forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Славия София
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Футбол
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
shyne
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 05 Сеп 2004
Мнения: 1150
Общо думи: 2,388
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Пет Апр 22, 2005 2:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Еспаньол започна преговори за Чавдар Янков

Елитният испански клуб Еспаньол вече преговаря за трансфера на Чавдар Янков от Славия, съобщава “каталунското” издание “Спорт”. Представителите на отбора наблюдаваха българския национал в седем мача и са доволни от качествата му. Проблем за евентуалния трансфер обаче може да се окаже високата цена на младока. Янков вече беше предложен на Еспаньол преди няколко месеца. Полузащитникът на Славия притежава отлична физика и самочувствие за годините си. Българинът е част от мащабния план на ръководството на Еспаньол за изграждането на нов по-силен отбор. Все пак той е на 20 години, а за него от Славия искат 1,5 млн. евро, което може да се окаже рискова инвестиция. Ако все пак не се стигне до трансфер на Чавдар Янков, то клубът от Барселона ще се насочи към Мигел Анхел от Малага и Селадес от Реал (Мадрид).
_________________
Ювентус Торино
ПФК"СЛАВИЯ" (СОФИЯ)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
shyne
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 05 Сеп 2004
Мнения: 1150
Общо думи: 2,388
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Пет Апр 22, 2005 2:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

е тази новина вече ме азтъси отвсякаде ние одния футбол не можем да оправим но имаме вече отбори в щатите
"Славия"(Чикаго) победи "БГ Юнаитед" с 5:2 в Лос Анджелис.

ЛОС АНДЖЕЛИС-Първито родно дерби в Америка се превърна в празник на българщината в Щатите.Над 1000 души изгледаха мача "БГ Юнаитед"(Лос Анджелис)-"Славия"(Чикаго) на "Грифин парк стеидиъм" в Града на ангелите.Гостите победиха с 5:2,като бяха подкрепяни от 20-ина свои запалянковци,дошли от Чикаго.Двама фенове дори паркираха камиона си пред стадиона,с които са пътували 2 дни за шоуто.Двубоят бе първи между наши отбори от различни щати и бе организиран от първия български вестник в Калифорния - "Обзор".
Гардове от охранителна фирма в която имаше и българско участие се грижеха за реда.На входа мексиканец постещаше с прилично произнесено "Добър ден".Дори един от полицаите с мотори беше българин.
Час преди мача на трибуните имаше 1000 нашенци,дошли от региона на Лос Анджелис,Сан Диего и Сан Франциско.В публиката бе и новият консул в Ел Еи - Андреи Трънски със семеиството си и със трибагреник в ръка.Генералният консул Георги Пеичинов пък изпрати поздравление до отборите.
Българския футболен съюз поздрави с телеграма играчите.Концерт с народна музика подгряха шоуто.
После всички с пълни гърди и сълзи на очи изпяха "Мила Родино".А след мача обещаха нова среща на реванша в Чикаго.


Вестик "Труд",вторник,19 април 2005 г
_________________
Ювентус Торино
ПФК"СЛАВИЯ" (СОФИЯ)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
T.N.F.
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 28 Сеп 2004
Мнения: 817
Общо думи: 12,721

МнениеПуснато на: Съб Апр 23, 2005 8:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

между другото, макар и малко със закъснение: Честита ни титла във волейбола!!! На полуфинала сме били Марек с 3:2, а на финала - Левски с 3:1 Exclamation Exclamation Exclamation Само Славия!
_________________
MANCHESTER UNITED - ONE UNITED - FOREVER UNITED
Цитат:
Жозе Моуриньо: Плаках, когато напусках Челси (Abramovich makes me cry)

Arrow Mourinho is a bloody emo! Laughing
If you're not a Manc - you're a wank!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
ivo27
Вратар
Вратар


Регистриран на: 21 Яну 2005
Мнения: 2690
Общо думи: 56,620

МнениеПуснато на: Чет Май 12, 2005 4:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Президентът на Славия Венцислав Стефанов, който е в чужбина, заяви пред радио "Спорт", че с последните си игри "белите" са опропастили целия сезон. Той бе категоричен, че разпродава почти целия отбор след края на шампионата.

"Като се върна, на момчетата ще се случат твърде неприятни неща. Май вече е ясно на кои хора ще разчитаме и занапред, и на кои не. За съжаление, те са твърде малко.

Безкрайно съм разочарован от футболистите, и то от тези, на които разчитат в националния отбор. Явно че като си роден да пълзиш, не можеш да летиш".

Стефанов заяви, че в най-скоро време повечето играчи в тима ще бъдат разпродадени. Той коментира и интереса на турския Рийзеспор към Георги Владимиров.

"Какъв Рийзеспор, готов съм да продам Владимиров за 1000 евро. Който дойде и ми донесе сумата, на ръце ще му го занеса. Ние нужда от такива играчи нямаме. Въобще ще се разделим с всички, които опозорориха името на Славия. А повярвайте, те са почти 90 % от състава ни".
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
shyne
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 05 Сеп 2004
Мнения: 1150
Общо думи: 2,388
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Чет Май 12, 2005 9:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ако славия ще се разделя със всички които позорят тимът трябва да се започне тъкмо от венци свинчов
после с владимиров за който всички се чудят как такъв некадърник може да се задържи 6 години в славия и на тва отгоре да показва разни средни пръстове на агитката която въпреки неуспехите и малкия си брой ходи на всеки мач и обича своя тим
и изобщо да се махат всички в клуба трябва да играят само юноши милеещи и даващи всичко за доброто представяне на клуба да играят със сърцето си за белия отбор , пък ако ще и славия да се бори да не изпадне поне ще знам че момчетата толкова могат
апак ся с 4-5 национала и още толкова проекто национала и 3-4 юношески национала немогат да стигнат до уефа въпреки че все си мисля че ръководството не иска и са взели пари за да може литекс да се класират
_________________
Ювентус Торино
ПФК"СЛАВИЯ" (СОФИЯ)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
shyne
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 05 Сеп 2004
Мнения: 1150
Общо думи: 2,388
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Чет Май 19, 2005 3:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Петър Хубчев:

Славия ще се обнови с играчи, които искат да се развиват

Старши треньорът на Славия Петър Хубчев имаше доста ядове с играта на “белите” в последните мачове, които не донесоха очаквания пробив в евротурнирите. Бившият национал и герой от САЩ-94, който сега е помощник на Стоичков в първия ни тим, неведнъж коментира сериозно и смело както представянето на своите футболисти, така и ниската класа на българския клубен футбол. За предстоящото дерби на Славия срещу шампиона Локомотив (Пд) и бъдещето на тима с Хубчев специално за Фокус разговаря Асен Виденов.

- След загубата от столичния Локомотив сигурно настроението в Славия преди мача с пловдивчани е минорно?
- Нe e така, всички очакваме с интерес и въодушевление този мач. Въпреки че шампионът Локомотив (Пд) притежава много опитен и обиграван вече няколко сезона състав, Славия е амбицирана да спечели утрешното дерби на стадиона в Овча купел. Неведнъж съм казвал, че пловдивчани имат сработен отбор и игрово заедно с Литекс стоят най-добре у нас. Резултатите им в последните сезони го доказват. Но и аз, и футболистите на Славия сме пределно амбицирани да спечелим битката и да се реабилитираме за последните 2-3 слаби представяния. Това ще ни донесе престиж и увереност, че сме способни на много по-добри игри.
- Имаше ли наказания и глоби след поражението в “Надежда”?
- Тези неща ги решава ръководството на клуба. За мен друго е много по-важно: футболистите се самонаказаха с този начин на представяне! Жалкото е, че не всички разбират това. А трябва да осъзнаят какво излагане е да не сториш почти нищо добро в мачове, в които се решаваше участието ни в евротурнирите. Нищо, че в последно време българските състави бързо напускат битките из Европа, все пак самото класиране носи престиж.
- Ще играе ли нападателят Владимиров срещу шампионите?
- Георги не е в групата на Славия за утрешното дерби на Овча купел, след като на мача с Пирин обиди нашите привърженици. Владимиров няма да играе и срещу пловдивчани, защото поведението му към феновете бе недопустимо. Дори 20 човека да има на трибуните, дори някои от тях да са пияни, никой играч не може да си позволява обидно отношение към привържениците. Винаги ще обръщам сериозно внимание на футболистите при подобни постъпки, защото футболът се играе за хората по трибуните. В групата от 18 футболисти са включени и няколко млади състезатели, които обаче и преди са попадали в нея. Ако в предишните ни мачове играта нямаше особено значение, защото ни вълнуваха повече точките, сега освен амбиция трябва да покажем и майсторство.
- Вечният въпрос в Славия след минаването от полюс на полюс е трансферът на националните играчи?
- Ще се изненадате от думите ми, но мен наистина продажбата на основните ни футболисти не ме интересува чак толкова. Още когато говорих с шефовете на Славия за идването ми в Овча купел, разбрах каква е клубната политика и се съгласих 100-процентово с нея! А тя е да бъдат разглеждани всички реални предложения за купуване на наши състезатели, независимо от възрастта и приноса им към тима. Така че няма да спрем никого, за когото дойде истинска оферта, която ни удовлетворява. Аз разбира се, отдавна мисля за селекцията ни за идния сезон. Към този проблем всички в Славия се отнасяме много сериозно и отговорно. Амбицията ми е да обновя състава с млади футболисти, които обаче имат съвсем различно поведение на терена. С друго мислене и като професионалисти, и като хора, които осъзнават какво трябва да постигнат в живота си и в кариерата си. Ще налагам момчета, които искат да се развиват, които могат да поемат отговорност, които не се задоволяват с факта, че играят сега в Славия и това е върхът на мечтите им. В нашата школа имаме таланти, но търсим добри играчи от страната, за всички постове.
- Кой е фаворит за купата на България?
- Много трудно е да прогнозирам как ще завърши мачът Левски – ЦСКА на 25 май, но за мен най-важното е след него националите от двата състава да са здрави и готови за игра срещу Хърватия. Като бивш играч на Левски, играл в подобни битки, знам, че не винаги фаворитът печели турнирния финал. Отборът на Станимир Стоилов ще бъде пределно мобилизиран да се реваншира за загубата си в шампионата, но и шансовете на ЦСКА не са малки. Дано няма контузени играчи на финала, трябват ни всички национали да са налице за мача с Хърватия на 4 юни.
- А кой ще спечели КЕШ?
- Макар че не съм фен нито на Милан, нито на Ливърпул, очаквам много оспорван финал в Шампионската лига и мисля, че опитът на англичаните ще надделее в битката. Нито един от съперниците не е на сърцето ми, но съм възхитен от красивата игра, с която Милан и Ливърпул стигнаха до финала. На 25 май обаче на Олимпийския стадион в Истанбул едва ли ще има много брилянтни изпълнения, защото напрежението е неизмеримо и ще има повече тактическо надиграване между треньорите Карло Анчелоти и Рафа Бенитес. Все пак тимът от града на Бийтълс е способен на повече изненади в действията, затова за мен има предимство.
_________________
Ювентус Торино
ПФК"СЛАВИЯ" (СОФИЯ)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
T.N.F.
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 28 Сеп 2004
Мнения: 817
Общо думи: 12,721

МнениеПуснато на: Съб Май 21, 2005 3:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако спечелим 4-тото място, за което все още има надежда, гореспоменатите неща може и да бъдат избегнати, поне най-неприятните... А тоя нещастник Стефанов да се хване някой да го гръмне, че да се налага аз да ходя Twisted Evil Продава(ше) мачове на поразия, краде от отбора, изобщо не мисли за бъдещето на "Славия", а тръгнал да обвинява наляво и надясно evil_4e
_________________
MANCHESTER UNITED - ONE UNITED - FOREVER UNITED
Цитат:
Жозе Моуриньо: Плаках, когато напусках Челси (Abramovich makes me cry)

Arrow Mourinho is a bloody emo! Laughing
If you're not a Manc - you're a wank!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
shyne
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 05 Сеп 2004
Мнения: 1150
Общо думи: 2,388
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Нед Май 22, 2005 2:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Петър Хубчев: Имахме много положения срещу Черно море, но не успяхме да ги вкараме
Старши-треньорът на Славия Петър Хубчев не бе особено доволен от крайния резултат на мача с Черно море (1:1). "Като цяло Славия показа, че е по-добрият отбор. Резултатът обаче смятам, че не е реален с оглед на показаното на терена. Имахме доста положения, но не успяхме да ги вкараме. Оказа се, че този мач и изходът от него е безпредметен с оглед на другите резултати от този кръг. Все пак дойдохме за победа и искахме да я постигнем. Черно море показа, че не е слаб отбор", заяви Хубчев на пресконференцията след мача,
_________________
Ювентус Торино
ПФК"СЛАВИЯ" (СОФИЯ)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
ivo27
Вратар
Вратар


Регистриран на: 21 Яну 2005
Мнения: 2690
Общо думи: 56,620

МнениеПуснато на: Пет Май 27, 2005 12:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Наставникът Петър Хубчев няма да разчита за следващия сезон на бразилеца Жуниван де Мело, Петьо Динков и Атанас Драмов.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
ivo27
Вратар
Вратар


Регистриран на: 21 Яну 2005
Мнения: 2690
Общо думи: 56,620

МнениеПуснато на: Нед Май 29, 2005 12:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Отборът на "Славия" излезе в необичаен състав, почти изцяло от юноши, и това бе достатъчно красноречиво доказателство за амбициите на "белите" в последния мач от футболното първенство на България.

Оказа се, че старши треньорът на Славия Петър Хубчев е в Германия, а отборът бе ръководен от помощник-треньора Атанас Джамбаски. Съвсем логично играчите на Родопа, за които този мач бе решаващ за оставане в "А" футболна група, доминираха на терена.

В 20-та минута след триходова комбинация Емил Петков с точен удар от около десетина метра изпрати топката в мрежата на Армен Амбарцумян. В 36-та минута Димитър Дамянов със силния си ляв крак изпрати топката в страничната греда, тя рикушира и за втори път се спря във вратата на Славия.

Този гол на практика означаваше, че отборът на Родопа остава в А група, но кой знае защо само двама-трима футболисти на Родопа вяло и сякаш протоколно поздравиха с ръкостискане голмайстора Димитър Дамянов.

В 53-та минута Емил Петков засече с глава центриране от дясно и вкара своя втори гол в мача. В 78-та минута вратарят на гостите Васил Василев изчисти топката от краката на младия Петьо Динков, но главният съдия Момчил Врайков прецени, че има нарушение и отсъди дузпа в полза на домакините.

Зад бялата точка застана вратарят и капитан на Славия в този мач Армен Амбарцумян, който оформи крайния резултат - 3:1 за Родопа (Смолян). Разгневени привърженици на "белите" след последния съдийски сигнал хвърлиха десетина рула тоалетна хартия в знак на протест.

Този мач бе последен в кариерата на страничния съдия Детелин Баялцалиев, който получи цветя и почетна значка - бронзова, на Българския футболен съюз.

Състави:

Славия: Армен Амбарцумян, Стоян Георгиев, Слави Костенски, Борислав Гюлеметов, Радослав Рангелов, Стоян Драмов, Петьо Динков, Мартин Керчев, Георги Няголов (Игнат Дамянов в 64-та минута), Мартин Стефанов (Димитър Воденичаров в 70-та минута), Станислав Хайдарлиев (Калоян Зарчов в 46-та минута)

Родопа: Васил Василев, Богомил Дяков, Антон Вергилов (Атанас Кикьов в 46-та минута), Тошко Симеонов, Емил Петков, Левент Аврамов, Христо Стоев, Стефан Костадинов (Стефан Учиков в 53-та минута), Ивайло Петев (Даниел Пеев в 72-та минута), Иван Редовски, Димитър Дамянов
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
shyne
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 05 Сеп 2004
Мнения: 1150
Общо думи: 2,388
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Пон Май 30, 2005 10:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

докато не гръмнат оня дебел плужек венцислав стефанов няма да се оправи славия
а това с тоалетната хартия беше замислено още преди няколко кръга само че тогава незнайно защо полицията навлязла при феновете на славия и ги извела от стадиона
тва го знам от личен разговор с момче не пропускащо мач на славия
_________________
Ювентус Торино
ПФК"СЛАВИЯ" (СОФИЯ)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
ivo27
Вратар
Вратар


Регистриран на: 21 Яну 2005
Мнения: 2690
Общо думи: 56,620

МнениеПуснато на: Сря Юни 01, 2005 10:25 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Славия направи първия удар на трансферния пазар това лято, съобщава в. "7 дни спорт".

"Белите" се разбраха с нападателя на Левски Тодор Колев за 5-годишен договор.

Новината бе потвърдена от президента на клуба Венцеслав Стефанов.

"Отдавна го искахме, но чак сега успяхме да го купим. Имам нюх към добрите играчи. Ще му дадем шанс" коментира той.

"Сега съм във ваканция. Имам уверението на личния ми мениджър Лъчезар Танев, че до една седмица всичко ще приключи", лаконичен бе самият Колев.

Последните шест месеца бяха най-кошмарните в кариерата на нападателя. През зимата той отказа да поднови договора си с Левски и бе отстранен от отбора.

Впоследствие Колев склони да подпише и "сините" се опитаха да го продадат в чужбина, но не успяха. Футболистът бе пратен в Марек, където обаче рядко намираше място в титулярния състав, и си събра багажа.

В оставащото време до края на сезона Колев тренираше с Левски. Преди два дни ръководството на "сините" го постави в трансферната листа, тъй като не влиза в сметките на Станимир Стоилов за следващото първенство.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
shyne
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 05 Сеп 2004
Мнения: 1150
Общо думи: 2,388
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Сря Юни 01, 2005 10:31 am    Заглавие: Отговорете с цитат

хаа
време беше да вземат някой по-стойностен играч
дано покаже истинските си възможности в Славия
_________________
Ювентус Торино
ПФК"СЛАВИЯ" (СОФИЯ)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
shyne
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 05 Сеп 2004
Мнения: 1150
Общо думи: 2,388
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Сря Юни 01, 2005 3:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Отбори от Франция, Белгия и Холандия следят Димитър Рангелов
Отбори от Франция, Белгия и Холандия следят нападателя на Славия Димитър Рангелов, научи Фокус. Техни мениджъри са наблюдавали многократно играта на капитана на младежкия ни национален тим и са дали добра оценка за качествата му. Очакваше се агентите да кажат решаващата си дума след европейската квалификация България - Хърватия на 3 юни, но звездата на младежкия ни отбор е наказан за този двубой. Затова чуждестранните мениджъри са поискали касети с видеозаписи на мачове, в които Рангелов е показал своята класа. За трансфер на централния нападател на "белите" в чужбина още е рано да се говори, защото Славия не е фиксирала неговата цена, която при всички случаи ще е висока. А вариантът с преотстъпване не е изгоден за шефовете на Овча купел
_________________
Ювентус Торино
ПФК"СЛАВИЯ" (СОФИЯ)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
shyne
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 05 Сеп 2004
Мнения: 1150
Общо думи: 2,388
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Сря Юни 08, 2005 5:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Венци Стефанов: Никой от Волфсбург не е искал Благой Георгиев
“Към този момент никой от Волфсбург не е проявил официално интерес към Благой Георгиев”, обяви президентът на Славия Венцислав Стефанов пред радио Спорт. Според него само в медиите са се появили индикации за подобен интерес.
_________________
Ювентус Торино
ПФК"СЛАВИЯ" (СОФИЯ)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Футбол Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 3 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov