forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Za i Protiv Jenite Shofiori.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Женски работи
Предишната тема :: Следващата тема  

Za i Protiv Jenite Shofiori.
Da che te karat po dobre ot Colin Mcrae
20%
 20%  [ 16 ]
Mnogo sa opasni zad volana
33%
 33%  [ 26 ]
Da
11%
 11%  [ 9 ]
Ne
10%
 10%  [ 8 ]
Ne me zanimavaite s gluposti
12%
 12%  [ 10 ]
Vuobshte ne me interesuva
11%
 11%  [ 9 ]
Общо гласове : 78

Автор Съобщение
dido
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Дек 2003
Мнения: 304
Общо думи: 2,531
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Пет Яну 30, 2004 6:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

koito karat dobre da si karat nqma lo6o,koito karat zle-da karat motor s
dva ko6a Cool
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
Seraf
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Яну 2004
Мнения: 744
Общо думи: 17,018
Местожителство: Trendafil City

МнениеПуснато на: Пет Яну 30, 2004 7:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ave EMERALD ti ako mi posochish samo edna jena koqto e vav WRC i vednaga shte ti padna na kolene tam sa istinskite piloti ne po tiq putishta deto karash samo po asvalt i pak se bluskat i znaesh li zashto ti se struva che karat dobre,zashtoto vuobshte ne karat te napravo sa spreli edvam edvam mi se dvijat kato kostenurki.
_________________
Temporary constructs of a feeble human intellect...trying desperately to justify an existence that is without meaning or purpose!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
EMERALD
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Сеп 2003
Мнения: 1312
Общо думи: 8,181
Местожителство: Габрово - София

МнениеПуснато на: Пет Яну 30, 2004 7:41 pm    Заглавие: .. Отговорете с цитат

Da be da znam, velikoto myjko razbirane, che jenite ne mogat da razbirat ot komputri, ot bizness, da karat koli i da pravqt edin kup neshta, koito vashe visochestvo moje. Lele sigurno sym rodena pod shtastliva zvezda, sled kato horata okolo men i priqtelite mi sa protivnici na podobni deskriminacii i dori nqkoi ot tqh vyrlo podkrepqt tezata, che jenite sme syshto tolkova sposobni kato vas, dori moje i poveche Wink
_________________

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
[ IP : Logged ]
Seraf
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Яну 2004
Мнения: 744
Общо думи: 17,018
Местожителство: Trendafil City

МнениеПуснато на: Пет Яну 30, 2004 8:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

He che az imam poveche mneniq v moita tema otkolkoto v nqkoq druga. Very Happy
_________________
Temporary constructs of a feeble human intellect...trying desperately to justify an existence that is without meaning or purpose!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
x7z
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 01 Окт 2003
Мнения: 186
Общо думи: 0
Местожителство: Mi nz to4no ...

МнениеПуснато на: Пет Яну 30, 2004 10:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Evil absolutno prav si man Smile
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Seraf
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Яну 2004
Мнения: 744
Общо думи: 17,018
Местожителство: Trendafil City

МнениеПуснато на: Пет Яну 30, 2004 11:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

toi Evil e mnogo tochen i nema kak da ne e prav.
_________________
Temporary constructs of a feeble human intellect...trying desperately to justify an existence that is without meaning or purpose!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
VIALA
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Дек 2003
Мнения: 208
Общо думи: 0
Местожителство: Trendafil City

МнениеПуснато на: Пет Яну 30, 2004 11:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Da vse pak ti e...aide nqma da kazvam.A 4e e to4en dve mneniq nema prosto istinata si e istina.Puk i toi e 6ofior i mnoo dobre znae kolko opasna e jenata na putq
_________________
Защо винаги всеки се опитва да ме прецака??
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
x7z
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 01 Окт 2003
Мнения: 186
Общо думи: 0
Местожителство: Mi nz to4no ...

МнениеПуснато на: Съб Яну 31, 2004 12:30 am    Заглавие: Отговорете с цитат

xaxa ama i vie mn mn se maznite Very Happy
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Seraf
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Яну 2004
Мнения: 744
Общо думи: 17,018
Местожителство: Trendafil City

МнениеПуснато на: Съб Яну 31, 2004 9:20 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Abe tai se pravi to biznes ako si biznesmen trqbva da se maznish za da ti doidat klienti pak ti VIALA po diskretno.
_________________
Temporary constructs of a feeble human intellect...trying desperately to justify an existence that is without meaning or purpose!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
BIOHAZARD
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 11 Ное 2003
Мнения: 1214
Общо думи: 4,584

МнениеПуснато на: Съб Яну 31, 2004 9:37 am    Заглавие: Отговорете с цитат

abe pi4ove stiga s tia maznotii, 4e ne moga da si iz4istia monitora bre Very Happy

pi4ove, saglasen sam 4e majete sa po-dobri 6oferi, saglasen sam, 4e jena v WRC niama, no....
ia kajete kolko pati kato se ka4ite v kola psuvate niakoi drug 6ofior??? i kolko pati 6te 6teli da se blasnete, 6toto niakoi tapak ne spazva predimstvoto??? a kolko pati ste psuvali jena?? i kakvo vi pre4i 4e karat bavno, dai miga4, izprevaria i si prodaljavai na pred, a ne se pravete na divaci kato vidite jena 6ofer, 6toto edin zase4e sestra mi sled kato ia izprevari. az biah na sasednata sedalka. misleh da sliaza da mu eba p*****a maina, no sestra mi ne mi me spria.
edin tapak mi be6e drasnal kolata i to kak:
na edin parking, onzi e sprial pred men. na celia parkink niama nito edna druga kola osven egovata i moita. takmo vlizam i si zatvariam vratata i onzi tragva. vikam 6a zema da go iz4akam, kato e tragnal predi men. onia dava na pred ta da izkara v strani ot men. izhodat zabravih da kaja 4e se namira zad men i parkingae dosta 6irok, a az sam sprial platno v diasno. ta onzi otiva na pred i posle tragva na zad pokrai men. BASI TAPAKA s zadnicata idva kam men, po4va da mi draska liavata strana sas zadnata si bronia i vob6te ne spira. otvariam si prozoreca i po4vam da mu blaskam po kolata i mu vikam da spre a onia izrod prodaljava da si kara o6te 2 metra i me gleda tapo a az mu vikam. ta nai-nakraia negovoto ogledalo se blasna v moito i se s4upi(negovoto se s4upi). pi4a tragna pak na pred otlepi se ot men. tragna pak na zad i vtoriat mu opit be6e uspe6en no pak mina na 1-2 santimetra ot men. dobre 4e mi niama6e ni6to na kolata, 6toto 6tiah da mu s4upa glavata na prostaka. be6e me zaka4il s negovata bronia po taia plastmasa deto e po sredata na vratata.

a i verno 4e karat bavno i men me drazni niakoi pat, no si karat perfektno(niakoi, ne vsi4ki, 6toto sam vijdal kakvi li ne oligofrenii. osobenno na kursa ima6e edna deto noktite i biaa po niakolko santimetra. niamate si na ideia kak vkliu4va miga4 i skorostite kak smenia - samo s nokti Very Happy )
ima dosta opasni jeni na pati6tata, no nai-opasni sa tapite lapeta, deto sa na 14-16 i tehnite im davat da karat. biah svidetel v Kozloduy, kak edno takova oligofren4e iziade boia, ama to dosta boi. oligofren4eto izliza na pat s predimstvo bez vob6te da se ogleda, pri uslovie 4e e na znak stop i po4va da pravi desen zavoi(s focus, mislia 4e be6e listo nov,minaloto liato). ot liavata mu strana idva edin maj (ne si spomniam s kakva kola be6e, no oligofren4eto si spomniam, 6toto i az 6tiah da napalnia vednaj glavata s retnici). maja nabiva spira4ki i podpria onia oli. Oli-to spira i to i sliza da se razpravia 4e sa go blasnali evil_4e ta da vidite kavi 6amari ima6e i kakvi boxove, a focusa kakvi ritniici otnese Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil az biah na trotoara to4no do cialata tazi istoria i ne se namesih, a i za kakvo da se namesvam i bez tova oli-to si otnese dosta boi Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
VIALA
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Дек 2003
Мнения: 208
Общо думи: 0
Местожителство: Trendafil City

МнениеПуснато на: Съб Яну 31, 2004 9:45 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Suglasen sum s napisanoto.Naistina ne samo hlapetata,ami i teq deto mi se tuzarqt i mi izduvat na gradski put sus po 130-140.No puk mi se struva 4e jenite se panikiosvat po-lesno i v zatrudnena situaciq na putq,za6toto vie znaete,4e dori bavnoto karane e opasno za dvijenieto
_________________
Защо винаги всеки се опитва да ме прецака??
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
BIOHAZARD
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 11 Ное 2003
Мнения: 1214
Общо думи: 4,584

МнениеПуснато на: Съб Яну 31, 2004 9:58 am    Заглавие: Отговорете с цитат

e za tova sam saglasen s teb Exclamation
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
x7z
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 01 Окт 2003
Мнения: 186
Общо думи: 0
Местожителство: Mi nz to4no ...

МнениеПуснато на: Съб Яну 31, 2004 12:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm Ne mislq da go 4eta mn mn d1lgo ... Sad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Seraf
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Яну 2004
Мнения: 744
Общо думи: 17,018
Местожителство: Trendafil City

МнениеПуснато на: Съб Яну 31, 2004 12:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ami da te vsichki burzat za nqkude i posle kvo vmesto da si zakusneqt te umirat pomnq mnogo otdavna nqkakva leidi daqna beshe se muchila da izbqga ot reporterite sas 150 km/h i op blusnaha ima edna pogovorka koito bavno hodi nadalech stiga ili neshto takova beshe.
_________________
Temporary constructs of a feeble human intellect...trying desperately to justify an existence that is without meaning or purpose!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
x7z
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 01 Окт 2003
Мнения: 186
Общо думи: 0
Местожителство: Mi nz to4no ...

МнениеПуснато на: Съб Яну 31, 2004 12:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

awe ... nz brat4edite mi minalata godina sa bl1snaha v1v edin ... takova det sabira snega SadSadSad i ediniq umrq vui4omi i toi ... p1k nekaraha s1s br1za skorost 80km/h ... t1i 4e to ako e pisano 6e ... stane Very Happy
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Женски работи Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 2 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov