forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Търся Информация!!!
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Да говорим за коли
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Astra
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 26 Ное 2003
Мнения: 583
Общо думи: 16,345

МнениеПуснато на: Вто Мар 22, 2005 10:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не ви ли е правило впечетление,че при обявите за спортни седалки след модела и цената следва "...с хомологация до 2006г." например
Това означава,че този модел седалка е годна за ползване до горепосочения срок.От там на татък тя е непригодна за използване.Всичко това се отнася за автомобилни състезания.Седалките с изтекла хомологация са си напълно годни за използване във всеки "цивилен" автомобил.
Та насочвам ви да търсите при автомобилните състзатели,защото на тях не им трябват.Цените им са горе долу на половината на нови
Мога да намеря да,но ако са за мен например.Търговия не ми се прави
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Djano
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 16 Сеп 2004
Мнения: 2312
Общо думи: 13,855

МнениеПуснато на: Вто Мар 22, 2005 10:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Astra написа:
Не ви ли е правило впечетление,че при обявите за спортни седалки след модела и цената следва "...с хомологация до 2006г." например
Това означава,че този модел седалка е годна за ползване до горепосочения срок.От там на татък тя е непригодна за използване.Всичко това се отнася за автомобилни състезания.Седалките с изтекла хомологация са си напълно годни за използване във всеки "цивилен" автомобил.
Та насочвам ви да търсите при автомобилните състзатели,защото на тях не им трябват.Цените им са горе долу на половината на нови
Мога да намеря да,но ако са за мен например.Търговия не ми се прави

ок благодаря за обяснението, аз познавам един състезател, дано да има нещо по въпроса Wink
_________________
Astra модератор! Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Lisuger
Дали да стана антиквар ?
Дали да стана антиквар ?


Регистриран на: 25 Ное 2004
Мнения: 42
Общо думи: 0
Местожителство: det nameria

МнениеПуснато на: Вто Мар 22, 2005 10:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Astra написа:
Дай да се разберем какво точно искаш?От пръдня боя не става,знаеш нали?
Кажи какво те интересува точно?Седалки "Sparco","MOMO" и подобни можеш да си купиш на тънка лайсна само ако са с изтекла хомологация.Иначе казано търсиш бивши или настоящи рали пилоти и/или някой покрай тях
Друго?

Трят ми много неща.Ко тругна да изброявам...нема смисал.Заради тва пускам тази тема да ми каже секи които знае нещо за цени,магазини и теи нататък.Пак аз тогава си решавам ко ще правя и ко си купувам CoolExclamation
_________________
NO RISK<<<>>>NO FUN
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Astra
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 26 Ное 2003
Мнения: 583
Общо думи: 16,345

МнениеПуснато на: Вто Мар 22, 2005 10:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако е от Габрово кой е той?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Djano
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 16 Сеп 2004
Мнения: 2312
Общо думи: 13,855

МнениеПуснато на: Вто Мар 22, 2005 10:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Lisuger написа:
Astra написа:
Дай да се разберем какво точно искаш?От пръдня боя не става,знаеш нали?
Кажи какво те интересува точно?Седалки "Sparco","MOMO" и подобни можеш да си купиш на тънка лайсна само ако са с изтекла хомологация.Иначе казано търсиш бивши или настоящи рали пилоти и/или някой покрай тях
Друго?

Трят ми много неща.Ко тругна да изброявам...нема смисал.Заради тва пускам тази тема да ми каже секи които знае нещо за цени,магазини и теи нататък.Пак аз тогава си решавам ко ще правя и ко си купувам CoolExclamation

Ами по Николаевска има един магазин, сигурно го знаеш, ама скоро не съм ходил там и не знам какво предлагат Confused
_________________
Astra модератор! Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
_LUD_
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 28 Ное 2004
Мнения: 154
Общо думи: 0
Местожителство: Athina

МнениеПуснато на: Вто Мар 22, 2005 10:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

аме тоз магазин е шитак малко.то поринцип и другия не струва ама по има неща и имат каталози разни
_________________
jivota e samo edin!!!JIVEITE!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Djano
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 16 Сеп 2004
Мнения: 2312
Общо думи: 13,855

МнениеПуснато на: Вто Мар 22, 2005 10:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

_LUD_ написа:
аме тоз магазин е шитак малко.то поринцип и другия не струва ама по има неща и имат каталози разни

Ами аз не съм убеден, че в Габрово има хубав магазин за такива неща. Намират се някои хубави чаркалаци ама слабо. Пък и никой няма интерес да прави в такъв град като нашият голям специализиран магазин, просто не су струва
_________________
Astra модератор! Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Lisuger
Дали да стана антиквар ?
Дали да стана антиквар ?


Регистриран на: 25 Ное 2004
Мнения: 42
Общо думи: 0
Местожителство: det nameria

МнениеПуснато на: Вто Мар 22, 2005 11:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аве нз много хора си мислят че не си струва.Ако се направи магазин както тря да е,си мисля че много хора ще се запалят по модифициране на коли.Таман да са научат кво значи точилка,не да слагат толкова тиксо по колите отколкот чаркове има самата тя Very HappyVery HappyVery HappyRolling Eyes
_________________
NO RISK<<<>>>NO FUN
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Divak
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Фев 2004
Мнения: 560
Общо думи: 0
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Вто Мар 22, 2005 11:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

в Габрово зор да намериш нещо свясно върви в Търново там има по-голям избур
_________________
2 fast 2 furious 4 you
http://www.data-bg.net/index.php?action=voteuser&id=399 Един глас никога не е излишен.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Да говорим за коли Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov