forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Софиянци...
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Женски работи
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
franky
Фен на Челси


Регистриран на: 27 Апр 2004
Мнения: 3530
Общо думи: 70,660
Местожителство: Stamford Bridge,Fulham Road,London

МнениеПуснато на: Пон Апр 04, 2005 6:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

софиянци са много печени и много си ги обичам
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
IZVERGA
Fuck Milk...Got Beer?


Регистриран на: 10 Мар 2005
Мнения: 3151
Общо думи: 90,422
Местожителство: Е:БългарияГаброво?

МнениеПуснато на: Пон Апр 04, 2005 7:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Браво кики много точно го каза
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
ShortY
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2003
Мнения: 5275
Общо думи: 39,616
Местожителство: St.Louis

МнениеПуснато на: Пет Апр 08, 2005 4:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

а ве да ви кажа и аз ги мразя много тея софянци ....ама има и много пекани .....не всички са от софия супер надути и да мислят другите за някфи селяни .....просто има такива улигофрени кво да ги прайш
_________________
По-добре известен пияница отколкото анонимен алкохолик!
На сиромах човек и половин пу*ка му стига.
Hanging from the Arch Bitch!!!!! haha
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
IZVERGA
Fuck Milk...Got Beer?


Регистриран на: 10 Мар 2005
Мнения: 3151
Общо думи: 90,422
Местожителство: Е:БългарияГаброво?

МнениеПуснато на: Пет Апр 08, 2005 5:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе то ясно че има ама се си мисля че са бая по малко става въпрос за пеканите
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
Ver-4eto
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 12 Мар 2005
Мнения: 94
Общо думи: 0

МнениеПуснато на: Пет Апр 08, 2005 6:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

IZVERGA написа:
Абе то ясно че има ама се си мисля че са бая по малко става въпрос за пеканите

Точно, а и тяхното самочувствие се поражда от това, че живеят в столицата.И кво печелят от това-нищо.Според мен единственото което повече в София от колкото в другите градове е мръсотията и безредиците.
_________________
Бъди вярна като часовник, но не се оставяй всеки да те навива!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
ShortY
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2003
Мнения: 5275
Общо думи: 39,616
Местожителство: St.Louis

МнениеПуснато на: Пет Апр 08, 2005 6:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ver-4eto написа:
IZVERGA написа:
Абе то ясно че има ама се си мисля че са бая по малко става въпрос за пеканите

Точно, а и тяхното самочувствие се поражда от това, че живеят в столицата.И кво печелят от това-нищо.Според мен единственото което повече в София от колкото в другите градове е мръсотията и безредиците.


xahxaha а ве недей приказва така .... да ти кажа там е много по яко .... въпреки че на мен не ми харесва ....ама в Габрово какво има .. няколко дискотеки дето ...ако бяха в София никой нямаше да ходи щото приличат на кръчми. Няколко кафета .....които просто са под сякфа критика .....има само спокойствие което не е малко де Smile съмнява ме че в софия можеш да се прибереш сам пиян като свиня в 3-4 4аса .... !!! Ама там има много повече неща за развлечение дрехи и още много работи които ти подобряват начина на живеене. и центъра не можеш да им го обиколиш за 5мин.
_________________
По-добре известен пияница отколкото анонимен алкохолик!
На сиромах човек и половин пу*ка му стига.
Hanging from the Arch Bitch!!!!! haha
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
dudi
мечовица


Регистриран на: 23 Яну 2005
Мнения: 1203
Общо думи: 22,557

МнениеПуснато на: Пет Апр 08, 2005 6:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

шорти,помниш ли де имаше една тема със снимки на софианки
малиии какво беше тогава
та ето ви една причина софиянците да имат самочувствие-момичетата им
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
ShortY
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2003
Мнения: 5275
Общо думи: 39,616
Местожителство: St.Louis

МнениеПуснато на: Пет Апр 08, 2005 6:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

на не-толкова любимия админ жена му написа:
шорти,помниш ли де имаше една тема със снимки на софианки
малиии какво беше тогава
та ето ви една причина софиянците да имат самочувствие-момичетата им


Да ве **** готините ***** .....аз в габрово трябва да обикалям 30 мин ....да видя някоя да ми хване окото ...няма кво да си приказваме повече ... !!!
_________________
По-добре известен пияница отколкото анонимен алкохолик!
На сиромах човек и половин пу*ка му стига.
Hanging from the Arch Bitch!!!!! haha
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Ver-4eto
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 12 Мар 2005
Мнения: 94
Общо думи: 0

МнениеПуснато на: Пет Апр 08, 2005 6:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ShortY написа:
Ver-4eto написа:
IZVERGA написа:
Абе то ясно че има ама се си мисля че са бая по малко става въпрос за пеканите

Точно, а и тяхното самочувствие се поражда от това, че живеят в столицата.И кво печелят от това-нищо.Според мен единственото което повече в София от колкото в другите градове е мръсотията и безредиците.


xahxaha а ве недей приказва така .... да ти кажа там е много по яко .... въпреки че на мен не ми харесва ....ама в Габрово какво има .. няколко дискотеки дето ...ако бяха в София никой нямаше да ходи щото приличат на кръчми. Няколко кафета .....които просто са под сякфа критика .....има само спокойствие което не е малко де Smile съмнява ме че в софия можеш да се прибереш сам пиян като свиня в 3-4 4аса .... !!! Ама там има много повече неща за развлечение дрехи и още много работи които ти подобряват начина на живеене. и центъра не можеш да им го обиколиш за 5мин.

Абе може би си прав, но пък чак да ти подобряват начина на живот...Те сега половината софиянци са все по селцата и по малките градове според мен точно заради обратното
_________________
Бъди вярна като часовник, но не се оставяй всеки да те навива!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
ShortY
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2003
Мнения: 5275
Общо думи: 39,616
Местожителство: St.Louis

МнениеПуснато на: Пет Апр 08, 2005 6:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

еми ... това което те го имат вече им е писнало и искат това което ние имаме ...ние пак сме на обратно .... ! Smile ами за мен е така ....ей ся ми се иска да отида да се позаблявам някъде да се изхарча парите ...да поджъткам на картинг да поиграя боуулинг ....къде да го направя тфа в Габрово ? ... В Габрово мога да ида до денонщния и да си купя ....1 шише водка за 6лв и да се напия като свиня (МНОго забавно ) !!
хахахаха не казвам че купоните дето ги прайм не ми харесват де Smile хахаха ама ще е хубаво ако имаше и още нещо .....да прая през времето когато не пия или уча
_________________
По-добре известен пияница отколкото анонимен алкохолик!
На сиромах човек и половин пу*ка му стига.
Hanging from the Arch Bitch!!!!! haha
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
EMERALD
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Сеп 2003
Мнения: 1312
Общо думи: 8,181
Местожителство: Габрово - София

МнениеПуснато на: Съб Апр 09, 2005 4:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kiki написа:
Иначе Емералд, че всичко си е от човека наистина много завивсис ама булшинстовт само щото са софянци си вдигат преклено виско носа.И се правят на велики...защото карат не знам си за колко хиляди лева кола,имат 5 къщи от нови по-нови и яко гадже(най-често поп фолк звезда)...е това повече от другите ли ги прави?

Да бе ти изкара, че половин България е тей. Ти изобщо знаеш ли какви хора има сред софиянци или си приказвай ей тей по детски. А хилядите дето живеят в Люлин в ония панелки ?! Като си нямаш представа от нещата защо изобщо се обаждаш....

А за подобряването на живота също си в много голяма грешка. Да, София е гадна, мръсна, има повече престъпност, повече вандали и наистина тук можеш да видиш какво ли не. Но едно е вярно тук човек има повече шансове за професионална реализация просто защото има повече работа. И не ми казвай като си специалист работа винаги ще си намериш, ще си намериш друг път, когато никой не търси специалист като теб!

И ShortY е много прав за заведенията и местата за развлечение. Дискотеките са си дискотеки. Кафетата са си кафета. Кръчмите каквито ти душа иска. Клубовете също. Я ми кажи театъра в Габрово работи ли изобщо ? Я заведения с музика на живо има ли ?! А концерти колко се провеждат ?! И не ми обяснявай за чалгата, щото не слушам такава!

Аз като си дойда в Габрово и радио слушам онлайн и то пак от Софийските. В София и радио не може да си избереш, какво остава да ти писне нещо (освен гадния въздух и мръсотията...)
_________________

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
[ IP : Logged ]
Ver-4eto
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 12 Мар 2005
Мнения: 94
Общо думи: 0

МнениеПуснато на: Съб Апр 09, 2005 5:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Но Emerald никой не спори, че в София има повече заведения, магазини и други развлечения.Но какво от това като има.Трябва ли софиянци да се държат като с подчинени с хората, които живеят в другите градове?Според мен не.Това че софиянци живеят в една част на България, не ги прави по-различни от хората, които живеят пак в същата държава, но в друга част от нея.Ние говорим за отношението на софиянците към габровци например.А не в кой град има повече развлечения, защото по този въпрос спор няма.
_________________
Бъди вярна като часовник, но не се оставяй всеки да те навива!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
ShortY
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2003
Мнения: 5275
Общо думи: 39,616
Местожителство: St.Louis

МнениеПуснато на: Съб Апр 09, 2005 5:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ver-4eto написа:
Но Emerald никой не спори, че в София има повече заведения, магазини и други развлечения.Но какво от това като има.Трябва ли софиянци да се държат като с подчинени с хората, които живеят в другите градове?Според мен не.Това че софиянци живеят в една част на България, не ги прави по-различни от хората, които живеят пак в същата държава, но в друга част от нея.Ние говорим за отношението на софиянците към габровци например.А не в кой град има повече развлечения, защото по този въпрос спор няма.


да Верчето е права ние много сменихме посоката на спора .....мръсни копелета са софянците в тая насока ....!! Няма кво да се приказва повече .... !!! Само 1 пекан софянец знам другите пфуууух
_________________
По-добре известен пияница отколкото анонимен алкохолик!
На сиромах човек и половин пу*ка му стига.
Hanging from the Arch Bitch!!!!! haha
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
EMERALD
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Сеп 2003
Мнения: 1312
Общо думи: 8,181
Местожителство: Габрово - София

МнениеПуснато на: Съб Апр 09, 2005 5:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ver-4eto написа:
Ние говорим за отношението на софиянците към габровци например.

И какво е то ?! Аз не съм забелязала лошо отношение към себе си досега от никого от софиянците, с които комуникирам. Точно обратното!
Виж сега ако разглеждаме ония мафиоти с бронираните коли, хилядите горили около тях, да те си се държат супер гадно и то със всички.
Но ако разглеждаме софиянци като цяло, мога да кажа, че голямата част от тях са много свестни и приятни хора. Познавам най-различни софиянци - богати, бедни, с образование, без такова, но не съм видяла лошо отношение от никои от тях!

Както казах - има 2 вида хора - възпитани и невъзпитани. Защо трябва да делим хората според това, къде живеят. И което е по-интересното софиянци не се делят на такива, делят се хората от по-малките градове било то живеещи в столицата, било то живеещи си в другите градове....
_________________

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
[ IP : Logged ]
kiki
пухче предполагам... *без предполагам!


Регистриран на: 17 Авг 2004
Мнения: 1866
Общо думи: 22,333
Местожителство: South Of Heaven

МнениеПуснато на: Съб Апр 09, 2005 5:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

EMERALD написа:
kiki написа:
Иначе Емералд, че всичко си е от човека наистина много завивсис ама булшинстовт само щото са софянци си вдигат преклено виско носа.И се правят на велики...защото карат не знам си за колко хиляди лева кола,имат 5 къщи от нови по-нови и яко гадже(най-често поп фолк звезда)...е това повече от другите ли ги прави?

Да бе ти изкара, че половин България е тей. Ти изобщо знаеш ли какви хора има сред софиянци или си приказвай ей тей по детски. А хилядите дето живеят в Люлин в ония панелки ?! Като си нямаш представа от нещата защо изобщо се обаждаш....

а защо не?

и пак си вдигат носа прекалено виско понякога!!!
Зависи си от човека.
Ние за "гъзарите" ли говорим?
За "софянските селяни" ли?
За "културната част на обществото" ли?
За столицата и предимстават и или за хората говорим?!
Аз отивам да си пия млякото с бисквити и да гледам сънчо.

п.п.:
Ver-4eto написа:
IZVERGA написа:
Абе то ясно че има ама се си мисля че са бая по малко става въпрос за пеканите

Точно, а и тяхното самочувствие се поражда от това, че живеят в столицата.И кво печелят от това-нищо.Според мен единственото което e повече в София от колкото в другите градове е мръсотията и безредиците.

скатерчетаааааааааааааааааааааааааа
_________________
...пънко нема умре и нафинг елс медърс.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Женски работи Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 3 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov