forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

RQ: есе, доклад, тема и т.н.
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Литература
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
EMERALD
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Сеп 2003
Мнения: 1312
Общо думи: 8,181
Местожителство: Габрово - София

МнениеПуснато на: Нед Апр 10, 2005 12:24 pm    Заглавие: RQ: есе, доклад, тема и т.н. Отговорете с цитат

Ако търсите помощ по някаква тема за есе, доклад, реферат или друго подобно чудо, моля пишете тук!
_________________

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
[ IP : Logged ]
ShortY
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2003
Мнения: 5275
Общо думи: 39,616
Местожителство: St.Louis

МнениеПуснато на: Нед Апр 10, 2005 12:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

хахха че те повечето теми тука са от тоя тип "Търся есе по бла бла " ..... а ве Emerald недей прави така ве ....много по малко внимание се обръща на темите когато са сичките на куп и когато са на отделно баси колко лайняно става ! Twisted Evil
_________________
По-добре известен пияница отколкото анонимен алкохолик!
На сиромах човек и половин пу*ка му стига.
Hanging from the Arch Bitch!!!!! haha
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
fishbone
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 14 Апр 2004
Мнения: 283
Общо думи: 0
Местожителство: Габрово City

МнениеПуснато на: Нед Апр 10, 2005 12:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ShortY написа:
хахха че те повечето теми тука са от тоя тип "Търся есе по бла бла " ..... а ве Emerald недей прави така ве ....много по малко внимание се обръща на темите когато са сичките на куп и когато са на отделно баси колко лайняно става ! Twisted Evil

прав е!
_________________
House ruleZ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
aNdRo
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 26 Дек 2003
Мнения: 1716
Общо думи: 44,236
Местожителство: Трендафил City

МнениеПуснато на: Нед Апр 10, 2005 12:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Заставам абсолютно зад мнението на Шорти !!!!

Какво е това нещо? Само търсите начин да накарате хората да търсят помощ на друго място... и какво трима човека кат пуснат ЕРКЮ за есета и след туй как ще се оправя темата, един дава съвет на един друг пише после, става някакво супер разбъркано!

ТЕмите не са толкова много, така че какво ви пречи всеки да си пуска темичка за есенцето а ?

И както каза галин много по - малко хора ще я следят тая тема да видят постоянно кой какво иска, докато ако има тема за всяко есе, че видиш от заглавието за какво става дума и ще прецениш дали да я четеш!!!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
picasso
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 07 Апр 2005
Мнения: 81
Общо думи: 0

МнениеПуснато на: Нед Апр 10, 2005 1:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Напълно съм сагласен с вас момчета
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
EMERALD
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Сеп 2003
Мнения: 1312
Общо думи: 8,181
Местожителство: Габрово - София

МнениеПуснато на: Нед Апр 10, 2005 1:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Добре де, по дяволите, толкова ли е сложно да пробвате! Ами пак се намиране на флоодене! Какво ви пречи да съберете исканията на едно място. И като се съберат достатъчно мнения по дадено искане с цели развити въпроси и подобно да се отделят на едно място. Ако си мислите, че мен ме мързи да го направя, много се лъжете! И ако си мислите, че подобна идея не е във ваша ползва пак много се лъжете, щото след час-два като мина да изтрия всички теми с искане и по едно-две мнения, ще видите как после няма нещо дето може пък да е било полезно!

Само знаете да викате насреща, вместо да опитате да видите дали пък идеята няма да се окаже добра. Ако не се получи, пак ще се направи промяна! То човек да не се опита да направи нещо за вас!
_________________

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
[ IP : Logged ]
Hristo
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 08 Ное 2003
Мнения: 1104
Общо думи: 5,502
Местожителство: Arkaim

МнениеПуснато на: Нед Апр 10, 2005 1:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ша стане като с RQ и UP Songs--абсолютен шит Twisted Evil
еи такива теми над 4-5 страници с объркани мнения се съмнявам да се посещават много. аз лично не им обръщам внимание!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
ShortY
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2003
Мнения: 5275
Общо думи: 39,616
Местожителство: St.Louis

МнениеПуснато на: Нед Апр 10, 2005 2:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Hristo написа:
ша стане като с RQ и UP Songs--абсолютен шит Twisted Evil
еи такива теми над 4-5 страници с объркани мнения се съмнявам да се посещават много. аз лично не им обръщам внимание!


100 % подкрепям


А ве Емералд пусни една тема един път **** стара се до питай до мнението на другите ... !! Мисля че тука не е въпроса на теб какво ще ти е удобно а на мнозинсвтото !!! Колкото RQ: Songs се промени след като го направиха толкова и това ще се промени !!!

Че като изтриеш теми-те с по 2 -3 мнения голяма работа ако на някой му трябва нещо ще напише отново.

АНКЕТА !
_________________
По-добре известен пияница отколкото анонимен алкохолик!
На сиромах човек и половин пу*ка му стига.
Hanging from the Arch Bitch!!!!! haha
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
EMERALD
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Сеп 2003
Мнения: 1312
Общо думи: 8,181
Местожителство: Габрово - София

МнениеПуснато на: Нед Апр 10, 2005 2:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Шорти, аз стига си ми крякал, че се знаем отдавна. И не ми се прави на приятно разсеян относно моето допитване до другите и липсата ми на внимание към мнението на потребителите. Щото пак удряш на камък! Ти за какво се върна, пак да си наопъки на всичко ?! Както губиш ти от цялата работа ?!

Както казах вече, това е просто идея, ако се получи получи, ако не сама ще ви предложа промяна! Това, че не пиша особено редовно във форума напоследък, не значи че не чета и че пропускам личните съобщения! Анкета по темата няма да има! Не виждам смисъл от нея, или ще се получи това с темата или няма. Само времето ще покаже.

А който има някакви претенции и искания за промени из разделите където съм модератор, да драсне едно съобщение, съобразявам се с идеите на всички и не ми пука особено да направя нещо заради нечия идея и после да викате по мен ако не ви хареса!

Край на дискутирането!
_________________

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
[ IP : Logged ]
ShortY
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2003
Мнения: 5275
Общо думи: 39,616
Местожителство: St.Louis

МнениеПуснато на: Нед Апр 10, 2005 2:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

а ве то ясно че ти не поемаш няя смисъл да пиша !

прави там да видим ко ше стане !
_________________
По-добре известен пияница отколкото анонимен алкохолик!
На сиромах човек и половин пу*ка му стига.
Hanging from the Arch Bitch!!!!! haha
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
PokePkaTa
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Дек 2004
Мнения: 1193
Общо думи: 5,323
Местожителство: Somewhere I Belong ...

МнениеПуснато на: Нед Апр 10, 2005 2:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ShortY написа:
а ве то ясно че ти не поемаш няя смисъл да пиша !

прави там да видим ко ше стане !

Съгласна съм със всичко казано от Шорти ... Емерал пак се изказа неподготвена evil_4e
_________________
Никога не се бори със свиня, накрая и двамата ще сте в лайна, но на нея ще й е хубаво...

П.П. - Продължавате да сте смешни...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger Skype Name
[ IP : Logged ]
T.N.F.
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 28 Сеп 2004
Мнения: 817
Общо думи: 12,721

МнениеПуснато на: Нед Апр 10, 2005 3:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Значи е по добре раздел, посветен на литературата да се пълни с теми по история - и то тия теми да са пълни с ненужни мнения, ами sorry, ама раздела е "Литература", а не "Помогнете ми за домашната работа"
_________________
MANCHESTER UNITED - ONE UNITED - FOREVER UNITED
Цитат:
Жозе Моуриньо: Плаках, когато напусках Челси (Abramovich makes me cry)

Arrow Mourinho is a bloody emo! Laughing
If you're not a Manc - you're a wank!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
T.N.F.
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 28 Сеп 2004
Мнения: 817
Общо думи: 12,721

МнениеПуснато на: Нед Апр 10, 2005 3:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ето, вижте: http://forum.data-bg.net/viewtopic.php?t=18181 - образцова тема с подробна тематика - човекът си пита, ако някой може му отговаря, предоставяйки му линк с въпросния материал. Трябва ли за 2-3 мнения да се пуска отделна тема, като могат да са на едно място - както RQ:Songs например. А за да не се получават много "объркани" мнения на едно място, темата ще се рестартира всяка седмица, както "Q: Какво слушате в момента?"
П.П. От две страници с теми, сигурно половината са с подобни request-и - това ми било литературен раздел, да не говорим, че още с откриването му се хвърли маса народ да си пише текстовете на любимите песни Mad evil_4e
_________________
MANCHESTER UNITED - ONE UNITED - FOREVER UNITED
Цитат:
Жозе Моуриньо: Плаках, когато напусках Челси (Abramovich makes me cry)

Arrow Mourinho is a bloody emo! Laughing
If you're not a Manc - you're a wank!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
aNdRo
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 26 Дек 2003
Мнения: 1716
Общо думи: 44,236
Местожителство: Трендафил City

МнениеПуснато на: Нед Апр 10, 2005 6:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

EMERALD написа:
Добре де, по дяволите, толкова ли е сложно да пробвате! Ами пак се намиране на флоодене! Какво ви пречи да съберете исканията на едно място. И като се съберат достатъчно мнения по дадено искане с цели развити въпроси и подобно да се отделят на едно място. !



Да аз съм най-големия флъдър и само си търся място къде да го правя нали Twisted Evil

Цитат:
Трябва ли за 2-3 мнения да се пуска отделна тема, като могат да са на едно място - както RQ:Songs например. А за да не се получават много "объркани" мнения на едно място, темата ще се рестартира всяка седмица, както "Q: Какво слушате в момента?"


И случайно двамцата, които защитавате тая теза не схащате ли че жестоко си противоречите ?!?!? Единия казва че ще се събира архив, а другия че ще се трият мненията всяка седмица, извинявайте ама това е меко казано смешно! Не можете ли да разберете, че след като масата потребители не е съгласна не трябва да се прави така, сами виждате колко е функционална темата RQ: SONGS до толкова че като търся песен, на която не и знам името пиша във форума на дата.бг щото в този форум и съответно в тази тема мнението ми ще бъде прочетено от около 10 човека най-много. Като раздела е само за литература разбирам, ама кат си напиша темата във всичко бива преместена тук, така че не ми говорете, че не било раздел, в който може да се пише и за домашни работи !!!
И аз съм за анкета ама явно емералд не одобрява тва нещо


ПРАВЕТЕ КАКВОТО ИСКАТЕ, ПРОСТО ЗНАЙТЕ ЧЕ ПРАВИТЕ ТАКА, ЧЕ ДА НЕ МИ Е ПРИЯТНО ДА ПОСЕЩАВАМ ТОЗИ ФОРУМ!!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
T.N.F.
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 28 Сеп 2004
Мнения: 817
Общо думи: 12,721

МнениеПуснато на: Нед Апр 10, 2005 6:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз не противореча на EMERALD, а "доизглаждам" предложението и, заради "безпокойството" на Hristo относно подредбата на мненията... а също така по този начин ще се избегнат проблеми от рода на твоя с песните. Вярно е, че така се ограничава вниманието, което останалите потребители ще отделят на RQ-та, но това не значи, че никой няма да ги чете изобщо - такъв проблем не съществува при "RQ: Songs"... Наистина ми е чудно не ви ли дразни фактът, че подобни теми са повече от типичните за този раздел Mad Confused
_________________
MANCHESTER UNITED - ONE UNITED - FOREVER UNITED
Цитат:
Жозе Моуриньо: Плаках, когато напусках Челси (Abramovich makes me cry)

Arrow Mourinho is a bloody emo! Laughing
If you're not a Manc - you're a wank!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Литература Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov