forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Софиянци...
Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Женски работи
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Ver-4eto
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 12 Мар 2005
Мнения: 94
Общо думи: 0

МнениеПуснато на: Съб Апр 02, 2005 2:27 pm    Заглавие: Софиянци... Отговорете с цитат

Има много мнения по този въпрос и са ми интересни мненията на габровци, а и не само изобщо на хората от този форум.
А и главния ми мотив да направя тази тема е една случка в абсолюта(мисля че), където един софиянец влиза и пита за някакви по такива "специални" цигари, но продавачката съвсем очтиво му казва че нямат такива в момента и започва да му обеснява къде може да намери такива.И този софиянец някъв тръгва да псува продавачката като и казва:
"Как може такова нещо аз съм софиянец . Да ме ракарвате из целия тоз град кво е туй нещо" и така нататък с псувните.
Според мен самочувствието на софиянци, които идват в Габрово например е много голямо, а и не е нужно.Не мислите ли?
_________________
Бъди вярна като часовник, но не се оставяй всеки да те навива!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Don Petkone
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 19 Дек 2004
Мнения: 56
Общо думи: 71
Местожителство: BRONX

МнениеПуснато на: Съб Апр 02, 2005 2:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ами на истина не е нужно това да се псува но не забравяй че не всики хора са еднакви макар и да има такива сас голямо самочуствие Wink
_________________
> > > The UNDERGROUND RIDERS Biker Team < < <
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
Caisa666
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 29 Окт 2004
Мнения: 655
Общо думи: 681
Местожителство: Geto S-a !!!

МнениеПуснато на: Съб Апр 02, 2005 2:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ами не знам .. по прицип сякъкви ги има .. ама аз кто цяло съм останал с убеждение че софянци са по любезни ама тва си е мое лично мнение Wink Smile
_________________
I’m here without you baby but your still on my lonely mind, I think about you baby and I dream about you all the time!!! I’m here without you baby but your still with me in my dreams, And tonight it’s only you and me!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
Tigerina
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 03 Дек 2004
Мнения: 347
Общо думи: 410

МнениеПуснато на: Съб Апр 02, 2005 2:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Провинциалистите обикновено са и по-груби и по-нахални и по-невъзпитани от софиянците .. Но в крайна сметка всичко е въпрос на лична култура Cool
_________________
With the lights out it's less dangerous
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
_bioHAZArd_
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 04 Окт 2004
Мнения: 1373
Общо думи: 31,249
Местожителство: България, Габрово

МнениеПуснато на: Съб Апр 02, 2005 2:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

хм ... този предполагам е бил някоя гадна надувка ... все едно някой надут габровец в някое забутано село. има и хора и хора. но принципно тези които са кореняк софиянците / а те са много малко / са приятни хора, приходящите скоро добили самочуствието на столичани са отвратителните личности.
_________________
Уважавай Бога ! Обичай Жената ! Пази Родината !

http://www.bgtuner.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
IZVERGA
Fuck Milk...Got Beer?


Регистриран на: 10 Мар 2005
Мнения: 3151
Общо думи: 90,422
Местожителство: Е:БългарияГаброво?

МнениеПуснато на: Съб Апр 02, 2005 2:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Според мен шопите имат страшно голямо самочувствие и се праят ня голяма рябота кат отидат в провинцията.
Преди време на Узана на 3-те мечки имаше един шоп грамаден некав и си мислеше че кръчмата е негова и си праеше кот си искаше обаче такъв бой яде че дойде линейка да го зема просто не беше оцелил мястото 321
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
Ver-4eto
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 12 Мар 2005
Мнения: 94
Общо думи: 0

МнениеПуснато на: Съб Апр 02, 2005 3:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Tigerina написа:
Провинциалистите обикновено са и по-груби и по-нахални и по-невъзпитани от софиянците .. Но в крайна сметка всичко е въпрос на лична култура Cool

естествено тук съм абсолютно съгласна с теб за личната култура.
Но според мен хората, които живеят в България трябва да са равни по всичко независимо в кое кътче на България живееш.Все пак това е една държава.(малко в страни от темата за културата Rolling Eyes )
_________________
Бъди вярна като часовник, но не се оставяй всеки да те навива!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
dudi
мечовица


Регистриран на: 23 Яну 2005
Мнения: 1203
Общо думи: 22,557

МнениеПуснато на: Съб Апр 02, 2005 9:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

верче,а ти не беше ли софиянка aaaargh!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
CkoT
Dangerous Mindz
Dangerous Mindz


Регистриран на: 18 Окт 2004
Мнения: 2500
Общо думи: 22,980
Местожителство: on debian

МнениеПуснато на: Съб Апр 02, 2005 10:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

бе софиянците са едни големи тъпи говеда вее...верче...ако си софиянка сори ма си е така...тез си мислят че са голямата раота...да ги е# Smile...бати...те по големи селяци от нас вее..кви ги прикаате че били по учтиви и т.н....мога да ви кажа само че са едни големи смо**ни цигани!!!!!!!!Вярно аз съм простак...ма не всички са кат мен де Wink...в габрово има много ама много умни и яки хора...и за нашия си брой са наистина доста пък в софия от 1 мил. най много 50/60хил. да са некви по...
_________________
You can never get enough of what you don't need to make you happy.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name
[ IP : Logged ]
DMX
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 08 Окт 2003
Мнения: 3800
Общо думи: 9,743
Местожителство: Vegesack

МнениеПуснато на: Съб Апр 02, 2005 10:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе ние габровците все тъй приказваме...севлиевците били глупаци софианците били смотани...според мен си е чиста завист. Естествено не изключвам мене си.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
CkoT
Dangerous Mindz
Dangerous Mindz


Регистриран на: 18 Окт 2004
Мнения: 2500
Общо думи: 22,980
Местожителство: on debian

МнениеПуснато на: Съб Апр 02, 2005 10:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

DMX написа:
Абе ние габровците все тъй приказваме...севлиевците били глупаци софианците били смотани...според мен си е чиста завист. Естествено не изключвам мене си.

не е така ве човек...аз не завиждам на Детройт макар че е 279276927 пъти по яко от Габрово,Севлиево и София взети заедно....
_________________
You can never get enough of what you don't need to make you happy.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name
[ IP : Logged ]
DMX
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 08 Окт 2003
Мнения: 3800
Общо думи: 9,743
Местожителство: Vegesack

МнениеПуснато на: Съб Апр 02, 2005 10:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

CkoT написа:
DMX написа:
Абе ние габровците все тъй приказваме...севлиевците били глупаци софианците били смотани...според мен си е чиста завист. Естествено не изключвам мене си.

не е така ве човек...аз не завиждам на Детройт макар че е 279276927 пъти по яко от Габрово,Севлиево и София взети заедно....


Не, не говоря за града, а за жителите му специално...
А това за Детройт е вярно Wink
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
Crazy mani4e
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 24 Мар 2005
Мнения: 101
Общо думи: 385
Местожителство: nqkade na starite grobishtata

МнениеПуснато на: Нед Апр 03, 2005 9:04 am    Заглавие: Отговорете с цитат

CkoT написа:
бе софиянците са едни големи тъпи говеда вее...верче...ако си софиянка сори ма си е така...тез си мислят че са голямата раота...да ги е# Smile...бати...те по големи селяци от нас вее..кви ги прикаате че били по учтиви и т.н....мога да ви кажа само че са едни големи смо**ни цигани!!!!!!!!Вярно аз съм простак...ма не всички са кат мен де Wink...в габрово има много ама много умни и яки хора...и за нашия си брой са наистина доста пък в софия от 1 мил. най много 50/60хил. да са некви по...

Силно те поткрепям защото аз имам роднини живеещи във София и като ни доидат на гости започжат със желиките притенции...Но въпреки това мага да кажа че зависи многоооо от възпитанието
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
CkoT
Dangerous Mindz
Dangerous Mindz


Регистриран на: 18 Окт 2004
Мнения: 2500
Общо думи: 22,980
Местожителство: on debian

МнениеПуснато на: Нед Апр 03, 2005 11:25 am    Заглавие: Отговорете с цитат

...DMX тва за Детройт е всеизвестно...простооо....ако можех да отида там дори за една седмица ще съм горд че съм се родил хаха Smile....
...
Маниче...незнам какво зависи от възпитаннието но майка ми определено не ме е възпитвала да съм простак да псуам всеки и да пуша трева...много зависи от компанията...хората около тебе...!...Wink...тоес...софиянеца се ражда простак защото около него са само простаци и убитаци Wink
_________________
You can never get enough of what you don't need to make you happy.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name
[ IP : Logged ]
kiki
пухче предполагам... *без предполагам!


Регистриран на: 17 Авг 2004
Мнения: 1866
Общо думи: 22,333
Местожителство: South Of Heaven

МнениеПуснато на: Нед Апр 03, 2005 1:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Софя е с манлко неща по-добра от габрово - има повече графити,скатерчета,магазини и....май тук се изчерпах.
А пък великите софянци всяка събота и неделя се изнасят по роднте места да видят кокошките....ама нали бяха възпитани граждани на София?
Ама спокоино - те си мисялт че ние от провинцията сме прости селяни...хъм...а те к'ви са?
п.п>;и все пак има повече скатерчета ве.....
_________________
...пънко нема умре и нафинг елс медърс.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Женски работи Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 1 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov