forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Еротично ли е храненето?
Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Еротика
Предишната тема :: Следващата тема  

Еротично ли е храненето?
Да
18%
 18%  [ 14 ]
Не
32%
 32%  [ 24 ]
Понякога, зависи
49%
 49%  [ 37 ]
Общо гласове : 75

Автор Съобщение
Crazy mani4e
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 24 Мар 2005
Мнения: 101
Общо думи: 385
Местожителство: nqkade na starite grobishtata

МнениеПуснато на: Пон Апр 04, 2005 11:53 pm    Заглавие: Еротично ли е храненето? Отговорете с цитат

Как мислите дали яденето може да е еротично понякога (говорим за обикновено ядене без да се прави целенасочено еротично)
кажете си мислите...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
_bioHAZArd_
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 04 Окт 2004
Мнения: 1373
Общо думи: 31,249
Местожителство: България, Габрово

МнениеПуснато на: Пон Апр 04, 2005 11:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ако по принцип си хапва човека по бельо може да е доста еротично ... или на плажа да си хапва сладоледец загоряля мадамаааааааааааааааааааа аааааааааааааааааа
_________________
Уважавай Бога ! Обичай Жената ! Пази Родината !

http://www.bgtuner.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
LordOfEvil
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 06 Дек 2003
Мнения: 652
Общо думи: 0

МнениеПуснато на: Вто Апр 05, 2005 12:00 am    Заглавие: Re: Еротично ли е храненето? Отговорете с цитат

Crazy mani4e написа:
Как мислите дали яденето може да е еротично понякога (говорим за обикновено ядене без да се прави целенасочено еротично)
кажете си мислите...


аз обичам жена с шоколад, ма то не се яде а се ближе
_________________
'Cause we made the darkside and the rightside is to have no fear!

GLOBCOM - PAY MORE FOR LESS!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Педя човек
Гост




Общо думи: 0

МнениеПуснато на: Вто Апр 05, 2005 12:13 am    Заглавие: Отговорете с цитат

каква еротика може да има в едно хранене....
то може да бъде романтично (примерно да седнеш да се намуууаш с баници или пици от робин-а на някоя пейка Wink ), ама не и еротично.... според мен

това, което казва lordofevil не е зле, ама това не е хранене, ами аксесуари около любовната игра (така да го наречем временно... докъто се сетя за нещо по-подходящо)....

аз съм за "не" категорично!
Върнете се в началото
[ IP : Logged ]
LordOfEvil
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 06 Дек 2003
Мнения: 652
Общо думи: 0

МнениеПуснато на: Вто Апр 05, 2005 12:13 am    Заглавие: Отговорете с цитат

аз не гласувах
_________________
'Cause we made the darkside and the rightside is to have no fear!

GLOBCOM - PAY MORE FOR LESS!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
BATTERY
Forum Police
Forum Police


Регистриран на: 23 Окт 2003
Мнения: 240
Общо думи: 6,365
Местожителство: Sad.Wings.Of.Destiny.Globcom.net

МнениеПуснато на: Вто Апр 05, 2005 12:16 am    Заглавие: Отговорете с цитат

DRINKIN_PARK написа:
каква еротика може да има в едно хранене....
то може да бъде романтично (примерно да седнеш да се намуууаш с баници или пици от робин-а на някоя пейка Wink ), ама не и еротично.... според мен

това, което казва lordofevil не е зле, ама това не е хранене, ами аксесуари около любовната игра (така да го наречем временно... докъто се сетя за нещо по-подходящо)....

аз съм за "не" категорично!


щото не беше тука като хапва маничето спагетки.. за това си мислиш така Embarassed
_________________
Хотелите в България - Бърза онлайн резервация на хотел в България за Вашата почивка.

Уеб студио Абидос - поръчайте сега уеб сайт със собствена система за управление на съдържанието (CMS) на цена по-ниска от разработката на сайт с готова такава система!


Последната промяна е направена от BATTERY на Вто Апр 05, 2005 12:17 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
CkoT
Dangerous Mindz
Dangerous Mindz


Регистриран на: 18 Окт 2004
Мнения: 2500
Общо думи: 22,980
Местожителство: on debian

МнениеПуснато на: Вто Апр 05, 2005 12:17 am    Заглавие: Отговорете с цитат

аз съм и аз твърдо за "НЕ" Wink...щот не се възбуждам кат ям боб Laughing
_________________
You can never get enough of what you don't need to make you happy.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name
[ IP : Logged ]
LordOfEvil
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 06 Дек 2003
Мнения: 652
Общо думи: 0

МнениеПуснато на: Вто Апр 05, 2005 12:18 am    Заглавие: Отговорете с цитат

или по яко зелен боб с кисело зеле :ППППП

който е ходил казарма и е ял тия неща знае

аз бях на кебапчета
_________________
'Cause we made the darkside and the rightside is to have no fear!

GLOBCOM - PAY MORE FOR LESS!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Педя човек
Гост




Общо думи: 0

МнениеПуснато на: Вто Апр 05, 2005 12:26 am    Заглавие: Отговорете с цитат

BATTERY написа:
щото не беше тука като хапва маничето спагетки.. за това си мислиш така Embarassed

хм....
добре - да си представим следната ситуация: русокоса кака, със сини очи (оф... почвам да се отплесвам и да описвам реален човек...), със стройна фигура с елек-а на баба си.... не, не, не - това не е добър пример...

ето я ситуацията: дебела американка с тениска на плейбой и шапка на willams е седнала около 23:30 на футьойл-а си в хол-а и гледа ръгби... ненадейно тази гледка попада в полизрението на комшията и, който вижда в профил "мадамата" как похапва черешов пай и пие вино. Слагайки бавно голямо парче пай в устата си, една черешка се търкулва (пада на земята и тя се навежда да я земе като е с гръб към прозореца... това не е за тая тема) и тя с замах я хваща във въздуха и си я слага в устата при парчето.

оф, не мога да докажа, че НЕ е еротично.... хахаха
дано все пак някой е разбрал кво имам Фпредвид.... в разказа е важно яденето, а не мадамата, ама не мога да измисля нататък.... загуби се идеята м/у копчетата на клавиатурата.... язък Sad
Върнете се в началото
[ IP : Logged ]
CkoT
Dangerous Mindz
Dangerous Mindz


Регистриран на: 18 Окт 2004
Мнения: 2500
Общо думи: 22,980
Местожителство: on debian

МнениеПуснато на: Вто Апр 05, 2005 12:30 am    Заглавие: Отговорете с цитат

хаха...аз казвам...една мадама ми яде банана...важен е банана шот си е мой не мадамата шот мой да е всякоя Wink
_________________
You can never get enough of what you don't need to make you happy.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name
[ IP : Logged ]
V_USTATA
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Ное 2004
Мнения: 350
Общо думи: 0
Местожителство: 3 метра под земята с надпис ТУК ПОЧИВА... и снимка на вратата!

МнениеПуснато на: Вто Апр 05, 2005 12:55 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Мноо еротика има некоя спаржа да си намажа клеясалата пи*ка и ти оди да я лижеш тогаз или как си яде нещо да повърне върхо теб хахааххахха не мислите ли че е мноо еротично аххаххааа Wink
_________________
Бойко Борисов => Злокачествена мутация на вмирисал циганин!
Взех и аз да помъдрявам! Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
OpTiOn
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Май 2004
Мнения: 430
Общо думи: 12,383

МнениеПуснато на: Вто Апр 05, 2005 1:36 am    Заглавие: Re: Еротично ли е храненето? Отговорете с цитат

Crazy mani4e написа:
(говорим за обикновено ядене без да се прави целенасочено еротично)

Твърдо НЕ!!
Нека си представим : "Строител цял ден мъкнал на припек тухли
целия потен и се спекъл не смеещт да си вдигне ръцете заради смрадта избликваща от мишниците му , поглежда часовника си: " А време за "маане" зглобява си стол от 4 тухли 4-ки
и сяда да "мааа".Постила си вестника наподобяващ шапка, който цял ден е попивал потта от главата му и изважда от оръфаната си "одежда" буркан толкова мръсен, че не може да се различи съдържанието му, пълен с зрял пресечен БоБец.С огромни услия отваря клеясалата си ножка снъбдена с лъжица и започва усилено да "маа". Човека е толкова гладен, че не усеща как сред "храната" натъпкана в устата си е умазал и цялото лице.След приключване на "Обяда" човека усеща засъхналия БоБеЦ по лицето си
наплисква лицето си с вода "източена" от ламаринено ръждясало казанче и избърсва с ръкава на работната си риза вече разлигавената течност от лицето си! Wink След което продължава мъкненето на тухлите!

АКО НАМЕРИТЕ КАПКА ЕРОТИКА В ТОВА МИ СЕ ОБАДЕТЕ ДА ВИ СЕ ПОСМЕЯ Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
Педя човек
Гост




Общо думи: 0

МнениеПуснато на: Вто Апр 05, 2005 1:40 am    Заглавие: Re: Еротично ли е храненето? Отговорете с цитат

OpTiOn написа:
Crazy mani4e написа:
(говорим за обикновено ядене без да се прави целенасочено еротично)

Твърдо НЕ!!
Нека си представим : "Строител цял ден мъкнал на припек тухли
целия потен и се спекъл не смеещт да си вдигне ръцете заради смрадта избликваща от мишниците му , поглежда часовника си: " А време за "маане" зглобява си стол от 4 тухли 4-ки
и сяда да "мааа".Постила си вестника наподобяващ шапка, който цял ден е попивал потта от главата му и изважда от оръфаната си "одежда" буркан толкова мръсен, че не може да се различи съдържанието му, пълен с зрял пресечен БоБец.С огромни услия отваря клеясалата си ножка снъбдена с лъжица и започва усилено да "маа". Човека е толкова гладен, че не усеща как сред "храната" натъпкана в устата си е умазал и цялото лице.След приключване на "Обяда" човека усеща засъхналия БоБеЦ по лицето си
наплисква лицето си с вода "източена" от ламаринено ръждясало казанче и избърсва с ръкава на работната си риза вече разлигавената течност от лицето си! Wink След което продължава мъкненето на тухлите!

АКО НАМЕРИТЕ КАПКА ЕРОТИКА В ТОВА МИ СЕ ОБАДЕТЕ ДА ВИ СЕ ПОСМЕЯ Smile Smile Smile Smile Smile Smile


хахаха
по-добре се справи с примера от мен! браво!
Върнете се в началото
[ IP : Logged ]
angua
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Яну 2005
Мнения: 238
Общо думи: 0
Местожителство: Mental Hell

МнениеПуснато на: Вто Апр 05, 2005 8:01 am    Заглавие: Поздрав за админа Отговорете с цитат

Crazy mani4e написа:
Как мислите дали яденето може да е еротично понякога (говорим за обикновено ядене без да се прави целенасочено еротично)
кажете си мислите...

То момичето си е казало "без да се прави целенасочено еротично", ама не каза да го правите целенасочено отблъскващо Smile
Ами сладолед на клечка? Човек трябва да полага усилия като го яде да не изглежда еротично...
Определено зависи от хората и от храната де, така че аз вотнах за третото.
_________________
"I don't ask much, I just want you"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Shumi
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 01 Ное 2004
Мнения: 285
Общо думи: 0

МнениеПуснато на: Вто Апр 05, 2005 8:05 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Храненето може да е еротично но кои както си го направи
_________________
ЗА ВСИЧКИ КОИТО НЕ SHARE-ВАТ!!!
[img] http://forum.data-bg.net/images/avatars/15862544864255a83294c86 [/img]<---
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Еротика Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 1 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov