винаги гледа да изкара чужденците идиоти. Ето виж примерно тази страница от американската Wikipedia - много ясно е обяснено за Македония:

http://en.wikipedia.org/wiki/Macedonia

Също потърси в Google - ще намериш много американски страници където също съвсем точно е казано. Пък говорим за учени... Смешно е да кажеш че УЧЕНИТЕ на която и да е държава могат да направят такава грешка, то просто си е написано в книгите. Пък тази карта на Слави сигурно е била някаква военна или не знам, информацията е означавала нещо друго, но той да използва всяка възможност... Във всеки случай по времето на студената война не можеш да кажеш че американските учени са били по-тъпи от руските или обратното. А според мен именно това че страната е изградена от различни по култура и традиции имигранти я прави това което е днес.
Върнете се в началото
[ IP : Logged ]
Encoder
Гост




Общо думи: 0

МнениеПуснато на: Чет Май 05, 2005 10:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

А много добре се изказа dosh за индоевропейските езици, които се говорят почти навсякъде по света сега. Дори и българският има доста общо с английският като словоред и дори граматика.
Върнете се в началото
[ IP : Logged ]
dosh
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 04 Сеп 2004
Мнения: 1439
Общо думи: 85

МнениеПуснато на: Чет Май 05, 2005 10:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Encoder написа:
А според мен именно това че страната е изградена от различни по култура и традиции имигранти я прави това което е днес.


А според мен големият им национализъм ги прави това което са. И желание за работа. И в Русия има доста голям национализъм ама някак си с голяма доза ирония и чисто руски хумор.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Encoder
Гост




Общо думи: 0

МнениеПуснато на: Чет Май 05, 2005 10:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами да, и конкуренцията и желанието за работа... Работят много, но постигат резултати. Националисти и имериалисти... Не бих казал, защото ако беше така в момента нямаше да има 50, а поне 150 щата. Националисти дотолкова доколото обичат страната си - нормално, но иначе... Я сложете в момента 300 милиона българи в Америка вместо американци, мислите ли че бихме се справили с управлението на света по-добре... ??

Последната промяна е направена от Encoder на Чет Май 05, 2005 11:00 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
[ IP : Logged ]
dosh
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 04 Сеп 2004
Мнения: 1439
Общо думи: 85

МнениеПуснато на: Чет Май 05, 2005 10:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

_G-UniT_ написа:
СССП - ? Преведете ми го тва


Ако България беше станала 15 република на СССР, щеше да гниеш ти някъде в някой концлагер сега за подобен въпрос, ама ти се размина.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
dosh
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 04 Сеп 2004
Мнения: 1439
Общо думи: 85

МнениеПуснато на: Чет Май 05, 2005 11:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Encoder написа:
Ами да, и конкуренцията и желанието за работа... Работят много, но постигат резултати. Националисти и имериалисти... Не бих казал, защото ако беше така в момента нямаше да има 50, а поне 150 щата. Националисти дотолкова доколото обичат страната си - нормално, но иначе... Я сложете в момента 300 милиона българи в Америка вместо американци, мислите ли че бихме се справили с управлението на света по-добре... ??


Всъщност американците са постигнали много отдавна това, което се опитва да направи Европейският Съюз сега. Обединени в многообразието. Да прави от различни нации една нация. С една съществена разлика - Европейският Съюз го прави по чисто икономически и политически причини, което ми прилича (а и не само на мен) на фашизъм.


Последната промяна е направена от dosh на Чет Май 05, 2005 11:05 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
dosh
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 04 Сеп 2004
Мнения: 1439
Общо думи: 85

МнениеПуснато на: Чет Май 05, 2005 11:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Encoder написа:
Националисти дотолкова доколото обичат страната си - нормално, но иначе...


Да, точно това значение на думата имах предвид. Национализъм като родолюбие и осъзнаванe като една нация.


Последната промяна е направена от dosh на Чет Май 05, 2005 11:23 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Encoder
Гост




Общо думи: 0

МнениеПуснато на: Чет Май 05, 2005 11:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами да, много си прав, случая с ЕС е подобен - на ниво Европа ние всички сме имигранти Smile Smile Обаче според мен го правят не заради фашизъм, а защото просто страните от Европа нямат шанс ако не се обединят! Обединени имат най-силната икономика в света, иначе нямат почти нищо. Идва векът на суперорганизациите... Китай излиза като суперсила, Русия също напредва много бързо икономически - и Путин каза преди около седмица "Русия ще следва собствен път към демокрация" - с други думи... "Не мислете че можете да ни управлявате като някакви марионетки... Ще станем суперсилни и ще ви разбием", говори се че Канада и Австралия ще се присъединят към САЩ в близките 30 години... Така че идва векът на суперорганизациите, ще има не 2, както преди а 4 или повече суперсили, ако Европа не се обедини, нямат шанс...
Върнете се в началото
[ IP : Logged ]
_V!c7oR_
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 18 Ное 2004
Мнения: 525
Общо думи: 2,512
Местожителство: Нейде тука

МнениеПуснато на: Чет Май 05, 2005 11:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Бахти расистцката тема !
_________________
lqlqlqlq
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
ShortY
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2003
Мнения: 5275
Общо думи: 39,616
Местожителство: St.Louis

МнениеПуснато на: Чет Май 05, 2005 11:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

v1c7oR* написа:
Бахти расистцката тема !


че кво лошо има в расизма ве .... :П) ???
много си е хубава темата ;П0
_________________
По-добре известен пияница отколкото анонимен алкохолик!
На сиромах човек и половин пу*ка му стига.
Hanging from the Arch Bitch!!!!! haha
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
dosh
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 04 Сеп 2004
Мнения: 1439
Общо думи: 85

МнениеПуснато на: Чет Май 05, 2005 11:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Encoder написа:
Така че идва векът на суперорганизациите, ще има не 2, както преди а 4 или повече суперсили, ако Европа не се обедини, нямат шанс...


Докато накрая не се сблъскат всичките тия супер сили в една глобална битка. Много лесно може да стане тва. Дано ние не доживеем да го видим тва.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
T.N.F.
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 28 Сеп 2004
Мнения: 817
Общо думи: 12,721

МнениеПуснато на: Пет Май 06, 2005 9:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

имах предвид, че руският и българският език са много близко по звучене, нещо, което е много далеч за англииския и другите езици, които dosh изброи. Сигурен съм, че LordOfEvil е имал предвид, че именно звученето на руския език не му харесва...
_________________
MANCHESTER UNITED - ONE UNITED - FOREVER UNITED
Цитат:
Жозе Моуриньо: Плаках, когато напусках Челси (Abramovich makes me cry)

Arrow Mourinho is a bloody emo! Laughing
If you're not a Manc - you're a wank!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
az_4oveka
Вчера си купих компютър
Вчера си купих компютър


Регистриран на: 22 Апр 2009
Мнения: 1
Общо думи: 70

МнениеПуснато на: Сря Апр 22, 2009 7:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

не мразя страни мразя народи. народа който мразя е турския. Просто не мога да понесе че ме управляват турци.
Имахме един ден биология. Имахме студентка - туркиня. Отговорих на всички въпроси правилно (не лъжа) тя ми писа 5. Изпита и едно турче, което нищо не знаеше - писа му и на него 5. Разберете не съм за оценката, а за отношението и към мен. От тогава мразя турците Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Всичко Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Страница 6 от 8

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov